افراد زیادی که خارج از هند زندگی می کنند می خواهند به محتوای محدود جغرافیایی دسترسی پیدا کنند. آسانترین راه برای دستیابی به آدرس IP هندی استفاده از سرویس VPN است. با دریافت یک آدرس IP در هندوستان ، محدودیت های جادویی ناپدید می شوند و افراد قادر به دسترسی به محتوای تعیین شده فقط برای هند هستند. با استفاده از IP هند می توانید سایت هایی مانند Star Sports (یک کانال محبوب ورزشی هند) و hotstar را پخش کنید.


علاوه بر این ، نرم افزار VPN تمام داده های کاربر را با انتقال از دستگاه های خود به سرورهای شرکت رمزگذاری می کند. نتیجه این می شود که ISP ها ، دولت ها ، صاحبخانه ها یا کارفرمایان نمی توانند بگویند مشترکان VPN بصورت آنلاین انجام می دهند ، حتی وب سایتی که بازدید می کنید تصوری از آن ندارد که شما یا کجا هستید. این بدان معناست که در هنگام گشت و گذار در وب ، میزان زیادی از حریم خصوصی و ناشناس ماندن است.

یک آدرس IP هندی دریافت کنید

VPN های زیر همه دارای سرورهایی در سرتاسر جهان هستند ، بنابراین می توانید با اتصال مستقیم به یکی از سرورهای موجود در هند ، آدرس IP هندی را دریافت کنید. علاوه بر داشتن سرورهای هندی ، ما این سرویس های VPN را انتخاب کردیم زیرا آنها قادر به رفع انسداد سرویس های جریان هند هستند ، بسیار سریع هستند و کامپیوتر شما را ایمن نگه می دارند. برای یافتن اطلاعات بیشتر درباره خدمات خود ، به ارائه دهندگان VPN زیر کلیک کنید.

 1. ExpressVPN - 3 سرور هندی - چنای - بمبئی | سرورهای سریع | 6.67 دلار در هر ماه
 2. IPVanish - 2 سرور هندی - بمبئی - دهلی نو | سرورهای سریع | 6.49 دلار در هر ماه
 3. سرورهای NordVPN - 18+ - چنای - بمبئی | سرورهای ایمن | 3.49 دلار در هر ماه
 4. CyberGhost VPN - 1 سرور هندی - بمبئی | استفاده آسان | 2.75 دلار در هر ماه
 5. VyprVPN - 1 سرور هندی - بمبئی | استفاده آسان | 4.17 دلار در هر ماه

دریافت یک آدرس IP هند بسیار آسان است!

در راهنمای گام به گام ما ، شما را از طریق تمام مراحل برای انسداد وب سایتهای محدود جغرافیایی در هند ، طی خواهیم کرد. با یک سرویس VPN می توانید آدرس IP خود را به راحتی در هند هدر دهید.

 1. با یکی از VPN های پیشنهادی ما برای هند مشترک شوید. برای دریافت یک IP هندی ، ExpressVPN را پیشنهاد می کنیم. با این حال ، برای انتخاب در مورد ما ، ما در کل 5 سرویس عالی را بررسی کرده ایم. همه آنها برای دریافت یک آدرس IP در هند بسیار عالی هستند ، بنابراین انتخاب به عهده شماست.
 2. نرم افزار VPN را از وب سایت ارائه دهنده انتخابی خود بارگیری و نصب کنید.
 3. به یک سرور VPN واقع در هند وصل شوید.
 4. به وب سایت هندی که مایل به استفاده از آن هستید بروید.
 5. با تشکر از آدرس IP VPN هندی خود ، از دسترسی نامحدود به هر تعداد وب سایت در هند به عنوان دلخواه خود لذت ببرید و لذت ببرید.

چه کار کنید اگر سرورهای VPN هندی شما کند باشد

آیا مشترک شده اید ، نرم افزار را بارگیری کرده اید و پروتکل OpenVPN را انتخاب کرده اید؟ سپس زمان آن رسیده که VPN خود را به سرورهای هند وصل کنید.

ExpressVPN دارای بیش از یک سرور VPN هندی است که می توانید انتخاب کنید. این ایده آل است زیرا به شما امکان انتخاب آدرس های IP هند را می دهد. به این ترتیب ، اگر یکی به دلایلی کمی لاغر باشد ، همیشه می توانید به لیست دیگری در لیست متصل شوید. برای اتصال به سادگی ، سرور هندی را انتخاب کنید که در لیست بالاتر باشد (این یکی کوچکترین "پینگ" را دارد که به معنی سریعترین سرعتی است که در حال حاضر موجود است) و روی اتصال کلیک کنید.

پس از برقراری ارتباط با موفقیت ، تمام شد - اکنون یک آدرس IP در هند دارید!

برای اطلاعات بیشتر به صفحه VPN ما مراجعه کنید.

به هر وب سایت هندی که دوست دارید بروید!

به محض نصب VPN ، می توانید به وب سایتهای محدود مراجعه کرده و به هر جایی که VPN شما سرور داشته باشد ، مراجعه کنید. برای مثال ExpressVPN در 78 کشور سرور دارد. این بدان معناست که نه تنها می توانید موقعیت مکانی خود را به آدرس های IP هند ، بلکه برای هرکدام از آن 78 مکان فریب دهید. در مورد همه VPN های دیگر موجود در لیست ما نیز صادق است ، که دارای سرورهای زیادی در سراسر جهان هستند.

تمام VPN هایی که ما در این راهنما قرار داده ایم نه تنها امنیت ، حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن در سطح جهانی را ارائه می دهند بلکه سرورهای خارق العاده ای در هند و سراسر جهان دارند. ایده آل برای گرفتن آدرس IP در هند - یا هر جای دیگری که دوست دارید. نتیجه این است که شما قادر به بازدید از وب سایت های هندی (یا دیگر) مورد نظر خود خواهید بود.

به سادگی به سروری در کشوری که می خواهید بازدید کنید متصل شوید و آدرس وب مورد نظر خود را در نوار پیمایش خود وارد کنید. VPN شما ظاهر حضور در آن کشور ، آدرس IP و همه موارد را به شما نشان می دهد.

یک یادآوری مودبانه

در حالی که درست است که بسیاری از مردم از VPN برای غلبه بر اعلامیه های محدودیت استفاده می کنند ، ما باید تأکید کنیم که نمی توانیم به طور خاص از شکستن قانون جلوگیری کنیم. اگر تصمیم به دسترسی به مطالب دارای حق چاپ را در هند یا جاهای دیگر دارید ، این کار را با خودتان انجام می دهید.

خبر خوب این است که با انتخاب OpenVPN ، داده های اینترنتی کاملاً ایمن و تا حد امکان ناشناس خواهند بود - به شما امکان می دهد آنچه را که می خواهید در اینترنت به شیوه ای بسیار ایمن انجام دهید..

ملاحظات دریافت آدرس IP در هند

مواردی وجود دارد که باید توسط افرادی که می خواهند یک آدرس IP در هند دریافت کنند ، در نظر بگیرند. بیش از 800 سرویس VPN وجود دارد که می توانید انتخاب کنید ، و در اینجا در ProPrivacy.com می فهمیم که انتخاب می تواند کمی دلهره آور به نظر برسد. از این گذشته ، اکثریت قریب به اتفاق آن VPN ها کند هستند ، گزینه های امنیتی ضعیفی را ارائه می دهند و خدمات VPN خود را به گونه ای اجرا می کنند که کاربران را در معرض خطر قرار دهد..

اگر داده ها به صورت حرفه ای اداره نشود ، رمزنگاری درجه یک نیست و سرورهای VPN با بالاترین کیفیت نیست ، بنابراین می توانید هزینه خدمتی را بپردازید که شما را در معرض خطر قرار دهد. برخی از VPN حتی سیاستهای حریم خصوصی ضعیفی ندارند که به آنها امکان می دهد داده های شما را به اشخاص ثالث بفروشند - این یک عمل بسیار پرخطر است که شما را در معرض خطر جدی قرار می دهد!

به همین دلیل ، هنگام انتخاب سرویس های VPN برای این راهنما ، مهمترین جنبه هایی را که باید برای دریافت آدرس IP هند در نظر بگیرید ، در نظر گرفتیم..

این همه مراقبت شده است!

 1. سرعت اتصال. برخی از VPN ها دارای سرورهای VPN آهسته وحشتناک هستند. سرورهای آهسته برای بسیار کمی مناسب هستند و مطمئناً به شما امکان تماشای ویدیوی جریان HD بدون تاخیر و بافر آزار دهنده را نمی دهند. VPN های پیشنهادی ما همه شبکه هایی را با سرورهای VPN برجسته که سرعت اتصال عالی را برای هند فراهم می کنند آزمایش کرده اند.
 2. امنیت. تمام VPN هایی که ما انتخاب کرده ایم از بالای پروتکل های رمزگذاری محدوده استفاده می کنند. همه آنها پروتكلی را انتخاب كرده و پروتكل مورد علاقه ما OpenVPN را در اینجا در ProPrivacy.com ارائه می دهند.
 3. خط مشی رازداری تمام VPN هایی که ما در این راهنما قرار داده ایم ، به خوبی مشترک VPN های مشترک و قابل اعتماد هستند. همه آنها خط مشی حریم خصوصی عالی دارند و به شدت برای محافظت از کاربران خود اهمیت می دهند. هیچکدام از پرونده های کاربردی حیاتی را که می توان در تئوری استفاده کرد ، بعداً برای فاش کردن وب سایتهایی که بازدید کرده اید ، نگه ندارید. با استفاده از خط مشی های محرمانه و محرمانه ، یک سابقه مطمئن و قابل اعتماد ، می دانید که این VPN ها بارها و بارها مورد آزمایش و آزمایش قرار گرفته اند و از طریق دیجیتال شدن در یکی از آدرسهای IP هندی خود ، از ردپای دیجیتالی خود محافظت خواهید کرد..

از رمزگذاری OpenVPN استفاده کنید

ما پروتکل رمزگذاری OpenVPN را به شدت توصیه می کنیم. OpenVPN یک پروتکل رمزنگاری شده استاندارد VPN در صنعت شناخته شده است که به دلیل جعل آدرس IP خود در هند ، امنیت و خصوصی شما را حفظ می کند.. تمام خدمات ذکر شده در بالا از رمزگذاری OpenVPN استفاده می کنند استاندارد.

از آنجا که پخش برخی از محتوای جغرافیایی مسدود شده در نقض حق چاپ است (به همین دلیل محدود به جغرافیایی است) باید بسیار مراقب باشید. با وجود OpenVPN ، حتی اگر می خواهید مطالب دارای حق چاپ را مشاهده کنید ، از امنیت برخوردار خواهید بود.

VPN به هند - نتیجه گیری

در این راهنما ، کلیه مراحل لازم برای دریافت آدرس IP هند را به تفصیل شرح داده ایم. اگرچه برای دریافت یک آدرس IP هندی ما ExpressVPN را توصیه می کنیم ، سایر VPN هایی که ما در آن قرار داده ایم همگی آنچه شما برای دریافت یک آدرس IP در هندوستان نیاز دارید را دارند. همه VPN ها ایمن هستند ، رمزگذاری عالی ارائه می دهند ، دارای سیاست های محرمانه محرمانه و سابقه ای اثبات شده برای ارائه خدمات به مشترکین خود به کلاس جهانی هستند. بنابراین پیش بروید و VPN خود را برای داشتن یک آدرس IP هندی با اعتماد به نفس در دانستن این نکته انتخاب کنید که نمی توانید اشتباه کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me