بسیاری از افراد ساکن خارج از آلمان علاقه زیادی به استفاده از خدمات و وب سایتهای آلمانی دارند. برای دسترسی به وب سایتهای محدود آلمانی ، به یک آدرس IP آلمانی احتیاج دارید. VPN به شما امکان می دهد از سرورهای مستقر در آلمان استفاده کنید ، این یک آدرس IP آلمانی به شما می دهد.


مهمتر از آن ، نرم افزار مشتری VPN تمام داده های شما را هنگام انتقال به سرورها رمزگذاری می کند. این بدان معنی است که ISP ، دولت ، صاحبخانه یا کارفرمای شما نمی توانند از چه سایت هایی بازدید می کنند. حریم خصوصی و ناشناس بودن در هنگام مرور!

به همین ترتیب ، اگر در تعطیلات اقامت یک آلمانی دارید ، ممکن است بخواهید وب سایت های برگشت به خانه را در آلمان از حالت مسدود خارج کنید. با یک سرویس VPN قابل اعتماد ، می توانید موقعیت مکانی خود را در داخل آلمان فریب دهید تا همه وب سایتهای محدود آلمانی را از حالت مسدود خارج کنید.

بهترین VPN برای یک آدرس IP آلمانی

 1. ExpressVPN - سریعترین VPN ما تست می کنیم ، همه چیز را مسدود می کند ، با خدمات شگفت انگیز در همه جا
 2. NordVPN - مارک بزرگ با ارزش بسیار مناسب و قیمت بودجه
 3. بافر شد
 4. IPVanish
 5. VPNArea

نحوه دریافت یک آدرس IP آلمانی

برای تنظیم آدرس IP آلمانی مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در این راهنما به یکی از VPN ها مشترک شوید. برای دریافت IP آلمانی ، ما ExpressVPN را به شدت توصیه می کنیم ، اما ما چهار سرویس VPN در سطح جهانی نیز در این راهنما قرار داده ایم که این کار را نیز درخشان انجام می دهد.
 2. نرم افزار مشتری VPN را بارگیری و نصب کنید.
 3. به یک سرور VPN واقع در آلمان وصل شوید.
 4. به وب سایت آلمانی که می خواهید دسترسی داشته باشید بروید.
 5. به لطف آدرس IP جدید آلمانی شما که به دست آوردید ، به عقب بنشینید و از دسترسی نامحدود به هر تعداد وب سایت آلمانی لذت ببرید.

یک VPN را انتخاب کنید و نرم افزار Client خود را بارگیری کنید

سیستم عامل های Expressvpn

با نگاهی دقیق از طریق VPN های پیشنهادی ما برای دریافت IP آلمانی ، باید به وب سایت ارائه دهنده مورد علاقه خود کلیک کنید..

آن نرم افزار برای همه سیستم عامل های محبوب موجود است و با ExpressVPN مجاز به نصب آن در 3 دستگاه مختلف هستید. پرداخت ماهانه VPN شما بیش از پرداخت سالانه است. به همین دلیل ، اگر بودجه دارید (و قصد استفاده از VPN خود را در طول سال دارید) بهتر است یک بار در هر سال پرداخت کنید.

پس از اشتراک ، به شما اجازه می دهد تا نرم افزار مشتری VPN را بارگیری کنید. این نرم افزار همیشه خیلی سریع بارگیری می کند و نصب آن بسیار آسان است ، فقط اطمینان حاصل کنید که دانلود صحیح را برای پلتفرم خود انتخاب کنید.

اطمینان حاصل کنید که پروتکل OpenVPN را انتخاب کرده اید

در ProPrivacy رمزگذاری OpenVPN را توصیه می کنیم. OpenVPN یک پروتکل رمزنگاری VPN قوی است که به شما امکان می دهد به درستی ایمن باشید ، بنابراین لطفاً آن را در فهرست VPN خود انتخاب کنید. پخش برخی از محتوای جغرافیایی مسدود شده غیرقانونی است زیرا نقض حق چاپ است. با وجود OpenVPN ، حتی اگر می خواهید مطالب دارای حق چاپ را مشاهده کنید ، از امنیت برخوردار خواهید بود - گرچه ما به وضوح نمی توانیم این را محکوم کنیم.

همچنین ، اگر در این مرحله (یا هر راه دیگری) مشکلی دارید ، ارائه دهنده VPN شما قادر است خیلی سریع آن را حل کند. VPN های کلاس جهانی در این راهنما همگی دارای تیم های پشتیبانی مشتری فوق العاده هستند - بنابراین با آنها تماس بگیرید (یا ما در اینجا در ProPrivacy.com هستیم - ما همیشه خوشحال می شویم که کمک کنیم).

به یکی از سرورهای VPN خود در آلمان وصل شوید

آدرس Expressvpn-german-ip-address

در این مرحله ، نرم افزار مشتری را از قبل روی لپ تاپ ، رایانه شخصی ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند خود نصب خواهید کرد. با انتخاب OpenVPN در تنظیمات ، شما آماده هستید تا VPN را وارد آلمان کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب یکی از سرورهای آلمانی از لیست سرورهای VPN شماست. حتما سریعترین مورد موجود را انتخاب کنید. سریعتر معمولاً در لیست بالاتر قرار دارد. اکنون که سرور آلمانی VPN دلخواه خود را پیدا کرده اید ، روی اتصال کلیک کنید. این همان است! اکنون یک آدرس IP آلمانی دارید و می توانید VPN را وارد کنید تا در آلمان ظاهر شوید همانطور که ساکن آنجا هستید - هر زمان که می خواهید.

به هر وب سایت آلمانی که دوست دارید بروید!

با نصب VPN خود ، می توانید تقریباً در مورد هر چیزی آنلاین بروید و بازدید کنید. شما می توانید به هر سایتی در هر مکانی که VPN شما سرور دارد دسترسی داشته باشید - از جمله البته آلمان! تمام VPN هایی که در این راهنما قرار داده ایم ، امنیت عالی ، حریم خصوصی و بهترین گمنامی های موجود را در اختیار شما قرار می دهد. نتیجه این است که شما قادر به بازدید از هر وب سایت آلمانی یا سایر سایت های مورد نظر خود خواهید بود.

به سادگی به سروری در کشوری که می خواهید بازدید کنید متصل شوید و آدرس وب مورد نظر خود را در نوار پیمایش خود وارد کنید. آدرس VPN شما ظاهر بودن در آن کشور را به شما می دهد - آدرس IP و همه.

ملاحظاتی برای دریافت یک آدرس IP آلمانی

هنگام دریافت یک آدرس IP آلمانی از خارج از کشور باید نکاتی را در نظر بگیرید.

مهمترین چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که بسیاری از خدمات VPN در بازار بسیار غیرقابل اعتماد و غیرقابل اعتماد هستند. در کل ، بیش از 800 ارائه دهنده VPN وجود دارد که از نقاط مختلف جهان استفاده کنند. اکثریت قریب به اتفاق این خدمات وحشتناک هستند - کند و ناامن. در حقیقت ، برخی از VPN ها می توانند به جای اینکه آنها را از بین ببرند ، بر مشکلات امنیتی شما بیفزایند!

چگونه می دانم VPN را انتخاب کنید?

 1. در مرحله اول ، برای فریب دادن آدرس IP خود به آلمان برای مشاهده محتوای محدود جغرافیایی ، باید بسیار بی خطر باشید. حقیقت غم انگیز این است که همه خدمات VPN رمزگذاری و سطح خدمات مورد نیاز برای امنیت و حفظ حریم خصوصی را ارائه نمی دهند.
 2. در هنگام انتخاب VPN برای دریافت آدرس IP در آلمان ، به سرورهای محکم و یک سیاست حفظ حریم خصوصی محکم نیاز دارید. Yo همچنین برای تماشای محتوای HD ، یک VPN با سرورهایی که فوق العاده سریع می خواهند ، می خواهد.
 3. برای اینکه از یک VPN آرامش بخش و بدون نگرانی لذت ببرید ، باید بدانید که VPN شما حریم خصوصی و امنیت را بسیار جدی می گیرد. به همین دلیل است که باید پروتکل های رمزگذاری استاندارد استاندارد مانند OpenVPN را ارائه دهد (توصیه می شود) و همچنین داده های خود را به روشی شفاف ، مطمئن و ایمن اداره کنید. نتیجه یک تجربه اینترنتی بدون استرس خواهد بود که شما را برای بازدید از هر محتوا مبتنی بر آلمانی که مورد علاقه شماست ، ایمن می کند.

VPN به آلمان - نتیجه گیری

در این راهنما توضیح داده ایم که چگونه هر کسی می تواند به راحتی یک آدرس IP آلمانی دریافت کند. حتی اگر فکر می کنیم بهترین سرویس VPN برای دریافت آدرس IP در آلمان ExpressVPN است ، بی طرفانه است و گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد ، ما چهار سرویس عالی عالی VPN را نیز شامل شده ایم..

در حالی که ExpressVPN شماره یک است ، تمام VPN های راهنمای ما کار خارق العاده ای برای رفع انسداد وب سایت های آلمانی انجام می دهند. علاوه بر این ، همه آنها به نوعی یک دوره آزمایشی یا ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند. به این ترتیب ، لازم نیست از تلاش VPN مورد علاقه خود ، بدون ریسک ، امتحان کنید تا مطمئن شوید که این سرویس های آلمانی را که بعد از آن از بین می برید ، مسدود می کند. علاوه بر این ، کلیه ارائه دهندگان VPN در این مقاله دارای شبکه های سرور فوق العاده ای هستند که سرعت vpn بالایی را در طول استفاده شما ارائه می دهند..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me