دولت های پنج چشم (FVEY) به دنبال تصمیم حزب مخالف کارگری برای کنار آمدن با دولت استرالیا و تصویب لایحه رمزگذاری بسیار غیرمعمول ، نفس نفس می کشند..


لایحه Assistance and Access 2018 با تولید روشهای جدیدی برای ارتباطات رمزگذاری شده ایمن در پشتیبان ، شرکتها را برای کمک به مقامات در شکستن رمزگذاری End to End (E2E) فراخوانده است..

طبق گفته های دولت های FVEY از جمله دولت ترامپ ، شیوع ارتباطات رمزگذاری شده از سال 2013 افزایش یافته است ، زمانی که تنها 3 درصد پیام ها برای اجرای قانون غیرقابل دسترسی بودند. از آن زمان ، آگاهی های زیاد (که توسط افشاگری اسنودن نادیده گرفته شده است) باعث شده است که شهروندان به رمزگذاری E2E بیفتند. در سال 2017 ، 55٪ از ارتباطات قابل دسترسی توسط دولت استرالیا رمزگذاری شده ایم ، ارقام مشابه در سایر کشورهای FVEY گزارش شده است

رمزگذاری داده های E2E

به ما قدرت بزرگ برادر را پس بدهید

برای اجرای قانون ، رمزگذاری E2E به عنوان یک سنگر غیر قابل عبور برای شهروندان دیده می شود. درست در بلوک FVEY ، مقامات دولتی در تلاشند تا شرکت های فنی بتوانند از رمزگذاری در پشتیبان بگیرند و به آنها پیام های همه را دسترسی دهند.

اکنون ، قانون جدید استرالیا کمک خواهد کرد که راهی برای تضعیف رمزنگاری درست در سراسر جهان فراهم شود. دنی با بیان در مورد قانون جدید ، توضیح داد كه دولت می تواند:

"شرکتهای فن آوری و فن آوری های مخفیانه ، از جمله سرپرست شبکه ، sysadmins و توسعه دهندگان متن باز را بطور مخفیانه مجبور کنید مهندس نرم افزار و سخت افزار را تحت کنترل خود انجام دهند تا از این طریق بتوانند از آنها برای جاسوسی از کاربران خود استفاده کنند. مهندسان را می توان به دلیل امتناع از جریمه و زندان مجازات كرد. در استرالیا ، حتی مشاوره با تکنسین برای مخالفت با این دستورات جرم محسوب می شود. "

علیرغم ادعاهای FVEY ، قانون رمزگذاری بسیار خطرناک و بسیار ناقص است. هرگونه ضعف وارد شده در رمزگذاری E2E بدون ایجاد سوراخی که توسط هکرها و مجرمان سایبری ناخواسته قابل استفاده باشد غیر ممکن است..

با تصویب بیل کمک و دسترسی با موفقیت ، استرالیا می تواند با موفقیت تحت فشار قرار دادن واتساپ (و سایر بنگاه های فنی) در ایجاد فضای پشتی - منجر به بهره برداری شود که می تواند توسط سایر دولت های FVEY در ایالات متحده و جاهای دیگر مورد سوء استفاده قرار بگیرد ، حتی در را برای دولت خارجی باز کند. نظارت.

مخالفت ناموفق بود

جمعه گذشته ، مخالفان کارگری فدرال به صدها نفر از کارشناسان حفظ حریم شخصی ، گروه های مدافع و شهروندان نگران از سراسر جهان نگران شدند که نسبت به لایحه پیشنهادی ابراز خشم کردند..

دادستان کل سایه ، مارک دریفوس ، با اعلام برنامه خود برای شکستن سنت تعهد دو حزب از طریق کمیته مشترک پارلمان اطلاعات و امنیت (PJCIS) به دولت نوشت. وی در نامه خود خواستار بررسی بیشتر آثار منفی این لایحه شد.

دیده بان حقوق دیجیتال

متأسفانه ، بقیه نیمکت کارگر تصمیم گرفتند حمایت خود را از دولت دور کنند و این قانون را سریع ، بدون تحمل و بدون نظارت تصویب کردند. رئیس سینمای دیدبان حقوق دیجیتال ، تیم سینگلتون نورتون ، با ابراز حیرت از تصمیم تصویب قانون در آخرین جلسه روز سال ، گفت:

وی گفت: "این لایحه هنوز هم بسیار ناقص است و احتمالاً تأثیر آن بر تضعیف امنیت سایبری استرالیا ، کاهش اعتماد به نفس در تجارت الکترونیکی ، کاهش استانداردهای ایمنی برای ذخیره داده ها و کاهش حمایت از حقوق مدنی است. در طراحی خود ، ضد حقوق بشر و اصول اساسی دموکراتیک است. قانونگذاران متوجه شده اند که آنها مسئولیت عواقب معرفی نقاط ضعف در زیرساخت های دیجیتال ما - از جمله عواقب منفی ناشی از افراد روزمره که به رمزگذاری متکی هستند برای ادامه زندگی روزمره خود در یک جامعه دیجیتال است.

آرم وب سایت DiGi

این اعلامیه فقط یک هفته پس از آن صورت می گیرد كه گروه صنعت دیجیتال دیجیتال (DIGI) - انجمنی كه شامل صفحات آن گوگل ، توییتر ، سوگند و فیس بوك است - تسلیم دیگری برای PJCIS ارسال كرد. در سند ، دیجی دوباره تأیید خود را مبنی بر عدم پذیرش پشتیبانان اعلام کرد:

وی گفت: "مهمترین مسئله در مورد لایحه این است که دولت اختیارات جدیدی را برای تصمیم گیری به ارائه دهندگان فن آوری برای ایجاد یا نصب راه های جدید برای دسترسی به سیستم ها و داده های امن پیشنهاد می کند. به نظر می رسد دولت می خواهد رمزنگاری را حفظ کند ، اما در عین حال ارائه دهندگان فناوری نیز روشی را برای رمزگذاری داده ها پیاده سازی می کنند و این داده ها را بدون ایجاد آسیب پذیری ارائه می دهند. این سوزنی است که نمی توان آن را ردیابی کرد - شما نمی توانید رمزگذاری را بدون وارد کردن آسیب پذیری در کل سیستم بشکنید. "

یک مارپیچ رو به پایین

با حضور استرالیا در حال حاضر ، مقامات انگلیس بر این فشارها غلبه کرده اند. دکتر ایان لوی ، مدیر فنی مرکز امنیت سایبری ملی (NCSC) پنجشنبه گذشته اعلام کرد که اطلاعات انگلیس در حال پیگیری گزینه هایی برای مجبور کردن ارائه دهندگان فناوری برای ایجاد "کلیپ های تمساح مجازی" برای رهگیری و رمزگشایی ایمیل های رمزگذاری شده انتهایی به انتها ، پیام های متنی و ارتباطات صوتی.

در پیشنهاد NSCS تولید شده به نمایندگی از GCHQ ، لوی پیشنهاد داد که همه پیام های پایان تا پایان یک گفتگوی سه جانبه باشد ، نه تنها بین فرستنده و گیرنده مورد نظر بلکه دولت نیز - که به آنها قدرت می دهد از همه چیز استراق سمع کنند. طبق گفته های لوی ، انجام این کار معادل روند قدیمی استفاده از کلیپ های تمساح برای بهم زدن جسمی در تماسهای تلفنی افراد خواهد بود.

برادر بزرگ شما را تماشا می کند

آنچه که لوی از آن یاد نمی کند ، این است که برخلاف روزهای قدیم که چنین حمله ای منفرد ، عایق بندی شده بود و فقط به مظنون تحقیقات (و تنها با حکم مناسب) هدایت می شد ، جدید "کلیپ های تمساح مجازی" به هر سیم ، در هر تلفن ، در هر خیابان بریتانیا متصل می شود و سطح نظارت بر Stasi را نیز تکرار می کند.

این دقیقاً همان نوع نظارت گسترده است که باعث شده عموم مردم در وهله اول به سمت استفاده از پیام رسان های رمزگذاری شده سوق پیدا کنند. عموم مردم با شست خود رأی داده اند ، و دقیقاً این سطح از حمله دولت است که آنها با آن مخالفت می کنند.

با نگرانی نگران کننده ، انگلیس پس از Brexit قصد دارد قانون حقوق بشر اتحادیه اروپا را با یک قانون حقوق بشر انگلیس جایگزین کند و به منظور تضعیف حق یک شخص در مورد حفظ حریم خصوصی شخص ساخته شود. در چنین شرایطی شهروندان بریتانیایی ممکن است خود را نتوانند از مکالمات شخصی خود در برابر GCHQ محافظت کنند.

اگر دولت راه خود را پیدا کند ، پشت پرده هایی که به دولت اجازه می دهند پیام های همه را بدست آورند ، به پیوندی ضعیف تبدیل می شوند که هرکسی بتواند از آن اخاذی کند. رمزگذاری یا ایمن است یا درستی نیست ، و تماس با پشتیبان کلیپ تمساح مجازی عمدا گمراه کننده است.

خبر خوب این است که حتی اگر دولتهای FVEY موفق شوند امثال واتس اپ را به ایجاد یک فضای پشتی مجبور کنند ، همیشه سیگنال یا پیام رسان منبع باز جدید دیگری وجود خواهد داشت که مردم به آن مراجعه کنند. در پایان ، دولت ها در صورت پیروزی در جنگ مداوم خود برای حفظ حریم خصوصی ، باید با استفاده از پیام رسان های رمزگذاری شده ، قانون خود را وضع کنند و کشورشان را به کشورهایی کامل توتالیتر تبدیل کنند..

اگر این داستان باعث شده است تا امنیت آنلاین خودتان را دوباره مرور کنید ، چرا برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه بهترین خدمات VPN ما نگاه نمی کنید. علاوه بر این ، اگر شما شهروند استرالیا هستید ، به بهترین صفحه VPN ما برای استرالیا نگاهی بیندازید تا از امنیت آنلاین خود اطمینان حاصل کنید.

اعتبار تصویر: Bro Studio / Shutterstock.com

LuckyStep / Shutterstock.com

durantelallera / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me