این نسخه ای از مصاحبه شفاهی است که من با بچه های IPVanish انجام دادم. من آن را برای خوانایی ویرایش کرده ام ، اما هدفم حفظ لحن مکالمه چت ماست.


سلام بچه ها ، ممنون که قبول کردید با من چت کنید. آیا می توانید خود را معرفی کنید و آنچه را که در IPVanish انجام می دهید توضیح دهید?

جرمی: مطمئنا ، من جرمی پالمر ، معاون رئیس جمهور در زمینه محصولات و بازاریابی هستم. من تقریباً سه سال پیش به این شرکت پیوستم. من در بخش بازاریابی به IPVanish کمک کردم تا کانال وابسته ما را توسعه دهد. اخیراً ، در چند ماه گذشته ، من به نقش متمرکز بر محصول نیز کمک کرده ام ، و به شکل گیری جهت محصول IPVanish کمک می کند..

جرمی پالمر 2

جاش: من جاش تووی ، معمار ارشد VPN هستم. من تقریباً هشت سال است که در این شرکت هستم. من در طی این سال ها کلاه های زیادی پوشیده ام ، و بیشتر به نقش تکرار محصول برای IPVanish روی آورده ام. باید اضافه کنم که دو نسخه اول برنامه های Mac و iOS خود را برای IPVanish توسعه دادم.

آیا می توانید کمی درباره IPVanish به عنوان یک شرکت برای من بگویید - چگونگی ، کی و چرا تشکیل شد?

جرمی: منشا IPVanish واقعاً به سالهای 2001-2002 بر می گردد. این کار با شرکتی به نام Highwinds Network Group آغاز شد که در صنعت Usenet شروع به کار کرد. این شرکت متعلق به بسیاری از مارک های بزرگ در دسته Usenet از جمله Usenet Server و News Hosting و دیگران بود.

در سال 2008 ، گروه Highwinds Network زیرساخت های خود را که برای Usenet برای راه اندازی شبکه تحویل محتوا (CDN) استفاده می کردند ، به کار گرفت. در سال 2012 ، تصمیم گرفتیم برای راه اندازی یک سرویس VPN در سطح جهانی ، از زیرساخت های شبکه خود (دوباره) استفاده کنیم.

این زمانی است که جاش و افراد دیگری از تیم مهندسی ما دور هم جمع شدند و اولین مفهوم محصول را برای IPVanish شکل دادند. بنابراین به سال 2012 باز می گردد. جاش - شاید شما بتوانید درمورد روزهای ابتدایی IPVanish و جایی که امروز در آنجا هستیم ، تسخیر کنید و صحبت کنید.?

جاش: ما ابتدا با یک برنامه ویندوز راه اندازی کردیم ، و پس از آن مدت زمانی نپرداخت که از من خواسته شد برنامه Mac را توسعه دهد.

در ابتدا ، ما فقط از L2TP ، PPTP و OpenVPN محدود پشتیبانی کردیم. دیدن چیزهایی که رشد کرده ایم بسیار جالب است. چند سال سریع پیش بروید و کارهایی که می توانیم با سیستم عامل های مختلف انجام دهیم واقعاً رشد کرده است ، و کشورهایی که ما از آنها پشتیبانی می کنیم رشد کرده است ، و آنچه ما ارائه می دهیم رشد یافته است.

دیدن این بسیار شگفت انگیز بوده است و بسیار طولانی بوده است. تمرکز امنیت در صنعت افزایش یافته است ، همانطور که نیاز به اطمینان از امنیت مشتریان ما است. اکنون از IKEv2 ، OpenVPN ، OpenVPN تقلا پشتیبانی می کنیم. ما هنوز از PPTP برای مشتریان میراث پشتیبانی می کنیم

جرمی: نکته ای که من در مورد PPTP خواهم گفت این است که ما از مشتریانی که ترجیح می دهند آن را از نظر فنی پشتیبانی کنیم (برای موارد خاص استفاده). اما ما مطمئناً آن را تبلیغ نمی کنیم ، و آن را به هیچ یک از مشتریان توصیه نمی کنیم. بدیهی است که ما سعی داریم تا آنها را در پروتکل امن تر و به روز تری قرار دهیم.

جاش: بله ، فقط آنجاست زیرا برخی از مشتریان هنوز هم می خواهند از آن استفاده کنند. اما جالب است که تغییر به یک مشتری بزرگتر تبدیل شده است.

جرمی: فکر می کنم اکنون ما در 60+ کشور به 1000 سرور 1000+ رسیده ایم و حتی در مورد تعداد کلی مکان ها مطمئن نیستم زیرا این هفته از هفته تغییر می کند! بنابراین ، بله ، ما طی چند سال گذشته رشد گسترده ای را تجربه کرده ایم و این یک سرگرمی جالب است!

به نظر شما IPVanish چه چیزی را ارائه می دهد و آن را از سایر خدمات VPN جدا می کند?

جرمی: من فکر می کنم تفاوت شماره یک بین ما و شبکه های دیگر در خارج وجود داشته باشد که ما 90٪ شبکه خودمان را داریم و فعالیت می کنیم. ما نقاط حضور خودمان (POP) را داریم که می خواهیم قفسه و پشته را کنترل کنیم (پیکربندی کامل). این به ما امکان می دهد سرعت ها را بهینه کنیم ، حریم شخصی و امنیت را بهینه کنیم.

من می دانم که شما بچه ها (ProPrivacy.com) اخیراً یک تست سرعت جدید را راه اندازی کرده اید که به طور مداوم ما را در سه گروه برتر ، و اغلب یکی از بهترین های آزمون های مختلف قرار می دهد. بنابراین فکر می کنم سرعت ، حفظ حریم خصوصی و امنیت عملکرد شبکه خودمان چیزی است که واقعاً ما را از هم جدا می کند.

یک دلیل فنی وجود دارد که می گویم ما به جای 100٪ شبکه خود را 90٪ شبکه خود داریم و این بدین ترتیب است که می توانیم مکان های خاصی را به مشتری خود ارائه دهیم. به عنوان مثال ، باز کردن یک مرکز داده یا POP در آلبانی برای ما خیلی محتاطانه نخواهد بود.

اما ارائه دهندگان دیگری نیز وجود دارند که می توانیم از زیرساخت خود سخت افزار را اجاره کنیم. این جایی خواهد بود که 10٪ از دیگر ترافیک شبکه ما ، و در آنجا کنترل می شود.

جاش: ما قطعاً ترجیح می دهیم شبکه خودمان ، مراکز داده خودمان و سرورهای خودمان را در هر کجا ممکن است انسانی انجام دهیم. اما همانطور که جرمی گفت ، همیشه از لحاظ فنی امکان پذیر نیست که در یک مکان قرار بگیریم. اما مشتریان خواستار آن هستند ، بنابراین ما آنچه را که لازم دارند ارائه می دهیم.

من تنها کسی نیستم که از همان اوایل با IPVanish همراه بوده ام. یک گروه محکم از ما وجود دارد که واقعاً به آنچه انجام می دهیم و آنچه ارائه می دهیم اختصاص دارد. من فکر می کنم این چیزی است که ما را متمایز می کند این است که ما واقعاً به آنچه انجام می دهیم اهمیت می دهیم.

بنابراین فقط برای روشن شدن اینكه: وقتی می گویید كه خودتان شبکه اختصاصی دارید ، منظور شما این است كه شما سرورهای VPN خود را دارید?

جرمی: بله ، و ما ستون فقرات بزرگی داریم که از آن استفاده می کنیم - شبکه فیبر واقعی.

من کاملاً از آن آگاه نبودم. می دانم VyprVPN چیزی مشابه دارد.

جاش: داشتن یک تاریخچه با گروه شبکه Highwinds مفید است. ما سالها در حال توسعه شبکه فیبر خود بودیم و دوست داریم وقتی می توانیم از آن استفاده کنیم! این چیزی است که ما را متمایز می کند ، زیرا بسیاری از رقبای ما از سرورهای مجازی یا اجاره سرورهای فیزیکی استفاده می کنند ، و بسیاری از آنها ستون فقرات اینترنت برای تماس با خود ندارند..

این چشمگیر است! شما به IKEv2 اشاره کردید که در حال اعزام هستید. می توانید کمی بیشتر در مورد آن بگویید?

جاش: وقتی در WWDC 2014 اعلام شد ، این یک سرگرم کننده بود. اپل قصد داشت از اتصالات VPN بومی در iOS پشتیبانی کند. من در آنجا اتفاق افتادم و خیلی زود از آنچه اتفاق می افتد یاد گرفتم. بنابراین من و یکی از مدیران اینترنت ما ، مهندس سیف ، Zeph Gillen چند ماه را در آن تابستان گذرانده و واقعاً در حال نبرد کردن و کشف کردن کارهای داخلی IKEv2 هستیم..

IPVanish جاش Tway

تا آنجا که من نگران هستم ، IKEv2 در همان فناوری OpenVPN یک فناوری بالغ نیست. در برابر NSA به همان روش آزمایش نشده است. نظر شما چیست؟?

جاش: این یک فناوری در حال رشد است و تعداد زیادی RFC و بررسی همتا در سطح جامعه برای پروتکل اساسی وجود دارد. اپل خود آن را به عنوان شماره یك برای محاصره كردن كل لایه TCP مطرح می كند - فقط برای شكستن دیواره های آتش در هنگام مسدود كردن UDP..

OpenVPN مبتنی بر این است که مردم مایل به انجام آن هستند ، در حالی که IKEv2 یک پروتکل خوب تعریف شده است که دارای استانداردهای پشتیبان پشتیبان است. این واقعاً عالی است زیرا هرکسی می تواند نرم افزاری را برای انجام پروتکل پیاده سازی کند.

بنابراین در حالی که در مرحله فرزندخواندگی در حال رشد است ، مردم هنوز در حال فهمیدن چگونگی پیکربندی آن هستند. من فکر می کنم نرم افزارهایی مانند strongSwan باید یاد بگیرند که شاید آنها برخی از موارد را در مقیاس مناسب نداشته باشند. اما این قطعاً یک پروتکل بالغ است - این پروتکل کاملاً مستحکم است.

جرمی: من فکر می کنم در آزمایش ما این را نشان داد که عملکرد بیشتری نسبت به OpenVPN دارد.

جاش: بله ، اکثر موارد OpenVPN را از آب بیرون می کشد. و مواردی وجود دارد که می توانید با آن کار کنید (من نمی خواهم بیش از حد بگویم همانطور که نمی خواهم تمام اسرار ما را به رقبا بدهم!) که واقعاً می توانند بهره وری را افزایش دهند. برخی موارد واضح است ، مانند دستورالعمل هایی برای بهبود رمزنگاری ، اما کارهای دیگری نیز وجود دارد که ما به دنبال سرعت بخشیدن به آن هستیم.

اساس اصلی IKEv2 IPsec است که مدت زمان طولانی به عنوان استاندارد مورد استفاده قرار گرفته است. تبادل کلید اینترنتی 2 (IKEv2) هنوز هم در بالای IPSec قرار دارد.

بله ، من می دانم که به دلیل افزایش مزایای عملکرد ، در حال حاضر با VPN محبوب است ، اما در مورد این که چگونه با OpenVPN در جبهه امنیتی مقایسه می شود تعجب کردم.?

جاش: برای امنیت ، IKEv2 قطعاً پروتکل انتخاب من است ، و من بیش از آنکه به بسیاری از موارد به پروتکل هوشمند اعتماد داشته باشم ، به آن اعتماد دارم. قطعاً بیشتر از PPTP! قطعاً بیشتر از L2TP. و من تا آنجا پیش می روم که می گویم در اکثر سیستم ها اگر بین OpenVPN و IKEv2 انتخابی داشته باشم ، هر روز با IKEv2 می روم.

جرمی: OpenVPN می تواند مفید باشد در شرایطی که IKEv2 مسدود شده است - OpenVPN با گذر از پورت های استاندارد SSL (پورت TCP 443) می تواند شما را از این طریق بدست آورد. به همین دلیل است که ما هر پروتکل را در هر مشتری ارائه می دهیم.

اما ما مطمئناً تمایل داریم با شخصی که کارآمدتر است ، پیش برویم. بسیاری از مشتریان ما واقعاً می خواهند که VPN مانند یک اتصال اینترنتی معمولی عمل کند - آنها اصلاً نمی خواهند کند شوند. ما دریافتیم که IKEv2 آنها را از OpenVPN نزدیک تر می کند.

من فکر می کنم به اندازه کافی عادلانه است با تشکر از بینش! به نظر شما مهمترین چیزی که کاربران VPN واقعاً باید درک کنند چیست?

جاش: هنگامی که شما در یک VPN نیستید ، تمام ترافیک شما به وضوح پیش می رود. بسیاری از مردم می گویند ، "اما من از HTTPS استفاده می کنم ، بنابراین این مهم نیست." اما اینگونه نیست.

ارائه دهندگان مخرب DNS می توانند به معنای این باشند که شما از وب سایت متفاوتی از آن چیزی که قرار است در آن استفاده کنید استفاده می کنید ، و برخی از حملات بسیار ماهرانه انسان در وسط می تواند برای شما هزینه ای داشته باشد. واضح ترین مسئله این است که ISP شما هنوز در جستجوی هر جستجوی شما برای هر هاستینگ است. وقتی از VPN استفاده می کنید این اتفاق نمی افتد - شما نسبت به استفاده از ISP خود بسیار محرمانه تر هستید.

و وقتی از کانون استفاده می کنید ، هر کس می تواند از این ترافیک چشم پوشی کند. بنابراین شما باید از خود محافظت کنید و می توانید HTTPS را به اشتباه انجام دهید. هر وب سایت HTTPS را انجام نمی دهد ، و بسیاری از آنها آنطور که فکر می کنید انجام نمی دهند. VPN به محافظت از انتقال اینترنت شما کمک می کند.

بنابراین فکر می کنید ایراداتی وجود دارد که کاربران VPN باید از آن آگاه باشند?

جرمی: یک VPN قطعاً بخشی از امنیت و حریم خصوصی شما است ، اما کامل نیست. استفاده از مواردی مانند آگهی مسدودکننده و درک اینکه چه VPN می تواند و از نظر حفظ حریم خصوصی شما چه کاری را انجام دهد مهم است..

یک VPN یک قطعه مهم از آن است ، و در بعضی موارد مهمترین قطعه است ، اما کامل نیست. من فکر می کنم مردم واقعاً باید درک کنند که ناشناس بودن 100٪ امکان پذیر نیست ، اما در صورت استفاده از ابزارهای صحیح که به روش صحیح تنظیم شده اند می توانید تقریباً نزدیک شوید..

متأسفانه ، من فکر می کنم افراد گاهی احساس شکست ناپذیری می کنند و باید درک کنند که شما به اندازه ضعیف ترین پیوند شما قوی هستید. این می تواند یک پشتیبان در نرم افزار شما یا ضعف دیگری باشد که از نظر بهداشت حریم خصوصی خود در مورد آن فکر نکرده اید.

من فکر می کنم مهم است که خود را در زمینه حفظ حریم خصوصی آموزش دهید و نقش VPN را بفهمید تا بتوانید تمام تلاش خود را برای حفظ خصوصی و امنیت آنلاین انجام دهید..

جاش: نمونه خوبی از آن گرفتاری دیروز در یک گفتگوی داخلی مطرح شد. سایر ارائه دهندگان VPN در آنجا با داشتن VPN های دیگر روی سیستم شما خیلی خوب نمی شوند. در پایان روز ، یک VPN ترافیک شما را رمزگذاری می کند - نمی تواند شما را در مقابل برنامه دیگری که بخاطر توجه به ارسال درخواستهای DNS شما به جایی دیگر محافظت می کند ، محافظت کند..

جرمی: و اگر در VPN وارد فیس بوک شوید ، کاملاً مشخص است که شما کی هستید! همچنین اطراف شما را دنبال خواهد کرد. بنابراین من فکر می کنم بهترین روش از نظر استفاده از ویندوزهای ناشناس و مسدود کننده های تبلیغاتی است. در ترکیب با VPN ، این 95 درصد راه را برای شما به دست می آورد.

اوه ، و از تراشه GPS در دستگاه همراه خود مراقب باشید. اگر می گویید "بله ، من اجازه دسترسی به موقعیت مکانی خود را خواهم داد" ، پس یک VPN نمی خواهد از شما محافظت کند.

من فکر می کنم که تا حدودی به سؤال بعدی من پاسخ می دهد ، اما به هر حال از آن سؤال خواهم کرد: من همیشه به VPN فکر می کنم که یک ابزار حیاتی در جعبه ابزار حفظ حریم خصوصی و امنیت آنلاین من است. چه ابزار دیگری را برای کاربران VPN پیشنهاد می کنید که در اختیار دارند?

جاش: مدیران رمز عبور برای یک. همانطور که می گویم شما فقط به عنوان ضعیف ترین پیوند خود ایمن هستید و مردم بارها و بارها از رمزهای عبور بسیار ناامن و همان رمزهای عبور استفاده می کنند. این امر بسیار بد است اگر چندین سایت دارای رمز عبور شما باشند و یکی از آنها نقض شود.

بنابراین مدیران رمز عبور مهم هستند ، زیرا ما باید از رمزهای عبور ایمن تر استفاده کنیم و نه از همان. همچنین با استفاده از مسدود کننده های تبلیغاتی مدرن ، و فقط مشاهده گر بودن. مراقب هر چیزی که به نظر می رسد ماهی باشد توجه کنید.

جرمی: من برای مرور شخصی خود کمی از مرورگر Brave و Firefox Focus استفاده کرده ام (به 5 مرورگر امن ترین مراجعه کنید). و توصیه می کنم از حالت ناشناس در هر مرورگری استفاده کنید.

من Firefox را در حالت ناشناس برای استفاده روزمره ترجیح می دهم ، اما با Brave Browser آزمایش کرده ام ، که مانع از ردیابی به صورت پیش فرض می شود. فکر می کنم داشتن یک مرورگر خوب و تنظیمات خوب در مرورگر شما خیلی طول می کشد.

برای ایمیل من از ProtonMail برای آنچه ایمیل های شخصی خود را در نظر می گیرم استفاده می کنم. ما ایمیل شخصی خود را نیز داریم ، اما من فکر می کنم برای ارسال نامه رمزگذاری شده نهایی به ProtonMail بسیار خوب است.

و سیگنال ، البته ، که من می دانم شما در مورد وب سایت خود درباره آن نوشتید.

جاش: بله ، فکر می کنم شخصاً سیگنال فوق العاده است. همچنین از موتورهای جستجو مراقب باشید. Google نتایج بسیار خوبی می دهد ، اما می خواهید ردیابی کنید. بنابراین شاید به جای آن از DuckDuckGo استفاده کنید.

سرد. بنابراین ... IPVanish یک سرویس مستقر در ایالات متحده است. ما می دانیم که آژانس امنیت ملی آمریکا و شركت آن در نظر دارند كه بدون توجه به شهروندان آمریكا باشند یا نه ، جاسوسی همه چیز و همه را انجام می دهند. فکر می کنید پیامدهای این امر برای یک سرویس VPN مانند شما چیست?

جرمی: من فکر می کنم مهمترین چیزی که باید درک کنید این است که NSA با همکاری کشورهای مختلف جهان کار می کند. بنابراین دسترسی آن فراتر از مرزهای ایالات متحده است. شما باید بدانید که نرم افزار و سخت افزار شما - معماری اصلی جعبه شما - می تواند در هر زمان ساخته شده یا نقض شود.

این فقط مربوط به NSA نیست - هکرهایی نیز وجود دارند که ممکن است بتوانند به آن داده ها دسترسی پیدا کنند. بنابراین ما معماری خود را به گونه ای طراحی کرده ایم که اگر قرار باشد جعبه ای تشکیل شود ، هیچ سوابقی یا چیز دیگری وجود ندارد که بتواند حریم شخصی کاربران ما را حفظ کرده و حفظ کند..

من فکر می کنم با NSA شفافیت بیشتری نسبت به آنچه در سایر کشورها پیش می رود وجود دارد. فقط به این دلیل که NSA در اخبار بوده است به این معنی نیست که هر کشور دیگری یک سازمان دولتی ندارد که کاری بسیار مشابه انجام دهد.

و آنها ممکن است روند کمتری داشته باشند و مراحل لازم برای طی کردن اطلاعات را طی کنند. NSA احتمالاً بازاریابی بدتری برای ایالات متحده است ، هرچند که بیش از حد به حریم شخصی درآمده و بسیار محترمانه نبوده است.

اما در عین حال ، مردم را به سمت محصول ما سوق می دهد. این یک چیز خوب است زیرا نشان می دهد که مردم واقعاً به حریم شخصی خود اهمیت می دهند و برای محافظت از آن به طول های بیشتری می روند.

جاش: سعی می کنیم از بازی جلو برویم. بخشی از کار در حال فکر کردن در مورد چگونگی مقابله با تهدیداتی است که به جلو حرکت می کند.

جرمی: به محض شروع بیت و بایت به مسافرت از آن سوی مرزها ، NSA از هرکسی که روش و معنی خود را استفاده می کند استفاده می کند تا برای نفوذ به آن استفاده کند. بنابراین ، من فکر می کنم خارج از آمریکا احساس کاذب از امنیت ایجاد می کند. اگر در ایرلند هستید ممکن است فکر کنید که ایرلند از حریم خصوصی محافظت می کند و بنابراین می توانید بدون ردیابی کارها را انجام دهید…. فکر می کنم این ساده لوح است.

جاش: این تمام نکته PRISM بود ، جایی که ما منشورهای واقعی تقسیم ترافیک کابلهای فیبر نوری در AT داشتیم&در اینجا در نیویورک آنها فقط تمیز کردن آن را تمیز کردند. برخی از مردم می گویند "من از AT استفاده نمی کنم&T ، بنابراین مشکلی نیست ، "یا" من در خارج از کشور هستم ، بنابراین مشکلی نیست "، اما واقعیت این است که داده های شما از طریق آن سوئیچ عبور کرده و کپی می شوند. بنابراین آنها احساس غلط امنیتی دارند.

در پایان روز ما به بهترین شکل ممکن از کاربران محافظت می کنیم ، اما هیچ چیز کامل نیست. یک VPN کمک می کند ، اما مراقب باشید و از خود محافظت کنید.

در ایالات متحده ، FCC کشته شده است بی طرفی خالص و به ISP ها مجاز است اطلاعات مشتریان خود را بفروشید به شرکای تبلیغاتی حدس من این است که ISP ها برای جلوگیری از خشم مردم ، رویکردی بسیار کند و آهسته اتخاذ می کنند تا از این تغییرات استفاده کنند. با این وجود ، VPN ها به ابزاری تقریباً اساسی برای حفظ حریم خصوصی و جلوگیری از تبعیض در ترافیک تبدیل می شوند.

به نظر شما آمریکا شاهد رونق در استفاده از VPN است؟ و اگر چنین است ، به نظر شما چگونه ISP ها واکنش نشان می دهند?

جرمی: همه افراد در شرکت ما به آزادی اینترنت اهمیت می دهند. ما سعی کردیم لابی کنیم ، سعی کردیم فعال باشیم و با جوامع محلی و ملی خود همکاری کنیم تا جلوی این اتفاق را بگیریم. همه این موارد به مشاغل ما کمک کرده است ، اما این چیزی نبود که ما به دنبال آن بودیم.

ما ترجیح می دهیم صنعت و شغلی داشته باشیم که مردم برای یافتن بلوک های ISP به ما نیاز نداشته باشند یا از ISP ها جلوگیری کنند که از آنها جاسوسی کنند. اما متأسفانه اینگونه است. و این باعث شده است افراد در 18 ماه گذشته به شماره های رکوردی در تجارت ما رهنمون شوند. ما شاهد افزایش شدید مشتری به دلیل جاسوسی ISP و مسئله خنثی بودن خالص هستیم.

به نظر شما ممکن است به دلیل این امر عواقب ضد VPN توسط ISP ها ایجاد شود؟ به عنوان مثال ، اکنون هیچ قانون خنثی وجود ندارد ، ISP ها فقط می توانند ترافیک VPN را مسدود یا شلیک کنند.

جرمی: شما یک نکته جالب را مطرح می کنید. فهمیدم که برخی از شبکه های WiFi عمومی از چیزی مانند OpenDNS استفاده می کنند ، که IPVanish و یک دسته از VPN های دیگر را مسدود می کند. بنابراین غیرقابل تصور نیست که اگر ISP ها فکر کنند که سهمی از ترافیک VPN ها را از دست می دهند ، از نظر تئوری می توانند دسترسی به ما را مسدود کنند.

ما در حال برنامه ریزی هایی برای دور زدن آن سناریو بوده ایم. اما این یک واقعیت سرد است که ISP ها اولین POP (نقطه حضور) اینترنت هستند ، و اگر آنها ما را تحت فشار قرار می دهند این برای تجارت ما ضرر دارد..

ما مطمئناً در حال کار بر روی روش هایی هستیم تا بتوانیم خدمات خود را برای کسانی که به آنها نیاز دارند در دسترس قرار دهد.

جاش: روشهایی وجود دارد که می توان اطمینان حاصل کرد که اتصالات ما حتی بهتر است ، به میلیون ها کاربر اجازه می دهیم خدمات خود را حتی اگر ISP ها شروع به استفاده از خدمات ما کنند ، همچنان از خدمات ما استفاده کنند..

جرمی: با این وجود ، واقعاً صادقانه ، فکر می کنم این یک نوع ایده آخرالزمانی است. من فکر نمی کنم این یک سناریو محتمل باشد. قبل از اینکه چیزی از این دست شروع شود بر توانایی ما در انجام کار تأثیر می گذارد ، چندین دادخواست و مراحل مقرر وجود دارد.

در حالی که فکر می کنم یک فرصت دور افتاده است که ممکن است چنین اتفاقی بیفتد ، فکر نمی کنم در حال حاضر این نگرانی اصلی برای تجارت باشد.

جاش: فکر می کنم احتمالاً فوراً نگرانی ISP هایی است که داده های مشتریان را می فروشند و یک VPN از آن محافظت می کند.

جرمی: همچنین هردو طرف کنگره واکنش جدی به دنبال داشته اند که سعی کنند لغو اعتراضات بی طرفی خالص را لغو کنند..

جاش: ما فقط یک رأی واحد از انجام این کار دور هستیم.

جرمی: ما در مورد ماهها یا حتی سالها صحبت می کنیم قبل از شروع برخی از این موارد ، بنابراین من بلند مدت خوشبین هستم. فکر می کنم در پایان روز کمتر جای نگرانی خواهد بود.

جاش: برخی از کشورها علیه آن موضع گیری کرده اند و با گفتن به ISP ها می توانند مجدد بی طرفی خالص را مجدداً اعمال کنند که اگر می خواهند قراردادهای دولتی را ببندند ، ISP ها نباید کاربران و مواردی از این دست را تحت فشار قرار دهند. به عنوان مثال کالیفرنیا و نیویورک.

نظر شما در مورد وضعیت جهانی حریم خصوصی آنلاین چیست؟ آیا این همه عذاب و غم است ، یا روندهای مثبتی را می بینید؟?

جرمی: من شروع به دیدن برخی از روندهای مثبت در اروپا می کنم. من لزوماً فکر نمی کنم GDPR چیز خوبی باشد ، اما من فکر می کنم آنچه که نماینده آن است ، به رسمیت شناختن مردم و دولت است که حفظ حریم شخصی یک کاربر اینترنتی مهم است ، و ما برای محافظت از آن نیاز به اقداماتی داریم.

آنها ممکن است به روشی اشتباه پیش روند ، اما من فکر می کنم فقط تشخیص اینکه همه چیز با فیس بوک و گوگل خیلی پیش رفته است و این اطلاعات برای همیشه آنلاین می ماند ، مهم است.

من فکر می کنم عموماً این کارها خوب است که آنها در جهت بهبود حریم شخصی کاربران گام برمی دارند ، حتی اگر برخی از این اهداف خوب به خوبی متمرکز نشوند. بنابراین من به ویژه در بعضی از مناطق غربی بلند مدت خوش بین هستم.

نگرانی های بیشتری در مورد رژیم های سرکوبگرانه وجود دارد ، مانند بسیاری از کسانی که در خاور میانه یا چین وجود دارد. من فکر می کنم پیشرفت یک روند کند انجام می شود که ممکن است ده ها سال طول بکشد (و نه سالها) تا واقعاً خود را باز کند.

اما احساس می کنم برای محافظت از حریم شخصی کاربران ، اقدامات بلند مدت عمدتاً توسط شهروندان برداشته خواهد شد.

جاش: فکر می کنم فقط رشد صنعت VPN به طور کلی نشان می دهد که مردم فراموشی نیستند. اگر شما شروع به از بین بردن آزادی های آنها یا جاسوسی بر روی آنها کنید ، آنها می گویند "من این را دوست ندارم" و "نمی خواهم مسدود شده باشم." مردم آزادی اینترنت خود را دوست دارند.

من فکر می کنم مردم بیشتر از آنچه اتفاق می افتد آگاه هستند و قرار گرفتن در معرض برخی از این مشکلات می تواند منجر به بهتر شدن در طولانی مدت شود. این باعث می شود من بسیار خوش بین باشم.

کلید اصلی شما به عنوان مشاغل چیست و IPVanish را در 3 سال آینده کجا مشاهده می کنید?

جرمی: ایجاد یک تصویر کامل از حریم خصوصی ، و VPN یکی از این ابزارها ، جایی است که ما می توانیم این مکالمه بعدی را شروع کنیم. کارهای بسیاری وجود دارد که می توانید از طریق مرورگر انجام دهید ، مانند مسدود کردن آگهی ، رفتار مرورگر و پیکربندی مرورگر ، که می تواند به شخصی سازی و امنیت بیشتر کاربران کمک کند..

آنچه از نظر استراتژیک IPVanish سعی در انجام آن دارد این است که بیشتر به یک شرکت خصوصی محرمانه تبدیل شوید. ما در حال جستجوی راه حل ها و فناوری هایی هستیم که کاربران را از هر بردار حمله بالقوه محافظت می کند. VPN یکی از جنبه های بارز (و) واضحی است ، اما راه های دیگری نیز وجود دارد که می تواند حریم خصوصی افراد را در معرض دید قرار دهد.

برای این منظور ، محصولی که در حال تولید آن هستیم امسال و طی دو سال آینده ، امیدوارم بیشتر از 360 درجه محافظت کند.

جاش: ما همچنین در حال بررسی چگونگی ارائه بهترین رمزگذاری برای مشتریان هستیم و همچنین بهترین سرعت ممکن را ارائه می دهیم. این فقط دستگاه کاربر نیست بلکه پردازش در انتهای سرور است. ما همیشه به دنبال راه حل هایی برای بهبود این وضعیت با پروتکل های رمزگذاری مختلف و به طور کلی بهبود پشته کارهایی هستیم که انجام می دهیم.

جرمی: هدف نهایی اینست که VPN در پس زمینه فعالیت کند ، بنابراین شما حتی نمی دانید که در آنجاست - رایانه شما به همان سرعتی انجام می شود ، اما مزایای اضافی آن برای حفظ حریم خصوصی و امنیت است. این چیزی است که ما هر روز به سمت آن حرکت می کنیم.

جاش: برخی از کاربران از تنظیم این و آن تنظیمات لذت می برند ، اما بسیاری از کاربران فقط می خواهند حریم خصوصی و امنیت خود را بهبود بخشند. آنها درباره نحوه عملکرد یک VPN چیز زیادی نمی دانند ، و اهمیتی نمی دهند. آنها فقط می خواهند آن کار کنند! بنابراین ما در تلاش هستیم تا تعامل کاربر را برای بهبود آن کاهش دهیم.

اگر به هر یک از شما یک آرزو اعطا شد ، چه می شود و چرا?

جاش: بالای سر من است ، می خواهم توانایی بیشتری در جذب دانش داشته باشم و در طول روز ساعت های بیشتری برای این کار داشته باشم. دلیل این امر امید است - دانش خوب است و همه چیز را برای همه بهتر می کند.

جرمی: من دوست دارم فرزندانم در دنیایی رشد کنند که از دنیایی که من بزرگتر شده ام بهتر است..

ممنون که وقت گذاشتید با من صحبت کنید فکر کردم مصاحبه خوبی بود! آیا چیز دیگری وجود دارد که دوست دارید اضافه کنید?

جرمی: فقط می خواهم بگویم که ما از فرصتی برای صحبت با شما قدردانی می کنیم. ما طرفداران بزرگ ProPrivacy.com هستیم. این یکی از اولین سایت هایی بود که ما برای اولین بار وارد این صنعت شدیم و از آن استفاده کردیم و شما قهرمانان بزرگ حفظ حریم خصوصی و امنیت بوده اید.

من فکر می کنم شما بچه ها دقت زیادی کرده اید (به ویژه اخیراً) برخی از تعصبات موجود در وب سایت های دیگر را از بین ببرید. به عنوان مثال ، آزمایش های جدید Sped شما نحوه عملکرد آنها را نشان می دهد و نتایج را به روشی بی طرفانه نشان می دهد.

من فکر می کنم که این یک اتفاق واقعاً مثبت برای صنعت بوده است و امیدوارم وب سایت های دیگر نیز در همین راستا حرکت کنند.

جاش: من آخرین اخبار مربوط به حریم خصوصی و آزادی اینترنت را در آنجا دوست داشتم که طی چند ماه گذشته به خودم رفته ام. به نظر می رسد دیدگاه بی طرفانه و عینی تری ارائه می دهد.

متشکرم ، اینها کلمات بسیار مهربانی هستند! و باز هم ممنون از مصاحبه.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me