آمازون برای مصرف کنندگان آمریکایی که عضو سرویس عضویت نخستین آمازون خود هستند ، افزایش قیمت را اعلام کرد. خدمات ویدئویی ، موسیقی ، ادبیات و خرید حق بیمه اکنون هزینه بیشتری را برای مشتریانی که این سرویس را به صورت ماهیانه خریداری می کنند ، هزینه بیشتری خواهد داشت. خبر خوب این است که برنامه سالانه 99 دلار قیمت دارد.


برای مصرف کنندگان که به راحتی خسته می شوند و همه نمایش های مورد علاقه خود را بسیار سریع به تماشای خود می رسانند ، خرید اشتراک ماهانه در آمازون نخست می تواند ایده ای عالی به نظر برسد. این بدان معناست که آنها می توانند به طور همزمان چند ماه از این سرویس لذت ببرند و سپس شاید دیگری را مانند Hulu یا Netflix امتحان کنند.

حال به نظر می رسد که آمازون متوجه شده است که برخی از مصرف کنندگان از این طریق رفتار می کنند. راه حل شرکت؟ برای باد کردن قیمت اشتراک ماهانه از 10.99 دلار به قیمتی 12.99 دلار در هر ماه.

برای مصرف کنندگان آمریکایی که یک اشتراک Amazon Prime را به صورت ماهیانه خریداری می کنند ، نتیجه افزایش 18 درصدی قیمت در کل است. این باعث می شود کل هزینه سالانه Prime (در صورت خرید ماهانه) 155.88 دلار باشد. (قبلاً هزینه آن 131.88 دلار بود.)

آمازون ساختار قیمت جدید را در روز جمعه اعلام کرد:

"قیمت عضویت ماهانه نخست وزیر برای اعضای جدید از 19/10 ژانویه 2018 از 10.99 دلار به 12.99 دلار افزایش یافت. قیمت برنامه تخفیف ماهانه Prime Student برای ثبت نام جدید از 5.49 دلار به 6.49 دلار در 19 ژانویه 2018 افزایش یافت..

اعضای ماهانه Prime و Prime Student موجود ، قیمت جدید تمدیدهای بعد از 18 فوریه 2018 را پرداخت می کنند.

اعضای سالانه نخست وزیر همچنان مبلغ 99 دلار پرداخت می کنند. اعضای سالانه دانشجویان نخست وزیر همچنان مبلغ 49 دلار پرداخت می کنند. "

شایان ذکر است که سرویس مستقل Amazon Prime Video هنوز هم فقط 9.99 دلار در ماه هزینه دارد. بنابراین اگر فیلم ها تنها موردی هستند که شما به آن علاقه دارید ، دیگر مجبور به پرداخت مبلغ بیشتری نخواهید شد.

عضویت کامل پریمیوم (کسی که در حال افزایش قیمت است) دسترسی مشترکان را به کتابخانه موسیقی برتر ، شامل میلیون ها آهنگ ، Prime Reading که دسترسی به هزاران کتاب ، مجله ، مقاله و کمیک را در اختیار شما قرار می دهد ، می دهد. و Twitch Prime ، یک تجربه بازی برتر از محدوده است که محتوای بازی بی نظیری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

علاوه بر این ، مشترکان Prime می توانند عکس های نامحدود را بصورت آنلاین ذخیره کنند و در خرید "Early Access" شرکت کنند که به آنها امکان می دهد 30 دقیقه شروع خرید از "معاملات روشنایی" که اخیراً در فروشگاه آمازون منتشر شده است ، لذت ببرند..

یک سخنگوی آمازون برای توضیح قیمت ناگهانی قیمت در این پرونده ثبت شده است:

"Prime یک ترکیب بی نظیر از مزایای حمل و نقل ، خرید و سرگرمی را فراهم می کند ، و ما همچنان سرمایه گذاری می کنیم تا Prime را برای اعضای خود با ارزش تر کنیم. تعداد کالاهای واجد شرایط حمل و نقل نامحدود دو روزه رایگان در سالهای اخیر از 20 میلیون به بیش از 100 میلیون مورد افزایش یافت. ما تحویل یک روزه Prime Free همان روز و Prime Free را به بیش از 8000 شهر و شهر گسترش داده ایم.

ما همچنین به معرفی نخستین اصلی ، محبوب و برنده کننده جوایز Prime Origin ، مانند The Grand Tour ، Sneaky Pete و برنده جایزه طلایی گلوب The Marvelous خانم Maisel ادامه می دهیم - همه با Prime Video. اعضا همچنین از لیست فزاینده ای از مزایای منحصر به فرد مانند Prime Music ، Prime Reading ، محصولات اختصاصی و موارد دیگر لذت می برند. ما راه های جدیدی را برای بهتر و بهتر شدن زندگی اعضا ارائه خواهیم داد. "

بالا ، بالا و دور

این اولین بار نیست که آمازون به طور ناگهانی قیمت خود را بالا برد. در سال 2014 ، هزینه Amazon Prime از 79 دلار به 99 دلار افزایش یافت. به گفته Ars Technica ، این سرویس "گاو پول نقد" اصلی آمازون است. تصور می رود که آمازون 90 میلیون عضو فقط در ایالات متحده دارد ، اما مشخص نیست که چه تعداد از این اشتراک ها ماهانه را خریداری می کنند.

آنچه مشخص است این است که اعضا تمایل دارند خیلی بیشتر از افراد غیر عضو در آمازون هزینه کنند. طبق آمار Statista ، اعضای غیر آمریکایی سالانه حدود 700 دلار در آمازون هزینه می کنند. از سوی دیگر ، شهروندان ایالات متحده با عضویت نخست وزیر ، تقریباً دو برابر 1.300 دلار هزینه می کنند.

در انگلیس نیست

خبر خوب این است که ، در حال حاضر ، هزینه عضویت کامل نخست وزیر آمازون در انگلستان زیاد نمی شود. در انگلستان ، مشترکان در حال حاضر برای اشتراک سالانه مبلغ بیشتری پرداخت می کنند که با هزینه 79 پوند برابر با 109.49 دلار است. با این حال ، هزینه ماهانه فقط 7.99 پوند هزینه دارد ، که تقریباً چیزی است که ساکنان ایالات متحده قبل از افزایش قیمت می پرداختند..

برای هر کسی که می خواهد اشتراک خود را به صورت ماهانه خریداری کند - اما نمی خواهد مبلغ بیشتری بپردازد - پاسخ ممکن است اتصال به یک سرور VPN در انگلیس برای خرید اشتراک ماهانه باشد. با این حال ، هنوز مشخص نیست که آیا این امر می تواند تحویل روز بعد و دسترسی به Lightning Deals را تحت تأثیر قرار دهد یا خیر. برای افرادی که فقط به محتوای ویدیو ، موسیقی و ادبیات علاقه مند هستند ، با این وجود گزینه خوبی است. در حال حاضر ، انگلیس انتظار افزایش قیمت مشابه را ندارد. با این حال ، سخنگوی آمازون این موضوع را برای آینده منتفی نکرده است.

برای هر کسی که نمی تواند اشتراک یک سرویس ویدیویی با کیفیت برتر مانند Hulu ، Prime یا Netflix را داشته باشد - یک VPN برای پخش جریانی گزینه ای عالی است که ارزش جستجو را دارد. برای ایده های بیشتر در مورد چگونگی یک VPN به شما در صرفه جویی در پول در اینجا نگاه کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سرویس هایی که می توانید از حالت انسداد خارج شوید و اطلاعاتی در مورد چگونگی یک VPN می توانید امنیت شما را حفظ کند ، به راهنمای VPN UK ما نگاه کنید.

عقاید خود نویسنده است.

اعتبار تصویر عنوان: Claudio Divizia / Shutterstock.com

اعتبارات تصویر: pixinoo / Shutterstock.com ، دنیس پریخدوف / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me