کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده (FCC) توصیه های کارشناسان و خواسته های بیشتر آمریکایی ها را نادیده گرفته است. در حرکتی که فقط در راستای تقویت حق خلقی است که ارائه دهندگان خدمات بزرگ اینترنت (ISP) از طریق دسترسی به اینترنت اعمال می کنند ، رئیس FCC و کارمند سابق Verizon ، Ajit Pai ، به مرگ منجر به بی طرفی خالص در ایالات متحده شده اند..

بازگرداندن دستور آزادی اینترنت ، قدرت FCC را برای اعمال بی طرفی خالص به کمیسیون تجارت فدرال (FTC) تسلیم می کند. FTC تاکنون ثابت کرده است که یک ناظران ناکارآمد است و در مورد دندان ها کمی هم وجود دارد که بخواهیم به دنبال ISP هایی بروید که قوانین "لمس سبک و مبتنی بر بازار" را ارائه می دهند..

ISP ها مانند خوک ها در گل

در واقع ، حتی گفتن "قوانین" این نکته را تحت تأثیر قرار می دهد ، زیرا به نظر نمی رسد که خطوط سختی برای عبور از اینترنت وجود داشته باشد. مطابق پیش نویس تفاهم نامه FCC-FTC (MOU) ، ISP ها ملزم به وعده های بسیار خاص برای عدم مشارکت در انواع خاصی از رفتارهای ضد رقابتی یا ضد مصرف کننده هستند..

در صورت شکستن این وعده ها ، FTC به دلیل فریب مصرف کنندگان می تواند علیه آنها اقدام کند. همانطور که نیلی پاتل از The Verge و مشاور سابق FCC Gigi Sohn مشاهده کرده اند ، با این حال بعید است که این اتفاق واقعاً رخ دهد.

شرکت ها شرایط خدمات خود را تمام وقت تغییر می دهند بدون اینکه FCC درگیر شود. حتی در صورت مداخله ، FTC فقط می تواند به صورت واکنشی پاسخ دهد زیرا آسیب در حال حاضر انجام شده است. همانطور که کمیسر FCC ، مینیون کلیبورن ، به Ars Technica گفت,


وی گفت: "توافق نامه ای که امروز بین FCC و FTC اعلام شد ، یک اقدام واکنش گرا و گیج کننده ، بی پرده و واضح است: تلاش برای کاوش در مورد نقاط ضعف در پیش نویس پیشنهادی رئیس مبنی بر لغو قوانین بی طرفی FCC 2015 2015. دو سال پیش ، FCC با FTC توافق بسیار گسترده تری برای مصرف کننده امضا کرد که هم اکنون این مسئله را پوشش می دهد. هیچ دلیلی وجود ندارد که این کار را دوباره انجام دهیم ، به غیر از شیرین کاری روابط عمومی با آینه های دود ، و حواس خود را از نابودی برنامه ریزی شده برای خنثی سازی خالص FCC در اواخر این هفته منحرف کنید. "

با گفتن دقیق تر ، ISP ها ملزم نیستند قول دهند كه ترافیك اینترنت را مسدود یا شلیك نخواهند كرد ، یا به وب سایتها و خدمات آنلاین هزینه های اضافی برای دسترسی سریع به اینترنت "خط سریع" را شارژ نمی كنند (با این دلایل شركت كننده كه هرگونه خدمتی که برای یک خط سریع پرداخت نمی کند). در خط آهسته قرار بگیرد).

چه می توانیم بکنیم?

FCC با حمایت جمهوری خواهان ، به قیمت منافع هر آمریکایی معمولی (و با پیامدهای هشدار دهنده برای مصرف کنندگان در سراسر جهان) میزان متعجب خود و طمع برهنه را نشان داده است..

یک واکنش طبیعی ممکن است بیرون رفتن و غرق غمهای شما باشد ، اما گریه کردن به آبجو شما مانع از تغییر شکل ISP شما نمی شود.!

استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN)

یک شبکه خصوصی مجازی ابزاری برای حفظ حریم خصوصی و امنیتی است که مانع از ISP شما می شود تا از طریق اینترنت بفهمید. ISP شما نمی تواند داده های شما را ببیند زیرا رمزگذاری شده است. همچنین نمی تواند بداند که از چه وب سایت هایی بازدید می کنید (و غیره) زیرا تمام فعالیت های اینترنتی از طریق سرور VPN هدایت می شود. ISP شما فقط می تواند ببیند که شما به سرور VPN متصل هستید ، نه به کدام وب سایت یا خدماتی که بعد از آن بازدید می کنید.

و آنچه که ISP نمی تواند ببیند ، نمی تواند علیه آن تبعیض یا تبعیض قائل شود (اگرچه در زیر "خطرات" را مشاهده کنید). استفاده از VPN روشی بسیار مؤثر برای مقابله با حرکات ISP برای خنثی سازی خالص است.

لطفاً برای توضیح دقیق در مورد نحوه عملکرد VPN ها و کارهایی که می توانند برای شما انجام دهند ، به VPN برای مبتدیان مراجعه کنید. لطفاً برای انتخاب بهترین VPN های موجود در آنجا ، به پنج سرویس بهترین VPN مراجعه کنید. اینها به خوبی به مشتریان آمریکایی خدمت می کنند و در تضمین بی طرفی خالص شخصی شما - FCC و FTC لعنت می کنند!

استفاده از VPN همچنین از جاسوسی ISP در سابقه مرور وب شخصی و فروش آن جلوگیری می کند.

خطرات

VPN ها می توانند مسدود شوند

VPN مانع از قطع شدن یا ترافیک اینترنت ISP می شود - تا زمانی که ISP شما تمام ترافیک VPN را مسدود یا پرتاب کند. اگرچه ممکن است چنین حرکتی به نظر بی فکری از طرف ISP باشد ، اما در واقع بعید به نظر می رسد.

تعداد زیادی از مشاغل برای تأمین امنیت ارتباطات بین دفاتر و اجازه دسترسی به کارگران از راه دور به منابع LAN شرکتها ، به فناوری VPN متکی هستند. اگر ISP ها شروع به مسدود یا پرتاب همه ترافیک VPN کنند ، هرج و مرج رخ می دهد و منافع شرکت ها آسیب می بینند.

بنابراین این اتفاق نخواهد افتاد حتی در چنین رویدادی که بعید است ، روش های بیشماری برای دور زدن بلوک های VPN ایجاد شده است.

لیست سفید

خطر بزرگتر این است که ، به جای لیست سیاه VPN ها ، ISP ها شروع به لیست کردن لیست های انتخاب شده سرویس می کنند. مشتریان بسته های اینترنتی "کابل" ویژه ای را هدف قرار می دهند که فقط به خدمات و وب سایت های منتخب دسترسی دارند (یا فقط دسترسی سریع خط به چنین مواردی را فراهم می کنند)..

هر خدمتی که جزئی از بسته نباشد ، مسدود یا پرتاب خواهد شد (آهسته). این شامل VPN ها ، شبکه Tor و پراکسی ها می شود.

در حال حاضر ، این تهدید کاملاً نظری است ، که دقیقاً هم همینطور است ، زیرا کار بسیار کمی در مورد آن وجود دارد.

متأسفانه ، به نظر می رسد که ISP ها علاقه مند به انجام این مسیر در آینده باشند. بهترین کاری که می توانید به عنوان مصرف کننده برای جلوگیری از آن انجام دهید این است که از پرداخت هزینه ای که به شما امکان دسترسی نامحدود و کامل به اینترنت را نمی دهد ، بپردازید..

نتیجه

به عنوان یک مصرف کننده شما قدرت دارید ، بنابراین از آن استفاده کنید. در ضمن از VPN استفاده کنید.

اعتبار تصویر: توسط schistra / Shutterstock.com
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me