VPN در مدرسه - چرا?

وقتی بچه ها به مدرسه می روند ، اغلب از دسترسی به سایتهای رسانه های اجتماعی از طریق WiFi مدرسه ممنوع می شوند. این امر در درجه اول برای متوقف کردن آنها به صورت دیجیتالی "یادداشت های در کلاس" است. سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، اینستاگرام و اسنپ چت می توانند در صورت وجود در مدرسه بسیار پریشان باشند ، اما همیشه برخی والدین وجود دارند که فرزندشان را ترجیح می دهند بتواند پیام ارسال کند.

برخی والدین دوست دارند در طول روز فرزند خود را چک کنند و همه والدین نمی توانند هزینه فرزند خود را برای داشتن اطلاعات یا قرارداد تلفنی بپردازند. برای این والدین ، ​​خدمات پیام رسان موجود در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی می تواند یک نعمت واقعی باشد - اما تنها در صورتی که فرزندانشان بتوانند در طول روز به آن خدمات دسترسی پیدا کنند.

این ممکن است برای اکثر افراد بی اهمیت به نظر برسد ، با این حال ، این امکان وجود دارد که کودک خود را به شما اطلاع دهد که دیر می توانید آنها را انتخاب کنید ، و آنها نباید نگران باشند - یا اینکه از آنها بخواهید که در فروشگاه های اطراف گوشه برای صرفه جویی در وقت خود ، ملاقات کنند. مهمتر از آنچه فکر می کنید با توجه به اقتصاد ساده و محدودیت هایی که توسط مدیران شبکه مدارس در سرویس ها و وب سایت ها اعمال شده است ، برخی والدین در این زمینه به اندازه دیگران خوش شانس نیستند.

به همین دلیل ، والدین ممکن است به VPN ها مراجعه کنند. با یک VPN ، کودکان می توانند محدودیتهای اینترنتی را که در مدارس روی خدمات ارائه می دهند دور بزنند. این امر به کودک خود اجازه می دهد تا به سایتهای مسدود شده دسترسی داشته باشد تا بتواند در هنگام تحصیل در دانشگاه به راحتی با آنها ارتباط برقرار کند.


VPN در مدرسه

آیا قانونی است?

استفاده از VPN تقریباً قطعاً توسط مدارس مورد هجوم واقع شده است و مطمئناً می تواند فرزند شما را با معلم خود دچار مشکل کند. در صورت مشاهده سوءاستفاده از قدرت و دسترسی به مکانهای محدود در حالی که در محوطه مدرسه هستند ، این بسیار به احتمال زیاد است. مدارس رسانه های اجتماعی ، سایت های بازی ، وب سایت های پخش ، محتوای بزرگسالان - و بسیاری از خدمات دیگر - را به صورت هدف مسدود می کنند تا کودکان دچار حواس پرت نشوند یا مواد نامناسب سن را مشاهده کنند.

با یک دستگاه VPN فعال شده ، کودک می تواند همه این بلوک ها را دور بزند ، به این معنی که آنها به طور بالقوه می توانند کارهای زیادی را که منظورشان انجام نمی شود در ساعات مدرسه انجام دهند. ممکن است یک کودک مسئول به اندازه کافی معقول باشد که فقط از VPN استفاده کند تا والدین خود را هنگام تماس با شما پیام دهد. با این حال ، سایر کودکان ممکن است کنکوری (سایر بازی ها در دسترس باشد) در مدرسه بازی کنند - یا فیلم های دوستان خود را نشان دهند - منجر به بازداشت ، و مصادره تلفن یا دستگاه آنها.

با وجود این ، درست است که استفاده از VPN در بیشتر کشورها غیرقانونی نیست. در واقع ، کشورهایی بسیار اندک هستند که استفاده از VPN به موجب قانون ممنوع است و ممکن است فرزند شما را دچار مشکل کند. از طرف دیگر ، مطمئناً کارهایی وجود دارد که فرزند شما می تواند با یک VPN انجام دهد که می تواند آنها را به درد قانون بخورد...

مسدود کردن محتوای محدود شده در مدارس یا کالج

بسیاری از مدارس WiFi را محدود می کنند و به همین دلیل وب سایتهای خاصی برای دانش آموزانشان مسدود شده است. البته ، در مدارس آموزش مهمترین چیز است. با این حال ، ما فکر می کنیم مدارس باید دانش آموزان را به استراحت در استراحت در مطالعه یا خرابی خود ترغیب کنند ، و دسترسی به خدمات آنلاین مورد علاقه خود باعث می شود که آنها بتوانند همین کار را انجام دهند. اگر وب سایت ها در شبکه WiFi مدرسه شما محدود هستند ، یک VPN می تواند به شما در رفع انسداد خدمات زیر و موارد دیگر کمک کند!

  • مسدود کردن Netflix در مدرسه
  • انسداد SnapChat در مدرسه

آیا کودک می تواند با استفاده از VPN قانونی را زیر پا بگذارد?

استفاده از VPN در اکثر کشورها غیرقانونی نیست و استفاده از VPN در مدرسه بطور خاص غیرقانونی نیست. با این وجود ، بسته به اینکه در کدام کشور زندگی کنید ، کارهایی وجود دارد که یک کودک می تواند با یک VPN انجام دهد که می تواند غیرقانونی باشد. در برخی از کشورها ، محتوای LGBT ، محتوای جنسی ، قمار (و سایر مطالب مذهبی ناسازگار) یا محتوای وب سایت دارای محتوای سیاسی ، از طرف دولت توسط ISP ها مسدود می شود..

هنگامی که کودک از یک VPN استفاده می کند ، امکان دسترسی به آنها نه تنها به محتوای مسدود شده توسط مدرسه - بلکه به محتوا مسدود شده توسط ISP ها و دولت نیز امکان پذیر است. به همین دلیل ، این امکان وجود دارد که یک کودک بتواند به وب سایتهای مسدود شده توسط دولت دسترسی داشته باشد و این عمل (به جای استفاده از VPN) می تواند آنها را با مسئولان دچار مشکل جدی کند..

کودک با استفاده از VPN

در مورد آمریکا?

حتی در ایالات متحده ، ممکن است یک کودک باهوش فن آوری از پروکسی استفاده کند تا به خوبی نرسد. کودک می تواند از VPN در تلاش برای پنهان کردن هویت خود استفاده کند ، و این می تواند رفتارهای سوءاستفاده ای از قبیل زورگویی سایبری را فعال کند. با این حال ، این دوباره رفتاری است که کودک درگیر آن می شود - و نه استفاده از VPN - خود غیرقانونی است.

آیا استفاده از VPN در مدرسه غیرقانونی است - نتیجه گیری

اگر والدین یا سرپرست می توانند به فرزند خود اعتماد کنند که هنگام مدرسه از سوء استفاده از VPN سوءاستفاده نکند ، این یک روش مؤثر برای بدست آوردن بلوک های وب سایت است. نکته مهم این است که والدین / سرپرست بر اعتماد به نفسی که در فرزندشان دارند تأکید کنند و توضیح دهند که استفاده از VPN برای هر کاری جز تماس با آنها ، می تواند آنها را در مدرسه و خارج از مدرسه دچار مشکلات زیادی کند..

در پایان روز ، اگر کودک در مدرسه با استفاده از VPN در مدرسه گرفتار شده باشد ، ممکن است منجر به توقیف تلفن آنها شود و ممکن است مجبور شوید با معلم کودک خود صحبت کنید. اگر کودک نشان دهد که آنها قادر به مسئولیت دسترسی به وب سایتهای مسدود شده نیستند ، شما نیاز به تغییر رمز عبور در سرویس VPN دارید تا دسترسی فرزندتان متوقف شود. در غیر این صورت ، آنها ممکن است با استفاده از VPN گرفتار شوند که منجر به اقدام بیشتر مدرسه شود.

اعتبار تصویر: تصاویر کسب و کار میمون / Shutterstock.com ، thodonal88 / Shutterstock.com ، wavebreakmedia / Shutterstock.com,

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me