چگونه از ISP خود مخفی شوید

ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) می تواند همه چیز را درباره فعالیت آنلاین خود بیاموزد اگر به اندازه کافی محتاط نباشید.

به منظور ناشناس ماندن در هنگام مرور آنلاین ، می توانید کارت شناسایی مجازی خود را از ISP مخفی کنید.

در این مقاله می توانید در مورد آن مطالعه کنید ابزاری که به محافظت از فعالیت شما کمک می کند.

ISP من درباره من چه می داند?

ارائه دهنده خدمات اینترنت شما همه کارهایی را که انجام می دهید بصورت آنلاین می داند.


نه تنها این ، آنها تمام این داده ها را نیز ضبط می کنند. این داده ها همه چیز را از سایت هایی که بازدید کرده اید ، داده های منتقل شده ، در صورت تورنت ، و احتمالاً هر چیز دیگری که می توانید به آن فکر کنید ، شامل می شود.

در برخی کشورها ، ISP شما با این داده ها کاری نمی کند - اما این بسیار نادر است!

در بیشتر موارد ، آنها از آن برای تجزیه و تحلیل کاربران و فروش اطلاعات خود استفاده می کنند.

در موارد بدتر آنها می توانند شما را به دولت بفروشند (یا دستور داده شود كه داده ها را منتشر كنید).

علاوه بر این ، آنها می توانند شما را به فعالیت های غیرقانونی مانند تورنت گزارش دهند. به همین دلیل توصیه می کنیم خوانندگان ما از VPN برای تورنت استفاده کنند تا از امنیت اطلاعات شما اطمینان حاصل شود. از آنجا که ISP شما نمی تواند آنچه شما انجام می دهید را بطور آنلاین ببینید ، آنها قادر به دیدن آنچه هستند که torrenting می کنند نیست ، به این معنی که می توانید نمایش های تورنت را بدون نیاز به نگرانی در مورد گرفتاری مشاهده کنید..

چگونه فعالیتهای اینترنتی خود را از ISP مخفی کنید

بنابراین اکنون می دانید که ISP شما در مورد شما چه می داند - به معنای واقعی کلمه هر کاری که بصورت آنلاین انجام می دهید.

وقت آن است که یاد بگیرید چگونه فعالیت های اینترنتی خود را از ISP مخفی کنید.

از VPN استفاده کنید

VPN (شبکه خصوصی مجازی) اتصال شبکه رمزگذاری شده را از طریق شبکه عمومی فراهم می کند, بنابراین آدرس IP خود را از چشم کنجکاو محافظت کنید.VPN

این ممکن است امن ترین راه برای حفظ حریم خصوصی شما باشد ، و بدون جستجوی ISP و پیگیری فعالیت های آنلاین خود ، به صورت آنلاین مرور کنید..

وجود دارد خدمات VPN رایگان وجود دارد ، اما لطفا توجه داشته باشید که آنها ممکن است ارزش ریسک کردن را نداشته باشند, زیرا درآمد آنها بستگی به ناشناس بودن و ایمن نگه داشتن شما در اینترنت ندارد.

با این حال, خدمات VPN که نیاز به پرداخت دارند قطعاً شما را ایمن و خصوصی نگه می دارند, به عنوان یک قرارداد آنها را به انجام آن متعهد می کند.

در اینجا می توانید لیستی از بهترین خدمات vpn را که از یک انتخاب گسترده انتخاب کردیم ، مشاهده کنید تا به شما بهترین محصولات همه را ارائه دهیم.

از پروکسی استفاده کنید

یک پروکسی شبیه به VPN است ، اما فقط از ترافیک مرورگر اینترنت شما محافظت می کند.
پروکسی

با این حال, پروکسی ها معمولاً صد در صد استفاده نمی شوند. میزبان سرور پروکسی می تواند آدرس IP شما و ترافیکی که از طریق پروکسی پیش می رود را مشاهده کند.

پراکسی های عمومی ، درست مانند VPN های رایگان ایمن نیستند به هر حال هر کسی می تواند آنها را اجرا کند ، آنها کند هستند ، و شما دلیلی برای اعتماد به اپراتوری که پروکسی را اجرا کند ، ندارید.

به جای پروکسی عمومی, توصیه می شود از سریعتر و ایمن تر بودن از پروکسی خصوصی استفاده کنید. برای تجزیه و تحلیل کامل تر در مورد پراکسی ها ، راهنمای Proxy Server ما را بخوانید و در مورد تفاوت ها و شباهت های بین پروکسی ها و VPN ها بیشتر بدانید.

با تور مرور کنید

Tor نوعی مرورگر متفاوت است. با روت کردن ارتباط شما از طریق گره های متعدد کار می کند.

به همین دلیل است که آن را Tor - The Onion Router نامیده می شود. ترافیک شما از چندین لایه مانند یک پیاز عبور می کند.

این کاملاً رایگان است و فعالیتهای مرور اینترنت شما را ایمن و امن نگه می دارد. بسیاری از افراد برای بهبود امنیت و حفظ حریم خصوصی از یک VPN و Tor با هم استفاده می کنند. اگر می خواهید این کار را انجام دهید به Tor VPN احتیاج دارید زیرا هر سرویس با Tor کار نمی کند.

متأسفانه برخلاف VPN ، فقط از فعالیتهای مرور اینترنت شما محافظت می کند. علاوه بر این ، سرعت اینترنت شما به شدت مانع خواهد شد.

چگونه بدون دانستن ISP خود تورنت کنید

بارگیری محتوا از اینترنت ممکن است بسیار ساده و بی ضرر به نظر برسد ، اگرچه گاهی اوقات نیز چنین است, اقدامات ایمنی وجود دارد که باید قبل از بارگیری هر چیزی را در نظر بگیرید. این به ویژه در مورد تورنت محتوای صادق است. تورنت به خودی خود غیرقانونی نیست. با این حال ، مطالب دارای حق چاپ نیز وجود دارد که بدون پرداخت هزینه آن نباید بارگیری شوند.تورنت ناشناس

ممکن است برای بارگیری محتوای دارای حق چاپ از مشکل برخوردار شوید و برای جلوگیری از این که بتوانید با استفاده از یکی از روش ها و خدمات پنهان کردن آدرس IP خود ، خود را در امان نگه دارید ، مشکل دارید..

لطفاً توجه داشته باشید كه ProPrivacy.com تأیید یا تشویق مشاجرات غیرقانونی یا فعالیت های غیرقانونی آنلاین نیست. ما به جای آن ، محتوای حقوقی رایگان را بارگیری می کنیم ، و اگر علاقه مند هستید که به راحتی به راحتی چیزهای خوبی را بیابید ، این مقاله در مورد سایت های رایگان تورنت قانونی یک معدن طلا برای شما است.

چگونه از ISP خود مخفی شوید: نتیجه گیری

هر کاری که در اینترنت انجام دهید ISP خود را و اساساً هر کسی می تواند آن را ببینید. مواردی وجود دارد که ممکن است بخواهید آنها را پنهان کنید ، نه به این دلیل که آنها غیرقانونی هستند یا به طور اشتباهی در مورد آنها وجود دارد ، بلکه شما نمی خواهید که تمام دنیا از آن آگاه باشند.چگونه می توان از نتیجه گیری ISP خود پنهان شد

آن زمان خدمات حریم خصوصی مفید هستند. مطمئن ترین انتخاب قطعاً یک سرویس تجاری VPN است, با این حال ، امروزه می توانید خدمات دیگری را انتخاب کنید که به امنیت و حفظ امنیت در اینترنت کمک می کند.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me