فناوری های Kape ، شرکت پشتیبان غول جهانی VPN CyberGhost ، از دستیابی به یک برند رقیب VPN - ZenMate خبر داد. شرکت تأسیس VPN تأسیس شده توسط شرکت فناوری که در جزایر من مستقر است بطور کامل خریداری شده است.


ZenMate در ماه اوت اعلام کرد که به 45 میلیون نصب رسیده است. این کپی به منظور تقویت حضور اروپایی خود در بازار حفظ حریم خصوصی دیجیتال توسط Kape خریداری شده است. ایدو ارلیچمن ، مدیر ارشد اجرایی کیپ اظهار داشت:

"ارائه راه حل های محافظت از داده ها از محورهای اصلی Kape است که انتظار می رود بازار رشد دو رقمی خود را در سال های آینده ادامه دهد. بنابراین ما خوشحالیم که ZenMate را به مجموعه موجود خود اضافه کنیم زیرا کاملاً مکمل است ، حضور ما را در اروپا تقویت می کند و پایه کاربری SaaS ما را گسترش می دهد. "

این کسب و کار شامل ZenMate و شرکت اصلی آن ZenGuard است.

"کیپ ، مشاغل نرم افزاری امنیت مصرف کننده ، خوشحال است از کسب کل سرمایه سهام صادر شده ZenGuard GmbH و ZenMate ، یک تجارت نرم افزاری امنیتی چند پلتفرمی با محوریت ارائه راه حل های شبکه خصوصی مجازی ، برای در نظر گرفتن کلی 4.8 میلیون یورو ."

پیش نمایش ویژگی های ZenMate

تغییرات پیش رو?

در پی کسب مالکیت ، ZenMate تجارت خود را تحت نام خود ادامه خواهد داد. این بدان معنی است که مشترکان موجود می توانند به راحتی استراحت کنند. در حقیقت ، مصرف کنندگان می توانند انتظار داشته باشند که زیرساخت ها و نرم افزارهای VPN پیشرفت کنند ، با ویژگی های پیشرفته انتظار می رود از VPN کنونی ، CyberGhost موجود Kape. آندره موچولا ، مدیرعامل ZenMate از آینده ZenMate خوشحال است.

ما بسیار خوشحالیم که به خانواده کیپ پیوسته ایم و همکاری با تیم های مختلف را برای ارائه بهترین حفاظت آنلاین و تجربه کاربر آغاز می کنیم. من فکر می کنم که همکاری های طبیعی بین شرکت های ما وجود دارد که به ما کمک می کند تا در کلیه زمینه های ممکن ، به محدوده VPN یا محافظت از ضد بدافزار ، تجارت را به طور کلی توسعه دهیم. "

نشانه ای از چیزهای آینده

کسب Kape از یک برند رقابتی VPN ، ادامه روندی است که در اواخر اخیر رو به افزایش است: روندی که در آینده انتظار می رود گلوله برفی داشته باشد. برای بنگاه های کوچکتر VPN ، آینده برجسته به نظر می رسد ، در حالی که بسیاری در حال حاضر تلاش می کنند با تعداد کمی از غول های VPN به آرامی در حال رقابت باشند..

بازار شلوغ است ، رقابت زیاد است ، و برخی از بزرگترین بازیکنان صنعت امنیت در حال پیشرفت استراتژیک هستند. جای تعجب نیست ، با توجه به اینکه VPN ها یک صنعت 16 میلیارد در سال هستند - که انتظار می رود تا سال 2025 دو برابر شود..

در سال 2012 ، Symantec ، شركت پشت آنتی ویروس محبوب Norton ، VPN خود را با نام Norton WiFi Privacy راه اندازی كرد. سپس ، سال گذشته ، Symantec SurfEasy یک VPN مستقر در کانادا را که از سال 2010 وجود دارد ، به دست آورد.

آزمایشگاه های کسپرسکی - موسسه مشهور آنتی ویروس و امنیت اینترنتی روسیه - سال گذشته یک VPN با نام Secure Connection راه اندازی کرد. در سال 2013 ، فیس بوک شرکت VPN اسرائیلی Onavo را خریداری کرد. در ماه مارس ، مک آفی با دستیابی به ارائه دهنده VPN کانادایی TunnelBear ، راه خود را عمیق تر به بازار VPN کرد. در زمان کسب ، مک آفی اظهار داشت که قصد دارد فناوری Tunnelbear را در سرویس VPN موجود خود ادغام کند (Safe Connect).

آرم Kape

بازگشت به عقب

کسب کیپ از ZenMate ثابت می کند که تازه افراد تازه وارد از Big Tech نیستند که اشتهای زیادی برای خوردن مارک های VPN رقیب دارند. سال گذشته ، StackPath شرکت CDN در پشت غول VPN ایالات متحده IPVanish ، همین کار را با دستیابی به StrongVPN انجام داد. شایعات حاکی از آن است که ممکن است این بازی دستی در VPNHub داشته باشد - VPN که توسط PornHub در اوایل سال جاری راه اندازی شده است..

مارتین مولر ، مدیرعامل PrivateVPN معتقد است كه می توان انتظار داشت كه در آینده شاهد "رویكرد تهاجمی تر" برای این نوع تمایلات باشیم. مولر به ProPrivacy.com گفت,

"من فکر می کنم شاهد یک بازار در حال تثبیت هستیم و این یک راز نیست که ما توسط برخی از شرکتهای پیشرو به ما نزدیک شده اند."

به گفته مولر ، "احتمالاً خرید ارزان تر از ارائه دهندگان VPN ارزان تر از هزینه کردن پول برای تبلیغات صرف" ارزان تر است. "با توجه به این نکته ، به نظر می رسد به احتمال زیاد بسیاری از VPN های کوچکتر مرتباً با پیشنهادات نزدیک می شوند. فقط زمان خواهد گفت ، اما به نظر می رسد که حداقل برخی از این ارائه دهندگان برای خرید پیشنهادهایی که برای رد آنها خیلی خوب هستند ، دست به گریبان باشند..

با پیش بینی های صعودی در مورد آینده بازار VPN - آن شرکت های کوچکتر مطمئناً امیدوار هستند که سر خود را تا زمانی که ممکن باشد بالای آب نگه دارند. تا زمانی که آنها می توانند با قیمت سؤال بالاتر بفروشند.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me