دستگاه پخش رسانه ای Kodi می تواند تمام پرونده های سرگرمی موجود در رایانه خود را فهرست بندی کند و یک کتابخانه مرکزی ایجاد کند که به شما امکان می دهد همه فیلم ها و موسیقی خود را دسترسی داشته باشید. امکان پخش ویدئو از طریق اینترنت به Kodi ، گزینه های سرگرمی شما را بیشتر می کند.


مواد افزودنی به شما امکان دسترسی به همه این سرگرمی های اضافی را می دهد. اگر در یک سرویس سرگرمی برتر ، مانند NowTV ، Netflix یا HBO Now مشترک هستید ، می توانید آن حساب ها را به پخش کننده Kodi خود پیوند داده و به آنجا دسترسی پیدا کنید. در هر صورت ، برای دریافت خدمات اشتراک خود به یک افزودنی خاص نیاز دارید تا بتوانید از طریق Kodi بازی کنید.

بهترین راهنمای VPN Netflix ما را بررسی کنید.

وقتی به دنبال افزودنیهای Kodi هستید ، مراقب باشید ، زیرا همه آنها طبق قوانین بازی نمی کنند. شرکت های رسانه ای و دولت ها به دلیل افزودنی هایی که باعث می شود بدون داشتن مجوز صاحبان آن فیلم ها به صورت رایگان در دسترس باشند ، زیر یقه مربوط به Kodi بسیار داغ می شوند..

بنابراین ممکن است بخوانید که Kodi غیرقانونی است. با این حال ، این طور نیست. غیرقانونی بودن ناشی از برخی موارد اضافی است.

ProPrivacy.com نقض حق چاپ را محکوم نمی کند. در حالی که ما می دانیم که VPN ها می توانند برای فریب دادن موقعیت مکانی شما به کشور دیگری مورد استفاده قرار گیرند و از این طریق بر محدودیت های جغرافیایی غلبه کنند ، هدف اصلی آنها تأمین امنیت آنلاین و حفظ حریم خصوصی است. مهمتر از همه ، به همین دلیل توصیه می کنیم از VPN در Kodi استفاده کنید.

لیست ما از بهترین افزودنیهای Kodi را مانند دسامبر 2017 بخوانید. اگر قبلاً افزونه ای نصب نکرده اید ، می توانید دستورالعمل های مربوط به کار را در ادامه بخوانید.

Contents

بهترین افزودنیهای Kodi برای تلویزیون ایالات متحده

1. USTVNow

USTVNow یک سرویس اشتراکی است که تعدادی از ایستگاه های تلویزیونی آمریکایی را هدایت می کند. این موارد شامل CBS ، NBC ، Fox News و ESPN است. اگر در حال حاضر مشترک USTVNow دارید ، فقط هنگام شروع کار افزودنی ، فقط باید وارد سیستم شوید. اگر اشتراکی ندارید ، می توانید از داخل افزونه Kodi ثبت نام کنید. این شرکت یک آزمایش رایگان ارائه می دهد.

جریان Super Bowl 53 در CBS با VPN!

2. Emporium فیلم

همانطور که از نام آن پیداست ، فیلم Emporium منبع خوبی برای فیلم ها است. با این حال ، این افزونه همچنین جریانهای مستقیم زیادی را شامل می شود ، از جمله ایستگاه های تلویزیونی اصلی ایالات متحده و انگلیس. این افزونه را در مخزن Dandy Media پیدا خواهید کرد.

3. SmoothStreams

SmoothStreams بیش از 50 کانال را ارائه می دهد ، از جمله مهمترین خدمات پخش جریانی ورزشی ایالات متحده. و همچنین پخش مستقیم رویدادهای ورزشی ، مانند بازی های NFL ، NBA و MLB ، می توانید به پخش کننده های ویژه و تمام شبکه های تلویزیونی مهم آمریکا دسترسی داشته باشید.

بهترین افزودنیهای Kodi برای تلویزیون بریتانیا

4. iPlayer

بی بی سی به دلیل برنامه نویسی با کیفیت در سراسر جهان مشهور است. با دسترسی به iPlayer BBC ، می توانید تمام کانال های BBC را از طریق اینترنت از طریق مرورگر مشاهده کنید. این افزونه iPlayer را به Kodi تبدیل می کند. iPlayer Kodi به شما امکان دسترسی به کتابخانه ای از فیلم ها بر روی تقاضا و مجموعه های جعبه و همچنین پخش زنده کانال های تلویزیونی BBC را می دهد..

5. ترکهای انگلستان

این افزونه به شما امکان می دهد به لیست پخش شخصی یک techie دسترسی پیدا کنید. نبوغ مورد نظر در انگلیس زندگی می کند اما در حال استخراج ترکیه است ، بنابراین مجموعه فیلم های وی عمدتا از آن دو کشور تهیه شده است. کتابخانه های فیلم ها به قدری طبقه بندی شده اند که این افزونه مورد توجه مردم قرار گرفته است. این افزودنی را از مخازن تلویزیون Cerebro دریافت کنید.

بهترین افزودنیهای Kodi برای تلویزیون جهانی

6. تلویزیون ماوریک

شما با این افزونه ، پخش جریانی از ایستگاه های تلویزیونی و خدمات پخش ویدیو را از سراسر جهان دریافت می کنید. و همچنین آن جریانهای زنده ، سیستم دارای کتابخانه گسترده ای از فیلم ها است که شامل فیلم ، مستند و فیلم های بدنسازی است. مخزن این سرویس در وب سایت تلویزیون ماوریک موجود است.

7. StreamHub

StreamHub Mobdro را در اختیار شما قرار می دهد ، که به پخش زنده تلویزیون از سراسر جهان دسترسی می دهد. این کانال ها شامل خدمات رایگان و پریمیوم تلویزیون ، مانند کانال های حق رای دادن ورزشی و HBO هستند. این سیستم مخزن مخصوص به خود را دارد که به آن StreamHub نیز گفته می شود.

8. فوق العاده IPTV

Ultra IPTV شامل سرویس های پخش اینترنتی از سراسر جهان است. كتابخانه كانال ها شامل خدمات تخصصي مانند پخش برنامه هاي ورزشي و كانال هاي خبري است. این سایت همچنین دارای کانال های فیلم و نمایش های زیادی با زبان های مختلف است ، بنابراین اگر از خانه دور هستید ، با این افزونه شانس خوبی برای پیدا کردن سرگرمی به زبان خود دارید. می توانید Ultra IPTV را از مخزن Cazlo دریافت کنید.

9. SkyNet

SkyNet یکی دیگر از کتابخانه های گسترده است که به پخش مستقیم کانال های تلویزیونی از سراسر جهان دسترسی می یابد. این افزودنی همچنین شامل دسترسی به فیلمهای سرگرمی در صورت تقاضا است که شامل فیلم ، نمایش و مستند است. افزودنی SkyNet از مخزن تلویزیون Maverick TV در دسترس است.

10. تلویزیون cCloud

تلویزیون cCloud کتابخانه سرگرمی را ارائه می دهد. یک افزودنی مرتبط که در همان مخزن بسته بندی شده است ، تلویزیون زنده cCloud نامیده می شود. این دسترسی شما را به پخش زنده ایستگاه های تلویزیونی از سراسر جهان امکان پذیر می کند. شما این افزونه را از مخزن Cazwall دریافت می کنید.

11. IPTV نهایی

این مجموعه از کانال های IPTV باعث می شود از سرتاسر جهان به سرگرمی دسترسی پیدا کنید. این کانال ها شامل ایستگاه های تلویزیونی آزاد به هوا و پریمیوم با زبان های مختلف هستند. اگرچه این افزودنی می تواند شما را به این کانال های خارج از کشور منتقل کند ، اما نمی تواند شما را از محدودیت های منطقه ای آنها دور کند. می توانید این افزونه را از Super Repository نصب کنید.

بهترین افزودنیهای کد برای فیلم ها

12. BOB رونمایی کنید

BOB Unleashed ، که با عنوان BOB Unrestrict نیز شناخته می شود ، به لیست طولانی از سرویسهای پخش دسترسی می دهد ، اما بسیاری از آنها نیاز به اشتراکی دارند ، که BOB نمی تواند از آن استفاده کند. به این ترتیب ، برای به دست آوردن بیشترین استفاده از این افزودنی ، باید برای ورود به کانالهای پریمیوم اقدام کنید. BOB Unleashed در مخزن Noobs and Nerds موجود است.

13. طیف

Specto یک چنگال Exodus است که می توانید در زیر بخوانید. بانک اطلاعاتی فیلم جذابیت بزرگی دارد و همچنین فیلم هایی از کانال های تلویزیونی Sky وجود دارد ، اگرچه خوراک زنده آن ایستگاه ها نیست. این افزودنی در وب برای منابع جایگزین برای هر فیلم ذکر شده در اطراف جستجو خواهد کرد. هنگامی که یکی را انتخاب می کنید ، منو لیستی از گزینه هایی را انتخاب می کند که می توانید تماشا کنید.

14. فیلم های خانه ایمنی

فیلم Safehouse به فعالیت اصلی خود ادامه می دهد و فقط فیلم ها را لیست می کند (بیشتر سایر افزودنیهای مهم Kodi شامل نمایش ها و پخش های تلویزیونی زنده). این افزودنی از مخزن Dandy Media در دسترس است.

15. فیلم های Snag

این افزودنی منبع خوبی برای فیلم های بالیوود است. سرگرمی های خارق العاده ای از دیگر منابع متنوع ، از جمله فیلم های آفریقا و درام های کره نیز وجود دارد.

16. SALTS (همه منابع را پخش کنید)

"نمک" مخفف است "جریان تمام منابع." SALTS مانند بسیاری از افزودنیهای این گروه فیلم ، به شما امکان دسترسی به برنامه های تلویزیونی و درام های معروف را می دهد. این افزودنی از مخزن Kodil در دسترس است.

17. F.U.B.A.R.

کتابخانه F.U.B.A.R دامنه بسیار خوبی دارد و دارای دسته بندی هایی از جمله سرگرمی کودکان و همچنین فیلم های بالیوود است. این یک فیلم عالی است. این افزودنی از مخزن Mucky Duck در دسترس است.

18. پوزیدون

پوزیدون یکی از ستاره های Kodi است و به عنوان Exodus جدید مورد ستایش قرار می گیرد. این افزونه را می توانید از تعدادی مخازن از جمله Kodil و Noobs و Nerds بدست آورید.

19. خروج

خروج در بالای درخت بود تا اینکه مکانیسم زیرین آن در TVAddons.ag خاموش شد. اکنون می توانید افزونه Exodus را نصب کنید ، اما هیچ یک از ویدیوهایی که انتخاب می کنید پخش نمی شود. با وجود عدم دفاع ، Exodus هنوز از طریق Super Repository و Kodil توزیع می شود.

20. میثاق

میثاق جایگزین رسمی Exodus است. با این وجود بسیاری از پیوندهای آن با بسته شدن سایت های میزبانی آن از بین رفته است ، همین امر باعث شده تا پوزیدون در مسابقه جای خود را به جای Exodus بدهد. میثاق از مخازن Kodil و XvBMC موجود است.

بهترین افزودنیهای کد برای ورزش

21. تحویل

تحویل یک افزودنی ویژه خوب برای کارمندان فوتبال است. منوی سیستم شامل یک جدول لیگ برای لیگ برتر انگلیس است و از بازی های اخیر نکات برجسته زیادی وجود دارد. کانال های دیگر فیلم ها و نمایش های مربوط به ورزش را ارائه می دهند. تحویل فقط مربوط به ورزش نیست. این برنامه همچنین سرگرمی ، کمدی ، مستندساز و برنامه نویسی فصلی را برای کودکان ارائه می دهد.

22. افزایش جزر و مد

Rising Tides مکان مناسبی برای دسترسی به رویدادهای ورزشی زنده است ، اما بیشتر آنها فقط با عضویت در کانال پخش در دسترس هستند. کانال های ذکر شده در این افزودنی عبارتند از BT Sports ، ESPN ، Fox Sports و Bein Sports. می توانید این افزودنی را از مخازن ملا فابز دریافت کنید.

23. Elektra Vault

مانند Rising Tides ، Elektra Vaults منبع خوبی برای دسترسی به رویدادهای ورزشی ورزشی زنده است. نکات برجسته مسابقات اخیر نیز از طریق این افزونه در دسترس است.

24. VidTime

VidTime به جریانهای زنده مسابقات ورزشی دسترسی پیدا می کند و منبع خوبی برای مسابقات هاکی ، بسکتبال و UFC است. اگرچه این افزونه در پخش مستقیم تخصص دارد ، اما یک کتابخانه از نکات برجسته مسابقه نیز وجود دارد.

25. تکرار فوتبال

تکرار فوتبال در فوتبال تخصص دارد. این افزودنی مسابقات جنجالی از مسابقات را در اختیار شما قرار نمی دهد ، اما لیست قابل توجهی از لیگ های موجود در کتابخانه خود از جمله لیگ برتر ، لیگ قهرمانان اروپا ، بوندس لیگا آلمان و سری آ از ایتالیا را در خود جای داده است..

26. تلویزیون زنده Halow

هالو با کتابخانه چشمگیر خود از پیوندهایی به جریانهای زنده از رویدادهای ورزشی ، طرفداران خود را جذب می کند که به آنها دسترسی رایگان می دهد. این افزودنی بیشتر از ورزش فقط وجود دارد ، زیرا کتابخانه شامل کانال هایی برای سرگرمی کودکان ، فیلم ها و موارد دیگر می باشد. Halow شامل کانالهای رادیویی نیز می شود.

27. شیدایی ورزشی

اگر خوشحال هستید که دسترسی به سرگرمی های Kodi را پرداخت می کنید ، باید به شیدایی ورزشی نگاهی بیندازید. این سرویس اشتراک برای انگلستان جریان بی وقفه را به شما می دهد زیرا این شرکت سرمایه گذاری زیادی را در ظرفیت سرور و فناوری انتقال ویدیو انجام داده است.

بهترین افزودنیهای کد برای موسیقی

28. Bandsoot Vids

Bandsoot Vids در فیلم هایی از رویدادهای زنده تخصص دارد. این به معنای پخش همزمان در زمان واقعی رویدادها نیست ، بلکه ضبط های اجرای زنده مانند نمایش های صحنه ای و کنسرت های موسیقی است. با گفتن این موضوع ، کانال پخش جریانی مستقیم نیز دارد که شامل پوشش رویدادهای ورزشی است. این افزودنی همچنین دارای یک کتابخانه فیلم کلاسیک است ، هرچند که هیچ بلاکچین اخیر وجود ندارد.

29. جریان MP3

این یک افزونه پخش کننده موسیقی است که می توانید از Super Repository تهیه کنید. این کتابخانه به خوبی توسط ژانر فهرست بندی شده است ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا لیست پخش خود را جمع کنید.

30. BeatZ

BeatZ دارای یک کتابخانه موسیقی بسیار بزرگ است که شما را بی نهایت سرگرم می کند. این افزودنی پخش موسیقی از مخزن مخصوص خودش تهیه می شود که توسط Stream Army تولید شده است.

31. پخش کننده Rave

Rave Player دارای یک کتابخانه موسیقی عالی با بخش متمایز مجموعه ها و میکس های DJ است. مجموعه های طولانی یک جریان موسیقی از پیش آمیخته به شما می دهند که بدون نیاز به انتخاب آهنگ های خاص ، ساعت ها ادامه خواهد داشت.

32. منبع موسیقی

منبع موسیقی سرگرمی های موسیقی متنوعی دارد. این افزونه به کتابخانه ای از فایل های موسیقی دیجیتال و همچنین کانال های موسیقی ویدیویی دسترسی پیدا می کند. شما می توانید از طریق مجموعه های DJ و افزودنی و جریان به ایستگاه های رادیویی دیجیتال دسترسی پیدا کنید.

33. رادیو TuneIn

TuneIn یک برنامه موسیقی دیجیتال محبوب است. این افزونه باعث می شود این سرویس از طریق Kodi در دسترس باشد. برای دسترسی به سیستم از طریق Kodi به یک حساب TuneIn نیاز دارید. با این حال ، شما می توانید یک حساب کاربری به صورت رایگان دریافت کنید.

بهترین افزودنیهای کد برای Anime

34. AnimeGo

AnimeGo منبع عالی انیمیشن ژاپنی است. این افزونه به فیلم ها و سریال های انیمیشن دسترسی پیدا می کند. منابع AnimeGo سرعت انتقال خوبی را ارائه می دهند.

35. AnimeFTW.tv

این افزودنی انیمه دارای کتابخانه بزرگتری نسبت به AnimeGo است ، بنابراین اگر از طرفداران بزرگ انیمه و مانگا هستید ، این احتمالاً انتخاب بهتری برای شما خواهد بود.

36. KissAnime

KissAnime سگ برتر در میان افزونه های انیمه Kodi است. AnimeGo دارای 500 عنوان است ، در حالی که AnimeFTW.tv دارای 700 است. KissAnime دارای بیش از 6000 عنوان است. KissAnime به طور مداوم به روز می شود ، بنابراین سرگرمی های معاصر همیشه در دسترس است ، و همچنین عناوین بسیار قدیمی تر.

بهترین افزودنیهای کد برای کودکان

37. کارتون دلقک

کارتون دلقک از سوپر مخزن و Kodil در دسترس است. این افزودنی فقط منبع خوبی برای کارتون ها نیست ، بلکه فیلم ها و نمایش های کودکانه ای نیز دارد تا بچه های شما روی صفحه بچسبند.

38. کارتون در

CartoonOn بر روی کارتون های کودکان تمرکز دارد. این کتابخانه شامل کلاسیک ، سریال و فیلم است. این افزودنی Kodi از مخزن Noobs and Nerds موجود است.

39. نیکلودئون و نیکلودئون جونیور

Nickelodeon و Nickelodeon Jr ایستگاه های تلویزیونی کودکان بسیار محبوب هستند. با تشکر از این افزودنی ، این دو کانال تلویزیون کابلی اکنون در Kodi در دسترس هستند.

40. کارتون HD

Cartoon HD دارای یک کتابخانه عالی است که شامل مطالب آموزشی در کنار سرگرمی های کلاسیک کودکان است. این افزونه به خوبی حفظ شده و عاری از لینک های بد است. می توانید از طریق مخزن Xunity Talk به این سرویس دسترسی پیدا کنید.

41. کارتون های فوق العاده Kodi

سوپر کارتون Kodi یک پیشنهاد از رسانه عالی Dandy Media است ، و از طریق مخزن خود این شرکت در دسترس است. ساختار ناوبری این افزونه به گونه ای طراحی شده است که قابل استفاده است ، بنابراین فرزندان شما می توانند کنترل ها را انجام دهند و فیلم ها را انتخاب کنند.

بهترین افزودنیهای کد برای مستندها

42. مستندهای برتوس

اگر فیلم های واقعی را ترجیح می دهید ، این کتابخانه با صدها مستند غذای زیادی را برای فکر کردن به شما می دهد. این افزودنی Kodi مدتهاست است که کتابخانه ای کاملاً طبقه بندی شده و پیوندهای قابل اعتماد آن را به گروهی وفادار از پیروان بدست آورده است..

43. مستندهای Decado

این منبع عالی دیگری برای مستندها است. مانند بسیاری از افزودنیهای سرگرمی ، Decado Documentaries از YouTube به عنوان یکی از منابع آن استفاده می کند. بنابراین باید به منظور استفاده از این سیستم ، افزونه YouTube را نصب کنید. این و سایر افزودنیهای پشتیبانی به طور خودکار در کنار مستندهای Decado نصب خواهند شد. این افزودنی از سوپر مخازن و همچنین از Kodil در دسترس است.

44. فیلم برای اکشن

افزودنیهای Films For Action به کتابخانه ای با بیش از 2500 فیلم و مستند دسترسی پیدا می کند. منبع این فیلم ها گروه های فشار و فعالانی هستند که می خواهند برای کمک به تغییر جهان ، دلیلی را برجسته کنند. می توانید این تبلیغ را از مخزن پیش فرض Kodi نصب کنید.

45. افزودنی ناسا کدی

ناسا خروجی ویدئویی زیادی را تولید می کند ، هم برای توضیح ماموریت خود برای عموم و هم در نتیجه کاوش و تحقیق. تعداد زیادی از آن فیلم برای دیدن عموم از طریق این افزونه Kodi در دسترس است. علاوه بر فیلم ، این افزونه به پخش جریانی از تصاویر ماهواره ای نیز دسترسی پیدا می کند. این افزودنی در مخزن پیش فرض Kodi موجود است.

بهترین افزودنیهای Kodi برای کانالهای Premium

46. ​​افزودنیهای Nemesis Kodi

Nemesis یک سرویس پولی است که از طریق انواع سیستم های ویدئویی از جمله تورنت از طریق سیستمی به نام Real-Debrid استفاده می کند. فیلم ها با فرمت 4K با کیفیت بالا در دسترس هستند و با سرعت بالایی تحویل داده می شوند. محتوای موجود از طریق این افزونه شامل فیلم ، نمایش ، انیمه ، کارتون ، کتاب صوتی و مواد بزرگسال است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از VPN هنگام تورنت ، بهترین VPN ما را در سایت های تورنت مشاهده کنید.

47. جریان های Vader

Vader Streams یک سرویس برتر است که کانالهای پریمیوم را ارائه می دهد. این موارد شامل HBO ، Hulu و AMC HD است. رویدادهای ورزشی که معمولاً به پرداخت هزینه برای هر بازدید نیاز دارند نیز در هزینه اشتراک الحاقی Vader Streams گنجانده می شوند.

48. UFC Finest / Planet MMA

Planet MMA نام جدید UFC Finest است. این افزودنی پرداخت برای هر بازدید ، دعوا های UFC را به صورت زنده ارائه می دهد و همچنین شامل کتابخانه ای از پروفایل های جنگنده ، دعوا های گذشته ، مستندها و سرگرمی های مربوط به UFC است. این افزودنی از طریق مخزن Magic Ares Project در دسترس است.

49. ورزش

برای استفاده از این افزونه باید هزینه اشتراک پرداخت کنید و شرکت فقط بیت کوین را می پذیرد. با این حال ، این هزینه به شما امکان می دهد تا به برنامه های زنده از جمله بازی های NBA و NHL ، به همراه مسابقات فوتبال از سراسر جهان دسترسی پیدا کنید..

50. فیلمOn TV

این یک کتابخانه فیلم مستقر در انگلیس است که از طریق مرورگرها به مشترکان تحویل داده می شود: شما همچنین می توانید به لطف یک افزودنی ، از طریق Kodi به آن دسترسی پیدا کنید. برای دریافت جریان افزودنی ، باید یک حساب کاربری با FilmOn TV باز کنید. می توانید از طریق مخزن Cazwall به این افزونه دسترسی پیدا کنید.

نحوه نصب افزونه های Kodi

سه راه مختلف برای دریافت یک افزودنی وجود دارد. می توانید یک فایل زیپ افزونه ، یا یک فایل zip مخزن را بارگیری کنید ، یا می توانید از طریق وب به یک مخزن متصل شوید. برای نصب هر یک ، مراحل زیر را دنبال کنید.

یک افزودنی را با یک فایل فشرده بارگیری کنید

اگر تلاش شما برای افزودنی بارگیری فایل zip را شروع کرد ، باید فایل را در Kodi نصب کنید. یک افزودنی واحد ، که ممکن است برنامه های پشتیبانی را نیز نصب کند ، در یک پرونده با کلمه موجود است "افزونه" در آغاز نام خود یک مخزن حاوی افزودنیهای بسیاری است و نام آن با این کلمه آغاز می شود "مخزن."

گام یک

از دایرکتوری که فایل پستی در آن بارگیری شده است ، یادداشت کنید.

گام دوم

Kodi را باز کنید و کلیک کنید مواد افزودنی در منوی کناری صفحه اصلی. برای رسیدن به مرورگر افزودنی ، روی نماد کادر باز در سمت چپ بالای صفحه افزودنیها کلیک کنید.

افزودنیهای Kodi دسترسی به مرورگر

مرحله سوم

کلیک کنید از زیپ نصب کنید. برای انتخاب پرونده بارگیری شده ، از طریق ساختار فهرست خود حرکت کنید.

Kodi افزونه را از پرونده zip نصب کنید

کلیک خوب.

اگر فایل zip یک افزونه است ، اکنون افزونه را نصب می کند. اگر مخزن باشد ، باید افزونه را از مخزن نصب کنید (به تصویر زیر مراجعه کنید).

افزودنی را از یک آدرس وب بارگیری کنید

گام یک

نماد cog را در سمت چپ بالای جریان اصلی Kodi فشار دهید. با این کار شما به صفحه تنظیمات خواهید رسید.

دسترسی به تنظیمات Kodi

گام دوم

کلیک کنید روی مدیر فایل آیکون.

دسترسی به مدیر فایل کد

مرحله سوم

روی دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید.

منبع افزودن کد

مرحله چهارم

بر روی کلمه مربوطه در صفحه افزودن منبع کلیک کنید و URL مخزن را تایپ کنید. این باید از ابتدا شروع شود "http: //" یا "https: //" و باید بریدگی داشته باشد ("/") در انتهای آدرس.

کد افزودن صفحه منبع

کلیک خوب.

مرحله پنجم

یک نام برای پیوند وارد کنید و کلیک کنید خوب.

مخزن کد از پیوند تنظیم شده است

مرحله ششم

دکمه فرار را دو بار فشار دهید تا به صفحه اصلی Kodi برگردید. کلیک کنید مواد افزودنی در منوی کناری.

مورد منوی افزودنیهای Kodi

روی نماد جعبه باز در سمت چپ بالای منو کلیک کنید.

مرحله هفتم

انتخاب کنید از پرونده zip نصب کنید در مرورگر افزودنی. پیوندی را که در File Manager تنظیم کرده اید انتخاب کنید و فشار دهید خوب.

Kodi یک مخزن را نصب می کند

اکنون باید افزونه را از مخزنی که به تازگی در دسترس سیستم قرار داده است ، نصب کنید.

نصب و افزودنی از یک مخزن

گام یک

در مرورگر افزودنی ، کلیک کنید از مخزن نصب کنید.

مرورگر افزودنیهای Kodi از مخزن نصب می کند

این لیستی از مخازن موجود را به شما ارائه می دهد - هم از طریق لینکها و هم از طریق نصب شده از فایلهای zip.

گام دوم

روی مخزنی که حاوی افزونه ای است که می خواهید نصب کنید کلیک کنید. لیستی از انواع افزودنی به شما ارائه می شود.

فهرست مخزن کد

مرحله سوم

در لیست افزودنیهای موجود حرکت کنید. بر روی یکی که می خواهید کلیک کنید.

Kodi افزونه را از مخزن انتخاب می کند

مرحله چهارم

مطبوعات نصب در صفحه جزئیات.

کد افزودنی را نصب کنید

بیشتر افزودنیها به برنامه های اضافی نیاز دارند. در صفحه بعدی به شما گفته می شود. کلیک کنید خوب ادامه.

یک سری پیام به شما می گوید که هر عنصر نصب شده است.

نتیجه

مواد افزودنی ، Kodi را بسیار جالب تر می کند. آنها می توانند سرگرمی شما را از سرتاسر جهان به ارمغان بیاورند. با این حال ، بسیاری از کانال ها به گونه ای محدود شده اند که فقط افرادی در کشورهایی که هر سرویس مستقر است اجازه دسترسی به آنها را دارند.

با نصب یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) می توانید از این محدودیت های منطقه ای مطلع شوید. VPN به شما امکان می دهد یک مکان را انتخاب کنید. هنگامی که آن را روشن کردید ، هر کس موقعیت مکانی شما را بررسی کند فکر خواهد کرد که شما در کشوری که انتخاب کرده اید هستید. این ترفند امکان دسترسی به کلیه کانالهایی را که فقط برای سایر کشورها در دسترس هستند فراهم می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فناوری ، بهترین راهنمای Kodi VPN ما را بررسی کنید.

برای گسترش افق سرگرمی خود ، یک VPN را با Kodi ترکیب کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me