"توییت باید جریان یابد," فعالان در سال 2011 اعلام شدند. شور و شوق آنها در پاسخ به تلاش دولت های مربوطه برای خنثی کردن قیام در حال رشد به نام عربستان بهار بود. و توییتر همدست بود.


بسیاری از کاربران این شرکت را به دلیل سانسور متهم کرده و تحریم یک روزه را تهدید کردند بعد از اینکه توییتر فاش کرد که می تواند توییت هایی را در برخی از کشورها با "ایده های مختلف در مورد محورهای آزادی بیان."

سهام امروز متفاوت است. اکنون توییتر از محله های بسیاری به دلیل سوء استفاده های مختلف تحت آتش قرار گرفته است. در تلاش است تا خونریزی نظرات منفی را متوقف کند. در نتیجه ، بستر رسانه های اجتماعی بین خطرات سوءاستفاده و سانسور سخنرانی آزاد خط خوبی را طی می کند.

سریع به پاسخ دادن

گروه های کاربران اخیراً توییتر را 24 ساعت تحریم کردند زیرا این شرکت به طور موقت حساب رز مک گاوان را در جریان رسوایی هاروی واینشتین ادامه داد. سریعاً توییتر واکنش نشان داد و مدیرعامل جک دورسی مدیرعامل توییت کرد,

"امروز ما دیدیم که صداهایی که خود را خاموش می کنند و صداهایی در حال صحبت کردن هستند ، زیرا ما هنوز به اندازه کافی کار نمی کنیم. ما تصمیم گرفتیم در قوانین خود و نحوه اجرای آنها موضع تهاجمی تری اتخاذ کنیم. "

از این پس ، توییتر وقتی به بدرفتاری هایی که در بالا گفته شد ، بسیار دردناک بود. اکنون ترسیده است که برای نجات شهرت و تجارت خود ، بیش از حد واکنش نشان دهد. نتیجه می تواند نادیده گرفتن بیان و بیان آزاد باشد. ایمیل درسی در این شماره جزئیات تغییراتی را که در این پیشنهاد وجود دارد ، جزئیات می کند. در اینجا گزیده هایی از ایمیل آورده شده است:

RE: PORN (پیشرفت های جنسی ناخواسته)

خط مشی قبلی:

محتوای پورنوگرافی به طور کلی در توییتر مجاز است ، و دانستن اینکه آیا مکالمات با جنسی و یا تبادل رسانه جنسی ممکن است خواسته شود ، چالش برانگیز است. ... در حال حاضر ما فقط به این امر اعتماد داریم و اقدامات اجرایی را انجام می دهیم اگر / هنگامی که گزارشی از یک شرکت کننده در گفتگو دریافت می کنیم.

خط مشی به روز شده:

ما قصد داریم قوانین توییتر را به روز کنیم تا روشن شود که این نوع رفتار غیرقابل قبول است. ما هنگامی که گزارشی را از کسی که مستقیماً در گفتگو درگیر است دریافت خواهیم کرد ، به اقدامات اجرایی ادامه خواهیم داد. هنگامی که پیشرفت های ما در گزارش تحمل مقاومت مستقیم انجام شود ، ما همچنین از سیگنال های تعامل گذشته (به عنوان مثال مواردی مانند بلوک ، قطع و غیره) استفاده خواهیم کرد تا در تعیین اینکه آیا ممکن است چیزی ناخواسته باشد و متناسب با محتوا عمل می کنیم ، استفاده کنیم..

پاسخ: نفرت و خشونت

برای اجرای جدید:

ما هنوز در حال تعریف دقیق محدوده پوشش این سیاست هستیم. در سطح بالا ، تصاویر نفرت انگیز ، نمادهای نفرت و غیره اکنون به عنوان رسانه حساس در نظر گرفته می شوند (مشابه نحوه رسیدگی و اجرای محتوای بزرگسالان و خشونت گرافیکی).

در سطح بالایی ، ما علیه سازمانهایی که از خشونت به عنوان ابزاری برای پیشبرد علت خود استفاده می کنند ، اقدامات اجرایی خواهیم کرد.

تجلیل از خشونت:

ما قبلاً علیه تهدیدهای خشونت آمیز مستقیم ("من می خواهم تو را بکشم") ، تهدیدهای خشونت آمیز مبهم ("کسی باید تو را بکشد") و آرزوها و آرزوهای جدی جسمی ، مرگ یا بیماری را آرزو می کنیم ("امیدوارم کسی شما را می کشد "). با حرکت به جلو ، ما همچنین به محتوائی که جلوه می دهد ("ستایش برای شلیک کردن. او یک قهرمان است!") و / یا تأیید می کنیم ("قتل معقول است. به این ترتیب آنها نمی توانند تخلیه خدمات اجتماعی شوند") ).

مسائل مربوط به مقررات

همه چیز ساده نیست وقتی که به محتوا می روید. تنظیم محتوای خشونت آمیز یا آزاردهنده که در تجربه سایر کاربران اختلال ایجاد می کند ، ممنوعیت تصاویر ، علائم و محتوای "نفرت انگیز" یک محدودیت مبهم و ذهنی است. نه تنها این ، اگر توسط دولت اجرا شود ، غیرقانونی خواهد بود. این همچنین فریادهای عصبانیت از امثال اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) یا بنیاد الکترونیکی مرز (EFF) و سایر صداهای دارای لیبرال را برانگیخت..

شاید صدای لیبرال ، گلن گرینوالد ، این معضل را به بهترین شکل خلاصه کند. بعد از اینکه توییتر حساب متهم هاروی واینشتاین راس مک مک گوآن را به حالت تعلیق درآورد ، وی اظهار داشت,

"در برخی از زمان ، امیدوارم روشن شود که خواستار مدیران سیلیکون ولی تنظیم گفتار آنلاین ایده ای وحشتناک است."

در واقع ممکن است چنین باشد توییتر (به همراه فیس بوک و گوگل) در ابتدا در برابر خواستار اجرای سیاست های سخت گفتاری مقاومت کردند. شرکت ها به محتوای سیستم عامل های خود اهمیت نمی دادند - تا اینکه آنها مسلط نباشند. اکنون ، آنها با قدرت جدیدشان پیدا شده اند. چگونه آنها می توانند معنادار باشند ، داورهای عادلانه از محتوا وقتی که راست سالهاست که آنها را به تعصب سیاسی متهم می کنند و اکنون چپ - از جمله رسانه های اصلی ، دولت های اروپایی ، و گروه های مدافع چپ - آنها هستند که خواستار سیستم عامل هستند. قوانین سختگیرانه را تصویب کنید?

چه از راست و چه از چپ ، فشار شرکت هایی مانند توییتر برای اقدام به خودشان مملو از خطری برای بیان آزاد و بیان آزاد است. این سانسور را دعوت می کند ، چیزی که شرکت ها برای یک دهه از آن بیزار شده اند. فقط به این دلیل که تماس صریح از طرف یک شعار چپ گرایانه تهدید به آزادی از سانسور خودسرانه کم نمی کند.

عقاید خود نویسنده است.

اعتبار تصویر: توسط 1000 کلمه / Shutterstock.com
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me