روز شنبه شاهد بازگشت آنتونی جوشوا به رینگ خواهد بود تا بتواند قهرمان فعلی بوکس سنگین وزن جهان اندی رویز - در مسابقه بدون شک پیش بینی ترین مسابقه سنگین وزن در سال 2020 باشد. سوپر) ، عناوین سنگین وزن IBF ، WBO و IBO که او در ماه ژوئن به روزی باخت.


با توجه به شوک و هراس ناشی از اولین ناراحتی ، این بازی برگشت باعث ایجاد انبوهی از وزوزها در سطح جهان می شود - به این معنی که بسیاری از بینندگان برای رفع انسداد مسابقه به VPN روی می آورند و می بینند که آیا Ruiz می تواند یک بار دیگر به ظاهر غیرممکن عمل کند یا خیر..

چگونه Ruiz Vs Joshua 2 را با VPN پخش کنیم

با استفاده از VPN ، هر کسی می تواند وانمود کند که در یک کشور خارجی حضور دارد تا یک جریان رسمی از Ruiz VS AJ را مسدود کند. این باعث می شود شکار در یک جریان غیرقانونی شکار کنید ، و تضمین می کند که به طور ناگهانی در جریان تاریکی با جریانی که شکسته اید قرار نمی گیرید..

با استفاده از VPN ، می توانید در انگلستان ، ایالات متحده ، کانادا - و یا حتی اسپانیا - برای رفع انسداد Joshua VS Ruiz 2 در DAZN یا Sky Sports باشید. یک VPN با پنهان کردن آدرس IP واقعی شما و جایگزین کردن آن با یک آدرس IP محلی در کشور مورد نیاز شما کار می کند.

در نتیجه ، می توانید هزینه خدمات رسمی جریان را بپردازید و دقیقاً مانند یک محلی ، آن را تماشا کنید. برای انسداد آنتونی جوشوا در مقابل روزی با VPN ، این مراحل ساده را دنبال کنید:

  1. در یکی از بهترین VPN ها مشترک شوید. برای رفع انسداد Ruis Vs AJ ، NordVPN را توصیه می کنیم زیرا سریع است و دارای سرورهایی در سطح جهان است که در آنها به آنها برای پخش دعوا نیاز دارید..
  2. نرم افزار VPN را بارگیری و نصب کنید.
  3. در کشور مورد نظر خود به یک سرور وصل شوید.
  4. به سرویس پخش جریانی بروید که دعوا را پخش می کند و مشترک شوید
  5. با تشکر از Joshua Vs Ruiz با تشکر از VPN خود را.

از کجا می توانم Joshua Vs Ruiz را بصورت آنلاین تماشا کنم?

DAZN

بهترین راه برای اکثر افراد برای پخش جریانی AJ Vs Ruiz 2 احتمالاً از طریق سرویس آنلاین جریان ورزشی DAZN می باشد. DAZN حق رنک را در ایالات متحده ، اتریش ، آلمان ، ژاپن ، سوئیس ، کانادا ، ایتالیا ، اسپانیا و برزیل دارد.

این بدان معناست که هر کس می تواند از VPN برای اتصال به سرور یکی از آن کشورها استفاده کند تا DAZN را از حالت انسداد خارج کند و یکماهه مشترک دریافت کند. قیمت اشتراک یک ماهه بسته به کشور مورد نظر شما بین 10 تا 20 دلار هزینه دارد. با این حال ، ما به طور کلی کانادا را توصیه می کنیم که حدود 15 دلار برای تماشای این جنگ هزینه کند.

از این گذشته ، مشتریان DAZN از خارج از آمریکا هم اکنون می توانند 30 روز آزمایشی رایگان دریافت کنند. این بدان معنی است که تا زمانی که در DAZN کانادا یا اسپانیا مشترک شوید - می توانید دعوا را با تفسیر انگلیسی یا اسپانیایی تماشا کنید بدون اینکه در واقع یک درصد پرداخت کنید.

Sky Sports Box Office

هرکسی که ترجیح می دهد دعوا را از طریق مجری Sky Sports UK در انگلستان مشاهده کند ، می تواند این کار را بصورت آنلاین و با خرید رویداد نمای تماشای باکس آفیس در NowTV انجام دهد.

NowTV با پرداخت هزینه یک بار 24.99 دلار ، می توانید به مبارزه برای پرداخت هزینه در هر نمایشی بفروشید. و هرکسی که از طریق NowTV دستور مبارزه می دهد می تواند مستقیماً از طریق رایانه شخصی ، Mac ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود به آن دسترسی پیدا کند.

جوشوا در مقابل کی است Ruiz 2?

بازی برگشت پیش بینی می شود در یک عرصه هدفمند ساخته شده در Ad Diriyah ، عربستان سعودی برگزار شود.

پیش بینی می شود رویداد اصلی از ساعت 9 بعد از ظهر GMT به وقت شنبه 7 دسامبر آغاز شود و پیش بینی می شود که پیاده رویهای زنگ بین 8:30 PM و 8:45 PM GMT آغاز شود..

چه کسی انتظار می رود که برنده شود?

پس از شوک ناشی از درگیری اولیه ، منصفانه است که بگوییم پیرامون این دیدار برگشت بحث های زیادی انجام می شود. بسیاری از صاحب نظران معتقدند که جوشوا شب بدی داشت و او با سهولت عناوین را پس می گیرد. با این حال ، برخی از کارشناسان بوکس ادعا می کنند که روئیز معامله واقعی است و این احتمال وجود دارد که جوشوا ممکن است خود را در دنیای دردسر بیابد شنبه شب.

آنچه می دانیم ، این است که جوشوا در این مبارزه چند پوند صاف کرده است. امید است که این امر او را زیرک تر و قادر به مقابله با سبک دستی سریع Ruiz کند. با این حال ، واقعیت این است که نتیجه این مبارزه دشوار است ، و این باعث می شود Clash on the Dunes برای هر هوادار بوکسور یک تماشاگر ضروری باشد..

با توجه به bookies ، AJ با شانس 4/11 برنده شد. این بدان معناست که قرار دادن شرط 11/5 در روئیز زیر آب می تواند راهی عالی برای ایجاد یک شب هیجان انگیز باشد. از این گذشته ، اگر او یک بار این کار را انجام داد ، می تواند دوباره این کار را انجام دهد!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me