اگر اخیراً تلفن Android خود را ریشه کرده اید یا فکر می کنید که آیا باید گوشی اندرویدی خود را ریشه کن کنید ، ممکن است تعجب کنید که بهترین برنامه های موجود برای Android دارای ریشه چیست؟.


ربات اندرویدی

اگرچه تعداد زیادی برنامه کاربردی فوق العاده مفید برای تلفن های روت شده در بازار وجود ندارد ، اما برخی از برنامه ها بسیار محبوب هستند. در این راهنما ، شما را با مفیدترین برنامه ها برای تلفن های روتین اندرویدی طی می کنیم.

لطفاً بخاطر بسپارید که قبل از نصب هر برنامه یا روشن کردن دستگاه خود با یک ROM ، ماژول های ROM یا اصلاحات ROM از یک نسخه پشتیبان تهیه Nandroid از ROM خود (کپی از تمام داده های موجود در حافظه فلش NAND دستگاه Android خود) استفاده کنید. با این کار به شما امکان می دهد تلفن خود را به حالت قبلی خود برگردانید اگر اشتباه پیش برود.

بهترین برنامه های روت کردن برای Androids

 1. تهیه نسخه پشتیبان از تیتانیوم
  آرم تیتانیوم

  این برنامه ابزاری بسیار محبوب برای تلفن های روتین اندرویدی است. این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا از کل ROM خود - از جمله فایل های سیستم و داده های برنامه کاربر و همچنین داده های شخصی مانند فیلم ها ، عکس ها و مخاطبین - در یک دستگاه ذخیره سازی خارجی مورد نظر خود ، نسخه پشتیبان تهیه کنند. پس از اینکه گوشی خود را با موفقیت روت کردید بسیار توصیه می شود از تلفن خود نسخه پشتیبان تهیه کنید (نسخه پشتیبان تهیه Nandroid). انجام این کار به شما امکان می دهد دستگاه خود را دوباره به حالت اولیه برگردانید. اگر بعداً اشتباه پیش برود ، این می تواند یک نجات دهنده باشد. فلاش رام شما همچنین به شما امکان می دهد تلفن دیگری را دقیقاً به همان وضعیت تلفن قدیمی که در آن قرار داشت بازیابی کنید - در صورت نیاز به تعویض آن به دلیل از دست دادن یا سرقت.

 2. چارچوب Xposed
  Xposed برای آرم آندروید

  این برنامه به شما امکان می دهد ماژول هایی را نصب کنید که به شما امکان می دهد ظاهر و عملکرد دستگاه Android خود را شخصی سازی کنید. نکته جالب در مورد Xposed این است که فقط برای به دست آوردن چند حالت واقعی در واقع شما نیازی به ایجاد تغییرات گسترده در سطح سیستم ندارید - در عوض می توانید کدام حالت خاص را نصب کنید. برای دیدن لیستی از مودهای معروف Xposed Framework ، این مقاله را بررسی کنید.

 3. سبز کردن
  آرم سبز کنید

  این برنامه محبوب در فروشگاه Google Play موجود است. با این حال ، شناخته شده است که در دستگاه روتایی که Xposed Framework را اجرا می کند بسیار بهتر عمل می کند. این باتری را صرفه جویی می کند و با استفاده از ویژگی های بومی Android برای به طور خودکار خواب زمستانی برنامه هایی که در حال استفاده نیستند ، حافظه را صرفه جویی می کند و استفاده از RAM (سریعتر دستگاه شما) را کاهش می دهد. این برنامه فقط باید مطابق با توصیه برنامه نویس آن استفاده شود.

 4. SuperSU
  آرم Super SU

  این برنامه به شما امکان می دهد دسترسی به دسترسی superuser به کدام برنامه ها (و امکان پذیر نیست) را مدیریت کنید. هنگامی که یک دستگاه را روت می کنید ، لازم است که کنترل برنامه هایی که دارای مجوز کامل ریشه هستند ، حفظ شود و این برنامه به شما امکان می دهد دقیقاً همین کار را انجام دهید.

 5. مدیر رام
  رابط مدیر رام

  این برنامه برای هرکسی که می خواهد خود را درباره ROM های جدیدی که برای دستگاه های اندرویدی منتشر می شود ، آگاه است ، مفید است. برنامه لیستی از تمام ROM های محبوب موجود در دستگاه شما را ارائه می دهد. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد رام ها را برای شما صرفه جویی کنید تا در جستجوی رام ها خودتان مشکل داشته باشید.

 6. Root Firewall Pro
  آرم Root Firewall

  این برنامه می تواند با مسدود کردن برنامه های خاصی از اتصال به اینترنت ، پهنای باند شما را ذخیره کند.

 7. حذف برنامه سیستم
  برنامه حذف سیستم حرفه ای

  این برنامه مفید به شما اجازه می دهد تا به راحتی و به سرعت و سریع نرم افزارهای خنده دار مزاحم را که توسط سازنده روی گوشی شما نصب شده است ، حذف کنید.

 8. Trickster Mod
  لوگوی mod trickster

  این برنامه محبوب است زیرا به شما این امکان را می دهد که تلفن Android خود را سریعتر اورکلاک کنید. علاوه بر این ، می توان آن را تحت فشار قرار داد تا باتری طولانی تر شود. در حالی که برنامه های بسیاری از این نوع در بازار وجود دارد ، این برنامه بهترین رابط کاربری و پشتیبانی دارد.

 9. Apps2SD
  Apps2SD

  این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی داده ها را از حافظه داخلی خود به کارت SD منتقل کنند. این برای برنامه های در حال حرکت (مانند بازی های بزرگ) از جمله تمام پرونده های obb (که معمولاً در حافظه داخلی Android در حافظه داخلی تلفن وجود دارد) مفید است. نسخه های جدید سیستم عامل Android (8.0 Oreo) به افراد امکان می دهد برنامه ها را به SD منتقل کنند ، اما همیشه با همه برنامه ها کار نمی کند.

 10. SoftKeyZ

  SoftKeyZ

  این برنامه رایگان نیست ، اما محبوب است. این امکان را به شما می دهد که ظاهر دستگاه Android خود را به صورت دلخواه تنظیم کنید. این انتخاب بیش از 150 تم دارد که به شما امکان می دهد نگاه همه دکمه های ناوبری را بر روی تلفن خود تغییر دهید.

 11. DiskDigger Pro
  لوگوی DiskDiggerPro

  این یک برنامه عالی برای تلفن های روت شده است که به شما امکان می دهد داده ها را بازیابی کنید. اگر به طور تصادفی یک عکس یا برخی داده های دیگر را حذف کنید ، این برنامه به شما امکان می دهد آن را برگردانید و می تواند یک نجات دهنده مطلق باشد.

 12. اکسپلورر جامد
  برنامه جامد اکسپلورر

  این کاوشگر فایل به دلیل عملکرد پنل دوگانه ، حرکت پرونده ها را بسیار ساده تر می کند. با استفاده از این برنامه دیگر لازم نیست مسیرهای پرونده را به منظور جابجایی پرونده ها به خاطر بسپارید ، می توانید آنها را به سادگی بکشید و رها کنید و در جایی که می خواهید آنها قرار بگیرید..

 13. خدمتکار SD
  خدمتکار SD

  این ابزار دیگری برای مدیریت پرونده ها در تلفن شما است. به ویژه برای تمیز کردن پرونده های ارواح ناخواسته که روی دستگاه شما آویزان هستند ، بسیار مفید است و به شما کمک می کند بیشترین استفاده را از هر بیت حافظه داشته باشید.

 14. مگیسک
  آرم Magisk

  این برنامه به شما امکان می دهد تا به منظور استفاده از برنامه ها و خدماتی که بطور خاص طراحی شده اند تا روی تلفن های روت شده کار نکنند ، root را پنهان کنید. این کار به شما امکان می دهد با وجود داشتن تلفن روت شده ، کارهایی مانند تماشای نتفلیکس را انجام دهید. شایان ذکر است که به نظر می رسد جدیدترین نسخه بدلیل تبلیغات مزاحم در فروشگاه App بدنبال بررسی های بد است.

 15. وظیفه
  آرم وظیفه

  این برنامه برای افرادی که به فکر فن آوری نیستند می تواند بسیار دلهره آور باشد. با این حال ، این یک ابزار مفید است که بسیاری از مردم از آن به منظور اتوماسیون کارهای مختلف سیستم و سطح برنامه ، استفاده می کنند.

 16. پیشنهاد
  لوگوی ضبط صفحه

  این برنامه مفید به شما امکان می دهد صفحه نمایش را بر روی تلفن ریشه ضبط کنید. این بسیار جالب است برای ضبط کردن خود در هنگام بازی کردن یا برای به اشتراک گذاشتن مشکلات هنگام جستجوی کمک فنی ، بسیار جذاب است.

 17. راه اندازی مجدد سریع (با ریشه)
  راه اندازی مجدد سریع

  این برنامه به شما امکان می دهد راه هایی را که Android سفارشی انجام نمی دهد بوت کنید. این به شما امکان می دهد تا بازیابی شوید یا bootloader را بوت کنید. یک برنامه ساده که همه افراد باید مجدداً راه اندازی مجدد یا خاموش کردن تلفن خود را انجام دهند.

 18. Viper4Android
  لوگوی Viper4Android

  این برنامه عالی به شما امکان می دهد کنترل تنظیمات صوتی را در تلفن Android خود کنترل کنید. آیا نیاز به خاموش کردن حجم دارید؟ این برنامه برای شما مناسب است! علاوه بر این ، دارای یک اکولایزر ، تن جلوه ها و امکان تأثیر متفاوت صدا از طریق هدفون یا بلوتوث است.

 19. آشکارساز Wakelock
  رابط آشکارساز Wakelock

  Wakelocks شایع ترین دلیل تخلیه باتری در یک دستگاه است. این برنامه مانیتور کردن wakelocks است و به شما هشدار می دهد وقتی یک برنامه haywire رفته است. یک روش عالی برای تعیین محل زندگی باتری شما - و نحوه جلوگیری از تخلیه آن.

برای ایمن و ایمن نگه داشتن دستگاه اندرویدی ، به بهترین VPN راهنمای ما برای اندروید نگاهی بیندازید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me