اگر به دنبال راهی برای دریافت آدرس IP ژاپنی هستید ، بهترین راه برای استفاده از آن استفاده از VPN است. به سادگی با اتصال به یک سرور VPN در ژاپن ، آدرس IP شما تغییر می یابد و کلیه ترافیک اینترنت شما رمزگذاری می شود. این بدان معنی است که شما می توانید به خدمات ژاپنی دسترسی پیدا کنید که در مکان فعلی شما در دسترس نیستند و داده های شما ایمن نگه داشته می شوند. ما مراحل نحوه دستیابی به آدرس IP ژاپن را در زیر آورده و بهترین ها را توصیه می کنیم ژاپن VPN خدمات.


نحوه دریافت آدرس IP ژاپن

 1. مشترک شدن در VPN. برای دریافت آدرس IP در ژاپن ، ما NordVPN را توصیه می کنیم
  با این حال ، در این راهنما پنج سرویس برتر از طیف VPN را انتخاب خواهید کرد.
 2. نرم افزار را از وب سایت ارائه دهنده انتخابی خود بارگیری و نصب کنید.
 3. اتصال به سرور در ژاپن.
 4. به وب سایت ژاپنی یا خدمات آنلاین مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.
 5. راحت باشید و از دسترسی کامل خصوصی به وب سایت ها و خدمات ژاپنی لذت ببرید.

VPN ها با سرورهای ژاپنی - یک آدرس IP ژاپن دریافت کنید

ذکر شده در زیر توصیه های ما برای بهترین خدماتی است که به شما یک آدرس IP ژاپن می دهد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره هر یک از خدمات ذکر شده در زیر بیابید از طریق وب سایت ارائه دهنده کلیک کنید. از طرف دیگر ، اگر شما مقیم ژاپنی هستید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد استفاده از VPN در ژاپن کسب کنید ، راهنمای ژاپن VPN ما را بررسی کنید..

 1. NordVPN

  - مارک بزرگ با ارزش بسیار مناسب و قیمت بودجه

 2. ExpressVPN

  - سریعترین VPN ما تست می کنیم ، همه چیز را مسدود می کند ، با خدمات شگفت انگیز در همه جا

 3. IPVanish

 4. VyprVPN

 5. VPNArea

دریافت یک آدرس IP ژاپنی - بعد چه کاری انجام دهید

VPN مناسب را انتخاب کرده و نرم افزار آن را بارگیری کنید

هنگامی که تصمیم گرفتید کدام یک از VPN های عالی را ترجیح دهید ، به سادگی روی وب سایت آنها کلیک کنید ، مشترک شوید و نرم افزار VPN را بارگیری کنید.

پرداخت ماهانه برای این سرویس در طولانی مدت هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت. با توجه به این نکته ، اگر می توانید (و احتمالاً در تمام طول سال به آدرس IP ژاپن خود نیاز دارید) ، مشترکاً سالانه دریافت کنید و از تخفیف وفاداری استفاده کنید..

خدمات موجود در این راهنما به شما امکان می دهد تا نرم افزار را بر روی چندین دستگاه نصب کنید (این برای هر ارائه دهنده متفاوت است اما معمولاً حداقل سه و حداکثر پنج است). این بدان معناست که می توانید آن را بر روی لپ تاپ ، گوشی های هوشمند و یا iPad خود نصب کنید: هر آنچه را که نیاز دارید.

از رمزگذاری OpenVPN استفاده کنید

گزینه های رمزگذاری VPN بسیاری در بازار موجود است ، اما رمزگذاری OpenVPN امن ترین است. ما این فرم رمزگذاری قوی را اکیداً توصیه می کنیم. شما می توانید رمزگذاری OpenVPN را در برنامه VPN برای دستگاه های ویندوز و اندروید انتخاب کنید.

اگر کاربر Mac یا iOS هستید OpenVPN داخلی نیست ، بنابراین شما نیاز به استفاده از یک نرم افزار جداگانه مانند Tunnelblick دارید. Tunnelblick یک نرم افزار رایگان است و شما را قادر می سازد از OpenVPN در دستگاه های Apple خود استفاده کنید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این مورد داشته باشید ، به Mac VPN یا VPN ما برای مقالات آیفون نگاهی بیندازید.

به سرور انتخاب شده ژاپنی خود متصل شوید

به سادگی یکی از مکان های سرور ژاپنی را از لیست سرورهای VPN خود انتخاب کنید. با انتخاب یک لیست بالاتر ، سرعت اتصال بالاتری را در اختیار شما قرار می دهد. اگر برنامه ریزی برای پخش در HD دارید ، بهترین سروری را که می توانید انتخاب کنید. این تمام چیزی است که در مورد آن وجود دارد! اکنون که به سیستم وصل شدید ، یک آدرس IP Bonafide Japan دارید. برای همه اهداف و اهداف ، شما در ژاپن هستید و می توانید به وب سایتهای محدود ژاپن محدود شوید.

راههای دیگر دریافت آدرس IP ژاپنی

استفاده از VPN بهترین ، خصوصی ترین و امن ترین راه برای گرفتن آدرس IP ژاپنی است. با این حال ، روش های دیگری نیز وجود دارد. این موارد در زیر ذکر شده است:

SmartDNS

SmartDNS در سراسر جهان توسط افرادی که می خواهند محتوای جغرافیایی مسدود شده را پخش کنند ، استفاده می شود. اشکال این است که اصلاً رمزگذاری را ارائه نمی دهد. بدون هیچ گونه تضمینی برای امنیت ، اگر تصمیم به انسداد محتوا از حق نسخه برداری دارید ، در معرض خطر جدی هستید. به همین ترتیب ، با استفاده از SmartDNS ، هیچ یک از ویژگی های آرامش خاطر و یا امنیت - یا محافظت در برابر دولت - را که با یک VPN بدست می آورید ، ندارید..

تور

Tor گزینه ای است که امنیت بالایی را ارائه می دهد. این یک مرورگر رایگان است که کار بسیار مشابهی با یک سرویس VPN انجام می دهد. اگر از آن برای انتخاب یک گره خروج در ژاپن استفاده کنید ، می توانید به روشی بسیار مطمئن به محتوای جغرافیایی محدود دسترسی پیدا کنید. متأسفانه ، مشکل Tor این است که سرعت اتصال می تواند واقعاً رنج ببرد ، و این باعث می شود تا برای پخش محتوای HD زباله ریخته شود. با این وجود حداقل این امنیت را فراهم می کند.

پروکسی

در آخر ، شما می توانید از یک سرور پروکسی رایگان استفاده کنید. تعداد زیادی پروکسی در اطراف وجود دارد و برخی از آنها مطمئناً بسیار ارزان هستند (در صورت رایگان بودن). اشکال در سرورهای پروکسی رایگان این است که آنها از نظر استفاده محدود هستند. به همین دلیل ، احتمالاً وقتی در وسط برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود هستید ، زمان هایی را خواهید داشت که به حد اتصال خود برسید. در کل ، پراکسی ها سرعت آهسته ، سیاستهای حریم خصوصی بسیار زیر سوال برده و احتمال افزایش دسترسی شخص ثالث به داده های شما را ارائه می دهند. با توجه به این نکته ، پروکسی ها عمدتاً قمار حریم خصوصی هستند که ما واقعاً پیشنهاد می کنیم از آن دوری کنیم.

ژاپن VPN

چرا ما برای IP های ژاپنی VPN را توصیه می کنیم

VPN ها بهترین ابزار برای دریافت آدرس IP ژاپن هستند. مسلماً ، اگر یک VPN زیر استاندارد را انتخاب کنید ، واقعاً حریم شخصی بهتری نسبت به پروکسی نخواهید داشت و سرعت ممکن است به همان اندازه وحشتناک باشد که در تور وجود دارد..

با این حال ، تمام VPN های موجود در این راهنما از سطح جهانی هستند. آنها بالاترین سطح امنیت سایبری شخصی را که امروزه در دسترس است فراهم می کنند و به شما امکان می دهند وب سایت ها را با سرعت قابل توجهی مسدود کنید. با ISP ها و دولت ها ، و همچنین تبلیغ کنندگان و شرکت ها ، همه ناامید شده اند که از ترافیک وب خود گریبانگیر شوند ، شکی نیست که VPN یک راه حل حریم خصوصی کاملاً توصیه شده است..

آدرس IP برای ژاپن: ملاحظات

اگرچه دریافت یک آدرس IP ژاپنی آسان است ، مواردی وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید. این موارد در زیر ذکر شده است:

 1. حریم خصوصی و امنیت

  همچنین به دنبال یک VPN سریع باشید ، باید به دنبال VPN هم باشید که دارای یک سیاست حفظ حریم خصوصی قابل اعتماد باشد.

  بسیاری از VPN سیاهههای مربوط به استفاده را حفظ می کنند. از این سیاهههای مربوط می توان برای کشف آنچه شما انجام می دهید آنلاین استفاده کرد. بهترین VPN ها سیاهههای مربوط به استفاده را حفظ نمی کنند ، و بهترین VPN ها هرگونه سابقه ای را حفظ نمی کنند (خط مشی صفر).

 2. رمزگذاری

  در مرحله بعد ، اطمینان حاصل کنید که پول خود را در سرویس VPN که رمزنگاری ضعیفی دارد هدر نمی دهید. بسیاری از VPN اشکال رمزگذاری قدیمی و ناامن ارائه می دهند که ما به راحتی نمی توانیم توصیه کنیم. عضویت در آن سرویس ها نه تنها احساس غلط امنیتی ایجاد می کند بلکه می تواند خطرات امنیتی شما را نیز افزایش دهد. دلیل این امر است که ، بعضی اوقات ، VPN های ضعیف داده های کاربر را به اشخاص ثالث می فروشند.

  در این راهنما ، ما فقط VPN های کلاس جهانی را گنجانده ایم که به قابلیت اطمینان مشهور هستند. Uptime با تمام این VPN ها تقریباً 100٪ است. علاوه بر این ، سرورهای VPN مستقر در ژاپن به شما امکان می دهد یک آدرس IP ژاپنی با سرعت اتصال سریع رعد و برق دریافت کنید. این بدان معناست که شما مجبور نخواهید شد وقت خود را با تاخیر و انتظار برای جریان باتری هدر دهید.

  VPN هایی که ما توصیه کرده ایم همچنین بالاترین سطح رمزگذاری موجود در بازار VPN را امروز ارائه می دهند. به طور خاص ، پروتکل OpenVPN (بیشترین پروتکل پیشنهادی ما) و از نظر امنیت بسیار رمزنگاری VPN در حال حاضر بسیار دور است..

 3. تفاوت بین VPN چیست؟?

  1. هنگام جعل آدرس IP خود به ژاپن برای به دست آوردن دسترسی به محتوای محدود جغرافیایی ، باید بسیار ایمن باشید. متأسفانه ، بسیاری از VPN ها سطح سرویس لازم برای ایمن نگه داشتن شما را ارائه نمی دهند (یک خطای صفر یا خط مشی استفاده از پرونده ها).
  2. هنگام انتخاب VPN برای به دست آوردن یک آدرس IP ژاپنی ، باید از سرورهایی استفاده کنید. علاوه بر این ، آن سرورهای IP ژاپن باید بسیار سریع باشند (برای لذت بردن از محتوای ویدیویی HD).
  3. برای حفظ حریم خصوصی و امنیت در حین تونل در داخل ژاپن ، VPN شما باید رمزنگاری نظامی داشته باشد. علاوه بر این ، ارائه دهنده VPN باید داده های شما را به روشی مطمئن و مطمئن اداره کند.

به هر وب سایت فقط ژاپنی که دوست دارید بروید!

مهم نیست که در مورد کدام VPN تصمیم گرفته اید ، می توانید به محتوای فقط ژاپن دسترسی پیدا کنید.

به یاد داشته باشید که VPN شما فقط وظیفه رفع انسداد سرویس ها و اشتراک های آنلاین ژاپنی را برآورده نمی کند. همچنین به شما امکان می دهد از سراسر جهان به مطالب دسترسی پیدا کنید! علاوه بر این ، تمام VPN های موجود در این راهنما یک آزمایش رایگان یا ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند. دلیل این امر این است که همه آنها خدمات VPN با رده بالایی را ارائه می دهند که به خوبی در سراسر جهان مشترک هستند ، و به آنها اطمینان دارند که شما از آنها لذت خواهید برد و می خواهید از آن استفاده کنید.

آدرس IP برای ژاپن: نتیجه گیری

در این راهنما راهنمای گام به گام برای دریافت آدرس IP ژاپنی را ارائه داده ایم. برای دریافت آدرس IP در ژاپن ، NordVPN را پیشنهاد می کنیم
زیرا همه چیز مورد نیاز شما را در کاملترین و مطمئن ترین بسته ارائه می دهد. برای اینکه گزینه های زیادی در اختیار شما قرار دهیم ، ما چهار سرویس عالی دیگر نیز در این راهنما گنجانده ایم.

این VPN ها همه دارند شبکه های سرور درخشان که به شما امکان می دهد با بهترین سرعت ها ارتباط برقرار کنید - ایده آل برای پخش در HD. رمزگذاری از طریق پروتکل پیشنهادی ما (OpenVPN درجه نظامی) با هر پنج VPN ارائه می شود. سرانجام ، تمام VPN های موجود در این راهنما از اعتبار بالایی برخوردار هستند و به دلیل داشتن حریم خصوصی و امنیت برای مشترکین خود بسیار شناخته شده اند..

ما هنگام تهیه این راهنما همه چیز را در نظر گرفته ایم تا بتوانید با اطمینان از IP IP ژاپن و بدون هیچ زحمتی استفاده کنید. بنابراین ، پیش بروید ، در هیچ زمان IP IP ژاپنی نخواهید داشت.

بهترین VPN ها برای دریافت آدرس IP ژاپن: خلاصه

 1. NordVPN

  - مارک بزرگ با ارزش بسیار مناسب و قیمت بودجه

 2. ExpressVPN

  - سریعترین VPN ما تست می کنیم ، همه چیز را مسدود می کند ، با خدمات شگفت انگیز در همه جا

 3. IPVanish

 4. VyprVPN

 5. VPNArea

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me