در یک صنعت اول ، NordVPN هیچ سرویس سیاهههای مربوط را براساس بررسی ممیزی مستقل انجام نداده است.

Nord VPN بدون گزارش ادعا نمی کند

NordVPN همیشه ادعا کرده است که سرویس VPN بدون گزارش نیست ، اما این ادعا در جریان یک بحث و گفتگوی اینترنتی داغ در تابستان در مورد مالکیت آن مورد تردید قرار گرفت..

به منظور تهیه نسخه پشتیبان از این ادعا و اطمینان به مشتریان در مورد تمامیت آن ، NordVPN ممیزی مستقل از سیستم های ورود به سیستم خود را سفارش داده است..


ممیزی مانند این قبلاً هرگز روی یک سرویس VPN انجام نشده است ، بنابراین در اینجا در ProPrivacy.com ما بسیار هیجان زده بودیم که دست خود را به دست آوریم..

ممیزی

ممیزی توسط یکی از 4 شرکت حسابرسی بزرگ جهان انجام شده است. بر خلاف ممیزی هایی که اخیراً توسط Surfshark منتشر شده است ، که به امنیت فنی نرم افزار ارائه دهنده ها نگاه می کنند ، این ممیزی متمرکز بر روی سیاهه هایی است که NordVPN انجام می دهد و حفظ نمی کند..

این اول از همه یک بازار است و یک استقبال ، زیرا افزایش شفافیت در مورد هیچ ادعای مربوط به گزارش ها به شدت مورد نیاز نیست.

در حال حاضر ، ممیزی فقط در لیست منتخب روزنامه نگاران در دسترس است. در bestVPN.com ما به اندازه کافی خوش شانس بودیم که جزء اولین نفرها برای دیدن نتایج بودیم.

ما خوشحال شدیم که یاد گرفتیم که این گزارش به طور کامل ادعاهای مربوط به گزارش های NordVPN را تأیید نمی کند. مقدار کمی از داده های استفاده از سرور غیر قابل شناسایی جمع آوری می شود ، اما این هیچ گونه تهدیدی برای حفظ حریم خصوصی کاربران نیست.

ممیزی که به ما نشان داده شده است به روش اطلاعات فنی دقیق چندانی ارائه نمی کند ، اگرچه این روشهائی را که شرکت حسابرسی برای دستیابی به نتیجه گیری از آن استفاده می کند ، تشریح می کند..

در حال حاضر ، ممیزی كاملاً كمتر از اظهارات این شركت است كه به سیستم های NordVPN نگاه می كرد و همه چیز را در رابطه با ادعاهای عدم ثبت آن ، رضایت بخش می دانست. این شرکت حسابرسی یک نهاد حسابرسی مستقل قابل اعتماد و قابل اعتماد است که حرف ما از اعتماد به آن خوشحال تر است.

محدودیت ها

هر حسابرسی با دامنه این مورد محدودیت های واضحی دارد. این فقط می تواند تصویری از آنچه در مکان های معین در زمان انجام حسابرسی اتفاق می افتد ، تهیه کند.

همانطور که خود NordVPN تصدیق می کند:

"ممیزی فقط از اول نوامبر 2018 می تواند به خدمات و سرورهای ما مراجعه کند. از آنجا که یک سرویس دیجیتال می تواند دوباره تنظیم شود ، ما می دانیم که چرا حسابرسی نمی تواند نتیجه گیری های خود را در دامنه وسیع تری از تاریخها اعمال کند."

نکته مهم برای مشترکین ، آنچه ثابت می کند که NordVPN دارای سیستم هایی است که یک سرویس VPN کاملاً بدون گزارش را ارائه می دهد. NordVPN همچنین قول داده است که در آینده ممیزی های منظم را انجام دهد تا به تأیید صحت این سیستمها در جای خود کمک کند و بخشی از روش استاندارد عملکرد NordVPN است.

نظر تخصصی ProPrivacy.com

در اینجا در ProPrivacy.com ما مدتها آرزو کرده ایم راهی برای ممیزی ارائه دهندگان VPN بدون ادعاهای ثبت شده در سایت خود داشته باشیم. گزارش هایی که سرویس VPN انجام می دهد یا نمی دهد ، برای امنیت کاربران کاربران بسیار بیشتر از امنیت فنی مورد استفاده خود است و بنابراین مهمترین نقطه از خرابی است..

حتی امنیت فنی اساسی از داده های کاربران VPN و عادات مرور در بیشتر هکرهای جنایتکار شخصی محافظت می کند. بازیگران سطح دولتی بازی توپ متفاوتی هستند ، اما حتی این موارد پس از مدت ها قبل از تلاش برای به خطر انداختن اقدامات امنیتی فنی مشتری VPN ، وارد پرونده های ارائه دهنده می شوند..

تک تک مواردی که عمومی شده است ، جایی که یک کاربر VPN گرفتار شد ، نتیجه ارائه دهنده ای بود که گزارش های خود را به مقامات منتقل می کرد ، گاهی اوقات تحت فشار.

بدیهی است ، اگر ارائه دهنده VPN هیچ سیاهه ای را حفظ نکند ، آن چیزی را ندارد که بتواند تحویل دهد. به همین دلیل است که صحت ادعای ارائه دهنده هیچ گزارشنامه برای اعتبارات حریم خصوصی آن بسیار حیاتی است.

هیچ ممیزی در مورد ادعاهای ورود به سیستم ارائه دهنده نمی تواند با اطمینان کامل ثابت کند که هنگام ورود حسابرس به خانه ، هیچگونه گزارش نگهداری نمی شود ، اما ممیزی از نوع انجام شده در NordVPN بالاترین سطح شفافیت را برای شما فراهم می کند..

رویکرد NordVPN کاملاً چشمگیر است و ما صمیمانه امیدواریم که سایر خدمات VPN را به پیروی از خواستگاری تشویق کند.

نتیجه

ممیزی از این نوع بالاترین سطح شفافیت را در رابطه با تأیید ادعای ورود به سیستم ارائه دهنده VPN فراهم می کند.

نتیجه نهایی این است که یکی از مهمترین شرکتهای مستقل حسابرسی جهان به تفصیل به بررسی چگونگی و چگونگی ثبت داده ها پرداخته است و به NordVPN داده است که هیچ پرونده ای در مورد ادعای مهر تأیید آن نیست..

در حال حاضر ، این امر باعث می شود NordVPN در صنعت VPN منحصر به فرد باشد و امیدواریم که در آن کجا قرار بگیرد ، بسیاری دیگر دنبال خواهند شد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me