فوریه ماه عشق ، عاشقانه ، دوستی و خانواده است. با نزدیک شدن روز ولنتاین در گوشه و کنار ، ممکن است شما نیاز به برخی از تلنگرها داشته باشید تا بتوانید با دیگری مهم خود را تماشا کنید.


خوشبختانه ، شما از افزودهای فوریه 2018 نتفلیکس ناامید نخواهید شد. حتی اگر قصد دارید به جای آن روز ولنتاین را با دوستان و خانواده خود بگذرانید ، نتفلیکس هنوز چیزی برای ارائه دارد. با کمی اقدام ، عاشقانه ، کمدی و ماجراجویی در منو ، واقعاً کجا می توانید اشتباه کنید?

این عناوین به نسخه های Netflix در ایالات متحده ، انگلیس و همچنین در سطح جهان می رسد. اگر نمایشی را در زیر ذکر کردید که در حال حاضر در فروشگاه های Netflix شما در دسترس نیست ، مضطرب نکنید. با استفاده از VPN Netflix مشترکین می توانند کاتالوگ Netflix را از سراسر جهان از حالت مسدود خارج کنند. اگر خارج از ایالات متحده هستید ، می توانید از VPN برای دسترسی به کاتالوگ Netflix آمریکا استفاده کنید ، که دارای عناوین بیشتری نسبت به سایر نسخه های Netflix در سایر کشورها است..

Netflix UK

الا مسحور - 1 فوریه

فیلم عاشقانه فانتزی 2004 Ella Enchanted بهترین فیلم برای تماشای این روز ولنتاین با فیلم مهم دیگر شماست. این فیلم های آن هاتاوی و هیو دنسی بازی می کنند و براساس رمان 1997 ساخته شده توسط گیل کارسون لوین است. این فیلم با محوریت پری کلاسیک سیندرلا ، با کمی پیچ و تاب جادویی محور است.

این فیلم برای زوج هایی که تلنگرهای عاشقانه را با لمس کمدی و ماجراجویی ترجیح می دهند انتخاب خوبی است. حتی بهتر ، Ella Enchanted همچنین راهی عالی برای سرگرمی بچه ها در آخر هفته سرمايه فوریه یا به طور کلی است!

وقتی برای اولین بار ملاقات کردیم - 9 فوریه

When We First Met یک فیلم کمدی رمانتیک 2018 با بازی آدام دیوین ، الکساندرا دادداریو ، شلی هنیگ ، اندرو کارشناسی و رابی آمل است. این فیلم اصلی Netflix برای یک شب تاریخ ولنتاین با دوست پسر ، دوست دختر ، شوهر ، همسر ، سگ شما مناسب است - هر کس! حتی بهتر: این چیزی است که برای همه وجود دارد!

این فیلم از مردی به نام نوح پیروی می کند که دختر رؤیاهایش را ملاقات می کند ، تنها برای گذراندن سه سال آینده با تعجب که چرا آنها با هم نیستند. وقتی او فرصتی برای بازگشت به موقع برای تغییر چیزها می یابد ، خیلی سریع می فهمد که همیشه کارها آسان نیست ... و بعضی اوقات؛ آنها قرار نیست.

وقتی برای اولین بار ملاقات کردیم | تریلر رسمی [HD] | نتفلیکس

وقتی برای اولین بار ملاقات کردیم | تریلر رسمی [HD] | نتفلیکس وقتی برای اولین بار ملاقات کردیم | تریلر رسمی [HD] | نتفلیکس

جبران ناپذیر شما - 16 فوریه

اگر حال شما برای گریه خوب است ، فیلم غیرقابل تعویض به نظر می رسد که ممکن است مورد توجه شما قرار بگیرد. فیلم اصلی Netflix که در تاریخ 16 فوریه اکران می شود ، غیر قابل تعویض شما داستان دو روحانی را می گویید که در اطلاعیه تشخیص سرطان پایانه ، جان خود را از دست می دهند..

جبران ناپذیر شما ستاره های بازیگر متولد آکسفورد Gugulethu Sophia Mbatha-Raw و Game of Throne's Michiel Huisman را بازی می کنید. و علی رغم اینکه دو روز پس از روز ولنتاین منتشر شد ، هنوز می توانید از این تاریخ خوشحال کننده فیلم با دوست خود لذت ببرید - فقط شکلات داغ ، دستمال های بافتی و پاپ کورن را به خاطر بسپارید!

بی صدا - 23 فوریه

Netflix با افزودن مجموعه خود از فیلم های عاشقانه فوریه 2018 ، نادیده گرفتن دانکن جونز را به جدول آورد. نادیده گرفتن الكساندر اسكارسگارد به عنوان لئو بیلر كه به عنوان "دنباله معنوی" از فیلم "جونز" در سال 2009 توصیف شده است ، یك كوچك متصدی در حال تلاش برای یافتن عشق به زندگی خود است كه به طرز مرموزی ناپدید شده است..

این فیلم قطعاً ارزش دیدن دارد ، به ویژه برای کسانی که فیلم 09 ماه جونز را دیده اند. هرچند نگران نباشید: دیدن ماه یک شرط نیست. اگر داستان های عاشقانه را با رنگ و بویی از رمز و راز درگیر کنید ، این فیلم قطعاً در کوچه شما قرار خواهد گرفت. حتماً در 23 فوریه مراقب آن باشید!

بی صدا | تریلر رسمی [HD] | نتفلیکس

بی صدا | تریلر رسمی [HD] | نتفلیکس بی صدا | تریلر رسمی [HD] | نتفلیکس

Netflix US

پای آمریکایی 1 & 2 - 1 فوریه

چه چیزی بهتر از یک روز طنز کلاسیک سکس نوجوان ، برای روز ولنتاین بهتر است؟ پای آمریکایی 1 & 2 مورد محبوب نوجوانان و بزرگسالان هستند و اولین فیلم در 1999 و دومین فیلم در سال 2001 منتشر شد. با وجود سکانس های مختلفی که از آن زمان منتشر شد (که در اول فوریه به نتفلیکس نیز اضافه می شود) ، دو فیلم اول هنوز کیک را در جهان می گیرند. از کلاسیک.

هر دو فیلم بازیگران و بازیگرانی چون یوجین لوی ، جیسون بیگز ، آلیسون هانیگان و سیان ویلیام اسکات بازی می کنند. این فیلم ها مناسب برای دوستان یا زوج هایی است که برخلاف جشنواره معمولی جوجه کشی در این روز ولنتاین ، به دنبال دوستان و زوج های بیشتری هستند که به دنبال لمس بیشتر طنز هستند. بهترین قسمت این است که این فیلم ها برای هر جنسیت و بیشتر سنین عالی هستند!

لیسانس - 21 فوریه

2017 فیلم کمدی-درام آمریکایی The Bachelors star J. K. Simmons را به عنوان بیوه ای معرفی کرد که قرار است با پسر نوجوان خود برای کار جدید در سراسر کشور حرکت کند. در این فرایند ، هر دو مرد با زنانی ملاقات می کنند که به آنها کمک می کند راهی برای بازگشت به خوشبختی پیدا کنند. The Bachelors یک فیلم فوق العاده با شخصیت های قانع کننده و یک پایان خوب است.

جالب اینجاست که این فیلم همچنین توسط کارگردان و فیلمنامه نویسان کورت وولکر ساخته شده بود که ایده های بسیار خاصی داشت. وولکر در سال 2015 اعلام کرد که فیلم کمدی-درام را بر اساس فیلمنامه خودش کارگردانی خواهد کرد و J. K. Simmons نقش بیوه را بازی خواهد کرد. خوشبختانه ، ولکر در انتخاب بازیگران خود درست عمل کرد - چیزی که قطعاً باید خودتان ببینید!

تریلر رسمی THE BACHELORS (2017) J.K. سیمونز ، جولی دلپی ، Teena...

تریلر رسمی THE BACHELORS (2017) J.K. سیمونز ، جولی دلپی ، فیلم رمانتیک نوجوان HD تریلر رسمی THE BACHELORS (2017) J.K. سیمونز ، جولی دلپی ، فیلم رمانتیک نوجوان HD

Jeepers Creepers 3 - 24 فوریه

تریلوژی Jeepers Creepers با واکنشهای چشمگیر همراه است ، بیشتر به لطف کارگردان ویکتور سالوا که در سال 1988 به دلیل سوء رفتار جنسی با یک کودک محکوم شد. هنگامی که Jeepers Creepers 3 در سال 2006 اعلام شد ، همه منتظر انتشار آن با پیش بینی بودند.

متأسفانه ، آنها منتظر خیلی طولانی بودند ، زیرا Jeepers Creepers 3 تا 11 سال بعد ، در سال 2017 منتشر نشده است. بدترین قسمت این بود که این فیلم فقط در سالن های خاص و فقط برای مدت بسیار محدود اکران شد. خوشبختانه ، Netflix برای لذت تماشای شما فیلم ترسناک را در 24 فوریه منتشر می کند. امیدهایتان را زیاد زیاد نکنید - این فیلم با جنجالهای زیادی همراه شد.

از طرف دیگر ، تنها یک راه برای فهمیدن این موضوع مطابق انتظارات شما وجود دارد یا خیر!

Netflix Originals: در سطح جهان موجود است

کربن تغییر یافته (فصل 1) - 2 فوریه

Altered Carbon یک سریال اصلی Netflix است که در 2 فوریه 2018 منتشر شد. این سریال بر اساس رمانی در سال 2002 ساخته شده توسط Richard K. Morgan نویسنده انگلیسی است. اگر نمایش های تلویزیونی 350 سال در آینده جلب کرده است ، توجه شما را جلب می کند: تغییر یافته کربن در سال 2384 در یک بیماری پوستی آینده گرایانه اتفاق می افتد.

Altered Carbon با نقش آفرینی Joel Kinnaman و James Purefoy ، شخصیت Kinnaman را درگیر می کند که به حل قتل شخصیت Purefoy کمک می کند - با انتخاب کمی در این مورد. این سریال یک راه عالی برای گذراندن زمان این روز ولنتاین است ، با ده قسمت بسته بندی شده اکشن برای مشغول نگه داشتن شما.

تریلر فصل 1 تغییر یافته کربن | تلویزیون پوسیده گوجه فرنگی

تریلر فصل 1 تغییر یافته کربن | تلویزیون پوسیده گوجه فرنگی تریلر فصل 1 تغییر یافته کربن | تلویزیون پوسیده گوجه فرنگی

آکادمی گلخانه (فصل 2) - 14 فوریه

دومین فصل آکادمی گلخانه دقیقاً به مناسبت روز ولنتاین منتشر می شود - بهانه ای مناسب برای ترک فرزندانتان هنگام نگهداری کودک در هنگام بیرون رفتن و لذت بردن از تعطیلات با سایر افراد یا دوستان مهم شما! از طرف دیگر ، این سریال همچنین راهی عالی برای گذراندن اوقات با فرزندانتان است بدون اینکه حوصله خوابیدن را داشته باشید.

آکادمی گلخانه مبتنی بر مجموعه تلویزیونی اسرائیل ، گلخانه است. نسخه اصلی Netflix برای مخاطبان بین المللی اقتباس شده است ، اما مضامین مشابهی با نسخه اسرائیلی دارد. این سریال در اطراف گروهی از بچه ها از خانه های مدرسه رقیب است که پرده از بین می برد تا سیاره را نابود کند. البته بچه ها به امید نجات دنیا تحقیقات مخفیانه خود را آغاز می کنند!

تریلر رسمی آکادمی گلخانه برای فصل 2

تریلر رسمی آکادمی گلخانه برای فصل 2 تریلر رسمی آکادمی گلخانه برای فصل 2

همه چیز بمکد! (فصل 1) - 16 فوریه

همه چیز بمکد! یک نسخه اصلی Netflix با مضامین در سن و تن و کمدی است. این سریال در اواسط دهه 1990 تنظیم شده است و اساساً نوعی تقلید از فرهنگ نوجوانان در آن دوره زمانی است. این سریال قرار است ده قسمت 30 دقیقه‌ای داشته باشد و بازیگران جوان و بازیگرانی چون پیتون کندی و جحی وینستون جوانه بزنند.

این سریال نه تنها برای کودکان که آخر هفته تماشا می کنند ، بلکه برای والدینی که به دنبال یادآوری مجدد در روزهای مدرسه خود هستند نیز مناسب نیست. ما به همه چیز سوق امیدهای زیادی داریم! - امیدوارم ، ما ناامید نشویم. اگر سری اصلی اصلی Netflix چیزی برای حل کردن باشد ، ما قطعاً چنین نخواهیم شد! حتما برای انتشار آن در تاریخ شانزدهم فوریه نگه دارید.

به Netflix در کل آن با VPN دسترسی پیدا کنید

احتمالاً می دانید که Netflix محتوای خود را بر اساس منطقه ای که از آن مشاهده می کنید جدا می کند. این می تواند بسیار خسته کننده باشد ، زیرا ممکن است گاهی اوقات منتظر نمایشگاهی باشید که فقط در کشوری که وارد آن نیستید منتشر می شود. اگر عناوینی را که می خواهید ببینید در منطقه شما موجود نیست ، فراموش نکنید. با راهنمای ما برای انسداد محتوای Netflix با استفاده از VPN ، مشکلی نیست. لطفا توجه داشته باشید که همه VPN ها Netflix را مسدود نمی کنند.

خوشبختانه ، اخیراً Netflix ادعا کرده است که به دنبال مجوز جهانی برای کلیه مطالب خود است. متأسفانه ، با پیچیدگی هایی که قوانین حق چاپ را در اختیار شما قرار می دهد ، احتمالاً هنوز زمان زیادی لازم است.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me