VyprVPN به اولین ارائه دهنده تجاری VPN تبدیل شده است که ممیزی کاملی از خدمات خود منتشر می کند.


این ممیزی که توسط گروه امنیتی Leviathan (LSG) انجام شده است ، به منظور اثبات اینكه VyprVPN با موفقیت سیاست حفظ حریم خصوصی - و خدمات اساسی خود را تغییر داده است - تبدیل به یك سرویس امن VPN با رمزهای صفر شده است..

تا زمان اعلام این خبر در تاریخ 29 نوامبر ، ارائه دهنده VPN مستقر در سوئیس برای ذخیره ی 30 روزه اطلاعات مربوط به اتصال را ذخیره می کرد. علیرغم اینکه یک سرویس VPN به طور کلی قوی است (که ارتباطات را برای مدت زمان نسبتاً کوتاهی حفظ می کند) شیوه های ورود به سیستم VyprVPN همیشه موردی از مارک مشکی در نظر گرفته شده است..

دلیل این امر این است که گزارشها آسیب پذیری در سرویس VyprVPN ایجاد می کنند. به طور خاص امکان حمله حمله همبستگی زمانی (حمله زمان بندی e2e).

در این حرکت جدید هیجان انگیز ، VyprVPN به شدت سیاست های حفظ حریم خصوصی خود را تنگ تر کرده است. نتیجه یک سرویس VPN بسیار امن تر و خصوصی تر است که VyprVPN را با بهترین VPN های جهان مطابقت می دهد.

علاوه بر این ، به لطف ممیزی که در کنار سیاست حفظ حریم خصوصی خود منتشر کرده است ، مشترکان VyprVPN می توانند اطمینان داشته باشند که به محض پایان جلسه ، تمام داده های مربوط به جلسات VPN آنها کاملاً از بین می رود - برجسته.!

آرم حسابرسی

هیچ تضمینی ندارد?

بزرگترین مشکل خدمات VPN تجاری این است که بررسی ادعاهای آنها بسیار دشوار است. این بدان معنی است که (تاکنون) همیشه سطح اطمینان در استفاده از هر ارائه دهنده VPN تجاری وجود داشته است.

به معنای واقعی کلمه صدها ارائه دهنده VPN تجاری در بازار وجود دارد ، و واقعیت این است که بسیاری از این سرویس ها دارای سیاست های طفره رفتن و شیوه های ناامن هستند که استفاده از آنها را کمی قمار می کند..

به اعتقاد آنها ، گروهی از ارائه دهندگان VPN تأسیس و عموماً مورد اعتماد ، وجود دارند که شناخته می شوند دارای سیاست های محکم و سابقه اثبات شده ای در زمینه حفظ حریم خصوصی برای کاربران خود هستند. به عنوان مثال برخی مانند دسترسی به اینترنت خصوصی حتی تا آنجا که اثبات ادعاهای بدون گزارش در دادگاه را اثبات کرده اند پیش رفته اند.

با این حال ، تاکنون ، هیچ VPN تاکنون ممیزی دقیق از کل خدمات خود را منتشر نکرده است. به همین دلیل است که حسابرسی VyprVPN بسیار مهم است؛ آن را کاملاً از بقیه صنعت VPN جدا می کند.

البته این امکان وجود دارد که به محض اینکه حسابرسان از اتاق بیرون رفتند ، VyprVPN نحوه اجرای سرورهای خود را کاملاً تغییر داد. بنابراین هنوز سطح اطمینان وجود دارد (و همیشه با هر سرویس VPN تجاری خواهد بود).

اگرچه قطعاً می توانیم بگوییم این است که این بهترین موردی است که تاکنون بدست آمده است و از نظر واقع گرایی ، هیچ دلیلی برای تردید نداریم که VyprVPN VPN را دقیقاً به روشی که LSG در طی ممیزی اخیر خود پیدا کرده است ، اجرا کند..

OpenVPN VyprVPN

اما صبر کنید ، من از ممیزی های قبلی VPN شنیده ام! چه می دهد?

در حالی که درست است که در گذشته جنبه های خاصی از VPN مورد بازرسی قرار گرفته است ، هیچ ارائه دهنده VPN تاکنون ممیزی عمیق از این بزرگی منتشر نکرده است. در ابتدای سال 2017 ، OSTIF ممیزی از رمزگذاری OpenVPN را منتشر کرد. اگرچه این کار مفید است و اعتماد به پروتکل رمزنگاری گسترده VPN در بازار را تضمین می کند ، تضمین نمی کند که ارائه دهندگان در واقع پروتکل را بطور ایمن اجرا می کنند.

در سال 2017 ، شرکت ارائه دهنده کانادایی VPN TunnelBear برای محاسبات مشتریان VPN خود پرداخت کرد تا ثابت کند که این سطح رمزگذاری و امنیت تبلیغاتی را ارائه می دهد. اگرچه این قابل ستایش است و قطعاً به افزایش اعتماد به سکوی آنها کمک می کند ، اما هنوز هیچ تضمینی در مورد شیوه های ورود به سیستم آنها ارائه نمی شود.

اجازه LSG به تجزیه و تحلیل مراکز سرور خود ، و با انتشار ممیزی کامل به معنی VyprVPN نوار را بالا برده است. VyprVPN متعلق به Golden Frog است - یک کنگلومرا اینترنتی که تمام زیرساخت های شبکه VPN خود را در اختیار دارد. این بدان معناست که هیچ مزرعه سرور شخص ثالث در ارائه خدمات VPN به مشترکین آن درگیر نیست. این ، همراه با خط مشی حسابرسی و عدم ثبت اطلاعات ، به حفظ حریم خصوصی و امنیت سرویس می افزاید.

اولین بار

با یک حسابرسی کامل و جامع در حال حاضر در حوزه عمومی ، مشترکان VyprVPN اولین کسی هستند که از دانستن خدمات VPN خود سود می برند ، ادعاهای بدون ورود خود را به طور شفاف تأیید کرده اند. یکشنبه یوکوبایتیس ، مدیرعامل VyprVPN گفت:

"با این حرکت ، ما رسالت اصلی خود را تقویت کرده ایم."

وی گفت: "ما نه تنها می خواهیم كه در فضای VPN به عنوان رهبر فناوری باقی بمانیم ، بلكه می خواهیم بالاترین استاندارد را برای نحوه اداره داده های مشتری تعیین كنیم. ما می خواهیم این امر به عنوان فراخوانی برای سایر شرکت های VPN به شفافیت و پاسخگو بودن کاربران خود باشد. "

سرانجام ، شایان ذکر است که در سال گذشته VyprVPN با مرکز دموکراسی همکاری داشته است & فناوری برای ایجاد گزارش "سیگنال های VPN قابل اعتماد".

ما می خواهیم VyprVPN را در مورد تغییراتی که در سرویس خود ایجاد کرده تبریک می گوییم. در ذهن ما شکی نیست که این تغییرات باعث می شود VyprVPN نیرویی برای حساب شود. ما امیدواریم که سایر VPN ها از این پرونده پیروی کنند ، و نه تنها هزینه ممیزی دقیق از سکوی خود بپردازند ، بلکه کل حسابرسی را نیز برای اهداف شفاف سازی منتشر می کنند.

میخواهی بیشتر بدانی؟ بررسی VyprVPN ما را بررسی کنید

اعتبارات:، Anja W / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me