راهنمای نهایی حفظ حریم خصوصی بیت کوین این راهنمای نهایی برای است حریم خصوصی بیت کوین. یاد بگیرید که چگونه بیت کوین را ناشناس و ایمن بخرید! چگونه آن را بدون نگرانی سپری کن, و بیشتر! البته ، ما چگونه به شما نشان خواهیم داد VPN را ناشناس بخرید, با این حال ، می توان از همان روند استفاده کرد تقریباً هر محصولی را خریداری کنید که بیت کوین را ناشناس می پذیرد. البته توجه داشته باشید که کالاهای فیزیکی باید به یک آدرس فیزیکی تحویل داده شده و یا به صورت حضوری جمع آوری شوند. این یک نسخه به روز شده از راهنمایی است که من در سال 2013 در این وب سایت منتشر کردم. از آن زمان ، بسیاری از موارد تغییر کرده اند. ارزش بیت کوین از پشت بام شلیک کرده است, وب سایت های معاملاتی مشهور مانند Mt. Gox بسته شده است ، و موارد دیگر. در بعضی جاها ، اکنون هم می توانید خرید بیت کوین از دستگاه های خودپرداز!

بیت کوین چیست؟?

بیت کوین رمزنگاری اصلی است. این یک ارز مجازی غیر متمرکز و منبع باز است که با استفاده از فناوری peer-to-peer (P2P) عمل می کند (همانند BitTorrent و Skype). مانند پول سنتی ، می توانید بیت کوین را برای کالاها یا خدمات (مانند اشتراک VPN) معامله کنید و آن را برای سایر ارزها مبادله کنید. اما برخلاف ارزهای سنتی ، هیچ واسطه ای مانند بانک تحت کنترل دولت وجود ندارد.

بیت کوین چیست؟ (v2)

بیت کوین چیست؟ (v2) بیت کوین چیست؟ (v2)

در عوض ، بیت کوین ها با استفاده از یک برنامه رایانه ای رایگان تولید می شوند ، با نرخ قابل پیش بینی و تعیین شده توسط میزان قدرت پردازش اختصاص داده شده به نسل آنها. این فرآیند به عنوان استخراج بیت کوین شناخته می شود. در تئوری ، هر کسی می تواند این کار را انجام دهد. یک بیت کوین چیز جسمی نیست؛ این یک الگوریتم رمزنگاری است که از یک کلید عمومی و یک کلید خصوصی تشکیل شده است. برخی از فروشندگان اسکناس های فیزیکی و سکه های بیت کوین را می فروشند ، اما آنچه که آنها واقعاً می فروشند ، یک کلید خصوصی است (معمولاً توسط یک مهر و موم شده که باید آنرا بشکنید) همراه با یک کلید عمومی که می توانید از آنها برای تأیید تعادل استفاده کنید..


استخراج بیت کوین

در عمل ، استخراج بیت کوین به مقدار زیادی از قدرت پردازش نیاز دارد - به حدی که استخراج معادن برای اکثر افراد غیر عملی است. با این وجود ، می توان به یک استخر معدن بیت کوین (یا سازمان مشابه) پیوست تا به گسترش هزینه ها (و پاداش) کمک کند. هزینه ممنوعیت استخراج بیت کوین بخشی از این مسئولیت شوق فعلی برای استخراج ارزهای جایگزین رمزنگاری مانند اتریوم است که دارای نقطه ورود بسیار پایین تری نسبت به استخراج بیت کوین است. استخراج بیت کوین تمرکز این مقاله نیست ، اما اگر به موضوع علاقه دارید پس مقاله عالی در اینجا وجود دارد. همچنین ممکن است شما به راهنمای معدن اتریوم ما علاقه مند باشید.

سایر ارزهای رمزنگاری

راهنمای نهایی حفظ حریم خصوصی بیت کویناز زمان انتشار بیت کوین در سال 2009 ، بسیاری از ارزهای رمزنگاری مجازی دیگر توسعه یافته اند. بسیاری از این ویژگی ها دارای مزایای مشخصی نسبت به بیت کوین است (از جمله ناشناس بودن). با این وجود هیچ یک از این گزینه ها تقریبا به محبوبیت بیت کوین نرسیده اند. این کار در دنیای واقعی ، هنگامی که می خواهید چیزهایی بخرید ، محدود می کند.

بیت کوین و ناشناس بودن

هنگام ناشناس ماندن دو بیت کوین وجود دارد. اولین نکته برای استرس این است که بیت کوین ذاتاً ناشناس نیست. با این حال ، می توان آن را چنین ساخت (حداقل تا یک درجه بالا). لطفا همیشه در نظر داشته باشید که گمنامی 100٪ هرگز تضمین نمی شود. اصلی برای مفهوم بیت کوین blockchain است. این در اصل یک دفترچه عمومی است که معاملات بیت کوین را ثبت می کند. معاملات در قالب پرداخت کننده X بیت کوین های Y را به payee Z ارسال می کند تا همه جهان بتوانند آن را مشاهده کنند. بنابراین ، از این منظر ، بیت کوین بسیار ناشناستر از پول نقد قدیمی خوب است. همانطور که سرجیو لرنر ، مدیرعامل شرکت آرژانتینی Certimix ، خاطرنشان می کند, "حریم خصوصی با طراحی پروتکل بیت کوین اعمال نمی شود. اگر دوباره از همان آدرس بار دیگر استفاده کنید تا از سایر کاربران پول دریافت کنید ، پس هرکدام از آنها متوجه می شوند که دیگران برای شما پول ارسال کرده اند." خرید بیت کوین و نگه داشتن آدرس بیت کوین امکان پذیر نیست بدون اینکه هویت واقعی شما را فاش کند. این تنها یک شکل از نام مستعار را فراهم می کند. علاقه مندان می توانند از تکنیک های پیشرفته تجزیه و تحلیل داده ها استفاده کنند تا به دنبال الگویی برای ناشناس کردن کاربران باشند. چنین تجزیه و تحلیل داده های گسترده و پیچیده ، کل مدل تجاری Google و Facebook است. با این حال ... شما می توانید از روشهای اختلاط بیت کوین استفاده کنید تا بیشتر اشتباه کنید چه کسی با بیت کوین کار کرده است. با جابجایی تصادفی مالکیت بیت کوینها ، چنین تکنیکی ها دستیابی به ناشناس ماندن از طریق تجزیه و تحلیل داده ها را بسیار سخت می کند. اگر بدون مشخص کردن هویت خود ، آنها را خریداری و نگه دارید ، و سپس آنها را به درستی مخلوط کنید ، بیت کوین می تواند در هنگام انجام معاملات ، ناشناس بودن بالایی را داشته باشد. من در مورد روشهای ترکیبی بیت کوین ها بعدا در این راهنما بحث می کنم برای درک کامل تر نحوه کار بیت کوین و blockchain ، راهنمای نهایی انگلیسی ، با 3500 کلمه ، ساده برای blockchain توسط Mohit Mamoria یک معرفی خارق العاده است ، همانطور که راهنمای Blockchain ما نیز توضیح داده است.

چنگال سخت Bitcoin Cash

راهنمای نهایی حفظ حریم خصوصی بیت کویناز آنجا که هیچ چیز آسان نیست ، در تاریخ 1 اوت 2017 بیت کوین به دو ارز مشتق شده تقسیم شد: Bitcoin Classic (BTC یا XBT) و Bitcoin Cash (BCH یا BCC). این تقسیم به چنگال سخت Bitcoin Cash معروف است و دلایل آن بسیار فنی است.

BTC در مقابل BCH

اگر در کیف پول خود بیت کوین داشتید و کلیدهای خصوصی را در اختیار داشتید ، اکنون نیز حق دارید که تعداد مساوی سکه های بیت کوین نقدی را مطالبه کنید. بنابراین ، اگر در تاریخ 1 آگوست 2017 یک کیف پول با یک بیت کوین در آن داشتید ، هنوز آن Bitcoin را دارید و هم اکنون می توانید یک سکه Bitcoin Cash (BCH) را نیز مطالبه کنید. اگر تازه از بیت کوین شروع کرده اید ، پس باید بین خرید بیت کوین کلاسیک یا بیت کوین نقدی تصمیم بگیرید. نکاتی که باید در نظر داشته باشید عبارتند از:

 • بیت کوین کلاسیک بسیار بهتر تأسیس شده است و فروشندگان بسیار بیشتری آن را به عنوان نوعی پرداخت می پذیرند.
 • بیشتر کیف پول های بیت کوین و بسیاری از صرافی ها بیت کوین نقدی را نمی پذیرند.
 • با این حال ، Bitcoin Cash امکان معاملات بیشتر در هر ثانیه را فراهم می کند. این ترجمه به پرداخت سریعتر و هزینه های پایین تر تبدیل می شود.
 • 1500 بلوک دیگر از زنجیره نقدی Bitcoin Cash نسبت به نمونه اصلی استخراج شد.
 • قیمت بازار بیت کوین نقدی طی یک ماه گذشته به شدت نوسان داشته است ، اما به طور کلی ، شاهد رشد مداوم بوده است.

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، این مقاله فقط یک ماه پس از چنگال سخت نوشته شده است. جالب است بدانید که اوضاع چگونه شکل می گیرد. به منظور دستیابی به این مقاله ، فرض می کنم از بیت کوین معمولی (کلاسیک) استفاده می شود. با این حال ، در حالی که ممکن است تفاوت های زیادی بین ارزها از دیدگاه سرمایه گذاری وجود داشته باشد (که من برای اظهار نظر صلاحیت آن را ندارم) ، اما تقریباً تفاوتی در جلوی نحوه استفاده آنها وجود ندارد. در واقع ، آنها مبتنی بر همان کد هستند. به این ترتیب ، می توانید انتظار داشته باشید که نسخه های بیشتری از بیت کوین Cash از نرم افزار موجود بیت کوین در حال پیشروی است ، زیرا کد زدن نرخ ارز جدید تقریباً ساده است..

کیف پول بیت کوین ناشناس شما

برای انجام هر کاری با بیت کوین ، به کیف پول بیت کوین نیاز دارید. این نرم افزاری است که بیت کوین شما را ذخیره می کند و به شما امکان می دهد بیت کوین ها را دریافت و ارسال کنید (یعنی پرداخت هزینه با آنها). مانند اکثر موارد بیت کوین ، تقریباً قریب به اتفاق گزینه های مختلف وجود دارد.

انواع کیف پول بیت کوین

اولین کاری که باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید که آیا می خواهید یک کیف پول موبایل ، وب یا رومیزی داشته باشید. هر نوع مزایا و معایب خاص خود را دارد. انواع اصلی عبارتند از:

 • کیف پول رومیزی - امن ترین گزینه ، کنترل کامل کیف پول شماست. همچنین این بدان معنی است که شما فقط مسئولیت تهیه پشتیبان و ایمن کردن کیف پول خود را بر عهده دارید.
 • کیف پول موبایل - بسیار مفید است ، زیرا می توانید آن را در جیب خود حمل کنید و از آن برای پرداخت چیزهایی در فروشگاه ها یا مبادله وجوه حضوری استفاده کنید. اگر تلفن خود را گم کردید ، با بیت کوین خود خداحافظی کنید!
 • کیف پول وب - مطمئناً مناسب ترین نوع کیف پول ، زیرا تقریباً از هر کجا می توانید به آن دسترسی داشته باشید. کیف پول های وب همچنین کمترین نوع کیف پول هستند ، زیرا توسط شخص ثالث روی سرور نگهداری می شوند. این بدان معناست که شما باید به وب سایت میزبان کیف پول خود اعتماد کنید تا با پول خود غافل نشوید. علاوه بر این ، مشکلات مربوط به سرور یا شرکتی که به طور ناگهانی بسته می شود ، ممکن است منجر به از دست دادن پول شود. بنابراین هرگز نباید از کیف پول های وب خالص برای ذخیره پول های زیاد استفاده کنید.

کیف پول های سخت افزاری که برای ذخیره بیت کوین های شما به صورت آفلاین طراحی شده اند ، و کیف پول های فیزیکی (اساساً چاپی از نوع کلیدهای خصوصی شما) نیز وجود دارند. یک تاکتیک توصیه شده این است که پس اندازهای کلان را تا حد امکان ایمن نگه دارید (ترجیحاً آفلاین) و در عین حال مقدار کمی از بیت کوین را در کیف پول بیت کوین ناشناس برای انجام معاملات نگه دارید..

گزینه های کیف پول

سلب مسئولیت!

من و BestVPN.com هیچ مسئولیتی در قبال امنیت و صداقت هیچ نرم افزاری ، وب سایت یا خدمتی که در این راهنما ذکر شده است ، نمی پذیریم. من سعی کردم فقط گزینه های محبوب و معتبر را ذکر کنم ، اما هیچ راهی ندارم که بدانم یک برنامه دارای کد مخرب در آن است یا اینکه سرپرست یک وب سایت ناگهان تصمیم می گیرد با پس انداز بیت کوین خود غافل شود. این در واقع ، دقیقاً دقیقاً اتفاقی است که برای کوهستان رخ داده است. Gox ، که زمانی بیش از 70 درصد از کل معاملات بیت کوین را در سراسر جهان به عهده داشت. پس لطفا مراقب باشید.

انتخاب کیف پول

انتخاب کیف پول بیت کوین (ناشناس) یک تصمیم مهم و تصمیمی است که باید بطور کامل تحقیق کنید. چیزی جز کیف پول کامل بیت کوین وجود ندارد - همه آنها جوانب مثبت و منفی خود را دارند. مکان خوبی برای شروع bitcoin.org است که لیست خوبی از گزینه ها را در اختیار شما قرار می دهد. هر کدام از کیف پول خود را انتخاب کنید ، ایده ی خوبی برای رمزگذاری و تهیه نسخه پشتیبان مرتب از آن است.

Electrum را وارد کنید

من Electrum را به عنوان کیف پول خود برای این راهنما انتخاب کرده ام. این برنامه رایگان ، غیرمتمرکز و منبع باز است. من از این واقعیت خوشم می آید که کنترل کامل پول و کارمزد من را به من می دهد. همچنین امکان تأیید هویت دو عاملی (2FA) را برای کمک به جلوگیری از سرقت بیت کوین من ارائه می دهد. اگرچه کد برای Electrum منبع باز است ، اما من هنوز هم باید اعتماد داشته باشم که توسعه دهندگان آن کد را با چیزی ناخوشایند به روز نمی کنند و این یک کیف پول Bitcoin ناشناس برای استفاده من است. گزینه دیگر انتخاب کیف پول مانند Armory است که از اعتبار کامل گره (Bitcoin Core) برای اعتبارسنجی و انتقال معاملات در شبکه بیت کوین استفاده می کند. بیت کوین هسته بسیار امن است اما به درایو من 145 گیگابایت فضای نیاز دارد. اگر مقدار زیادی بیت کوین را ذخیره می کردم ، از کیف پول هسته Bitcoin استفاده می کردم. با این حال ، از آنجا که من برای خرید سرویس VPN فقط به مقدار کمی بیت کوین احتیاج دارم ، این را بیش از حد تلقی می کنم.

کیف پول بیت کوین

در اینجا کیف پول جدید Electrum Bitcoin من است. اگر احساس سخاوتمندی می کنید ، همیشه می توانید مقداری بیت کوین را با استفاده از آدرسی که در بالا نشان داده شده است به من ارسال کنید! نکته مهم در مورد Electrum این است که اطلاعات را برای شخص ثالث فاش می کند. از سرورهای مرکزی استفاده می کند که می توانند پرداختهای شما را با یکدیگر مرتبط کرده و آدرس IP شما را وارد کنند. اگر در مورد سرور مرکزی که می تواند پرداختهای خود را به یکدیگر متصل کند نگران هستید (که به هر حال به IP واقعی شما وارد نمی شود) ، نگران هستید ، می توانید با ایجاد یک کیف پول جدید در هر بار انجام معامله ، این امر را کاهش دهید. همچنین می توانید از عملکرد Tor Electrum برای مخفی کردن آدرس IP واقعی خود از یک سرور مرکزی استفاده کنید. (من تصمیم گرفتم برای حداکثر حریم شخصی به یک سرور .onion متصل شوم.) Electrum برای ویندوز ، macOS ، Linux و Android در دسترس است ، اما به عنوان یک کیف پول وب در دسترس نیست. بررسی های مربوط به نسخه اندرویدی Electrum در فروشگاه Play ناامید کننده است ، بنابراین من به نسخه ویندوز می پردازم. اگر این صرفاً برای مصارف شخصی بود ، من از نسخه لینوکس استفاده می کردم. با این حال ، ویندوز از نظر خوانندگان این راهنما مخاطبان بسیار گسترده تری دارد. معرفی خوبی برای نصب و پیکربندی Electrum در ویندوز در اینجا موجود است. راهنمای خوب مبتدیان برای استفاده از Electrum در اینجا موجود است. هنگام بارگیری هر کیف پول از اینترنت ، حتماً امضای دیجیتالی آن را تأیید کنید.

نحوه خرید بیت کوین به صورت ناشناس

روش های بسیاری برای خرید بیت کوین به صورت ناشناس وجود دارد. این بستگی به نوع کشور شما در آن دارد. بنابراین احتمالاً بهتر است به جستجوی آنلاین برای گزینه های موجود در منطقه خود بپردازید. نحوه خرید بیت کوین تقریباً برای همه کشورها لیستی عالی از منابع فراهم می کند. در حالت ایده آل ، شما می خواهید Bitcoin را تا حد امکان به طور ناشناس خریداری کنید ، بنابراین نمی توان آن را در هویت واقعی خود ردیابی کرد. به طور کلی ، سه رویکرد اصلی وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید. به ترتیب ناشناس بودن ، از پایین ترین به بالاترین:

1. سپس میکس را خریداری کنید

این ناشناسترین روش برای خرید بیت کوین نیست ، اما راحت ترین آن است. با این وجود ، این میزان از درجه ناشناسی بودن نسبتاً بالایی را تضمین می کند. با استفاده از این روش ، شما به هیچ وجه بیت کوین را ناشناس خریداری نمی کنید. شما به سادگی آن را از صرافی خودکار بیت کوین مانند CoinBase خریداری می کنید. برای ناشناخته تر ساختن بیت کوین ، سپس آن را با استفاده از سرویس "میکسر" شستشو می دهید. یک سرویس میکسر اساساً با تعویض آن برای سایر بیت کوین که هیچ ارتباطی با شما ندارد ، بیت کوین شما را ناشناس می کند. این امر پیروی از زنجیره بازگشت به شما را بسیار دشوار می کند. دشوار است اما غیرممکن نیست. خدمات لباسشویی بیت کوین البته رایگان نیست. تقریباً تمام مبادلات خودکار برای اثبات هویت دنیای واقعی شما را ایجاب می کند. در این حالت ، به راحتی می توان تعیین کرد که شما بیت کوین را خریداری کرده اید ، اما آنچه که پس از مخلوط کردن برای آن اتفاق می افتد نیست. بعداً در این راهنما به مخلوط کردن بیت کوین خواهم پرداخت. همچنین می توانید بیت کوین را که ناشناس تر خریداری شده است مخلوط کنید تا بیشتر گمنامی آن افزایش یابد.

2. خرید آنلاین از فروشنده

وب سایتهایی از قبیل LocalBitcoins.com یا اتاق چت #CC-bitcoin-otc در Freenode (otc = بدون نسخه) به شما امکان می دهد تا بصورت آنلاین با فروشندگان بیت کوین ملاقات کنید. شما می توانید بیت کوین را بصورت ناشناس از این طریق خریداری کنید بدون اینکه نام واقعی خود را در هر جایی ثبت کنید. از آنجا که فروشنده شخصی شخصی است ، ردیابی تراکنش بسیار دشوارتر از آن است که اگر از طریق یک مبادله بزرگ و متمرکز انجام شود ، جایی که همه چیز ثبت شده است. بیت کوین Otc # bitcoin-otc از یک سیستم بازخورد نسبتاً درگیر استفاده می کند. خوب است که وقت خود را برای درک این موضوع بگذرانید. شما باید روش پرداخت را با فروشنده علامت بزنید. لیستی از مشتریان IRC در اینجا است. فروشندگان خصوصی ممکن است انواع روش های پرداخت - از جمله و از جمله ملاقات حضوری برای پرداخت نقدی را بپذیرند.

3. دستگاههای خودپرداز بیت کوین

اکنون بسیاری از نقاط جهان وجود دارند که می توانید با وارد کردن پول نقد در دستگاه خودپرداز ، بیت کوین را خریداری کنید. اگر مایل هستید که از ATM Bitcoin تا حد امکان به طور ناشناس استفاده کنید ، حتماً یکی را انتخاب کنید که نیازی به اعتبار سنجی شخصی نداشته باشد (این بستگی به اپراتور ATM دارد).

خرید بیت کوین توسط Bitcoinnect 通 購買 比特

خرید بیت کوین توسط Bitcoinnect 通 購買 比特 خرید بیت کوین توسط Bitcoinnect 通 購買 比特

بیشتر دستگاههای خودپرداز بیت کوین در مغازه ها و اماکن مشابه قرار دارند. به یاد داشته باشید که بیشتر اینها سیستم امنیتی CCTV را به موقع تنظیم کرده اند. از نظر تئوریک ، علاقه مندان می توانند از این موارد برای ناشناس کردن شما استفاده کنند.

تجربه ی من

من از LocalBitcoins.com برای خرید بیت کوین استفاده کردم. این یک بازار آنلاین بین المللی برای تجارت حضوری بیت کوین است. برای حداکثر ناشناس ماندن ، می توانید به دنبال کسی باشید که در همان نزدیکی زندگی می کند و یک جلسه چهره به چهره با آنها ترتیب دهید تا بیت کوین را بصورت ناشناس با پول نقد بخرید. روش دیگر ، شما می توانید بصورت آنلاین خرید کرده و با یک نقل و انتقال بانکی یا روش دیگر توافق شده پرداخت کنید. گزینه های این مورد شامل سپرده بانکی نقدی ، وجه نقد ارسال شده توسط پست و پرداخت با کارت های هدیه است. لطفاً توجه داشته باشید كه به صورت پیش فرض ، پول نقد ، كارتهای هدیه و پرداختهای مشابه تحت پوشش سیستم ذخیره محلی LocalBitcoins.com نیست. نمرات اعتماد خریدار می تواند به کاهش این مشکل کمک کند. با این حال ، پرداخت نقدی و کارت کارت هدیه از نظر پتانسیل از دست دادن پول شما هنوز هم یکی از خطرناک ترین راه های خرید بیت کوین است. بنابراین من اکیداً توصیه می کنم فقط از این طریق خریدهای کوچک بیت کوین انجام دهید.

فرآیند

نحوه خرید: خرید بیت کوین در LocalBitcoins.com

نحوه خرید: خرید بیت کوین در LocalBitcoins.com نحوه خرید: خرید بیت کوین در LocalBitcoins.com

 1. ثبت نام یک حساب کاربری در LocalBitcoins.com. برای تأیید نیاز به یک آدرس ایمیل معتبر دارید ، اما چیزی برای جلوگیری از استفاده از یک حساب ایمیل یکبار مصرف برای این کار وجود ندارد. توجه داشته باشید که اگر از یک آدرس ایمیل یکبار مصرف استفاده می کنید ، پیام و اعلان دریافت نخواهید کرد. با این حال ، شما می توانید به طور مستقیم از طریق وب سایت به این موارد دسترسی پیدا کنید.

 2. در مرحله بعد ، جستجو کنید تا فروشنده ای را پیدا کنید که با معیارهای شما مطابقت داشته باشد.

  بیت کوین های محلی برای مقایسه ، در اینجا قیمت ها در USD است. در تاریخ 25 اکتبر 2017 ، CoinBase قیمت یک بیت کوین را 5،482.36 دلار ذکر کرد. همانطور که مشاهده می کنید ، قیمت های ذکر شده توسط فروشندگان انحصاری LocalBitcoins.com به طور قابل توجهی بالاتر از این است. این قیمت حریم خصوصی است.بیت کوین های محلی این امر به طور فزاینده ای برای فروشندگان متعهد است که خریداران هویت خود را اثبات کنند. در حالی که من مطمئن هستم که دلایل بسیار خوبی برای این کار وجود دارد (مانند مبارزه با کلاهبرداری) ، این برخلاف ایده خرید بیت کوین ناشناس است. بنابراین ، من نتایج را با فیلترهای "پیام کوتاه مورد نیاز" و "شناسه لازم نیست" فیلتر کردم. توجه داشته باشید که حتی با انتخاب این فیلترها ، بسیاری از فروشندگان ، در واقع ، در چاپ کوچک خود درخواست ID را می دهند. دیگران به کاربران VPN یا Tor فروخته نمی شوند.

 3. مشخصات چشم انداز خود را بررسی کنیدتجارت بیت کوین این فروشنده ارزان ترین موجود نیست ، اما دارای معاملات 500+ با نمره بازخورد 98٪ است و نیازی به بررسی شناسه ندارد. او همچنین هنگام استفاده از VPN یا Tor اجازه خرید را می دهد ، اگرچه استفاده از Tor توصیه نمی شود. برای اهداف این راهنما ، من می خواهم از طریق نقل و انتقال بانکی پرداخت کنم. آسان است ، اما همچنان من می توانم از حریم خصوصی منصفانه ای برخوردار باشم ، زیرا من با یک فروشنده خصوصی شخصی در ارتباط هستم. بعلاوه ، قصد دارم بعد از آن بیت کوین را شستشو دهم! فروشندگان زیادی پیدا کردم که اشکال مختلف وجه نقد و یا پرداخت کارت فروشگاه را از خریداران ناشناس می پذیرند. شایان ذکر است که ، به طور کلی ، هرچه پرداختی از یک فروشنده بیشتر ناشناس شود ، هزینه هر بیت کوین بالاتر می رود - و خطر از دست دادن پول شما نیز بیشتر است. قیمت پرداخت با کدهای آمازون بیش از دو برابر نرخ مبادله برای بیت کوین بود.
 4. بیت کوین را بخرید

  راهنمای نهایی حفظ حریم خصوصی بیت کوین سکه های درخواست شده تا زمانی که فروشنده مبلغ پرداختی را دریافت کند ، در سپردن نگهداری می شوند (یعنی موقتاً توسط LocalBitcoins.com). قبل از پایان پنجره پرداخت باید پرداخت را انجام دهید یا LocalBitcoins.com تجارت را فسخ خواهد کرد. این سیستم escrow به منظور محافظت از خریداران و فروشندگان طراحی شده است. اگر هردو طرف معامله مشکلی را گزارش دهند ، LocalBitcoins.com تا زمانی که هر دو طرف خوشحال شوند ، به Bitcoin ادامه می دهند. در صورت لزوم ، داوری را ارائه می دهد. پرداخت از طریق نقل و انتقالات بانکی بسیار ناشناس نیست ، زیرا فروشنده شماره تراکنش بانکی را دریافت می کند. با این حال ، من قصد دارم با انتقال وجوه به کیف پول دیگر و سپس شستن آنها ، خرید را ناشناستر کنیم. پس از پرداخت به فروشنده ، معمولاً انتظار كوتاهی برای تكمیل مراحل انتقال و تأیید پرداخت وجود دارد. هنگامی که فروشنده پرداخت را تأیید کرد ، بیت کوین از escrow آزاد می شود و به کیف پول LocalBitcoins.com شما اعتبار می یابد. LocalBitcoins.com این هنگام ایجاد یک حساب کاربری جدید ایجاد می کند. بیت کوین های محلی می توانید معاملات را در کیف پول LocalBitcoins.com خود بررسی کنید. مانند eBay ، LocalBitcoins.com به یک سیستم شهرت اعتماد دارد. بنابراین انتظار می رود پس از اتمام تجارت ، بازخورد خود را در مورد فروشنده باز بگذارید.

 5. Bitcoin را به کیف پول خصوصی منتقل کنید

  اگرچه اگر فقط بخواهید بیت کوین خود را آشکارا خرج کنید ، کاملاً ضروری نیست ، این امر باعث افزایش حریم خصوصی و امنیت می شود (با فرض اینکه کیف پول شخصی خود را در جایی ایمن نگه دارید). برای حداکثر حریم شخصی شما باید هر بار انتقال وجوه ، یک آدرس کیف پول جدید ایجاد کنید. این امر به جلوگیری از پیوستن طرف مقابل از معاملات مختلف بیت کوین که می توانید با هم متصل شوید ، کمک می کند. ارسال بیت کوین

 6. ارسال بیت کوین به کیف پول شما (یا هر جای دیگر ، برای آن موضوع) آسان است. فقط آدرس کیف پول خود و مبلغ مورد نظر برای ارسال را وارد کنید. توجه داشته باشید که نقل و انتقالات منوط به هزینه تراکنش شبکه بیت کوین است. ارسال بیت کوین

 7. بعد از چند دقیقه ، بیت کوین باید در کیف پول شخصی شما (کیف پول شماره 1) ظاهر شود. بله اگر نگران این هستید که اشخاص علاقه مند بتوانند معاملات بیت کوین شما را به طور جدی ردیابی کنند ، اکنون باید کیف پول جدید دیگری (کیف پول شماره 2) ایجاد کرده و بودجه خود را به آن انتقال دهید..

ردیابی نقل و انتقالات از هر کجا که سکه ها را به کیف پول شماره 1 خریداری کردید ، برای طرف مقابل سخت نیست. به عنوان مثال ، LocalBitcoins.com آدرس کیف پول شماره 1 را می داند. با ارسال سکه از کیف پول شماره 1 به کیف پول شماره 2 ، می توانید به طور منطقی ادعای صفر دانش یا مسئولیت آنچه را که در بودجه شماره 2 اتفاق می افتد را بپذیرید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک بهانه قابل قبول است که چرا پول را به شخص دیگری منتقل کردید. اگر می خواهید بیت کوین خود را مخلوط کنید ، کیف پول شماره 2 باید در وب تاریک Tor Hidden Services ایجاد شود. Electrum برای این کار خوب است زیرا از Tor پشتیبانی می کند. گزینه خوب دیگر ایجاد کیف پول در وب سایت .onion Blockchain.info است. بسته به مدل تهدید شما و اینکه میزان خرید اولیه شما چقدر ناشناس بوده است ، اکنون می توانید هزینه بیت کوین خود را شروع کنید. از طرف دیگر ، شما می توانید با مخلوط کردن بیت کوین قبل از هزینه کردن ، ناشناس بودن را بیشتر بهبود بخشید.

مخلوط کردن بیت کوین

ایده مخلوط کردن بیت کوین ، اشتباه گرفتن دنباله معاملات است. این مهم است که اگر شما برای حفظ حریم خصوصی ارزش قائل باشید ، مهم است ، زیرا blockchain Bitcoin یک دفترچه عمومی است که کلیه معاملات را ثبت می کند. روند اختلاط وجوه شما را به قسمتهای کوچکتر تقسیم می کند و آنها را با قسمتهای کوچک تصادفی وجوه بیت کوین افراد دیگر مخلوط می کند. شما با سکه های کاملاً جدید روبرو می شوید. این کمک می کند تا هرگونه ارتباطی بین شما و سکه های خریداری شده شکسته شوید. مخلوط کردن بیت کوین به ویژه در صورتی که بیت کوین خود را آشکارا خریداری کرده اید بسیار مفید است ، به این معنی که شخصی می تواند معاملات شما را به راحتی به هویت واقعی شما ردیابی کند. اگر قبلاً برای خرید بیت کوین به صورت خصوصی قدم برداشته اید ، ممکن است مخلوط شدن بیش از حد باشد. با این حال ، به ناشناستر کردن پرداختهای بیت کوین شما کمک خواهد کرد. شایان ذکر است که مخلوط درست بیت کوین نه تنها در حال حاضر از شما محافظت می کند بلکه همچنین اگر ابزارها و تکنیک های آینده بتوانند معاملات تاریخی بیت کوین را ردیابی کنند..

مخلوط بیت کوین

بهترین راهنمای مبتدی برای مسئله پیچیده مخلوط بیت کوین که من از آن مطلع هستم توسط Bitcoin Blender منتشر شده است (اما مختص آن سرویس نیست). نکات کلیدی در مورد اختلاط بیت کوین در زیر خلاصه می شود. با این حال ، من اکیداً توصیه می کنم که از طریق سند بیت کوین مخلوط کن بخوانید ، زیرا جزئیات بیشتر در مورد این موضوع بسیار تخصصی نسبت به آنچه در حیطه این راهنمای کلی است ، می باشد..

میکسر بیت کوین

برای مخلوط کردن بیت کوین ، شما به یک سرویس میکسر بیت کوین (که به عنوان یک ماسوره بیت کوین نیز شناخته می شود) نیاز دارید. روش های DIY اختلاط بیت کوین ها با استفاده از وب سایت هایی مانند LocalBitcoins.com وجود دارد. با این حال ، این امر توصیه نمی شود ، زیرا در واقع رنگ آن حذف نمی شود و ممکن است نیاز به اعتماد به وب سایت هایی داشته باشد که برای اطلاعات مشمول ضمانت های قانونی هستند. استفاده از CoinJoin می تواند در هنگام مخلوط کردن DIY به بهبود ناشناس بودن کمک کند ، اما باید در نظر گرفته شود که اگر واقعاً بدانید که چه کاری انجام می دهید در هنگام تجزیه و تحلیل بیت کوین و blockchain. میکسر بیت کوین خدمات متمرکز است که ذخایر زیادی از تمیز بیت کوین را حفظ می کند. برای هزینه سرویس ، به شما امکان می دهند Bitcoin خود را برای تمیز کردن بیت کوین تعویض کنید. میکسر بیت کوین در دو طعم اصلی وجود دارد - میکسر Tor و میکسر cleweb (اینترنت معمولی).

میکسر تور

میکسرهای Tor فقط در سرویسهای Tor Hidden (با عنوان وب تاریک) وجود دارند ، بنابراین بهترین گزینه برای حداکثر ناشناس بودن هستند. در روند نزولی ، اپراتورهای این سرویس ها خود ناشناس هستند. این بدان معنی است که هیچ کاری برای جلوگیری از ناپدید شدن آنها با سکه های شما وجود ندارد! علاوه بر این ، میکسر Tor به ویژه در برابر کلاهبرداری فیشینگ آسیب پذیر است (به تصویر زیر مراجعه کنید). میکسرهای تأسیس شده با اعتبار مشهور در جامعه بیت کوین شامل:

 • مخلوط بیت کوین (http://bitblendervrfkzr.onion)
 • گرمی هلیکس (http://grams7enufi7jmdl.onion/helix)

هنگام استفاده از میکسر Tor همیشه باید JavaScript را در مرورگر Tor غیرفعال کنید. بیت کوین Javascript

میکسر Clearweb

میکسر Clearweb در اینترنت عادی وجود دارد. بیشتر آنها شرکتهایی هستند که دارای حقوقی هستند. این بدان معناست که می توانند برای اطلاعات معامله اعدام شوند. با این حال ، بسیاری از این سرویس ها قول می دهند هیچ گونه اطلاعات و اطلاعات شخصی را در خود جای ندهند. بسیاری از میکسرهای cleweb از CloudFlare استفاده می کنند. این عالی است برای محافظت از وب سایت های آنها در برابر حملات توزیع انکار سرویس (DDoS) ، اما خطرات احتمالی حفظ حریم خصوصی را به همراه دارد. یکی از این خطرها اغلب نیاز به فعال کردن جاوا اسکریپت به منظور رقابت با Captchas است. مزیت اصلی میکسرهای cleweb این است که آنها بسیار کمتر احتمال دارد که فقط با پول شما غافل شوند (اگرچه هیچ چیز نمی تواند 100٪ تضمین شود). استفاده از آنها از گواهینامه های معمولی HTTPS همچنین باعث می شود که شما قربانی کلاهبرداری فیشینگ شوید. مطمئناً می توانید با استفاده از مرورگر Tor یا VPN به میکسرهای cleweb وصل شوید تا آدرس IP خود را از میکسر مخفی کنید. این امر باعث می شود حریم خصوصی شما بهبود یابد ، اما با استفاده از میکسر Tor ناشناس نیست. توصیه ای که توسط LocalBitcoins.com در مورد خطرات انتقال وجه بیت کوین از طریق تور صادر شده است ، در اینجا نیز صادق است.

مراقب فیشینگ باشید

اینترنت با پیوندهای جعلی به سایتهای میکسر بیت کوین پر شده است. حتی وب سایت های مشهور و مشهور می توانند پیوندهای فیشینگ جعلی را به همراه داشته باشند. بیشتر سایتهای میکسر cleweb از HTTPS استفاده می کنند. اگر نام دامنه به نظر قانونی می رسد و وب سایت دارای گواهی معتبر HTTPS است (به دنبال یک قفل بسته در نوار آدرس URL باشید) ، مطمئناً سایت تقریباً اصلی است. برای سایت های میکسر Tor که نامهای دامنه قابل تشخیص را ندارند و از گواهینامه های HTTPS استفاده نمی کنند ، همین حرف را نمی توان گفت. در واقع ، برخی وب سایت های فیشینگ بسیار قانع کننده به نظر می رسند ، به طوری که حتی کاربرانی که با وب سایت اصلی آشنا هستند ممکن است فریب خورده باشند. به بهترین دانش من پیوندهای ارائه شده در این مقاله اصیل هستند اما من هیچ مسئولیتی در قبال آنها ندارم. در مورد قابل اعتماد بودن خدمات ، حتی در صورت واقعی بودن آنها ، همین مسئله نیز صدق می کند. لطفاً قبل از اعتماد به هر وب سایت با بیت کوین خود تحقیقات خود را انجام دهید.

ویژگی های Aunonymization Bitcoin Mixer

حتی در هنگام مخلوط کردن بیت کوین ، یک دشمن مصمم ممکن است بتواند از تکنیک های تجزیه و تحلیل blockchain (مشابه با ترافیک مشابه) برای ردیابی دنباله بیت کوین استفاده کند. برای مقابله با این تهدید ، میکسرها اغلب برخی یا تمام ویژگی های زیرپوش افتادگی زیر را ارائه می دهند:

 • هزینه سرویس تصادفی - از آنجا که هزینه سرویس ثابت در blockchain ممکن است سرنخی را برای استفاده از خدمات میکسر فراهم کند.
 • تأخیر تصادفی - این امر باعث می شود كه معاملات در ورودی و خروج از کیف پول شما را به هم وصل كند.
 • برداشت های چندگانه - این به شما امکان می دهد برای مخفی کردن تراکنش ، سکه های مختلط را با استفاده از چندین تراکنش و کیف پول چندگانه دریافت کنید..

برای حداکثر ناشناس بودن ، باید از همه چنین ویژگیهای موجود استفاده کنید.

تجزیه و تحلیل رنگ

هنگام مخلوط کردن بیت کوین ، "رنگ" ارتباط بین سکه های قدیمی و جدید است. 0٪ رنگ = اصلاً ارتباطی ندارد. در گذشته ، Blockchain.info ابزاری "تجزیه و تحلیل رنگ" رایگان ارائه می داد که به شما امکان می داد به طور دستی رنگ را بررسی کنید. این ابزار را خاموش کرده است ، اما در زمان نوشتن ، هیچ جایگزین واقعی وجود ندارد.

تجربه ی من

من تصمیم به استفاده از میکسر محبوب Tor Helix by Grams گرفتم که ویژگی های زیر را ارائه می دهد:

 • هزینه خدمات استاندارد (2.5٪)
 • تأخیر قابل برنامه ریزی (اختیاری ، حداکثر تا 24 ساعت)
 • برداشت های متعدد آدرس (اختیاری)
 • 2FA اختیاری (احراز هویت دو عاملی)

هزینه خدمات تصادفی نیست ، اما من می توانم با آن زندگی کنم. برای این راهنمای مهمتر این است که معاملات به حداقل مقدار 0.01 BTC نیاز دارند (همانطور که بود ، برای این مرحله باید کمی وجوه موجود در کیف پول خود را بالا ببرم). می توانید برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید ، اما من گزینه Helix Light (ترکیب سریع) را انتخاب کردم.

 1. یک کیف پول جدید بیت کوین ایجاد کنید ، که بیت کوین تازه مخلوط و بدون رنگ ارسال می شود. بیایید این کیف پول میکسر شماره 3 را صدا کنیم. وجوهی را که در کیف پول شماره 2 که قبلاً ایجاد کرده ام مخلوط می شود.
 2. Grams Helix یک میکسر Tor است و به همین دلیل فقط از طریق شبکه خدمات Tor Hidden قابل دسترسی است. بنابراین من مرورگر Tor را آتش می زنم و بازدید می کنم (http://grams7enufi7jmdl.onion/helix).
 3. در زبانه Helix Light ، فقط آدرس های کیف پول Bitcoin را که دوست دارید سکه های ارسال شده (کیف پول میکسر شماره 3 ، در مورد من) وارد کنید. برای کمک به انسداد معامله می توانید حداکثر پنج آدرس سکه ارسال کنید.مارپیچ
 4. سپس یک آدرس کیف پول بیت کوین برای شما ارسال می شود تا سکه های "کثیف" خود را به آنها ارسال کنید. من اینها را از کیف پول شماره 2 ارسال کردم. مارپیچ لایتHelix همچنین یک کلید PGP را تأمین می کند که کیف پول دریافتی را برای این معامله ایجاد می کند. در صورت بروز هرگونه مشکلی ، این کلید را ذخیره کنید و برای اثبات این که معامله رخ داده است ، باید ذخیره کنید. من به سادگی متن کلید PGP را در یک فایل متنی روی رایانه خود چسباندم. پس از اتمام معامله با موفقیت ، این با خیال راحت حذف می شود.
 5. برای دیدن تأیید مبلغ پرداخت ، صفحه وب را تازه کنید (ممکن است لازم باشد چند دقیقه برای این کار صبر کنید). سپس می توانید با اضافه کردن یک تأخیر تصادفی (1-6 ساعت) و / یا ارسال به چند کیف پول ناشناس بودن را افزایش دهید. هر دوی این گزینه ها توصیه می شود.

مارپیچ پس از اتمام معامله ، این صفحه وب را برای تأیید نهایی مجدداً بازخوانی یا نشانک کنید. اکنون باید مخلوط بیت کوین را در کیف پول خود مشاهده کنید (کیف پول میکسر شماره 3 برای من). هنگامی که تأیید کردید که بیت کوین در کیف پول شماست ، دکمه "حذف Helix" را بزنید تا همه سوابق معامله از سرورهای Helix پاک شود. سپس وجوهی را از کیف پول که وجوه مختلط در آن دریافت کرده اید ، به کیف پول دیگری منتقل کنید. فقط تا مطمئن شوید. سپس من بیت کوین مخلوط را برای رنگ آمیزی بررسی می کردم ، اما در حال حاضر به نظر نمی رسد که راهی برای انجام این کار وجود داشته باشد. صرف نظر از این ، اکنون باید بیت کوین به خوبی مخلوط شود.

استفاده از بیت کوین برای خرید یک VPN به صورت ناشناس

اکنون که شما یک بیت کوین بسیار ناشناس دارید ، وقت آن است که آن را خرج کنید! شما می توانید از آن برای خرید اشتراک VPN استفاده کنید ، اما این روند مشابه هر خریدی است. اگر می خواهید اشتراک VPN بخرید ، لطفاً به یاد داشته باشید که گرچه پرداخت ممکن است ناشناس باشد, ارائه دهنده VPN همیشه آدرس IP واقعی شما را می شناسد. بنابراین شما هرگز واقعاً ناشناس نیستید. یک استثناء در این قاعده این است که اگر از VPN از طریق Tor استفاده می کنید و با یک روش پرداخت ناشناس مانند بیت کوین به درستی مخلوط شده است. این می تواند هنگام استفاده از VPN ، ناشناس بودن واقعی را ممکن کند زیرا شبکه Tor IP شما را از ارائه دهنده VPN پنهان می کند. AirVPN تنها سرویس VPN است که من از این ویژگی پشتیبانی می کنم. توجه داشته باشید که روند پرداخت با بیت کوین از ارائه دهنده تا ارائه دهنده متفاوت است. من برای استفاده از مولود برای این مثال انتخاب کرده ام.

 1. برای یک حساب کاربری جدید ثبت نام کنید یا وارد حساب موجود شوید (برای اطلاعات بیشتر به بررسی مولود ما مراجعه کنید). در صفحه حساب من ، برگه Bitcoin را انتخاب کنید ، انتخاب کنید چه مدت می خواهید هزینه بپردازید و دکمه "درخواست اطلاعات پرداخت" را بزنید.ملواد
 2. مولود یک کیف پول یکبار مصرف تولید می کند. پول را به آدرس داده شده ارسال کنید.ملواد
 3. وقتی پرداخت بیت کوین حداقل یک تأیید دریافت کرد ، با زمان خریداری شده به حساب شما اعتبار می یابد. لذت بردن!

بازخوانی حریم خصوصی بیت کوین

بیت کوین ذاتاً ناشناس نیست. در واقع، بعید میدانم. با این حال ، با تلاش ، می توان آن را کاملاً ناشناس (هیچ چیز غیرقابل اطمینان 100٪ تضمین شده) وجود ندارد. در تجربه من ، خرید و اختلاط بیت کوین یک فرآیند بدون درد بود ، اما به برخی کارها نیاز دارد. آیا ارزش تلاش دارد؟ فقط شما می توانید تصمیم بگیرید. برای اطلاعات در مورد نحوه خرید VPN به صورت ناشناس اینجا کلیک کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me