تقریباً 60٪ بینندگان در ایالات متحده به Netflix دسترسی دارد, یک مطالعه نشان داده است این تقریبا 50 میلیون اشتراک را نشان می دهد. با این حال ، به نظر می رسد این کاملاً انحصاری نیست ، در حالی که بسیاری از بینندگان جوان در چندین سیستم عامل مشترک هستند.


پیش بینی شده که مدت ها پیش فیلم های اشتراک در تقاضا (SVOD) مانند Netflix منجر به مرگ تلویزیون زنده می شوند. مطمئناً ، سرویس های پخش آنلاین به تازگی مسئولیت کاهش اشتراک تلویزیون های کابلی را بر عهده گرفته اند.

تحقیقات جدید نشان داده است ، از بینندگان با دسترسی مستقیم به تلویزیون زنده و Netflix ، یک پنجم از ارائه دهنده جریان به عنوان سکوی انتخابی خود استفاده می کنند. این رشد 4٪ در 12 ماه گذشته است. جالب است که به نظر می رسد این روند نسلی است. هنگامی که این گزارش بینندگان 16 تا 24 ساله را جدا می کرد ، این رقم به 50٪ افزایش یافت.

این تحقیقات نشان می دهد که بینندگان جوان "در حال قطع بند ناف" هستند ، یا اشتراک های تلویزیونی پولی را می پذیرند که به نفع SVOD در تعداد بسیار بیشتری از نسل های قدیمی تر است..

این می تواند نتیجه نتایج بسیار موفقیت آمیز رهبران صنعت نتفلیکس و آمازون باشد. سریال Marvel "Defenders" از نتفلیکس و "مرد در قلعه بلند" از آمازون دو نمونه اصلی است.

بیشتر محتوای غیر اصلی دارای محدودیت جغرافیایی است ، بنابراین بسیاری از مشترکان Netflix برای دسترسی به مطالبی که در حال حاضر در منطقه آنها مسدود است از VPN برای Netflix استفاده می کنند..

اگرچه به نظر می رسد نتفلیکس با داشتن 100 میلیون اشتراک در سراسر جهان ، تاج را از بین می برد ، اما بینندگان جوان وفاداری به نام تجاری ندارند که بسیاری از ارائه دهندگان کابل در گذشته از آن لذت می بردند. تعداد فزاینده هزاره ها در چندین سیستم عامل مشترک هستند. بنابراین ، این مخالفان سلطنت نتفلیکس چه کسانی هستند و ادعاهای آنها چقدر جدی هستند?

ویدئو فوری آمازون نخست

ویدئو فوری amozon Prime

آمازون یک درب بسیار محکم را در مورد اشتراک های خود نگه می دارد. تخمین ها برای بینندگان جهانی در حدود 80 میلیون نفر است. با این حال ، از آنجا که دسترسی به ویدیوی آمازون با عضویت Prime شامل شده است ، مشخص نیست که چند کاربر در واقع از این سرویس استفاده می کنند.

سرفصل های نمایش شامل تریلر علمی تخیلی (مرد در قلعه بلند) با ضربه سر و صدا است ، در حالی که آمازون همچنین خانه جدید جرمی کلارکسون و دوستان "تور بزرگ" است.

اگرچه Amazon Prime Video در سطح جهان در دسترس است ، اما بسیاری از مطالب آن مانند Netflix فقط در مناطق خاص موجود است. دسترسی به این محتوا مسدود شده جغرافیایی به اندازه کافی آسان است ، با این وجود فقط به راهنمای اصلی VPN amazon ما نگاهی بیندازید.

اشتراک کامل آمازون پرایم برای کسانی که در آمریکا هستند 99 دلار یا برای مشتریان انگلیس 79 پوند هزینه دارد. دسترسی به ویدئو فوری Prime Amazon فقط به ایالات متحده 10.99 دلار و در انگلیس 5.99 پوند است.

هولو

Hulu Wall 300X133

خانه اقتباس بسیار محبوب مارگارت اتوود "داستان هدیه" ، هولو از رشد اخیر در بازار SVOD بهره برده است. اینک 12 میلیون مشترک در سراسر دنیا دارد. در یک نظرسنجی در سال 2016 در ایالات متحده ، 23٪ از پاسخ دهندگان گزارش پرداخت هزینه حساب Hulu را داده اند.

شاید بزرگترین قرعه کشی هولو ، دسترسی به نمایش های شبکه 24 ساعت بعد از پخش آنها در تلویزیون زنده باشد. مانند Netflix و Amazon Prime Video ، این پلتفرم دارای سابقه چشمگیر در محتوای اصلی است که به سرپرستی 'The Handmaids Tale' و سریال rom 'com' Casual ساخته می شود. "در یک اتحاد بعید ، Hulu نیز به تازگی فاش کرده است که عناوین HBO را پخش می کند. روی آن سکوی.

علیرغم 12 میلیون مشترک ، هولو تنها در ایالات متحده و ژاپن در دسترس بینندگان است. شایعاتی درباره گسترش جهانی Hulu وجود داشته است ، اما تا آن زمان تنها راهی که بینندگان از سراسر جهان قادر به استفاده از این سرویس خواهند بود ، با یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) است. بنابراین ، اگر می خواهید VPN که با hulu کار می کند ، راهنمای هولو VPN ما را ببینید.

برای دسترسی به Hulu ، مشتریان می توانند از دو سیستم قیمت گذاری استفاده کنند. بسته اصلی که شامل آگهی های تبلیغاتی نیز هست ، ماهانه 7.99 دلار هزینه دارد. این بسته برای بسته تجاری رایگان به 11.99 دلار افزایش می یابد. همچنین مشتریان می توانند Showtime را به مبلغ 8.99 دلار اضافی در هر ماه ، HBO با 14.99 دلار و Cinemax با 9.99 دلار به اشتراک خود اضافه کنند..

HBO NOW و HBO GO

Hbo Now 300X151

اگرچه شبکه HBO سال گذشته بیش از 120 میلیون مشترک داشت ، اما خدمات درخواستی آن فقط 2 میلیون بازدیدکننده داشت. اگرچه این به نظر کم است ، در خارج از سه بخش برتر نتفلیکس ، آمازون و هولو ، HBO در صدر جدول قرار دارد.

بزرگترین موفقیت HBO بدون شک Game of Thrones بوده است. با این حال ، سابقه طولانی در تولید نمایش های تلویزیونی بلاک باستر دارد. در حال حاضر "Westworld" ، "ضخامت آن" ، "Veep" و "هفته گذشته امشب" با جان الیور از بزرگترین جاذبه های آن هستند.

HBO NOW اکنون مشتریان را با نرخ 15 دلار در ماه بازپرداخت می کند. از طرف دیگر HBO GO فقط با اشتراک ماهواره HBO در دسترس است.

متأسفانه ، بدون VPN ، HBO NOW فقط در دسترس بینندگان آمریکایی است. به همین ترتیب ، اگر می خواهید برخی از منتقدان ترین تلویزیون را به اطراف بکشید ، توصیه می کنیم از لیست ما دیدن کنید پنج بهترین VPN برای HBO GO و HBO NOW.

اعتبار تصویر: pixinoo / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me