آنچه در زیر می خوانید مصاحبه ای با اندرو لی است که همزمان با دسترسی به اینترنت خصوصی ، یکی از محبوب ترین خدمات VPN ، تأسیس کرد. او همچنین بنیانگذار کوه است. Gox Live که توسط Mt. به دست آمد. Gox ، پیشتاز مبادله بیت کوین در جهان است و برنامه رسمی موبایل خود را ساخته است. او مدافع طولانی مدت حریم خصوصی است. ما از وی در مورد تاریخچه او ، آینده PIA و آینده حریم شخصی در این دنیای پرحاشیه NSA پرسیدیم.


لوگو

Contents

شما موسس چندین شرکت هستید ، چرا / چگونه کارآفرین شدید?

من از اوایل دهه 90 به شدت درگیر اینترنت شده ام و به نوعی بوده ام "کارآفرین سریال" به هیچ دلیلی غیر از این واقعیت که وجود داشته است "نیازهایی که باید بصورت آنلاین برآورده شوند." به طور کلی ، مشاغل / خدماتی که تاکنون با آنها درگیر بوده ام بسیار متناسب با سبک زندگی شخصی من بوده است.

آیا فکر می کنید با تکنیک بیشتری هستید یا اهل فکر تجاری هستید?

دوست دارم فکر کنم بیشتر یک فعال تجارت هستم ، اما در گذشته شناخته شده ام که نرم افزار را توسعه می دهم (Mt. Gox Mobile و غیره).

هدف شما با PIA چیست?

هدف ما با PIA این است که غرب وحشی وحشی را که خیلی دوست داشتیم برگردانیم ، زیرا سیستمی را ایجاد می کند که در آن مردم قادر به یادگیری آنچه می خواهند یاد بگیرند ، بگویند آنچه می خواهند بگویند ، تجربه ای را که می خواهند تجربه کنند ، و آنچه را که آنها مایل به ایجاد هستند ایجاد کنید. من می دانم که این به نظر می رسد ذاتی است ، اما اینترنت بدون مرز و محدودیت ، که در آن بتوانیم به رویاهای خود برسیم ، هدف ماست.

هدف شما به طور کلی (در زندگی) چیست؟ خودتان را در 50 سال کجا می بینید?

من می خواهم تغییر را ببینم. می فهمم که یک عمر واحد محدود است و فقط می توان آن را تحقق بخشید. با این وجود مواردی وجود دارد که باعث درد ، رنج و استرس می شود که با استفاده از فناوری می توانیم واقعاً بی اهمیت شویم.
در 50 سال ، امیدوارم در زمین زنده باشم. با این حال ، اگر من نباشم ، امیدوارم در تاریخ به عنوان مردی که به آوردن کمک کرده است شناخته شود "خوشبختی" به این دنیا در حقیقت ، من به این نتیجه خواهم رسید که مورخان خود را مانند این می دانند.

تمام شرکت های شما در رابطه با حریم خصوصی هستند ، این مسئله در مورد حریم خصوصی است که شما را بسیار مورد علاقه قرار داده است?

بلکه ، عدم حفظ حریم خصوصی باعث می شود تا آنجا که همه باید ترس و وحشت زیادی برای من ایجاد کنند. من ترجیح می دهم قسمتهای برهنه ، خصوصی و همه چیز را دنبال کنم ، تا اینکه ذهن خصوصی خود را از نظر نظارت یا سایر ابزارهای استخراج داده توسط دیگران بگیرم..

PIA اظهار داشته است که این امر به جای اینکه به خطر بیفتد حریم خصوصی مشتریان است ، تعطیل خواهد شد. به نظر می رسد که Silent Circle و Lavabit قبلاً به این موقعیت مجبور شده اند. به نظر شما ممکن است PIA نیز در این موقعیت قرار بگیرد و چرا؟?

ما اعتقاد نداریم که در این موقعیت قرار خواهیم گرفت. ما احساس می کنیم که دولت هیچ خطر دیگری برای ایجاد فاجعه روابط عمومی مانند آنهایی که از Lavabit و Silent Circle ایجاد شده ، ایجاد نخواهد کرد. این به ویژه صادق است زیرا ما قبلاً علناً اظهار داشتیم كه اگر قرار باشد در این موقعیت قرار بگیریم همراه با این واقعیت كه ما سفارش هایی با بزرگتر از Lavabit و Silent Circle داریم. گفته می شود ، ما به طور جدی اقدامات احتیاطی را انجام می دهیم که خطر وقوع آن را کاهش می دهد و در حال حاضر با مشاور حقوقی EFF ، ACLU و FFTF در میان سایرین در حال گفتگو هستیم..

از منظر فنی ، PIA یکی از کاملاً برجسته مشتری های VPN را در دسترس قرار می دهد (محافظت در برابر نشت DNS ، محافظت در برابر نشت IPv6 ، سوئیچ کشتن اینترنت) - آیا سایر ویژگی های مورد نظر برای معرفی (یا برنامه ریزی) وجود دارد.?

در واقع تعدادی ویژگی وجود دارد که در خط لوله توسعه ما در حال انجام یا در صف هستند. با توجه به بلوغ این پروژه ها ، نمی توانم جزئیات بیشتری را از این مورد بررسی کنم ، اما "پیشرفته" به زودی منطقه تنظیمات موارد بیشتری در رابط کاربری آن وارد خواهد شد.

ما برنامه VPN Android را دوست داریم ، اما ویژگی های ارائه شده توسط نسخه دسک تاپ (مخصوصاً سوئیچ kill internet) را از دست نمی دهیم. آیا برنامه ای برای افزودن این موارد وجود دارد?

به زودی بسیاری از ویژگی ها را به برنامه Android خود اضافه خواهیم کرد. مسلماً ، ما به گسترش زیرساختهای داخلی خود توجه کرده ایم که برنامه اندرویدی ما آنچنان که شایسته آن است ، جلب نکرده است. اکنون ما بیش از 547 سرور داریم و ما همچنان در حال گسترش زیرساختهای خود هستیم تا بهترین کیفیت خدمات را به مشتریان ارائه دهیم.

ما متوجه شده ایم که PIA فاقد سرور در جنوب شرقی آسیا است (این بدان معناست که ما تمایل به توصیه PIA برای کاربران در آنجا نداریم) - آیا برنامه ای در این زمینه دارید؟?

ما تقاضای قابل توجهی برای سرورها در جنوب شرقی آسیا مشاهده کرده ایم. مسئله این است که ، ما مایل نیستیم که چیزی را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم ، مگر اینکه بتواند سطح کیفیت مشتریان را از نظر سرعت و حریم خصوصی از دسترسی به اینترنت خصوصی انتظار داشته باشد. گفته می شود ، شبکه ها به آسانی در آسیا به صورت یکسان سیم کشی نمی شوند ، به این معنی که پهنای باند بین المللی به طور کلی نسبتاً محدود و یا بسیار گران قیمت است..
با این حال ، ما با ارائه دهندگان در حال گفتگو هستیم و مشغول تهیه جزئیات هستیم تا به زودی این موضوع را به مشتریان خود برسانیم! ما در مورد تعهد خود به دروازه های گیگابیت کامل ، بدون سر و صدا و غیر اشباع بسیار جدی هستیم و در این مرحله ما باید ماهیچه هایی را برای مذاکره در مورد نرخ ها برای پایین نگه داشتن قیمت ها برای مشتریان داشته باشیم. لطفا با ما همراه باشید!

آیا برنامه ای برای آزادی یک سرویس دهنده اختصاصی لینوکس VPN دارید?

ما به زودی یک برنامه اختصاصی لینوکس نیز منتشر خواهیم کرد! لطفاً پیشنهادات / توصیه های خود را در آینده نگه دارید!

PIA از رمزنگاری CMS 128 بیتی CBS استفاده می کند. در حالی که ما فکر می کنیم این برای اکثر اهداف کافی است ، ترک اخیر 2 هارد رمزگذاری شده در پرونده جفری فلدمن ، به علاوه دانش که NSA می تواند منابع مجنون را به سمت کار رمزگشایی خم کند ، باعث می شود که تعجب کنیم که آیا ممکن است زمان حرکت به سمت 256 برود. رمزگذاری AES -bit نظر شما در این باره چیست?

ما به زودی AES-256 را به عنوان گزینه داخلی برای همه کاربران خود معرفی می کنیم. علاوه بر یک به روزرسانی سریع مشتری ، تغییرات دیگری لازم نخواهد بود. این ویژگی بدون هیچ هزینه اضافی در اختیار هر یک از مشتریان فعلی یا آینده ما قرار می گیرد.

در این عصر نظارت تهاجمی دولت ، به طور کلی نگران آینده خدمات VPN هستید?

ما به طور کلی از تمام منظر اینترنت می ترسیم. با این حال ، ما اطمینان داریم که ما قادر خواهیم بود به یافتن راه هایی برای محافظت از حریم شخصی کاربران خود در آینده ادامه دهیم.

نظر شما در مورد این افشاگری ها چیست؟ آیا ادوارد اسنودن یک قهرمان است یا یک خائن?

من فکر می کنم که این افشاگری ها شیوع زیادی دارند. در حالی که ممکن است اهداف این همه خوب بوده باشد ، از بین بردن حریم خصوصی شهروندان این جهان به هیچ وجه ارزش قربانی کردن را ندارد. من معتقدم که ادوارد اسنودن عدالت بزرگی در حمایت از جامعه انجام داد.

به نظر شما پیشرفت های صنعت VPN چه پیشرفت هایی دارد?

بسیاری وجود دارد که صنعت را بهبود می بخشد و اکنون ما روی آنها کار می کنیم!

PIA را در 5 سال کجا می بینید?

من می خواهم PIA را ببینم و کل صنعت در کنار هم ، رشد قابل ملاحظه ای داشته و تقریباً مورد استفاده همه افراد جهان است. این بدان معناست که ما به همراه رقبای دوستانه خود در حفظ حریم جهان موفق خواهیم شد.

به نظر می رسد PIA در Reddit بسیار محبوب است که کار آسانی نیست! چه فکری در این باره دارید?

ما خوشحالیم که مشتریان ما از خدمات ما لذت می برند و امیدواریم و متعهد می شویم که همچنان به بهترین خدمات ممکن در آینده برای همه مشتریان خود ارائه دهیم..

شما به همه مردم Reddit چه می خواهید در مورد امنیت PIA از دولت ایالات متحده برای اطمینان از آنها بپرسید?

ما در حال نبرد خوب هستیم و همه متخصصان موضوع را درگیر می کنیم. ما از شما محافظت خواهیم کرد.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me