هر چند سال فناوری امکانات جدیدی را به ارمغان می آورد و تجربه های زندگی ما مرز بزرگ بعدی به نظر می رسد اینترنت اشیا!


IoT فریب خورده است شرکت های بزرگی مانند آمازون و گوگل ، و همچنین راه اندازی ها و مخترعان آماتور به طور یکسان. دو گروه اول برای تبلیغ محصولات خود به طرز گسترده ای می روند ، بنابراین این مقاله در مورد دومی است.

ما برخی از الهام بخش ترین پروژه های اینترنت اشیاء را در اطراف جمع آوری کرده ایم. برخی از آنها خانگی هستند و شما خودتان می توانید انجام دهید ، برخی دیگر محصولات حرفه ای هستند اما همه عالی هستند و ارزش بررسی دارند.

گلدان

هرگز تعجب نکنید که فیدو دوباره چه فایده ای دارد! با Petcube ، می توانید حیوان خانگی خود را در صورت دور بودن مانیتور کنید و در صورت نیاز در تعامل باشید.گلدان

اگر وسط آموزش هستید ، از Petcube استفاده کنید تا زمان مناسب باشد ، معالجه را جدا نکنید. می توانید از طریق واحد با حیوان خانگی خود صحبت کنید تا به شما اطلاع دهند که شما (یا نمی دانید!) یا اقدامات آنها را تأیید کنید. لیزر داخلی برای بازی را فعال کنید یا از سرویس ضبط ابری استفاده کنید تا در صورت عدم انجام این کار خودتان بهترین دوست انسان را به خود اختصاص دهید.

حتی وقتی خانه نیستید ، حیوانات اهلی شما هرگز با Petcube احساس تنهایی نخواهند کرد.

ساعت نگاه

روزهای ما به مرور زمان می چرخند.ساعت نگاه

این تعیین می کند که به کجا می رویم ، چه می کنیم ، چه کسی را می بینیم و چگونه برای آینده برنامه ریزی می کنیم. Glance Clock می تواند در استفاده بیشتر از وقت خود به شما کمک کند. این ساعت هوشمند است که در صورت لزوم به شما هشدار می دهد و می داند که دقیقاً چگونه باید روز خود را سپری کنید. این می تواند به عنوان یک ساعت زنگ دار عمومی یا یک تایمر استفاده شود. همچنین یادآوری هایی را در مورد قرارها و رویدادها ارسال می کند. این به شما می گوید هنگامی که در در خانه شما باز می شود یا هوا در بیرون از آن قرار دارد.

مهم نیست که چه چیزی را باید بدانید ، Glance Clock می تواند به شما اجازه دهد با یک نگاه ، شما را بشناسیم. طراحی روشن و رنگی آن اطمینان حاصل می کند که شما هرگز با ارزش ترین دارایی خود را - در وقت تلف نمی کنید.

Revio

Impulse زنگ هشدار موتور سیکلت در حال آمدن و در آینده است که بیشتر از زنگ استاندارد است.Revio

هنگام لمس دوچرخه ، هشدارهایی ارسال می شود و به صاحب این فرصت می دهد تا زنگ را خاموش کند ، دوچرخه آنها را بازرسی کند یا هشدار را با مقامات به اشتراک بگذارد. اگر کسی با دوچرخه سوار شود ، ویژگی GPS آنها را ردیابی می کند. ضربه نیز در هنگام سوار شدن از مالک محافظت می کند. در صورت بروز حادثه ، Impulse برای کمک به شما می فرستد و مقامات را از موقعیت دقیق خود مطلع می کند. نصب سخت افزار آسان است و می تواند در زیر صندلی پنهان باشد ، بنابراین با تعجب سارقان احتمالی را جلب می کند.

فضای کاری ایده آل

با Altizen ، ایستگاه کاری ایستاده هوشمند ملاقات کنید.فضای کاری ایده آل Altizen

اگر از خستگی ناخوش آیند و یا برای بیدار ماندن در میز کار خود بعد از ناهار هر بعد از ظهر خسته شده اید ، وقت آن رسیده است که موقعیت کاری خود را زیر سوال ببرید. با لمس یک دکمه ، می توانید در حالی که آن گزارش ها را برای رئیس خود انجام می دهید ، از حالت نشسته به حالت ایستاده بروید.

ایستگاه کاری دارای هوش داخلی است که فعالیت شما را ردیابی می کند و کالری را برای روز سوزانده است. وقتی می داند که باید خون خود را کمی سریعتر پمپاژ کنید ، ایستگاه کاری شما به این مناسبت بالا می رود. احساس می کنید کمی بهتر ایستاده اید و بدن شما از فعالیت آن قدردانی خواهد کرد.

چرخش

اسپین تجربه ای بی نظیر قهوه را ارائه می دهد.قهوه اسپین

این کار هر کاری را انجام می دهد که باریستای مورد علاقه شما انجام می شود. این لوبیا را خرد می کند و انواع نوشیدنی ها از جمله قهوه ، اسپرسو و کاپوچینو را ایجاد می کند. این دستگاه را می توان با تلفن هوشمند خود کنترل کرد زیرا WiFi متصل است و از همه چیز برای شما مراقبت می کند. این یک فیلتر آب داخلی ساخته شده است و زباله سایر دستگاه های سازنده اتوماتیک قهوه را از بین می برد. علاوه بر این ، می تواند با الکسا نیز جفت شود.

یک صبح با یک فنجان قهوه سریعتر که طعم آن بهتر از انواع کافه گران است می تواند یکی از بهترین پیشرفت های IoT باشد.

شادی

آیا تمام خاطرات گرانبهای خانوادگی شما در دستگاه های مختلف پراکنده است؟ عکس های عروسی در رایانه لوحی ، عکس های تولد بچه ها بر روی تلفن قدیمی و آخرین تعطیلات روی لپ تاپ شما؟ این کار سختی است که ما هرگز به آن نمی رسیم.شادی

اکنون به راحتی می توان همه خاطرات خود را در یک مکان سامان داد که از نظر بصری خیره کننده است. آلبوم Joy Photo آلبوم ها و فیلم های شما را وارد می کند ، آنها را به طور ایمن پشتیبان گیری می کند ، و سپس آنها را در گسترش های خوش ذوق که مشاهده و اشتراک گذاری آنها لذت می برد ، برای شما ترتیب می دهد. این دلتنگی یک آلبوم عکس با راحتی در اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی دارد.

این آینده ذخیره تصویر برای احساسات در همه ما است.

درنس

DroneSeed با جنگل های تجاری کار می کند تا جنگل زدایی را سریع تر ، ایمن تر و کارآمدتر انجام دهد.DroneSeed

آنها تنها نوع خدمات مورد تأیید FAA در نوع خود هستند. در حال حاضر آنها با استفاده از تیمی از هواپیماهای بدون سرنشین قادر به جنگل زدایی جنگل ها برای گونه های تهاجمی و محافظت از پوشش گیاهی موجود هستند. به دلیل کمبود کارگران قابل اعتماد و مناظر خطرناک ، آنها در حال کار بر روی این فناوری برای کاشت درختان جدید هوایی هستند ، دستاوردی که می تواند تأثیر گسترده ای بر اکوسیستم های نیازمند داشته باشد. آنها همچنین به مشتریانی کمک می کنند که به آنها در جهت یابی آینده جنگل ها کمک می کنند.

GymTrack

Gymtrack داده های عملی را به صاحبان سالن بدن سازی ارائه می دهد که دقیقاً نحوه استفاده اعضا از تجهیزات خود را به آنها نشان می دهد.GymTrack

از این داده ها می توان برای اطمینان از خرید مناسب تجهیزات در آینده استفاده کرد و امکان تعویض سریعتر تجهیزات تمرینی کم مصرف یا غیرمجاز را فراهم می آورد. با دانستن اینکه کدام ماشین ها محبوب ترین هستند ، می توان طرح های بدنسازی را بهبود بخشید ، همچنین باعث کاهش زمان انتظار نیز می شود. در تجارت تناسب اندام ، حفظ مشتری می تواند دشوار باشد. اما با استفاده از Gymtrack ، کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که آنها آنچه مشتری هایشان می خواهند را می شنوند. با امکان شخصی سازی داده های گزارش شده ، Gymtrack ناامید نشود.

فودینی

Foodini آینده ای است که ما تصور کردیم.فودینی

این امکان را به کاربران می دهد تا مواد غذایی واقعی تهیه شده از مواد تازه را چاپ کنند. اگرچه هنوز در دسترس نیست ، این دستگاه قول می دهد مراحل پیچیده و وقت گیر در تهیه غذا را مدیریت کند ، و به افراد بیشتری این امکان را می دهد تا بدون سرخوردگی وعده های غذایی خانگی را تهیه کنند. در حالی که این ایده به نظر می رسد آینده نگر و تقریبا سرگرم کننده تر از سودمند باشد ، فرصت هایی برای این فناوری برای بهبود زندگی افراد بی شماری وجود دارد. از این فناوری می توان برای تهیه مواد مغذی حیاتی به مناطقی که در دسترس نیست استفاده کرد. در مناطقی از قحطی شدید ، پرینترهای مواد غذایی مانند Foodini می توانند راه حل ارائه دهند.

مفهوم چاپ غذای مورد علاقه شما از آنچه فکر می کنید نزدیکتر است!

سامسارا

آیا به دنبال راهی برای مدیریت و ارزیابی آسان ناوگان حمل و نقل هستید؟ سامسارا فناوری بصری مورد نظر شما را دارد. انتخاب آنها از دروازه های IoT ، مانیتورهای محیطی ، ماژول های دوربین و ماژول های ورودی به شما امکان اتصال و فتح را می دهد.سامسارا

آخرین دروازه ردیابی ناوگان آنها دارای GPS در زمان واقعی و اتصال بی سیم 4G LTE با سرعت بالا است که به شما امکان می دهد حسگرها ، فیلم و برنامه را با سهولت به هم وصل کنید. این مرکز دارای یک کانون WiFi داخلی برای بهره وری در حرکت است و ELD دارای مجوز FMCSA برای ساعت ها خدمات است..

برنامه درایور سامسارا روی هر دستگاه Android یا iOS مدرن کار خواهد کرد ، نصب را مقرون به صرفه می کند و فرصت های اتصال را برای رقابت فراهم نمی کند.

آیکون

وقتی می توانید به جای آن خانه خانه ای ایونون را داشته باشید چه کسی به یک کارگر نیاز دارد؟ دستگاه فوراً به هر خانه متصل می شود و بهره وری و ایمنی روزمره را برای خانواده های در هر اندازه بهبود می بخشد.ICON Smarthome

رابط کاربری صفحه لمسی آن می تواند برنامه ریزی شود تا اطلاعات مورد نیاز شما را بیشتر به شما نشان دهد ، خواه هوا باشد یا قرارهای خانوادگی و قرارهای خانوادگی. با چندین تقویم همگام سازی می شود ، بنابراین شما هرگز یک قرار ملاقات را از دست نخواهید داد.

ICON Home به شما امکان می دهد محیط خانه خود را با سهولت کنترل کنید ، از راحتی در طول ساعت اطمینان حاصل کنید. همچنین دارای سنسور حرکتی است و برای راحتی مطلوب می تواند توسط تلفن هوشمند شما کنترل شود.

کیتیو

گربه ها می توانند بدشانس باشند ، اما شما می توانید با کیتو خشمهای خزدار خود را ادامه دهید. این دستگاه به شما امکان می دهد گربه خود را تماشا کنید ، صحبت کنید ، بازی کنید و حتی ضبط کنید ، چه در اتاق دیگری باشید ، چه در محل کار یا در آخر هفته سفر کنید.کیتیو

کافی است دستگاه را در فضای بهینه در خانه خود قرار دهید ، برنامه رایگان را بارگیری کنید ، به WiFi وصل شوید و آماده رفتن باشید. از تلفن های هوشمند خود برای پخش رفتارهای گربه ، ضبط و به اشتراک گذاری فیلم های ضد جنون گربه خود استفاده کنید ، لیزر را کنترل کنید تا گربه شما درگیر شود و موارد دیگر. نه شما و نه گربه شما هرگز دیگر حوصله نخواهید آمد.

نلو

امکان سفارش هر چیزی از هر کجا و تحویل آن به درب ورودی شما مناسب است اما لزوماً برای کسانی که در آپارتمان ها زندگی می کنند نیست. اگر شما در خانه تحویل شخص زایمان نیستید ، آنها به تحویل بعدی می روند. مگر اینکه نلو داشته باشید که با برخی از محبوب ترین خدمات تحویل کره زمین کار می کند.نلو

با استفاده از تلفن هوشمند خود می توانید واحد رابط خود را کنترل کنید ، درب جلو را بصورت بی سیم باز کنید و به بسته هایی منتظر درب خانه خود بیایید. اگر نگران سرقت هستید ، یک بیمه اختیاری برای اضافه کردن وجود دارد. سرانجام ساکنان آپارتمان با اطمینان می توانند سفارش دهند.

هماووکس

Humavox روشی را که ما برای شارژ دستگاههای خود به خوبی ، خواه از تلفن های هوشمند ، هدفون یا تجهیزات پزشکی در حال شارژ شدن هستیم ، تغییر می دهد. محصولات آنها به این باور طراحی شده اند که ما هرگز نباید باتری را از بین ببریم ، با سرخوردگی شارژ مقابله کنیم یا به دلیل توانایی های فنی محدود به شارژ آنها هستیم..هماووکس

سکوی شارژ بی سیم ETERNA آنها از امواج فرکانس رادیویی برای شارژ بی سیم دستگاه مورد علاقه خود استفاده می کند. اما آنچه واقعاً Humavox را با رقابت متفاوت می کند این است که پلتفرم آنها نیازی به قرارگیری دقیق برای شارژ ندارد.

روند شارژ طبیعی تر و کارآمدتر است.

برگ

آینده کشاورزی اینجاست.برگ

با استفاده از LEAF ، می توانید انواع گیاهان ، میوه ها و سبزیجات را با تکنولوژی مدرن پرورش دهید. LEAF یک ظرف در حال رشد است که به باغداران در تمام سطوح مهارت اجازه می دهد تا محصولات خود را بدون مواد شیمیایی مضر یا سموم دفع آفات پرورش دهند و در این فرآیند پس انداز کنند. گیاهان شما با کنترل دقیق دما و رطوبت به طور خودکار رشد خواهند کرد. مواد مغذی به طور خودکار دوز می شوند و می توانید LEAF را تا یک منبع آب قلاب کنید. یک فیلتر کربن وجود دارد که از بو گرفتن عجیب جلوگیری می کند ، و تلفن هوشمند شما همه چیز را کنترل می کند.

هرگز هرگز غذای واقعی و سالم آسان نبوده است!

سنسور Cue Sport

ورزشکاران همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود بازی خود هستند و با سنسور Cue Sport ، انجام این کار هرگز ساده تر نبوده است.سنسور اطلاعات ورزشی Cue Intelligence Athlete

این سنسور سبک و سازگار با کلاه ایمنی ، هدبان و کلاه های جمجمه سازگار است. این داده ها را ضبط می کند و به ورزشکاران کمک می کند تا روندها و پیشرفت ها را شناسایی کنند تا آنها بتوانند به بهترین نسخه از خود تبدیل شوند.

Cue سرعت ، مسافت ، موقعیت مکانی ، شدت ضربه و موارد دیگر را ردیابی می کند. این برای استفاده تیمی یا فردی ایده آل است و برای بازیکنان فوتبال ، بازیکن هاکی و بازیکنان فوتبال کار می کند ، فقط برای ذکر چند مورد.

اگر می خواهید از وقت خود در این زمینه بیشترین بهره را ببرید ، سنسور Cue Sport می تواند به شما کمک کند.

بستر های نرم افزاری Yuktix IoT

Yuktix با پروژه های IoT در حال تغییر کشاورزی در هند است. نصب آنها از ایستگاه هوای خودکار خورشیدی و ایستگاه کیفیت هوا با استفاده از 16 سنسور برای نظارت بر انواع داده ها که فوراً به اشتراک گذاشته می شوند برای درک شرایط رشد فعلی و پیشرفت بهتر آنها استفاده می کند..Yuktix

داده ها توسط حسگرها ضبط می شوند ، از طریق دستگاه Yuktix به ابر منتقل می شوند و سپس در برنامه Yuktix نمایش داده می شوند. سنسورها داده های مربوط به دمای جو ، رطوبت ، فشار ، سرعت باد ، دمای خاک و سر و صدای محیط را جمع آوری می کنند.

داده ها برای شش ساعت گذشته یا به طور متوسط ​​برای 24 ساعت گذشته یا برای هفته گذشته فعال خواهند شد. این ایستگاه اندازه گیری های دقیق و بازنمایی کشاورزی را که نمی توان از نظر بصری مورد بررسی قرار گرفت ، بهبود می بخشد و کیفیت برداشت نهایی را بهبود می بخشد.

شتاب سنج بی سیم

شما می توانید شتاب سنج بی سیم خود را با چند زن XBee و چند لوازم جانبی دیگر در این آموزش دقیق توسط Damon Kohler بسازید.شتاب سنج بی سیم دیمون کوهلر

برای شروع کار ، باید سیستم عامل را در XBees خود پیکربندی و به روز کنید و سپس شروع به قلاب کردن همه اجزا با هم کنید. بعد از اجرای چند کد پایتون باید خوب باشید.

شما می توانید تمام جزئیات خاص موجود در این آموزش را همراه با چند نکته اساسی که اگر در دو یا یک مسئله به مشکل برسانید مفید واقع شود. از شتاب سنج خود برای چه چیزی استفاده خواهید کرد?

سنسور تجهیزات ورزشی

بسیاری از افراد هنگام تلاش برای دستیابی به حریف برتر در رقابت در عرصه ورزش ، به سمت تحلیلی ورزشی روی می آورند.سنسورهای تجهیزات ورزشی توسط دانشگاه ایلینویز

مربیان با قادر به ردیابی هر حرکتی که توپ و بازیکنان انجام داده و آنها را تجزیه و تحلیل می کنند ، می توانند مربیگری خود را بهبود بخشند و بازیکنان می توانند پیشرفت های همه جانبه ای داشته باشند. استفاده از سنسورها در کفش بازیکنان و توپ بازی در حال افزایش است. این سنسورها می توانند حرکت را در چند سانتی متر ردیابی کرده و مسیر و جهت گیری را مشخص کنند.

هنوز فضای زیادی برای پیشرفت با سنسورها وجود دارد ، اما بازخورد و هیجان امیدوارکننده بوده است. ممکن است روزی سنسورهای موجود در تجهیزات ورزشی عادی جدید باشد.

پروژه ABBIE

ABBIE یک پروژه در انستیتوی Wyss در دانشگاه هاروارد است ، با هدف توسعه یک دستگاه خودکار برای تشخیص زودرس و درمان آنافیلاکسی. در بیشتر موارد ، آنافیلاکسی به سرعت قابل درمان است و از عوارض جدی یا حتی مرگ جلوگیری می شود. اما اگر حساسیت ناشناخته ای وارد شود یا اپی نفرین در دسترس نباشد ، عواقب آن شدید است. پروژه ABBIE هدف از توسعه دستگاه پوشیدنی است که علائم آنافیلاکسی را حس می کند و به طور خودکار اپی نفرین را تزریق می کند ، مفهومی که می تواند جان خود را در سراسر جهان نجات دهد..پروژه ABBIE توسط دانشگاه هاروارد

این فناوری در حال حاضر برای صدور مجوز در دسترس است و تحقیقات عمیق تری برای انجام بهتر درک چگونگی تشخیص آنافیلاکسی در اولین مراحل آن انجام می شود.

ماژول آنتن جهت دار

ماژول آنتن Directional یک آنتن قابل تنظیم مکانیکی با قابلیت شکل گیری پرتوهای هوشمند است. نمونه های اولیه در حال حاضر رضایت بخش بودند ، اما تعداد بسیاری از نسخه های جدید در این آثار وجود دارد.ماژول آنتن جهت دار توسط دانشگاه شمال شرقی

این ماژول را می توان به All Terrain Robots با قطعات مکانیکی متصل کرد که حرکت فیزیکی آن را پشتیبانی و راهنمایی می کنند. درایور اصلی کنترل پارامترهای آنتن را فراهم می کند. ماژول توسعه با فرستنده های ZigBee ، WiFi و بلوتوث سازگار خواهد بود. لازم به ذکر است که نمونه های اولیه به دلیل کمتر از تجهیزات ایده آل در سهولت استفاده و استحکام محدود بودند ، اما مدل های آینده نوید بیشتری نشان می دهند. همچنین آنتن در برقراری ارتباط با تداخل ، تا 50 000 بالاتر از دستگاه های تجاری بسیار عالی است.

انرژی هوشمند در ساختمانها

یکبار مناظر فقط از درختان و تپه های نورد ساخته شده بود ، اما اکنون معمول تر است و انتظار می رود مناظر پر از معماری.انرژی هوشمند در ساختمانها

باید پذیرفت که ساختمانها اکنون به اندازه طبیعت دنیای ما هستند و بهترین راه برای اطمینان از زندگی مشترک آنها ایجاد انرژی هوشمند است. این آزمایش راندمان واقعی یک ساختمان سبز دارای گواهی طلای LEED را با نتایج شگفت آور آزمایش کرد. ساختمانهایی که برای محیط دوستانه تر طراحی شده اند ، بسته به کنترل متمرکز ساختمان آنها ، در واقع می توانند از انرژی بیشتری نسبت به ساختمانهای استاندارد استفاده کنند. بیاموزید که چگونه داده ها در اینجا جمع شده اند.

دکمه شبکه ای هر مکان IoT

در اینجا یک پروژه سرگرم کننده است که شما را با دکمه "آسان" خودتان رها می کند.دکمه هوشمند Familab

باید یک دکمه Dash Dash را سفارش دهید و کمی وقت خود را صرف برنامه نویسی کنید. این تنظیم شامل بارگیری برنامه خرید آمازون و دسترسی به منوی Dash Button است. این به تلفن شما امکان می دهد تا دکمه را پیدا کند اما چیزی را برای خرید آن انتخاب نکنید. فقط مطمئن شوید که به تلفن شما وصل شده است. سپس ، چند کتابخانه را با پایتون نصب کنید. می توانید کد را به دلخواه خود تنظیم کنید. برخی از دکمه جدید خود به عنوان تایمر استفاده می کنند یا چراغ را خاموش و روشن می کنند.

اگر می توانید به آن فکر کنید و کدگذاری کنید ، دکمه شما می تواند این کار را انجام دهد!

دکمه هوشمند Wifi $ 10 دلار

می خواهید دست خود را در یک پروژه IoT که با تازه کار در ذهن طراحی شده امتحان کنید?دکمه هوشمند DIY WiFi توسط موارد ساده IoT

این دکمه هوشمند DIY WiFi هوشمند نیازی به رمزگذاری و لحیم کاری ندارد. همچنین بسیار مقرون به صرفه است این دکمه هوشمند می تواند یک هشدار از طریق تلفن هوشمند ، SMA ، ایمیل یا تماس تلفنی خودکار برای شما ارسال کند ، شما آن را حدس زده اید ، فشار یک دکمه.

آموزش آسان برای دنبال کردن است و همه چیز را به بخش قابل هضم ، از مواد گرفته تا ابزار و سیستم عامل تقسیم می کند. این پروژه IoT مناسب برای مبتدی است. این اعتماد به نفس شما را ایجاد می کند ، و شما می توانید از تلاش های خود لذت ببرید.

ایده

داشتن خانه با مسئولیت زیادی همراه است.ایده

اما وقتی شما همیشه در آنجا حضور ندارید تا وضعیت فعلی آن را رصد کنید ، چگونه می توانید مطمئن باشید که هیچ چیز به طرز وحشتناکی پیش نمی رود?

با مفهوم ، شما همیشه وضعیت فعلی خانه خود را می دانید. این سنسور بیشتر از سایر سیستم های امنیتی خانگی انجام می دهد. به جای اینکه فقط هنگام باز کردن درب اطلاع داده شویم ، بدانید که در صورت باز بودن بچه ها اسلحه ، در حالی که بچه ها به تنهایی در خانه هستند یا هشدار مونوکسید کربن خاموش است. قبل از بروز آسیب های اضافی یا اینکه اتاق به طور عجیبی گرم یا سرد شود ، در مورد نشت آب بیاموزید.

این دستگاه IoT خانه و خانواده شما را از انواع بلایای احتمالی محافظت می کند.

مقیاس هک شده

می خواهید کمی روزمرگی به کارهای روزمره خود اضافه کنید?مقیاس هک شده توسط حالت اولیه

این آموزش به شما می آموزد که چگونه مقیاس حمام خود را هک کنید تا شما را تشویق کند یا شما را بخاطر خوردن آن شیرینی اضافی تمسخر کند. این یک پروژه ایده آل برای کسانی است که فقط وارد دنیای IoT می شوند و به تخته تعادل Wii ، Raspberry Pi و یک بستر تجزیه و تحلیل داده های آنلاین نیاز دارند..

کمتر از نیم ساعت طول می کشد و شما می توانید مقیاس خود را برنامه ریزی کنید تا هر آنچه را که می خواهید از طریق پیامک بگویید. با توجه به مقیاس جدید سرویس بهداشتی شما می توانید قرار ملاقات بعدی خود را با مربی شخصی خود لغو کنید.

کلیدهای دیجیتال

خداحافظی از صدای زنگ خطرناک کلیدهای خود و سلام بر کلیدهای دیجیتال.DigitalKeys

این فناوری به شما امکان می دهد هر دری یا قفل را به یک نقطه دسترسی هوشمند تبدیل کنید. قفل های هوشمند مجهز به سیم کارت و مودم های ریز هستند که به شما امکان می دهد آنها را با تلفن هوشمند خود قفل کنید. شما هم از راحتی و هم از عوامل ایمنی آن لذت خواهید برد.

این که آیا شما از استفاده از کلیدهای دیجیتال برای خانه ، محل کار یا هر دو استفاده می کنید ، می توانید اطمینان داشته باشید که هیچ کس نسخه کپی شده از کلید خود را به سرقت نبرد و اینکه تا زمانی که تلفن هوشمند خود را داشته باشید ، همیشه دسترسی سریع و آسان به مقصد خود را بدون نیاز به دست زدن به ده کلید.

دن

آنها می گویند هیچ دلیلی برای اختراع مجدد چرخ وجود ندارد اما در این حالت ، دن کار درستی انجام داد.دن

آنها یک عنصر معمولی خانگی ، سوئیچ چراغ را گرفتند و مفهوم روشنایی خانه های ما را دوباره معرفی کردند. نه تنها می توانید سوئیچ ها را هنگامی که از طریق تلفن هوشمند خود خانه نیستید کنترل کنید بلکه می توانید داده های متصل به هر سوئیچ را نیز ردیابی کنید. بدانید چه مدت یک چراغ روشن شده است ، آخرین بار آن چه زمانی روشن شده است و از چه قدرتی استفاده می کند. همچنین می توانید چراغ های خود را روی یک تایمر تنظیم کنید. در وقت خود صرفه جویی می کنید ، انرژی خود را صرفه جویی می کنید و کارهای روزمره خود را با محصولات دن کمی آسان تر می کنید.

بازی گلف

آیا نیازمند بازی گلف آخر هفته خود هستید؟ Game Golf وسیله ای IoT است که این امر را انجام می دهد.بازی گلف

به سادگی آن را بر روی لباس خود ببندید و رول داده را مشاهده کنید. برای ثبت آمار خود نیازی به استفاده از تلفن هوشمند خود ندارید ، بنابراین داده و عمر تلفن را ذخیره می کنید. دستگاه هر ضبط را ضبط می کند.

وقتی بازی را تمام کردید ، می توانید هر بخش از بازی خود را از یک دیدگاه جدید مشاهده کنید. می توانید آمار چشمگیر خود را با جهان به اشتراک بگذارید یا از آنها به عنوان یک راهنمای آموزشی برای پیشرفت بازی خود استفاده کنید. همچنین می توانید در کنار شما و یا در دوره های جداگانه هزاران مایل دورتر با دوستان خود به رقابت بپردازید.

این دستگاه IoT سرگرم کننده باعث می شود از بازی گلف در سطح جدیدی لذت ببرید.

اندازه گیری

Measurence بینش داده های محور را برای کمک به رشد مکان های آجری و ملات فراهم می کند.پلاگین Measurence

در عرض پنج دقیقه ، می توانید داده ها را جمع آوری کنید. با ردیابی ترافیک پیاده رو در مورد پتانسیل مکان های خرده فروشی جدید بیاموزید یا یاد بگیرید که چه نوع تبلیغاتی بیشترین درصد پیاده روی را به شما ارائه می دهد. تعیین کنید که هوا در فروش شما چه عاملی داشته باشد یا شلوغ ترین زمان انتخاب شما با ترافیک خارجی مطابقت داشته باشد.

چنین داده های دقیقی در گذشته با این سطح راحتی در دسترس نبوده است. با افزودن اندازه گیری به مشاغل خود ، می توانید ببینید که چه فرصت هایی را در زمان واقعی از دست داده اید و افزایش ترافیک و سود را.

پتزی

Pet Cam Treat Cam یک روش جالب و آسان برای این است که به بچه های خود بگویید که شما هرگز از آنها خیلی دور نیستید.پتزی

این وسیله برای حیوانات دارای اضطراب جدایی بسیار عالی است. فقط از تلفن هوشمند خود استفاده کنید تا فوراً از طریق صوتی با کیفیت بالا با حیوان خانگی خود صحبت کنید و به آنها اطمینان دهید که به زودی در خانه خواهید بود. اگر آنها در وسط آن چیز شایان ستایش هستند که انجام می دهند ، برای ذخیره یا اشتراک گذاری سریع عکس را بگیرید. اگر آنها در غیاب شما تخریب نکرده اند ، به خاطر رفتار خود با یک رفتار از طرف پرتاب کننده Petzi Treat آنها را پاداش دهید.

این دستگاه IoT بهترین راه برای بخشی از روز حیوان شماست ، حتی اگر در آنجا نباشید.

SmartSantander

ما تلفن های هوشمند ، خانه های هوشمند ، اتومبیل های هوشمند داریم ... چرا که یک شهر هوشمند نیست?SmartSantander

SmartSantander طرح آزمایشی این مفهوم را تهیه کرده است. چشم انداز این پروژه شامل 20،000 سنسور است که انواع مختلف فن آوری را در چهار مکان جداگانه آزمایش می کنند. هر مرکز آزمایشی امکان توسعه برنامه های جدید توسط کاربران و امکان حذف موانع فنی و اجتماعی را فراهم می آورد که گسترش مفهوم IoT را محدود می کند..

در حالی که بیشتر پروژه های IoT روی یک نتیجه واحد متمرکز هستند ، SmartSantander امیدوار است با ساختن آن به طور گسترده پذیرفته و مورد انتظار مردم ، آینده آینده IoT را تغییر دهد..

پروژه اینترنت اشیا امن

از آنجا که روزهای ما با تکنولوژی بیشتر هدایت می شوند ، بسیاری می ترسند که ما به یک نقطه شکست برسیم.IoT امن توسط دانشگاه استنفورد

پروژه Secure Internet of Things امیدوار است با شناسایی آنها ، برنامه ریزی برای آنها و پیشگیری از آنها ، تهدیدها را محدود کند. این پروژه تلاش مشترک بین دانشگاه استنفورد ، UC برکلی و دانشگاه میشیگان است. آنها با هم در حال یادگیری چگونگی ادغام جریانهای بزرگ از داده های جدید با موجود ، نحوه حفظ و محافظت از امنیت کاربر و نحوه ایجاد برنامه های IoT جدید برای کسانی که انواع مختلفی از پیش زمینه های فن آوری را دارند در دسترس هستند..

در اصل ، پروژه ایمن اینترنت اشیاء سعی دارد ابتدا به آینده برسد و اطمینان حاصل کند که این مکان عالی برای همه ما است.

برچسب های قدرت

PowerTags یک پلت فرم IoT پایان به پایان است که برای پشتیبانی از دستگاه های متصل طراحی شده است. این پلتفرم می تواند شبکه ها را مدیریت کرده و خطاها یا تهدیدها را کنترل کند. این نرم افزار از یک نرم افزار قوی ، سیستم Real Time საიდან ، دستگاه های سنسور IoT یا شخص ثالث متصل به شخص ثالث استفاده می کند و اتصال به وب را به دستگاه هایی ارائه می دهد که در غیر این صورت بدون.برچسب های برق

با اتصال چندین دستگاه IoT ، کارمندان می توانند کارآمدتر باشند ، از مشاغل محافظت می شود و خانواده ها می توانند در همگام سازی بیشتری قرار بگیرند. PowerTags به صنعت بهداشت توجه دارد ، جایی که پلتفرم آنها می تواند در یافتن بیماران در هنگام وقوع حوادث جمعی کمک کند یا بیمارانی را که در غیر این صورت سرگردان می شوند یا به خود آسیب می رسانند ، ایمن نگه دارد.

با انرژی

به عنوان یک تجارت ، پرداخت هزینه های انرژی شما فقط یک هزینه دیگر است. اما اگر بتوانید آن هزینه را تا 30٪ کاهش دهید چه می کنید?با انرژی

انرژی می گوید شما می توانید با استفاده از سخت افزارهای پیشرفته ، تجزیه و تحلیل کاربر پسند و یک برنامه تلفن همراه آنها را انجام دهید. خواهید آموخت که کدام ماشین ها تحت مصرف استاندارد انرژی قرار می گیرند و سود شما را می گیرند.

هنگامی که بدانید در چه بخش هایی از کسب و کار شما بیشترین انرژی استفاده می شود ، می توانید در پس انداز کردن پول و افزایش بهره وری پیشرو باشید. برای کمک به درک نیازهای انرژی شرکت خود ، نظارت بر زمان واقعی ، ردیابی هزینه انرژی و داده های انرژی تاریخی را خواهید داشت.

Inventrom (بولت IoT)

Bolt راه حل IoT برای مشاغل و پروژه های فردی است.پیچ IoT

این سکویی است که به شما امکان می دهد چندین دستگاه را کنترل کنید و داده ها را با خیال راحت و ایمن جمع کنید ، خواه در محل کار باشید یا در سراسر جهان. شما از طریق تجسم و یادگیری ماشین اطلاعاتی کسب خواهید کرد که به شما در بهبود کارهای روزمره کمک می کند.

بولت ارتباطات سریع بین دستگاه ها و ابر آنها را به همراه امنیت از طریق محافظت داخلی انجام می دهد. پیچ کاملاً قابل تنظیم است ، به شما این امکان را می دهد تا دستگاه های خود را از طریق برنامه ها کنترل کنید و به شما امکان می دهد به سرعت تعداد دستگاههایی را که وصل می شوید رشد دهید ، خواه این دهها یا میلیون باشد.

Ploud.io

پروژه های IoT همه چیز را تغییر می دهند ، از جمله اینکه خانواده ها به فعالیت های روزانه خود می روند.پلو

dib یک دستگاه لوازم شبکه هوشمند است. هدف آن سرگرمی و پخش محتوای دیجیتالی با کیفیت بالا برای اهداف مختلف است. شما می توانید از کمک های شخصی مبتنی بر صدا آن برای خانه خود استفاده کنید یا از آن برای کنفرانس ویدیوی زنده مانند Skype استفاده کنید. این دستگاه همچنین با بارگیری مطالب آموزشی و اتصال چندین دستگاه شبکه به اینترنت بی سیم برای راحتی ، می تواند به کودکان در کارهای خانه کمک کند. این فناوری دارای FLASH یا Reverse CDN است که داده ها را با فهم الگوهای پیچیده جریان و مرور ، توزیع می کند.

dib در حال تعریف مجدد اینترنت برای توده ها است.

FarmX

سنسورهای FarmX متغیرهای خاک ، گیاه و محیط زیست را در تلاش برای صرفه جویی در مصرف آب و افزایش بازده محصول اندازه گیری می کنند.FarmX

پرورش دهندگان می توانند با اطمینان از طریق داده های قابل دسترسی ، آبیاری کنند که استرس محصول در زمان واقعی را فراهم می کند. این سیستم می تواند با جلوگیری از هدر رفت آب و کود و به حداقل رساندن هزینه های نیروی کار در مصرف کنندگان صرفه جویی کند. همچنین با نظارت از راه دور می توانید در زمان صرفه جویی کنید ، بنابراین تولید کنندگان و کارمندان مجبور نیستند. همه این عوامل جمع شده اند تا محصولی با کیفیت بالاتر ارائه دهند. داشبورد مناطق مهم را برجسته می کند و از هر فصل رشد بیشترین بهره را می برد. برنامه بارگیری شده تولید کنندگان را در تماس مداوم با زمینه های خود نگه می دارد.

مزرعه

IoT و کشاورزی دو صنعتی هستند که به نظر می رسد جهان از هم جدا هستند اما در واقع برای یکدیگر عالی هستند.مزرعه

Farmobile به کشاورزان اجازه می دهد تا چندین ماشین را در زمان واقعی ردیابی کنند و داده های بیشتری را نسبت به رقابت وارد کنند. کشاورزان می توانند با مشاهده فعالیت هایی که اتفاق می افتد ، چه در مزرعه باشند و چه در زمینه فعالیت خود ، کارایی عملیاتی را افزایش داده و از داده های مزرعه تاریخی برای بهبود هر ساله استفاده کنند. کشاورزان همچنین دارای سوابق درست الکترونیکی خود هستند ، بنابراین آنها حق دارند که داده ها را به خریداران ثالث مصوب بفروشند.

این مزیت مشخصی را به Farmobile نسبت به رقابت خود می دهد زیرا کشاورزان می توانند فقط با انجام کارهایی که قبلاً انجام می دهند ، یک جریان جدید درآمد ایجاد کنند.

نیمروها

Semios یک پروژه IoT است که فقط برای باغات ساخته شده است.نیمروها

برای مدیریت و محافظت از هر درخت و میوه آن استفاده می شود. شبکه ای از سنسورها برای آفات ، یخبندان ، بیماری ها و نیازهای آبیاری نظارت می کنند. برخلاف سیستم های مشابه ، شبکه قدرتمند Semios امکان دستگاه های تقریباً در هر مکانی را فراهم می کند ، بنابراین نیازی به یادگیری برنامه های داده نیست. یكی از جالب ترین مزایای سیستم توانایی نظارت بر رشد آفات پروانه ای است. این داده ها به تعیین میزان انتشار فرمون مصنوعی کمک می کند و مانع از توانایی تولید پروانه ها می شود. این تعداد آفات را به حداقل می رساند و تعداد سموم دفع آفات مورد نیاز برای حفاظت از باغ را کاهش می دهد.

هیسو

فرصت های پروژه های IoT در ورزش تازه آغاز شده است.هیسو

Hykso به منظور کمک به مبارزان به حداکثر رساندن زمان آموزش خود از طریق برنامه خود است ، که به مبارزان آموزش می دهد تا نتایج خروجی پانچ را در زمان واقعی مشاهده کنند و پیشرفت آنها را چه روزانه ، هفتگی و یا ماهانه اندازه گیری کنند. ردیاب های پانچ شامل می توانند حرکت دست را با سرعت 1000 بار در ثانیه ردیابی کنند. این داده های جمع آوری شده بینشی از تعداد ، نوع و سرعت مشت ها را ارائه می دهد. کاربران می توانند سرعت ، تعداد پانچ و شدت خود را با سایر مبارزان مقایسه کنند تا بدانند که در برابر این رقابت ایستاده اند.

اوومنیتزا

Oomnitza به کاربران امکان می دهد مانند سایر نرم افزارها نتوانند دارایی ها را مدیریت کنند.اوومنیتزا

از آنجا که با ارائه دهندگان شخص ثالث ادغام می شود ، می توانید از ابزارهای فعلی خود استفاده کنید. می توانید داده های دارایی را زنده کنید و آنها را از طریق تلفن هوشمند خود مدیریت کنید. این نرم افزار باعث افزایش بهره وری و به حداکثر سرعت زمان می شود. داشبورد داخلی به شما امکان می دهد الگوهایی را مشاهده کنید و با اطمینان بهتر دارایی ها را مدیریت کنید. هنگام کار با Oomnitza ، کارکنان فناوری اطلاعات می توانند ساعت ها کار صرفه جویی شده را ذخیره کنند. دستگاه ها همچنین به مدت طولانی تری ادامه می دهند و هزینه کمتری نیز برای کار کردن دارند.

شرکت ها می توانند سریعتر دوید ، حاشیه های خود را گسترش داده و درآمد خود را با گذشت زمان با Oomnitza افزایش دهند.

تلنگر

Flic به گونه ای طراحی شده است که کارهای ساده تر را حتی ساده تر نیز انجام دهد.تلنگر

با هزاران دستگاه سازگار است و می تواند در کمتر از 10 ثانیه تنظیم شود. همچنین بدون تغییر باتری تا دو سال دوام می آورد. با یک کلیک ساده بر روی دکمه Flic ، می توانید ده ها عمل مانند روشن و خاموش کردن چراغ ، پخش موسیقی متن مورد علاقه خود ، تماس با سرویس یا پیدا کردن تلفن خود را انجام دهید. دکمه ها بی سیم و مقاوم در برابر آب و هوا هستند ، بنابراین می توان از آنها تقریباً در هر نقطه استفاده کرد و در صورت لزوم جابجا شد.

آنها روشی ساده و مقرون به صرفه برای ساخت هر خانه و باهوش تر و کارآمد تر هستند.

پالس شهر

CityPulse برنامه های نوآورانه شهر هوشمند را ارائه می دهد.پالس شهر

رویکرد یکپارچه آنها به اینترنت مردم و اینترنت اشیاء باعث شده است که آنها نسبت به پروژه های مشابه مزیت ایجاد کنند. با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده ، CityPulse به شهرها اجازه می دهد تا بهره وری عملیاتی را افزایش دهند ، و به طور موثر اطلاعات را با شهروندان خود به اشتراک بگذارند و خدمات دولتی را بهبود بخشند. کیفیت زندگی برای افراد مبتلا به شدت افزایش می یابد. CityPulse بیش از 100 مورد مورد استفاده در شهر هوشمند را برای مطالعه و یادگیری به همراه چندین گزارش برای کشف ارائه می دهد. این پروژه آزمایش محاسبات و قابلیت اطمینان مبتنی بر دانش را بی عیب و نقص گرد هم آورده است.

وقتی صحبت از داده های شهر هوشمند است ، CityPulse به همه اینها فکر کرده است.

اینترنت از چیزها دستگاه ها و پروژه ها recap

اینترنت در حال تغییر و توسعه است. اینترنت اشیاء احتمالاً بزرگترین تغییری است که نسل ما شاهد آن خواهد بود. در بالا ما چندین پروژه بزرگ را ذکر کرده ایم که امیدواریم شما را در مورد آنچه می توان انتظار داشت الهام بخش و آموزش داده باشد!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me