همه CloudFlare در Google ReCaptcha به آنها خدمت می کنند. اغلب اوقات ، captcha می تواند کمی مشکل باشد - در نتیجه شکست و تلاش های متعدد. اگر به خصوص بدشانس نیستید ، از شما خواسته می شود قبل از اینکه ReCaptcha Google قبول کند که شما انسان هستید ، روی تصاویر چراغ راهنمایی ، علائم خیابان یا گذرگاه های گورخر - تا پنج برابر کلیک کنید. این کاملاً نگران کننده است و اتلاف وقت زیادی است. و باور کنید یا نه ، در واقع ممکن است برای کمک به آموزش سیستمهای یادگیری دستگاه Google به افراد غیر ضروری تحمیل شود.


ضبط

CAPTCHA چیست؟?

CAPTCHA مخفف تست Turing کاملاً خودکار است که به کامپیوترها و انسانها می گوید. سیستم های Captcha در ابتدا در سال 1997 برای شناسایی ربات های آنلاین مخرب پیشنهاد شدند. اینترنت پر از ربات (سیستم های خودکار) است که سعی در دسترسی به وب سایت ها و سرویس ها دارند ، در درجه اول به اهداف بدخواه.

رباتها به گسترش بدافزارها ، انجام حملات DDoS ، ارسال سطل بارگیری اسپم ، سرقت اطلاعات شخصی افراد ، ورود به سرویس برای انجام خریدهای تقلب و انجام بسیاری از فعالیتهای آنلاین نامناسب کمک می کنند..

reCaptcha در سال 2009 توسط گوگل به دست آمد و به محبوب ترین عطر و بوی سیستم captcha تبدیل شده است..

CloudFlare و ReCaptcha - چرا درد?

CloudFlare یک شبکه تحویل محتوا (CDN) است که در حدود 7٪ وب سایت ها در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد. این یکی از بزرگترین CDN جهانی است و شبکه آن دارای تعداد زیادی اتصال به نقاط تبادل اینترنت است. کار اصلی CloudFlare سرعت بخشیدن به مدت زمان بارگذاری وب سایت ها است.

با این حال ، CloudFlare با حفاظت از DDoS (و سایر سرویس های امنیتی وب سایت) با استفاده از آدرس های IP که معتقدم ربات ها هستند ، انجام می دهد. هنگامی که یک آدرس IP به عنوان یک ربات بالقوه پرچم گذاری می شود ، افرادی که از آن IP خاص استفاده می کنند مجبور می شوند ReCaptcha را پر کنند.

بیرون کشیدن مو از استرس

تحت شرایط خاص ، مصرف کنندگان مجبور هستند چندین بار ReCaptcha را پر کنند. بعضی اوقات به مدت چند دقیقه پس چرا این مورد است؟ و آیا ReCaptcha Google خراب است?

جواب این سوال کاملاً پیچیده است. به طور خلاصه ، وقتی ReCaptcha Google را پر می کنید ، لازم نیست که برای متوقف کردن روبات های بد ، از طریق حلقه ها پرش کنید - شما همچنین به آموزش الگوریتم های یادگیری ماشین گوگل کمک می کنید (و با تبدیل شدن به موقت Google ، یک تن پول را نیز ذخیره می کنید). کارمند).

چرا من برای پر کردن reCaptcha مجزا می شوم?

اگر در خانه از اینترنت استفاده می کنید و کاری غیر عادی انجام نمی دهید ، نیازی نیست که اغلب اوقات reCaptcha را پر کنید. اکثر مردم فقط وقتی سعی می کنند چیزی بخرند با یک captcha خواسته می شوند. این امر رباتها را از رمزهای عبور ناخواسته یا انجام خریدهای کلاهبرداری (یا چندین خرید) متوقف می کند. علاوه بر این ، بیشتر اوقات ، یک captcha باید به سادگی با کلیک روی "من روبات نیستم" آسان باشد.

با این حال ، افرادی که از WiFi عمومی در هتل ها و کافی شاپ ها استفاده می کنند ممکن است بیشتر وقتها متوجه شوند که از آنها ReCaptcha استفاده می شود. این امر به دلیل تعداد زیادی از افرادی است که از اینترنت در آن مکان خاص استفاده می کنند - بعضی اوقات منجر به یک آدرس IP در لیست سیاه توسط CloudFlare برای رفتارهای مشکل ساز می شود..

اگر فعالیت های یک کاربر اینترنتی باعث شود تا CloudFlare یک IP WiFi عمومی را پرچم گذاری کند ، هرکسی که از آن کانون WiFi استفاده می کند ناگهان متوجه می شود که باید تعداد زیادی از درخواست ReCaptcha را پر کنید. این سیستم دارای مزاج است و اکثر کاربران اینترنت موافق هستند که CloudFlare دارای قوانین فایروال بیش از حد تهاجمی است (این سفر به ReCaptcha).

در بعضی از مناطق ، غیر معمول نیست که بلوک های عظیمی از آدرس های IP در لیست سیاه قرار بگیرند. نتیجه مردم در آن مکان ها چیست؟ مرتباً باید تکمیل ReCaptcha را انجام دهید. این اتفاق افتاده است ، به عنوان مثال ، برای مصرف کنندگان در جنوب شرقی آسیا که شکایت تلخی در مورد قوانین تهاجمی فایروال CloudFlare دارند (گاهی اوقات حتی تصمیم به تحریم وب سایت هایی که آنها را مجبور به پر کردن ReCaptcha به دلیل CloudFlare می کنند) هستند..

چرا CloudFlare اجازه این اتفاق را می دهد?

با توجه به اینکه وظیفه CloudFlare سرعت بخشیدن به بارهای صفحه است ، به نظر می رسد این سوال بزرگ است که چرا بزرگترین CDN در جهان اجازه می دهد Google از این طریق اینترنت را خراب کند.

به اعتبار آن ، استفاده از CloudFlare از reCaptcha به خصوص مشکوک نیست. ReCaptcha به عنوان "خدمات پیشرو CAPTCHA" در نظر گرفته می شود ، زیرا امروزه ، منظور از reCaptcha است که به شکلی "نامرئی" کار کند..

در عمل ، همیشه اینگونه نیست. با توجه به اینکه افراد زیادی به دلیل ReCaptcha دچار سرخوردگی و مشکلاتی شده اند ، می توان امیدوار بود که CloudFlare از تأثیر قابل توجه خود برای ایجاد بیشتر هیاهو استفاده کند (به ویژه با توجه به اینکه مدیر CloudFlare مدیر عامل Google را شخصاً می شناسد).

این امر بسیار ضروری تر می شود ، اگر کاربران اینترنت (ناعادلانه) از وسایل اضافی پرش کنند تا به گوگل در سیستم های خودکار خود آموزش دهند. CloudFlare ، لطفا به خاطر خوبی ، کاری انجام دهید!

VPN با سرورهای در پس زمینه

راه حل reCaptcha: A VPN

افرادی که از برخورد CloudFlare از reCaptcha رنج می برند ، می توانند از یک Netork Private Virtual (VPN) برای مقابله با این مشکل استفاده کنند. VPN به هر کسی امکان می دهد تا آدرس IP واقعی خود را مخفی کند تا CloudFlare را در شناسایی آدرس IP لیست سیاه خود متوقف کند.

اگر سؤال دارید که آیا آدرس IP که استفاده می کنید در لیست سیاه قرار دارد ، می توانید آن را توسط:

  1. با مراجعه به این وب سایت آدرس IP خود را پیدا کنید

  2. به Project Honey Pot مراجعه کرده و برای اطلاع از وضعیت آن ، آدرس IP را وارد کنید.

اگر آدرس IP چیزی مثلاً بگوید: "سیستم پروژه Honey Pot رفتارهایی را از آدرس IP مطابق با یک مهاجم فرهنگ لغت تشخیص داده است" ، یک VPN در واقع می تواند کمک کند. گزینه دیگر این است که درخواست سفید شدن آن شود.

من از یک VPN استفاده می کنم ، اما من هنوز مشکلی را تجربه می کنم

یک مشکل این است که CloudFlare بعضی وقت ها آدرس های IP را که متعلق به VPN ها ، پراکسی ها و گره های خروجی Tor هستند ، در لیست سیاه قرار می دهد. این بدان معناست که برخی از افراد با استفاده از VPN در واقع ممکن است بیشتر از تعداد کمتری با درخواست reCaptcha روبرو شوند.

اگر از VPN استفاده نمی کنید و بسیاری از درخواست reCaptcha را تجربه می کنید ، بهترین کار برای عضویت در یک سرویس معتبر VPN شناخته شده است. همه VPN های توصیه شده شناخته شده است که به حل مشکل آزار دهنده CloudFlare reCaptcha کمک می کنند.

اگر در حال حاضر از VPN استفاده می کنید ، اما هنوز درخواست های reCaptcha زیادی را تجربه می کنید ، ارزش دارد سعی کنید به یک سرور متفاوت متصل شوید. دلیل این احتمال وجود دارد که فقط یک سرور VPN تحت تأثیر قرار گیرد. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، با ارائه دهنده VPN خود تماس بگیرید. اگر ارائه دهنده VPN شما نمی تواند کمک کند ، ممکن است لازم باشد به یکی از ارائه دهندگان پیشنهادی ما بروید.

علامت سوال

چرا سرورهای VPN توسط CloudFlare در لیست سیاه قرار می گیرند?

اکثر اوقات ، CloudFlare یک آدرس IP متعلق به VPN را در لیست سیاه قرار داده است زیرا یکی از مشتریان VPN از آدرس IP برای اسپم افراد یا انجام برخی فعالیتهای لیست سیاه دیگر استفاده کرده است.

VPN ها قوانینی در دست دارند كه از مشترکان خود می خواهند كه فعالیت های مخرب را انجام ندهند. با این حال ، گاهی اوقات مشترکان با انجام فعالیت هایی که خلاف شرایط خدمات است از خط مشی صفر VPN استفاده می کنند.

آیا CloudFlare با هدف VPN ها مسدود شده است?

شایان ذکر است CloudFlare سرویس VPN خود را با نام CloudFlare Access راه اندازی کرده است. این VPN در رقابت مستقیم با سایر VPN های تجاری و شرکت ها است. بنابراین جای تعجب آور نیست اگر CloudFlare شروع به لیست سیاه کردن آدرسهای IP VPN کند تا مردم را ترغیب به اشتراک در خدمات اختصاصی خود بجای آن کند.

این که آیا این قبلاً رخ داده است ، مشخص نیست ، اما گزارش هایی در مورد کاربران خاص VPN (مانند مشترکین دسترسی به دسترسی به اینترنت خصوصی) هنگام اتصال VPN به طور مرتب reCaptcha ارائه شده است. فقط زمان خواهد گفت ، اما در حال حاضر ، CloudFlare به نظر نمی رسد به خصوص انگیزه لازم برای صرفه جویی در روز را داشته باشد.

اعتبارات تصویر: Maridav / Shutterstock.com ، Funtap / Shutterstock.com ، نیکولاوا / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me