گذرگاه پورن UK کاهش یافته است

از اکتبر سال 2020 ، دولت انگلستان تصمیم گرفته است به طور کامل از برنامه های خود برای اجرای یک سیستم گذر پورن عقب نشینی کند ، که باید تمام شهروندان انگلیس بالای 18 سال را ملزم به ارائه شناسنامه قبل از دسترسی به پورن آنلاین کند. اعتقاد بر این است که تصمیم برای خنداندن ایده به شدت انتقاد شده به لطف تلاش های مدافعان حریم شخصی ، که خستگی ناپذیر برای متوقف کردن برنامه های دولت برای اجرای سیستم عبور پورنو کار کردند.


در حالی که این یک پیروزی برای حفظ حریم خصوصی در حال حاضر است ، شایان ذکر است که دولت می تواند به طور بالقوه ایده را در برخی از نقاط آینده بازگرداند. به هر والدینی یا سرپرستی که نگران پورن آنلاین هستند ، توصیه می شود تا از عدم دسترسی به محتوای بزرگسالان در دستگاه های فرزندانشان ، از کنترل والدین استفاده کنند. این نوع کنترل ها مؤثر هستند و نیازی به رضایت بزرگسالان برای تهاجم حریم شخصی دولت و اشخاص ثالث نیست.

VPN

یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) یک سرویس آنلاین است که به شما امکان می دهد وانمود کنید که در کشور دیگری هستید. بنابراین ، می توانید با اتصال به یک سرور VPN در خارج از انگلستان ، پورنو را مسدود کرده و فوراً از بلوک های مضحک مستهجن انگلستان دور شوید. نیازی به پاس پورن AgeID نیست.

VPN همچنین ابزاری برای حفظ حریم خصوصی است که کلیه ترافیک وب شما را رمزگذاری می کند و مکان شما را از وب سایت هایی که بازدید می کنید پنهان می کند. این به راحتی ISP شما را از دانستن وب سایت های پورنوگرافی که بازدید می کنید متوقف می کند. پنهان کردن آدرس IP واقعی شما از وب سایتهایی که بازدید می کنید همچنین بدان معنی است که یک VPN همچنین صنعت پورنو را از ردیابی عادات مشاهده پورن شما و ایجاد بانک اطلاعاتی از ترجیحات جنسی شما متوقف می کند..

راهنمای VPN در عمق ما را جستجو کنید تا در مورد بهترین VPN ها برای دور زدن بلوک بزرگ پورنو انگلستان اطلاعات کسب کنید..

از پروکسی استفاده کنید

می توانید از سرور پروکسی استفاده کنید تا ممنوعیت پورنو در انگلستان را بدست آورید. سرویس های پروکسی ابزاری دیگر است که به کاربران اینترنت امکان می دهد وانمود کنند که در کشور دیگری قرار دارند. پروکسی ها هم از طریق وب سایت ها و هم به عنوان پسوند برای مرورگر شما در دسترس هستند.

پراکسی ها به هر کسی امکان می دهند محدودیت های پورنو انگلستان را بدون ثبت نام گذرنامه پورنو کنار بگذارد. با این حال ، پراکسی ها ممکن است اتصال وب شما را به کندی کاهش دهند که می تواند باعث ایجاد بافر شود.

علاوه بر این ، بر خلاف VPN ، یک پروکسی مزایای حفظ حریم خصوصی را ارائه نمی دهد. این بدان معناست که ISP و دولت شما هنوز هم می دانند که شما در حال تماشای پورنو هستید و ممکن است بتوانید آن را مسدود کنید.

DNS هوشمند

بسته به اینکه سایتهای پورنو چگونه ساکنان انگلستان را شناسایی می کنند ، ممکن است که بتوانید با استفاده از Smart DNS ، بلوک های پورنو را بدست آورید. با این حال ، Smart DNS حریم شخصی را که یک VPN کامل انجام می دهد فراهم نمی کند ، و هزینه یک سرویس DNS هوشمند معمولاً بسیار شبیه به VPN است..

همچنین ممکن است سایتهای پورنو به جای بررسی DNS مجبور شوند ساکنان انگلستان را با استفاده از آدرس های IP شناسایی کنند. در این صورت ، DNS هوشمند کار نخواهد کرد.

استفاده از تور

ممکن است قبلاً اسمی را شنیده باشید ، اما تور چیست؟ مرورگر Tor Onion یک فناوری آنلاین است که می توان از آن برای دسترسی رایگان به وب سایت های پورنو استفاده کرد. Tor به افراد امکان می دهد ناشناس بودن آنلاین را با جستجوی آنها در اطراف "گره" های داوطلبانه به دست آورند. بسیاری از افراد برای دستیابی به ناشناس بودن از Tor و VPN با هم استفاده می کنند ، با این وجود همه VPN ها با Tor کار نمی کنند بنابراین اگر بخواهید به یک سرویس Tor VPN احتیاج دارید. برای انجام این.

مشکل Tor این است که سرعت اتصال را به میزان قابل توجهی کند می کند. به همین دلیل ، تور برای پخش جریانی بسیار مناسب محسوب نمی شود.

F یک سایت آینه پیدا کنید

پس از اعمال ممنوعیت پورنو ، ممکن است سایتهای آینه ای از وب سایت های رسمی مستهجن پیدا کنید. با این حال ، بر خلاف آینه های رسمی ، که کپی های کامل از سایت های طراحی شده برای پخش ترافیک در URL های متعدد است - سایت های آینه مخازن پورنو احتمالاً جعلی خواهد بود..

دلیل این امر این است که وب سایت های پورنو توافق کرده اند ممنوعیت پورنو انگلستان را اعمال کنند ، و عدم انجام این کار می تواند جریمه ای را برای آنها به همراه آورد. درست است که نسخه های آینه ای سایت ها به ساکنان انگلیس اجازه می دهد تا مدتی به پورنو دسترسی پیدا کنند. با این حال ، به احتمال زیاد اگر آنها به سیستم گذرگاه های پورنو پایبند نباشند ، توسط ISP ها مشاهده و مسدود می شوند.

به همین دلیل احتمالاً سایتهای آینه مخازن رسمی پورنو با سوء ظن شدید مشاهده می شود. همیشه قفل سبز موجود در نوار URL را بررسی کنید تا مطمئن شوید از یک سایت امن HTTPS بازدید می کنید.

یاد آوردن؛ آینه های غیر رسمی وب سایت های محبوب می توانند متعلق به هکرهایی باشند که سوء استفاده های بدافزار را در صفحات تعبیه کرده اند. اگر به نظر می رسد سایت از نظر محتوا کم باشد یا علائم مختلفی برای گفتن داشته باشد ، ممکن است سایت مخرب باشد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me