یک چیز برای یقین است ، جان الیور ، کمدین ، ​​علاقه مند به بی طرفی خالص است. خواستار بینندگان خود برای بمباران وب سایت کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) با اظهار نظر ، منجر به سونامی شکایت شد که سایت را خراب کرد. این ، ظاهرا ، اولین بار نیست که ادعای بی روح الیور نسبت به مخاطبان خود باعث خاموشی در FCC شد.

در سال 2014 ، FCC تحت کنترل دموکرات ها در مورد سؤالاتی که ایجاد کرده بود و درباره ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) شارژ برای چیزهایی مانند سرویس سریعتر نظریه می داد. دلخوری جان الیور از مخاطبان خود برای درگیر شدن باعث شد سایت FCC خراب شود. از آن زمان ، FCC سایت را ارتقا داده است ، اما برای مقابله با آخرین سیلاب به اندازه کافی کافی نیست.

میزبان شبکه HBO درباره این موضوع که اشخاص هوادار FCC وی کیست ، دور از ذهن نیست. در آن زمان ، او به رئیس FCC ، دموکرات تام ویلر ، به عنوان "دینگو" برای حتی فکر کردن به ارائه چنین قدرت قیمت گذاری به ISP ها اشاره کرد. شاید تا حدودی به دلیل اجاره نامه الیور در این موضوع ، سرانجام ویلر قوانینی را صادر کرد که در مورد خطوط مقرر سریع پرداخت می کند.

با توجه به آنچه جان الیور در مورد FCC امروز و رئیس جمهوریخواه آن ، Ajit Pai فکر می کند ، فقط باید URL ای را که او در حال هدایت شاگردانش است ، جستجو کنید تا در اعتراض به تغییرات قوانین پیشنهادی - gofccyourself.com. بحث خنثی سازی خالص قبلی چهار میلیون اظهار نظر داشت ، اما هنوز زمان زیادی برای شکستن این رکورد وجود دارد. در حال حاضر 80،000 نظر فقط در دو روز دریافت شده است.

Net Neutrality II: هفته گذشته امشب با جان الیور (HBO)


Net Neutrality II: هفته گذشته امشب با جان الیور (HBO) Net Neutrality II: هفته گذشته امشب با جان الیور (HBO)

توجه داشته باشید

این فیلم ممکن است در منطقه شما در دسترس نباشد. اتصال به یک سرور آمریکایی با VPN که از رفع انسداد YouTube پشتیبانی می کند ، به شما امکان می دهد بدون هیچ مشکلی به محتوا دسترسی پیدا کنید.

لفاظی ها مطرح شده است ، زیرا فتنه ها نیز مطرح شده اند. اکنون ، بحث بر سر این است که آیا اصلاً قوانین خنثی خالص باید وجود داشته باشد یا خیر. حداقل ، قوانین مجدد شرکتهای باند پهن به عنوان خدمات تحت عنوان II قطعاً برعکس می شوند. پای به دلیل حضور در حماسه ، با بیانات ظالمانه خود ، احساساتی را بر انگیخته است.

او هیچ حرفی نمی زند وقتی می گوید قوانین بی طرفی خالص است "روزها شماره گذاری می شوند," و اینکه قصد دارد یک "علف هرز" به مقررات مختلف FCC - زبانی که اولیور مخالفت می کند "بسیار شرور," مانند "صحبت قاتل سریالی". مطمئناً این زبان با رئیس آژانس دولتی مطابقت ندارد. در ادامه ، الیور افزود:

"هنگامی که قانون آئین نامه فدرال شب هنگام از پنجره خود بیرون می آید ، فقط Ajit Pai در آنجا ایستاده است که ساکت در حال نگه داشتن علفهای هرز خود در انتظار شانس خود است."

الیور با اشاره به این واقعیت که پای وکیل شرکت Verizon بود ، و اینکه تصویر او از قوانین ویلر به عنوان سرمایه گذاری متوقف شده در زیرساخت ها صحت ندارد:

"آنچه او اساساً در آنجا مطرح می كند این است كه به محض ورود عنوان دوم ، شركت ها گفتند ، "سرمایه گذاری در زیرساخت ها اکنون بسیار دشوار است ، ما دیگر این كار را انجام نمی دهیم. در واقع ، مقداری از کابل را از زمین بکشید ، ما دوباره به تلگراف باز می گردیم."

برای تقویت پرونده خود ، الیور به یک رویداد گذشته اشاره کرد که در آن Verizon ، AT&T و T-Mobile مانع از نصب Google Wallet بر روی تلفن های خود شدند زیرا مستقیماً با سیستم برنامه پرداخت خود ، Isis ، رقابت می کردند..

مشکلی که طرفداران اینترنت کاملاً رایگان با آن روبرو هستند این است که صدای آنها بسیار اندک است ، و به نظر نمی رسد وقتی روزهای انتخابات به دور انتخابات می چرخند ، عصبانیت آنها به صندوق رای منعکس نمی شود. متأسفانه ، بازدید از رسانه های کابل تلویزیون نسبتاً ناچیز و بسیار لیبرال است ، بنابراین اجماع عمومی گسترده را نشان نمی دهد. اگر این کار را می کرد ، ما اکنون در این شرایط سخت نخواهیم بود.

دلایل این مسئله خیلی زیاد است که در این مقاله به آن اشاره می کنیم. کافی است بگوییم که مسئله بی طرفی خالص باید موضوعی دو جانبه باشد. از همه اینها ، خواه دموکرات یا جمهوری خواه ، لیبرال یا محافظه کار باشید ، به یک اینترنت سریع ، آزاد و خلاقانه علاقه دارید..

اکنون که به شما هشدار داده شده است ، و امیدوارم به اندازه کافی سرآمد باشید ، برای نجات بی طرفی خالص چه کاری می توانید انجام دهید؟ شهروندان ایالات متحده باید برای نمایندگان منتخب خود در کنگره بنویسند. می توانید اطلاعات تماس آنها را به گوگل برسانید یا از ابزار الکترونیکی بنیاد Frontier برای این کار استفاده کنید. شهروندان آمریکایی همچنین می توانند با گذاشتن نظری در وب سایت FCC ، نظر خود را اعلام کنند:

  1. بازدید از وب سایت پیشنهادی آزادی اینترنت به طنزآمیز به وب سایت FCC.
  2. با کلیک روی + Filing New یا + Express. مگر اینکه مایل به پیوست کردن چنین تصویری یا سندی باشید ، فقط به + Express بروید.
  3. پر کردن فرم. اگر "مجموعه مقالات" برای شما پر نشده است ، "17-108" را وارد کنید.
اعتبار تصویر: LastWeekTonight / YouTube.
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me