بسیاری از افراد از بهترین خدمات VPN برای محافظت از خود در برابر آزار و اذیت های اجرای حق چاپ استفاده می کنند ، اما یک خطر چند ساله در هنگام انجام این کار ، اتصال VPN رو به زوال است و باعث می شود ترافیک BitTorrent در معرض دید جهان قرار بگیرد..

برخی از ارائه دهندگان VPN ، مانند دسترسی به اینترنت خصوصی ، مولود و VPNArea ، (برای بهترین VPN در سال 2018 بررسیهای VPN ما را بررسی کنند) شامل سوئیچ کشتن اینترنت در سرویس گیرندگان VPN خود می شوند (VPNArea حتی شامل سوئیچ کشتن هر برنامه). ما قبلاً در مورد راه حل های شخص ثالث دیگر بحث کرده ایم.

با این وجود روش مستقیم دیگری نیز وجود دارد - با استفاده از فایروال ، سوئیچ kill خود (جهانی یا هر برنامه) را بچرخانید.

با استفاده از دیوار آتش داخلی ویندوز

در ویندوز 7 تنظیم آسانسور kill با استفاده از فایروال داخلی بسیار آسان است.

در ویندوز 8.x موارد پیچیده تر است زیرا مرکز شبکه و اشتراک گذاری به شما اجازه نمی دهد نوع شبکه را از Home به Public تغییر دهید. ما همچنین نتوانستیم ویندوز 8.1 را برای نمایش اتصال OpenVPN در شبکه و مرکز اشتراک گذاری بدست آوریم.


اولین مشکل با پیروی از این دستورالعمل ها قابل حل است و باید برای اتصالات PPTP و L2TP خوب کار کنید. با این وجود نتوانستیم مشکل دوم را برطرف کنیم ، بنابراین به سمت Comodo Firewall برگشتیم.

بقیه این آموزش فرض می کنید که شما از OpenVPN استفاده می کنید (مهم نیست که از طریق یک سرویس گیرنده VPN سفارشی یا یک منبع باز منبع اصلی).

با استفاده از فایروال Comodo

Comodo Firewall یک فایروال مستقل رایگان است ، که برخلاف ویندوز اول ، که فقط اتصالات ورودی را کنترل می کند ، همچنین همه اتصالات خروجی را نیز نظارت می کند (برای مسدود کردن ویروس هایی که کامپیوتر را از طریق شماره گیری کردن آلوده کرده اند ، و نرم افزارهای تجاری که دوست دارد بسیار مفید است. برای تأیید صحت آن از خانه تماس بگیرید).

Comodo Firewall را می توانید از اینجا بارگیری کنید. برای کار با فرایند زیر ، پس از نصب Comodo ، باید فایروال ویندوز را غیرفعال کنید.

1. آدرس فیزیکی VPN خود را تعیین کنید

با اتصال OpenVPN و راه اندازی ، شروع کنید -> نوع "CMD" را تایپ کنید. ipconfig / all را در قسمت فرمان تایپ کنید و تا زمانی که بخش با برچسب TAP-Win32 (یا TAP-Windows Adapter) را مشاهده کنید ، حرکت کنید. به نشانی فیزیکی توجه داشته باشید و پنجره را برای مراجعه باز نگه دارید.

سانتی متر

2. ایجاد یک Zone Network جدید.

الف) از Comodo فایروال را شروع کرده و برای نمای پیشرفته (نماد در سمت چپ بالای صفحه) بروید. -> دیواره آتش -> مناطق شبکه روی پیکان کوچک در پایین پنجره Comodo کلیک کرده و گزینه Add را انتخاب کنید -> منطقه جدید شبکه

کودودو 1

b) نام مناسب خود را به منطقه جدید خود بدهید و OK را بزنید.

comodo 2

c) منطقه ایجاد شده شبکه جدید خود را انتخاب کنید ، اضافه کنید -> آدرس جدید

کومودو 3

د) نوع: آدرس مک را انتخاب کنید و آدرس فیزیکی را که در مرحله 1. به آن اشاره کردید وارد کنید. OK را بزنید.

comodo 4

3. یک قانون کار درست کنید

a) در Comodo به Firewall بروید -> قوانین را کلیک کنید و روی "افزودن" کلیک کنید.

کودودو 5

b) Ruleset جدید را نامگذاری کرده و روی Add کلیک کنید.

کودودو 6

ج) تنظیمات زیر را انتخاب کنید:

 • عمل: مسدود کردن
 • پروتکل: IP
 • جهت: داخل یا خارج
 • آدرس منبع: هر نشانی
 • آدرس مقصد: هر آدرس

کدودو 7

تأیید را کلیک کنید.

د) دو قانون دیگر با تنظیمات زیر ایجاد کنید:

 • عمل: مجاز
 • پروتکل: IP
 • جهت: خارج
 • آدرس منبع: منطقه شبکه / منطقه شما
 • آدرس مقصد: هر آدرس

ه) با تنظیمات زیر دوباره تکرار کنید:

 • عمل: مجاز
 • پروتکل: IP
 • جهت: در
 • آدرس منبع: هر نشانی
 • آدرس مقصد: منطقه شبکه / منطقه جدید شبکه شما (به عنوان مثال منطقه VPN ما)

اکنون باید 3 خط را در خط مقررات سفارشی خود مشاهده کنید - 2 نمونه سبز ، به دنبال آن 1 قرمز (به ترتیب نشان داده شده در زیر) - ترتیب ترتیب این قوانین مهم است ، زیرا این روشی است که در آن اعمال می شود. می توانید با کشیدن قوانین با موس خود ، یا با انتخاب یک قانون و استفاده از "Move Up" یا "Move Down" از فهرست ، ترتیب را تغییر دهید (فلش در پایین).

کدودو 8

4- قانون را برای برنامه ها اعمال کنید

a) به Firewall بروید -> قوانین برنامه ، و برنامه ای را که می خواهید مجبور کنید از VPN استفاده کند پیدا کنید (اگر در حال حاضر یک قانون فایروال برای آن تنظیم شده است) ، یا "جدید" را اضافه کنید (روی منوی پرواز به فلش در پایین پنجره کلیک کنید).

کودودو 9

b) "مکان" را برای استفاده از فهرست ("با استفاده از فیلترهای گروه فایلها یا فرآیندهای در حال اجرا") در "مکان" جستجو کنید.

c) روی دکمه رادیویی "Use Ruleset" کلیک کنید و VPN Ruleset خود را انتخاب کنید. خوب کلیک کنید در اینجا ما Ruleset را در Google Chrome اعمال کرده ایم ، اما می تواند برای برنامه هایی مانند uTorrent نیز اعمال شود.

5- برنامه را آزمایش کنید تا مطمئن شوید همه چیز کار می کند.

ما متوجه شدیم که مجدداً بوت کامپیوتر لازم است.

سوئیچ جهانی کشتن

در عوض می توانید کارها را ساده نگه دارید ، و گزینه ای را برای تنظیم "جهانی" قتل انتخاب کنید ، که دسترسی به اینترنت رایانه شخصی شما هنگام اتصال به VPN شما قطع نمی شود. برای این کار به Firewall بروید -> قوانین جهانی ، و همان 3 قاعده ای را که در مرحله 3 در مورد آنها صحبت کردیم ، اضافه کنید: "یک قانون تهیه کنید". اینها ممکن است با قوانین موجود در فایروال مغایرت داشته باشد ، برخی از آنها ممکن است حذف شوند (ممکن است کمی آزمایش و خطا در اینجا لازم باشد).

برای اطلاعات بیشتر در مورد ایمن ماندن آنلاین ، به بهترین راهنمای vpn ما برای ویندوز 10 مراجعه کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me