هواداران رسانه های اجتماعی کورکورانه ، کورانه و یا با تمایل به امثال فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر اجازه می دهند از داده های خود برای ایجاد میلیارد دلار استفاده کنند. آنها چیزی در عوض نمی گیرند اما رضایت هر کسی از افشای خسته کننده زندگی آنها حاصل می شود. در بعضی موارد ، گذاشتن زندگی فرد برای لحظه ای از شهرت باعث سردرد می شود. مطمئناً کاربر متوسط ​​را از نظر مالی غنی نمی کند. با این حال ، ممکن است همه چیز تغییر کند.


Steemit یک بستر رسانه ای اجتماعی استارتاپی در تلاش است مدل قدیمی را بر روی سر خود پرتاب کند. در صورت موفقیت ، ممکن است آینده رسانه های اجتماعی را متحول کند. Steemit برخلاف غول های رسانه های اجتماعی فوق ، که اطلاعات ما را بدون به دست آوردن سود استخراج می کنند ، برعکس عمل می کند. این پاداش را به کاربران خود با پول سرد و سخت به صورت رمزپرداخت در می آورد.

با انجام این کار ، سایت خلاق رسانه های اجتماعی در برنامه های پاداش همه جا ارائه شده توسط هتل ها ، خطوط هوایی و شرکت های کارت اعتباری در حال بهبود است. این بخشی از خرید شما را به صورت نقدی یا امتیاز به شما تخفیف می دهد. با این حال ، شما باید پول خرج کنید تا مقداری از پول خود را پس بگیرید. یک مجموعه را تصور کنید که مبلغی را برای پرداخت سرد و سخت پول پرداخت نکنید ، بلکه صرفاً برای انجام کاری که قبلاً به صورت رایگان انجام می داده اید ، پرداخت می شوید! شما دلار یا یورو جمع نخواهید کرد ، بلکه یک Cryptocurrency به نام Steem به جای آن جمع می کنید.

Steemit چگونه کار می کند?

در Steemit ، هر بار که ارسال می کنید ، نظر می دهید یا "دوست دارید" ، کسری از Steem به شما تعلق می گیرد. وقتی یک دسته از Steems ها را جمع کرده اید ، می توانید آنها را با پول عادی واریز کنید. اگر به پتانسیل تقدیر Steem خوشبین هستید ، امیدوار باشید که در امتداد خط Bitcoin یا Ethereum باشد ، می توانید به جای آن تصمیم بگیرید که Steems خود را نگه دارید. بسیاری از افراد ممکن است بخاطر سهولت در بدست آوردن استیمس تصمیم بگیرند این راه را طی کنند.

سازندگان Steemit با افتخار می بالند,

"Steem اولین رمزنگاری است که تلاش می کند تا به طور دقیق و شفاف پاداش دهد ... [افرادی که مشارکت ذهنی در جامعه خود می کنند."

این ستایشگران فوری خود را داشت ، هرچند تعداد کمی نیز. با این حال ، هنگامی که Steemit نخستین وام پرداخت خود را در ماه ژوئیه سال 2016 منتشر کرد ، اندکی از سه ماه پس از راه اندازی ، توجه جدی کرد. Steemit علیرغم اینکه در Steems به شما پرداخت می شود ، علاقه پیدا کرد ، که به عنوان یک رمزنگاری نوپا ارزش تضمینی ندارد.

ایمان سرمایه گذاران به Steem پاداش داده شده است. ارزش این میزان رشد از 1.2 میلیون دلار تا 350 میلیون دلار افزایش یافته است. حتی پس از تسویه حساب ، نزدیک به 300 میلیون دلار تخفیف پیدا کرده است ، بدین معنی که همواره در بین 20 ارز برتر دیجیتال معامله شده قرار دارد. اصلاً پارسا نیست. علاوه بر این ، از زمان راه اندازی آن بیش از 30 میلیون دلار Steem به بیش از 50،000 کاربر توزیع شده است. این مسئله باعث می شود تا الگوی ساخته شده توسط غول های رسانه های اجتماعی در طی چند دهه استفاده از آن سرنگون شود.

Steemit مدل جدید رمزنگاری و تبادل نظر جدید تجارت ، کنار دیگر شبکه های اجتماعی است. مشهورترین برچسب ها شامل مواردی مانند عکاسی ، زندگی ، مسافرت ، هنر و شاید با کمال تعجب است که خود Steemit است. با این حال ، حداقل یک تفاوت جالب وجود دارد - ترولینگ - به دلیل انگیزه پول. بنیانگذار Steemit توضیح می دهد,

"برای اولین بار ، هزینه فرصت برای ترول زدن وجود دارد. در هر ثانیه که شخصی برای ترولینگ خرج می کند ، به طور بالقوه به شهرت خود آسیب می رسانند و مانع از بدست آوردن هر Steem می شوند. "

کاربران به پست های شما رأی می دهند ، این به شما کمک می کند تا میزان پرداخت هزینه شما را تعیین کنید.

Cryptocurrency برای توده ها?

بنیانگذاران Steemit با اعلام اینکه ورود به این بازار را آسان می کنند ، دلپذیر هستند. Steem به عنوان cryptocurrency برای توده ها طراحی شده است ، زیرا موانع ورود تقریباً وجود ندارد.

به نظر می رسد Steemit ایده ای است که زمان آن فرا رسیده است. سالها است که کلاهبرداران رسانه های اجتماعی مانند مارک زاکربرگ به دلیل کسب اطلاعات داوطلبانه شما ثروتمند شده اند. در عوض مطالبی که شما تولید کرده اید چه چیزی بدست آورده اید؟ نادا! در حقیقت ، برخی از کاربران سیستم عامل های رسانه های اجتماعی سنتی بیش از آنچه در چارچوب انتقاد ، شرم آور و پیامدهای مشابه با آنها چانه زنی کرده اند ، بدست آورده اند. در حال حاضر حداقل ممکن است برخی از دلارها وجود داشته باشند تا شما را ترغیب کنند و مرهم برای سوختگی های شما باشند.

Steem یک cryptocurrency است که از حباب cryptocurrency لذت می برد. این بدان معناست که حتی اگر شما به اندازه کافی خوش شانس باشید که یک تکه استیمس را جمع کنید و ثروتمند شوید ، ثروت شما به همین راحتی از بین می رود. با این حال ، شما قبلاً در سیستم عامل های دیگر بدون چشم انداز پاداش ارسال می کردید. آن سکوها برای دیگران میلیاردر می کردند. چرا Steemit را بررسی نکنید - چه چیزی را از دست داده اید?

اعتبار تصویر: توسط nopporn / Shutterstock.com
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me