حرکت به کشور دیگر هیجان انگیز است. حرکت شما را با تجربیات جدید زندگی و یک فرهنگ جدید آشنا می کند. این یک ماجراجویی است که انتظار دارد اتفاق بیفتد. با این حال ، ممکن است بعد از تکان خوردن تاخیر جت ، دچار برخی احساسات جدی در خانه شوید. یک روش طبیعی برای مقابله با این امر این است که در واتس اپ یا اسکایپ به گفتگو با خانواده و دوستان خود بپردازید. حتی ممکن است تماشا کنید که تلویزیون را از خانه تماشا کنید.

متأسفانه ، وقتی برای انجام این کارها می روید ، ممکن است مشکلاتی را تجربه کنید. بسیاری از کشورها برنامه هایی مانند WhatsApp و Skype را مسدود می کنند. علاوه بر این ، ایستگاه های تلویزیونی خانگی به دلایل کپی رایت احتمالاً محدودیت جغرافیایی دارند. خوشبختانه ، یک VPN می تواند به شما اجازه دهد وانمود کنید که به خانه برمی گردید - بنابراین می توانید مانند همیشه از اینترنت استفاده کنید..

اعزامی چیست؟?

مهاجران خارج از کشور

مهاجمی که برای مهاجران کوتاه است ، شخصی است که در مکانی متفاوت از آنکه در آنجا به دنیا آمده است زندگی می کند. دهها دلیل وجود دارد که یک شخص ممکن است مهاجرت کند - از فرصت های شغلی و تحصیلات - تا عاشق شدن شخص از کشور دیگری. به هر دلیلی ، مهاجمین با فرهنگ جدید و محیط جدیدی در خانه جدیدی پیدا می کنند.

در حالی که غالباً از مهاجران به عنوان یک گروه همگن یاد می شود ، یادآوری این نکته ضروری است که هرکدام از مهاجران در نوع خود فردی هستند. به همین ترتیب ، غیرممکن نیست که یک نفر بتواند چیزی را جستجو کند تا آنها را به کشور خود یادآوری کند. این "چیزی" می تواند برای هر فرد متفاوت باشد ، اگرچه بیشتر اوقات به عنوان یک غذا ، یک سنت یا حتی یک برنامه تلویزیونی به پایان می رسد.


متأسفانه زندگی کردن در خارج از کشور مثل اینکه در خانه هستید همیشه آسان نیست. یکی از بزرگترین موارد ، پرداختن به بلاک های وب سایت و محتوای محدود جغرافیایی است. در حالی که غذا ها و سنت ها معمولاً برای تفریح ​​ساده هستند ، دسترسی به برنامه ها و وب سایت های خاص تلویزیون داستان دیگری است. خوشبختانه با استفاده از یک VPN expat امکان پذیر است.

یک VPN می تواند مهاجمین را از سراسر جهان برای رفع انسداد سرویس جریان فعال کند. با صحیح مشترک VPN Netflix ، مشترکین می توانند به نسخه خدمات ایالات متحده ، که دارای هزاران فیلم و نمایش تلویزیونی بیشتر از فروشگاه های دیگر Netflix است ، دسترسی پیدا کنند. همچنین می توانید به سایر خدمات دسترسی پیدا کنید ، برای مثال می توانید iPlayer BBC را در خارج از انگلستان و موارد دیگر مشاهده کنید!

VPN برای مهاجران چیست؟?

یک VPN اعزام به شما امکان می دهد با جعل موقعیت مکانی خود به محتوای محدود جغرافیایی و وب سایتهای مسدود شده دسترسی پیدا کنید. با استفاده از یک VPN expat ، می توانید به شیوه ای مطمئن و خصوصی به برنامه های تلویزیونی از کشور خود دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این ، یک VPN expat همچنین می تواند به شما در دسترسی به وب سایت هایی مانند واتس اپ و فیس بوک که در برخی کشورها مسدود شده اند ، کمک کند..

Expat VPN من

در یک نظرسنجی در سال 2017 ، از نزدیک به 13،000 مهاجران خواسته شد تا 43 جنبه متنوع زندگی در خارج از کشور را به خود اختصاص دهند. این شامل کشورهای برتر برای مهاجرت به مهاجران بود. در حالی که ایالات متحده و انگلیس از مطالعه 2016 کاملاً افت کرده اند ، مکزیک ، اسپانیا و کلمبیا در بین 50 کشور ذکر شده در بین ده انتخاب برتر قرار گرفتند. به همین دلیل ، تصمیم گرفته ایم که در کشورهای زیر به مهاجران توصیه کنیم: اسپانیا ، مکزیک ، کلمبیا ، ایالات متحده و انگلیس.

VPN برای مهاجران در اسپانیا

علی رغم اینکه اسپانیا کشوری آزاد و دموکراتیک با قوانین محرمانه حفظ حریم خصوصی داده ها است ، دولت اسپانیا در برخی سیاست های ضد دزدی دریایی شدید که گزینه های تلویزیون شما را محدود می کند ، شرکت می کند. علاوه بر این ، خدمات پخش تلویزیون دسترسی به محتوای سایر کشورها را محدود می کند - به این معنی که شما با آنچه در اسپانیا ارائه شده است گیر کرده اید.

خوشبختانه ، یک VPN اعزامی می تواند این مشکل را حل کند. علاوه بر دسترسی به برنامه های تلویزیونی که قبلاً نمی توانستید به آنها دسترسی داشته باشید ، یک VPN اعزامی به محافظت از ردپاهای دیجیتال و اتصالات شما - حتی از طریق کانون های عمومی WiFi - نیز کمک می کند. علاوه بر این ، اگر می خواهید چیزی را در حالی که در اسپانیا زندگی می کنید ، torrent کنید ، یک VPN اعزامی می تواند به شما در انجام این کار کمک کند بدون اینکه توسط ISP ، دولت یا مدیران شبکه محلی به خطر بیفتد..

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین VPN های اعزامی برای اسپانیا ، به 5 راهنمای برتر VPN برای اسپانیا مراجعه کنید.

VPN برای مهاجران در مکزیک

اگر زبان اسپانیایی زبانی است که می توانید صحبت کنید ، مکزیک گزینه های تفریحی بی پایان برای دسترسی شما دارد. اگر یک مهاجری هستید که در مکزیک زندگی می کنید ، ممکن است کنار آمدن با خصوصیات شدید صابونهای مکزیکی کار دشواری را انجام دهید. علاوه بر این ، مکزیک کشوری است که گزینه های باند پهن بسیار گران قیمت را ارائه می دهد. این بدان معناست که ، اگر شما یک مهاجری هستید که در مکزیک زندگی می کنید ، ممکن است در مقایسه با پرداخت هزینه خدمات اینترنتی خود ، نقاط مهم وای فای عمومی را به صورت رایگان دریافت کنید.

اگرچه این قطعاً راحت است ، اما همچنین خطرناک است. کانون های WiFi عمومی مکان های ایده آل برای هکرها برای به خطر انداختن گذرواژه‌ها ، داده‌های کارت اعتباری ، ورود به سیستم و سایر اطلاعات حساس است: از این رو نظارت مقامات مکزیک را ذکر نمی کند. از طرف روشن ، راه حل این مسائل ساده است: از یک VPN expat استفاده کنید. با استفاده از یک VPN expat در مکزیک ، می توانید از فعالیت های آنلاین خود در برابر نظارت و هکرها محافظت کنید ، همه در حالی که به برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود از پشت خانه دسترسی دارید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین VPN های اعزامی برای مکزیک ، به 5 راهنمای برتر VPN ما برای مکزیک مراجعه کنید.

VPN برای مهاجران در کلمبیا

کلمبیا

اگر مهاجمی هستید که در خارج از کشور در کلمبیا زندگی می کنید ، ممکن است دسترسی به برنامه های تلویزیونی را که می خواهید از پشت خانه تماشا کنید ، دشوار کنید. علاوه بر این ، قوانین حریم خصوصی آنلاین کلمبیا کمی مضر است. در حالی که مجازات های خاصی برای افترا ، افترا ، روزنامه نگاری غیرمسئولانه و یا شایع کردن آنلاین وجود ندارد ، چندین مورد برجسته با نتیجه گیری متناقض وجود دارد.

به عنوان مثال ، در سال 2014 ، گونزالو لوپز به جرم توهین به یک افسر عمومی در بخش نظرات یک روزنامه آنلاین محاکمه شد. علیرغم این که لوپز به طور ناشناس این کار را انجام داد ، آدرس IP وی به او ردیابی شد و وی با جریمه 5.200 دلار به 18 ماه زندان محکوم شد. در حالی که این مورد برای همه شهروندان کلمبیا صادق نیست ، کافی است شما را مجبور به راه حل کنید: یک VPN اعزامی.

با استفاده از یک VPN expat در کلمبیا ، می توانید داده های خود را به صورت خصوصی و فعالیت های آنلاین خود از چشمان کنجکاوی در امان نگه دارید. علاوه بر این ، شما می توانید به واسطه تظاهر به بودن در کشوری که دارای فهرست بهتری باشد ، به محتوای محدود جغرافیایی دسترسی داشته باشید..

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین VPN های اعزامی برای کلمبیا ، به 5 راهنمای برتر VPN برای کلمبیا مراجعه کنید.

VPN برای مهاجران در انگلستان

اگر مهاجری هستید که در انگلستان زندگی می کنید ، ممکن است از نظارت شدید دولت که توسط مقامات انگلیس انجام می شود ، بی اطلاع باشید. بریتانیا علاوه بر اعطای اجازه دولت برای هک کردن رایانه های شهروندان خود ، برخی شرکت ها را مجبور می کند با بارگذاری درب های پشتی در سرورها ، امنیت محصولات رمزگذاری شده خود را تضعیف کنند. چه چیزی بدتر است؟ این شرکت ها طبق قانون موظف هستند در صورت دستورالعمل انجام این کار سکوت کنند (دستور gag).

با استفاده از یک VPN expat در انگلستان ، شما حق خود را برای حفظ حریم خصوصی و امنیت آنلاین اعمال می کنید. وقتی از VPN مناسب استفاده می کنید ، ضمن دسترسی به محتوای محدود جغرافیایی سرویسهای پخش تلویزیون ، از فرصت های نظارت دولت جلوگیری می کنید. علاوه بر این ، استفاده از یک VPN expat به شما در محافظت از چشم هجوم شخص ثالث مانند هکرها و مجرمان سایبری در وای فای عمومی کمک می کند..

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین VPN اعزامی برای انگلستان ، به بهترین راهنمای VPN UK ما مراجعه کنید.

VPN برای مهاجران در ایالات متحده

برای مهاجران ساکن ایالات متحده ، یک VPN مهاجران ضروری است. برای شروع ، استفاده از VPN اعزام شما را از چشم کنجکاو NSA در امان نگه می دارد. علاوه بر این ، به عنوان ایالات متحده عضو اتحاد نظارت چشم پنج چشم است. همچنین ضمانت نامه ها و دستورالعمل هایی را صادر می كند كه بنگاه ها را مجبور می كند تا ضمن مخفی نگه داشتن اطلاعات داده های مصرف كننده ، آنها را تحویل دهند. علاوه بر این ، ISP ها مجاز به حفظ و فروش مصرف کنندگان عادات مرور وب به طور نامحدود ، yikes هستند.

با استفاده از یک VPN expat ، می توانید ضمن دسترسی به برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود از کتابخانه های خاص کشور در سرویس های جریان تلویزیون ، اینترنت را در یک مکان امن و خصوصی مرور کنید. علاوه بر این ، شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی در مورد نظارت ، در فعالیت های P2P شرکت کنید.

این فقط آغاز است. استفاده از یک VPN اعزامی همچنین می تواند به شما در یافتن بلوک هایی که توسط یک مدرسه ، صاحبخانه یا محل کار ایجاد می شود کمک کند. در دنیای امروز ، به ویژه در ایالات متحده ، تنها یک راه برای واقعی ماندن هرچه بیشتر خصوصی وجود دارد: از VPN استفاده کنید.

ملاحظات Expat VPN

هنگام انتخاب یک VPN expat موارد مختلفی وجود دارد که باید از آن استفاده کنید - از سرعت و امنیت سرورها گرفته تا تعداد مکانهای ارائه شده. به همین ترتیب ، مهم است که همه عوامل را قبل از مستقر شدن در یک VPN در نظر بگیرید. از همه اینها ، استفاده از یک VPN برای دسترسی به کتابخانه های خاص کشور ، اگر مکان های سرور آنها کشوری را که کتابخانه شما می خواهید به آن دسترسی نداشته باشید ، چه فایده ای دارد؟ مواردی که باید به دنبال آن باشید عبارتند از:

  • عملکرد (سرعت / نشت / موارد دیگر)
  • تعداد سرورها
  • مکان های سرور
  • خط مشی سیاههها (لاگها ترجیح داده نمی شوند)
  • کشور VPN مستقر است
  • سطح رمزگذاری / پروتکل های ارائه شده
  • ویژگی های امنیتی اضافی

راهنمای مهاجران: نتیجه گیری

اگر مهاجری هستید که در خارج از کشور زندگی می کنید ، یک VPN خارج از کشور می تواند به شما کمک کند در خانه ای که ناآشنا است احساس آرامش بیشتری کنید. علاوه بر این ، یک VPN اعزامی می تواند به شما در دسترسی به برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود در ضمن محافظت از حریم خصوصی آنلاین کمک کند. صرفنظر از اینکه در کدام کشور زندگی کنید ، تمرین امنیت و حفظ حریم خصوصی آنلاین بسیار مهم است.

یک VPN به شما در محافظت از نظارت دولت و تلاش های هک کردن WiFi کمک می کند. برای یافتن یک VPN برای یک مکان خاص لطفا اینجا را جستجو کنید. از همه مهمتر ، یک VPN اعزامی می تواند به شما در انجام حق خود در اینترنت رایگان کمک کند.

اعتبار تصویر: Shutterstock ، الکس بریلوف ، ID: 254895751

اعتبار تصویر: Shutterstock، BlueBoeing، ID: 651570313

اعتبار تصویر: Shutterstock، Gokhan Bozkaya، ID: 583977184

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me