اگر یک روتر DD-WRT دارید ، می توانید نرم افزار VPN خود را مستقیماً بر روی آن نصب کنید. به یاد داشته باشید ، همه VPN با سیستم عامل DD-WRT سازگار نیست ، بنابراین اگر قصد دارید خود را با DD-WRT فلش کنید ، با سازنده خود بررسی کنید..


برای اکثر افراد ، فرایند نصب سیستم عامل DD-WRT بیش از حد فنی است (و می تواند منجر به آن شود) "آجر" آی تی). به همین دلیل ، اکثر مردم برای خرید یک روتر آماده DD-WRT تصمیم می گیرند. در حقیقت ، حتی می توان یک روتر از پیش فلاش DD-WRT خریداری کرد که با نرم افزار VPN شما از قبل لود شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد روترهای مورد علاقه خود که از قبل فلاش شده اند ، به صفحه 5 بهترین روترهای DD-WRT 2018 ما نگاهی بیندازید.

اگر از قبل روتر DD-WRT دارید و می خواهید خودتان نرم افزار VPN را بر روی دستگاه نصب کنید - این راهنما برای شماست!

VPN را در روتر خود تنظیم کنید

بهترین شکل رمزگذاری VPN ، OpenVPN است. به همین دلیل ، این راهنمای تنظیم بر روی پروتکل پیشنهادی متمرکز است. توصیه می کنیم اگر می خواهید بیشترین امنیت دستگاه های خود را داشته باشید ، از OpenVPN استفاده کنید.

برای نصب یک سرویس دهنده بالاتر از VPN از نوع VPN بر روی روتر DD-WRT (مانند ExpressVPN - روشی که در این راهنما به عنوان نمونه استفاده شده است) ، به سیستم عامل DD-WRT نیاز دارید که بتواند آخرین تنظیمات VPN را اجرا کند. و حداقل 8 مگابایت حافظه فلش روی برد دارد.

برای بررسی اینکه روتر شما دارای این ویژگی ها باشد ، باید با سازنده خود بررسی کنید. از طرف دیگر می توانید از Flashrouters.com سؤال کنید - زیرا آنها در زمینه روترهای فلش متخصص هستند.

اگر روتر شما مناسب است ، می توانید مراحل نصب این VPN را روی روتر خود دنبال کنید. در این مقاله ، شما را از طریق نصب اتصال OpenVPN روی روتر شما راهنمایی خواهیم کرد (ایمن ترین شکل اتصال VPN با رمزگذاری درجه نظامی).

 1. برای راه‌اندازی VPN روی روتر DD-WRT ، ابتدا باید فایلهای پیکربندی OpenVPN را بارگیری کنید. این پرونده ها توسط VPN شما تهیه می شوند ، بنابراین برای دریافت پرونده ها با آنها تماس بگیرید. به یاد داشته باشید که VPN شما دارای راهنمای تنظیماتی مانند این (که مخصوص آن VPN است) خواهد بود ، بنابراین لطفاً از آنها بخواهید که آن راهنما را نیز مشاهده کنند!
 2. در مرورگر وب خود ، به صفحه تنظیمات روتر خود بروید (در اکثر روترهای DD-WRT آدرس پیش فرض است http://192.168.1.1)
 3. هنگامی که در کنترل پنل روتر DD-WRT هستید ، روی آن کلیک کنید خدمات برگه ، به دنبال آن VPN زیر برگه.
 4. بعد ، گزینه را فعال کنید Client OpenVPN را شروع کنید گزینه. این باز خواهد شد پانل تنظیمات OpenVPN جایی که می توانید تنظیمات خود را وارد کنید.راهنمای تنظیم DD-WRT

برای نسخه های DD-WRT با تأیید هویت Pass کاربر

این مرحله بستگی به این دارد که آیا نسخه سیستم عامل DD-WRT شما دارای تأیید اعتبار کاربر است یا خیر. اگر این مراحل را دنبال کند ، اگر به بخش بعدی نپرداختید.

 1. اگر نسخه DD-WRT شما دارد تأیید اعتبار کاربر, صفحه شما باید این را دوست دارد:راهنمای تنظیم DD-WRT
 2. اگر این کار را انجام داد ، تنظیمات زیر را وارد کنید: قوی>IP / Name سرور: این آدرس را از VPN خود دریافت خواهید کرد نام کاربری: این نام کاربری را از VPN دریافت خواهید کرد (ممکن است با نام کاربری VPN ورود به سیستم شما متفاوت باشد) کلمه عبور: این گذرواژه را از VPN دریافت خواهید کرد (ممکن است با رمز ورود VPN شما متفاوت باشد)

برای نسخه های DD-WRT بدون تأیید هویت Pass کاربر

اگر نسخه DD-WRT شما تأیید هویت کاربر Pass ندارد ، به جای آنها این مراحل را دنبال کنید:

 1. به دنبال پیکربندی اضافی جعبه متن را وارد کرده و دستور زیر را وارد کنید: auth-user-pass /tmp/auth.txt
 2. "IP / نام سرور"آدرس محل سرور VPN است که می خواهید به آن وصل شوید. شما می توانید پیدا کنید IP / نام سرور و بندر در .پرونده پیکربندی ovpn شما از VPN خود دریافت می کنید. برای این کار: پرونده .ovpn را در هر ویرایشگر متن باز کنید. کپی �� نام خوشه سرور "از راه دور" ذکر شده در پرونده پیکربندی ، و چسباندن آن را به آدرس / پورت سرور قسمت کنترل پنل اولیه OpenVPN. همین کار را برای بندر.راهنمای تنظیم DD-WRT
 3. در صفحه کنترل روتر DD-WRT خود ، روی زبانه "خدمات" کلیک کنید ، و زیر زیر "VPN".
 4. پیدا کردن پیکربندی اضافی و جزئیات پیکربندی را وارد کنید. باید این موارد را از VPN دریافت کنید.
  برای ExpressVPN اینگونه به نظر می رسد:راهنمای تنظیم DD-WRT
 5. پرونده پیکربندی OpenVPN (.ovpn) را که قبلاً از ارائه دهنده VPN خود دریافت کرده اید در ویرایشگر متن جستجو کنید. متن را در میان کپی کنید "tls-auth و /tls-auth" به درون کلید تأیید TLS رشته. برای کپی کردن داده های مناسب ، نمونه زیر را مشاهده کنید: راهنمای تنظیم DD-WRT
 6. فایل .ovpn را دوباره در ویرایشگر متن نگاه کنید و متن را بین آن کپی کنید "حدود و /حدود" و آن را درون گواهی CA رشته. تصویر نمونه زیر را مشاهده کنید:راهنمای تنظیم DD-WRT
 7. متن را در میان کپی کنید "گواهی و / گواهی" و آن را درون گواهی مشتری عمومی رشته. برای کپی کردن داده های مناسب ، نمونه زیر را مشاهده کنید:راهنمای تنظیم DD-WRT
 8. متن را در میان کپی کنید "کلید و / کلید" و آن را درون گواهی مشتری عمومی رشته. برای کپی کردن داده های مناسب ، نمونه زیر را مشاهده کنید:راهنمای تنظیم DD-WRT
 9. کلیک کنید صرفه جویی, و سپس کلیک کنید تنظیمات را اعمال کنید برای شروع اتصال به VPN.
 10. برای بررسی وضعیت اتصال خود ، روی کلیک کنید وضعیت > OpenVPN. اگر اشکال خالی می بینید ، چیزی به درستی تنظیم نشده است. حتماً باید مراحل بالا را دوباره انجام دهید تا مطمئن شوید همه چیز به درستی وارد شده و ذخیره شده است. پس از وارد کردن صحیح ، باید مانند تصویر زیر باشد: راهنمای تنظیم DD-WRTراهنمای تنظیم DD-WRT
 11. اگر با هر یک از مراحل فوق به کمک نیاز دارید ، یا اگر چیزی مشخص نیست ، لطفاً مستقیماً با VPN تماس بگیرید. آنها یک راهنمای خاص VPN مانند این با تمام داده های مورد نیاز شما خواهند داشت. پشتیبانی چت زنده همچنین خوشحال خواهد شد که شما را از طریق این روند طی کنید.

نحوه تست یک VPN در روتر شما

نشت DNS به ارائه دهنده خدمات اینترنت خود می گوید از چه وب سایت هایی که به صورت آنلاین بازدید می کنید استفاده می کند: از بین بردن حریم خصوصی ارائه شده توسط VPN. این یک مشکل بزرگ است ، به همین دلیل همیشه باید از عدم نشت DNS اطمینان حاصل کنید. برای اطمینان از اینکه در اتصال VPN روتر خود نشتی DNS ندارید ، مراحل زیر را دنبال کنید.

 1. در داشبورد روتر ، به بروید برپایی > راه اندازی اولیه.راهنمای تنظیم DD-WRT
 2. زیر تنظیمات سرور آدرس شبکه (DHCP), تنظیمات DNS زیر را وارد کنید (این تنظیمات برای Google DNS است - ممکن است لازم باشد از تنظیمات DNS مختلف استفاده کنید ، بنابراین لطفاً با VPN خود را بررسی کنید): استاتیک DNS 1: 8.8.8.8 - استاتیک DNS 2: 8.8.4.4 - تغییر مسیر مجبور DNS: این کادر را تیک بزنید راهنمای تنظیم DD-WRT
 3. در انتهای صفحه کلیک کنید صرفه جویی و تنظیمات را اعمال کنید.راهنمای تنظیم DD-WRT
 4. در بالای صفحه ، به حرکت کنید خدمات > خدمات.راهنمای تنظیم DD-WRT
 5. زیر گزینه های اضافی DNSMasq, رابط زیر را وارد کنید = tun1 (برای ExpressVPN). با این حال ، شما باید از VPN خود برای این تنظیمات سؤال کنید یا دستورالعمل های خاص آنها را دنبال کنید.
 6. در انتهای صفحه کلیک کنید صرفه جویی و تنظیمات را اعمال کنید.

راهنمای تنظیم DD-wRT VPN - نتیجه گیری

نصب VPN روی روتر DD-WRT بدین معنی است که تمام دستگاه های خانه شما با یک اتصال VPN منفرد محافظت می شوند. این یک روش بسیار کارآمد و ایمن برای تنظیم VPN است. در بالا مراحل لازم برای نصب VPN در روتر DD-WRT را توضیح داده ایم. در مثال ما از ExpressVPN استفاده می کنیم. با این وجود ، هر یک از VPN های موجود در 5 بهترین VPN ما برای روترهای DD-WRT یک راهنمای تنظیم خاص دارند ، بنابراین لطفاً برای راهنمایی های دقیق تر در مورد تنظیم VPN خود با VPN تماس بگیرید..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me