امسال شاهد افزایش شهاب سنگی قیمت بیت کوین بود. برای افرادی که cryptocurrency را هنگام خرید به شدت ارزان تر خریداری کرده اند ، سود فوق العاده بوده است. برای کسانی که آن را یک ، دو ، سه - یا بیشتر - سال پیش خریداری کرده اند ، بازار صعودی راه را برای استفاده از کیف پول های Bitcoin پف کرده هموار کرده است.


با این حال ، خبرهای بدی برای ساکنان آمریكا وجود دارد كه از این ثروتها لذت می برند. سرویس درآمد داخلی (IRS) تصمیم گرفته است كه صدها نفر (اگر نه هزاران نفر) از شهروندان آمریكایی كه دارای بیت کوین هستند ، در سودهای عظیم خود اظهارنامه و پرداخت مالیات نكرده اند. افرادی که اقدام به خرید می کنند ، یا قبلاً بیت کوین (و سایر altcoin ها) را خریداری کرده اند ، در حال بدست آوردن پول جدی هستند - و عمو سام یک تکه پای را می خواهد.

طبق IRS ، صاحبان بیت کوین اعتراف می کنند که بیت کوین را راهی برای جلوگیری از مالیات می دانند:

"کاربران cryptocurrency به صراحت اذعان کرده اند که برای جلوگیری از الزامات گزارش مالیاتی ، استفاده از بیت کوین را در نظر می گیرند."

در سراسر صفحه

در نوامبر سال 2016 ، IRS درخواست دادخواستی را برای دادگاه ها ارائه داد "جان دو" احضاریه برای کلیه مشتریان Coinbase ایالات متحده که بین سالهای 2013 و 2015 بیت کوین را منتقل کرده اند. Coinbase یک کیف پول محبوب و تبادل رمزنگاری است که در سال 2012 تأسیس شده است. سفارش "جان Doe" به اصطلاح خوانده می شود زیرا نیازی به تعیین هدف خاصی ندارد. درعوض ، این امر برای همه افراد صادره است که طبق فعالیتهای خود ، در گروه خاصی قرار دارند.

در ابتدا این درخواست اعطا شد. به IRS اجازه جستجوی هویت دارندگان کیف پول Coinbase در ایالات متحده داده شد. با این حال ، وكیل جفری كی برنز (شریک مدیریت Berns Weiss LLP) سپس خواستار لغو این پرونده شد. IRS دادخواستی را ارائه داد که از دادگاه خواسته است درخواست تجدیدنظر برن را رد کند. Coinbase و تعدادی از "جان آیا" به مخالفت با تصمیم دادگاه ادامه دادند.

سپس ، در مارس 2017 ، برن به طرز مرموزی حرکت خود را پس گرفت. این امر به IRS اجازه می دهد تا از دادگاه درخواست احضار داده های Coinbase را صادر كند. IRS در پشتیبانی از درخواست خود اظهارات زیر را بیان كرد:

وی گفت: "فقط در چند سال از بیت کوین انفجار میلیاردها دلار ثروت به وجود آمده است ، که بدون تردید مبلغ قابل توجهی برای مالیات دهندگان ایالات متحده به آن تعلق گرفته است ، که تقریبا هیچ شخص ثالث گزارشی از افزایش درآمد به IRS نداده است. "

عزیزم

فرار مالیاتی

براساس اطلاعات IRS ، Coinbase اعتراف كرد كه اطلاعات مورد نظر خود شامل 8.9 میلیون معاملات Coinbase شامل 14355 دارندگان حساب Coinbase بود. IRS توانست این مسئله را علیه افرادی که مالیات خود را از بیت کوین اعلام کرده بودند ، به طور مرجع بازگو کند. بعد از انجام این کار گزارش داد که:

"تنها 800 تا 900 مالیات دهندگان سودهای مربوط به بیت کوین را در هر یک از سالهای مربوط گزارش کرده اند و بیش از 14000 کاربر Coinbase یا حداقل سالانه 20،000 دلار بیت کوین خریداری ، فروش ، ارسال یا ارسال کرده یا دریافت کرده اند.."

این نکته IRS را ثابت کرد "اینکه بسیاری از کاربران Coinbase ممکن است سود بیت کوین خود را گزارش ندهند." به همین دلیل ، دادگاه دوباره تصمیم گرفت که IRS "علاقه قانونی به تحقیق در مورد این مالیات دهندگان دارد."

با این حال ، دادگاه همچنین تصمیم گرفت که درخواست IRS برای تحقیق درباره دارندگان حساب Coinbase ایالات متحده بسیار گسترده است. این امر IRS را وادار كرد كه دامنه تحقیقات خود را محدود كند. IRS فقط موافقت كرد كه اطلاعات مربوط به دارندگان حساب را كه در مدت زمان مورد نظر فرم 1099-K ارائه نشده توسط Coinbase را ارائه كرده بودند ، بخواهد. علاوه بر این ، این پرونده به جستجوی سوابق افرادی که قبلاً به IRS مشهور هستند ، نیست.

سکه پایه

با توجه به Go Ahead

اکنون ، به خوشبختی IRS ، دادگاه ایالات متحده تصمیم گرفته است كه IRS مجاز است كه اطلاعات خاصی را در مورد كاربران Coinbase جمع كند تا بفهمد شهروندان آمریكا از پرداخت مالیات خودداری می كنند یا خیر. با این حال ، تصمیم نهایی دادگاه محدودیت های اضافی خاصی را در مورد اینکه چه کسی می تواند اطلاعات مربوط به IRS را درخواست کند ، و چه اطلاعاتی را می تواند از آنها درخواست کند ، محدودیت های اضافی ایجاد کرده است.

در ابتدا ، IRS از پروفایل کاربر ، تنظیمات برگزیده کاربر ، تنظیمات امنیت کاربر و تاریخچه ، روش های پرداخت کاربر و سایر داده های مربوط به منابع مالی برای کیف پول Coinbase درخواست کرده بود. IRS همچنین می خواست همه سوابق فعالیت کیف پول ، از جمله تاریخ ، میزان و نوع معامله ، به علاوه نام / شناسه های طرف های درگیر در معاملات و حتی درخواست ارسال یا دریافت بیت کوین را به دست آورد..

"بیش از 20،000 دلار"

با این حال ، دادگاه تصمیم گرفته است كه IRS فقط قادر به درخواست جزئیات خاص مربوط به حسابهایی باشد كه در طی بازه زمانی از 31 دسامبر 2013 تا 31 دسامبر 2015 معاملات بیش از 20،000 دلار انجام داده اند. علاوه بر این ، سوابق مشخصی بدون توقف تلقی می شوند. منطقه - به طور خاص تمام سوابق افتتاح حساب ، کپی گذرنامه یا گواهینامه رانندگی ، آدرس کیف پول ، و کلیدهای عمومی برای کیف پول.

دادگاه همچنین سوابق خاصی را برای تحقیقات IRS "در این مرحله" ضروری نمی داند. "این موارد شامل" سوابق کارشناسی مشتری یا دانش ، توافق نامه ها یا دستورالعمل هایی است که به شخص ثالث دسترسی ، کنترل یا مرجع تأیید معامله و مکاتبات می دهد. بین Coinbase و کاربر یا هر شخص ثالث با دسترسی به یک کیف پول. "

Coinbase این موضوع را یک پیروزی جزئی اعلام کرده است زیرا باعث می شود تعداد کیف پول هایی که می توان از 480،000 به 14000 مشتری رسید ، کاهش یابد..

سکه پایه

اما آنچه Coinbase باید به IRS تحویل دهد ، هنوز هم چیزهای حساسی است. به خصوص با توجه به اینکه این مربوط به دارندگان حساب است که بیش از 20،000 دلار معاملات انجام داده اند. بعلاوه ، این دارندگان حساب دارای بیشترین ثروت بیت کوین است که به احتمال زیاد بیشترین مالیات را گول زده اند. این چیزی است که دادگاه تصمیم گرفت بازی عادلانه ای باشد:

نام ، تاریخ تولد ، آدرس ، شماره شناسنامه مالیات دهندگان ، سوابق فعالیت حساب شامل گزارش های معامله یا سایر سوابق مشخص کننده تاریخ ، مبلغ و نوع معامله (خرید / فروش / مبادله) ، ترازنامه پس از معامله و اسامی طرفین به معامله ، به علاوه کلیه صورتهای دوره ای حساب یا فاکتورها (یا معادل آن).

این کار باید IRS زیادی را برای شروع کار فراهم کند. فراموش نكنیم كه دادگاه حكم این سوابق دیگر را نیز صادر كرد "ممکن است به محض بررسی IRS سوابق مربوطه ، برای یک دارنده حساب خاص ضروری شود." به نظر می رسد مانند افرادی که فکر می کردند بیت کوین یک پناهگاه کنترل نشده است اشتباه بوده اند. شناخته شده است که بیت کوین برای جرم و جنایت مورد استفاده قرار می گیرد و مقامات به سختی عقب رانده می شوند.

عقاید خود نویسنده است.

اعتبار تصویر عنوان: ویت اولسوزویسکی / Shutterstock.com

اعتبارات تصویر: Brandon Bourdages / Shutterstock.com ، ویت اولسوزویسکی / Shutterstock.com ، 360b / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me