PureVPN آخرین ارائه دهنده VPN است که کتاب های خود را به شخص ثالث باز می کند و شرکت امنیتی Altius IT را استخدام می کند تا ادعاهای بدون گزارش خود را بررسی کند..


در حین حسابرسی ، Altius IT PureVPN را بررسی کرد تا اطمینان حاصل شود که هیچگونه گزارش در رابطه با فعالیتهای مشترکین ، گزارش های اتصال ، IP اختصاص داده شده VPN ، آدرس IP کاربر ، زمان اتصال ، تاریخچه مرور ، وب سایتهای بازدید شده ، ترافیک خروجی و نمایش داده شدگان DNS حفظ نشده است..

Altius IT همچنین اسناد زیرساختی شبکه PureVPN ، تنظیمات سیستم و پرونده های ثبت سیستم را مورد بررسی قرار داد تا ادعاهای ورود به سیستم را بررسی نکرد. پس از اتمام ممیزی ، Altius IT در پرونده ثبت شد و رسماً اعلام كرد كه قبض بهداشتی را به PureVPN داده است ، با بیان اینكه:

هیچ مدرکی در مورد تنظیمات سیستم و / یا پرونده های گزارش سیستم یا سرویس پیدا نکردید که به طور مستقل یا به صورت جمعی بتوانند منجر به شناسایی یک شخص خاص و یا فعالیت شخص هنگام استفاده از سرویس PureVPN شوند..

Altius IT

در سال 2018 ، به دنبال اخباری مبنی بر اینکه PureVPN به FBI کمک کرده است با تهیه نقشه های اتصال برای سرورهای خود ، یک جرم را حل کند ، این شرکت تصمیم گرفت سیاست های ورود به سیستم خود را تغییر دهد تا به صورت صفر باشد..

در حالی که موردی که PureVPN به FBI کمک کرد تا یک حمله همبستگی زمان را انجام دهد بسیار هدفمند بود - و از نظر ما به طرز ناعادلانه اعتبار آن را لکه دار نکرد - همیشه یک قدم مثبت برای هر VPN است که تصمیم بگیرد یک سرویس بدون گزارش باشد..

اکنون ، PureVPN با اخذ یک مهر مستقل تأیید مبنی بر اینکه سیاست های آن پر آب است ، ادعاهای بدون گزارش را به سطح بعدی رسانده است. ممیزی PureVPN را با اقلیت VPN های تجاری که از جیب خود خارج شده اند ، بهم متصل می کند تا خدمات خود توسط حسابرسان مستقل تأیید شود..

PureVPN درمورد حسابرسی ، به ProPrivacy.com گفت که امیدوار است که این نتایج به کاربران خود اعتماد به نفس خود در این سرویس را بدهد:

"PureVPN تاریخچه ای مبنی بر مشتری بودن در هر کاری که از سیاست های اصلی خود انجام می دهیم تا درخواست های مربوط به نوآوری ها انجام شود ، نشان داده شده است. همین مسئله بارها و بارها توسط نامه رهبری ما به مشتریان نشان داده شده است ، که آرزوی بازخورد دست اول به خواندن هر بازخورد و ایمیل های پاسخ دهنده را دارید. سفر ما از سفرهای بدون مرور به Zero-log هیچ تفاوتی ندارد. ما افتخار می کنیم که به عنوان اولین ارائه دهنده VPN اعلام شدیم که با صداهای برتر صنعت از جمله CNET به رعایت کامل GDPR رسیدیم و از داشتن یک سیاست حفظ حریم خصوصی آنقدر جامع هستیم که تا به امروز غیر قابل مقایسه باشد. "

تصمیم PureVPN برای تبدیل شدن به یک سرویس ثبت صفر ، آن را با بهترین ارائه دهندگان VPN در بازار مطابقت می دهد. و با توجه به قیمت اشتراک PureVPN ، این سرویس در واقع باعث می شود تا این سرویس بسیار رقابتی باشد. شکی نیست که یکی از معدود خدماتی است که طی چند سال گذشته خدمات خود را به طرز چشمگیری بهبود داده است.

تعهد به حریم خصوصی

VPN بدون گزارش هیچگاه اطلاعاتی در مورد سرورهای خود در اختیار ندارد که بعداً می توانند به مقامات تحویل داده شوند - در صورت دستیابی به آنها با حکم. و چون پایگاه PureVPN در هنگ کنگ از نظر نظارت غیر تهاجمی محسوب می شود ؛ PureVPN اکنون می تواند بسیار بیشتر از نظر حفظ حریم خصوصی در نظر گرفته شود. PureVPN به ما گفت:

وی گفت: "این ممیزی مجموعه ای از مراحل است که ما برای تقویت بیشتر تعهد خود به حریم شخصی واقعی برداشته ایم. جدا از اینکه اولین کسی است که با GDPR مطابقت دارد و شفاف ترین خط مشی رازداری را رعایت می کند ، PureVPN اولین و تنها ارائه دهنده برنامه ای برای پرداخت هزینه های عمومی باگ است که در آن 90،000+ جامعه قدرتمند هکرهای کلاه سفید به طور مداوم سرویس و تست ما را تقویت می کنند. ما روز و شب تلاش می کنیم تا به ارزش بیش از میلیون ها مشترک در بیش از 120 کشور جهان که به امنیت و حفظ حریم شخصی خود با ما اعتماد می کنند ، ارزش و ارزش بیشتری ببخشد. "

در حالی که اینجا در ProPrivacy.com محدودیت های این نوع از ممیزی را تأیید می کنیم - یعنی اینکه این فقط یک حسابرسی از سرویس در یک عکس فوری خاص به موقع است - ما همچنین می فهمیم که این بهترین روش در دسترس برای ارائه دهندگان VPN است. مایل بودن و اثربخشی و تعهد آنها به حریم شخصی کاربران را ثابت کنید.

در اینجا در ProPrivacy.com ، ما از PureVPN به خاطر تلاش برای اثبات خط مشی های ورود به سیستم از طریق ممیزی مستقل تشکر می کنیم. امیدواریم تعداد بیشتری VPN در مراحل PureVPN ، NordVPN ، VyprVPN و TunnelBear VPN پیروی کنند. در واقع هیچ راه بهتری برای بهبود اعتبار صنعت VPN وجود ندارد تا باز کردن خدمات به ممیزی های معتبر شخص ثالث به طور منظم. PureVPN اظهار داشت:

وی گفت: "ما ده ها نفر را قبل از انتخاب IT Altius به دلیل اعتبار آنها و پایگاه مشتری بالا ارزیابی کردیم. همچنین ، ما قبل از آن بسیاری از ممیزی های کوچک دیگر را انجام دادیم و راهپیمایی خود را به سمت ممیزی از موسسات مستقل و معتبر ادامه خواهیم داد. PureVPN معتقد است که ممیزی یک فرآیند مداوم است و برای اطمینان از اینکه کاربران در حال انجام وعده خود هستند ، باید پس از یک بازه زمانی مناسب انجام شود. "

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me