پروتکل BitTorrent ابزاری بسیار مؤثر و کارآمد برای به اشتراک گذاری و "بارگیری" محتوا است. سرویس های پخش آنلاین مانند سرویس های ارائه شده از طریق برنامه Kodi یا از طریق وب سایت های جریان ، این روزها همه عناوین را می گیرند ، اما تورنت های سنتی بسیار محبوب هستند. با استفاده از VPN ، می توانید در سایت ها ایمن بمانید ، برای اطلاعات بیشتر به بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای سایت های تورنت مراجعه کنید.

برای تورنت به یک مشتری BitTorrent نیاز دارید. این نرم افزاری است که به شما امکان می دهد تا فایلها را در رایانه خود با سایر کاربران BitTorrent به منظور "بارگیری" محتوا به اشتراک بگذارید. خبر خوب این است که تعداد زیادی مشتری خوب BitTorrent در آنجا حضور دارند.

هشدار: تورنتینگ از نظر فنی قانونی است به شرطی که به شما اجازه صاحبان محتوا را بدهید. اگر مجوز ندارید ، توصیه می شود که به دلیل روشی که پروتکل BitTorrent کار می کند ، سوراخ نکنید ، برای دارندگان کپی رایت آسان است که آدرس IP هرکس را که مالکیت معنوی خود را بارگیری می کند ، کشف کنند. آنها می توانند به ISP شما اطلاع دهند یا علیه شما اقدام قانونی کنند.

بنابراین مهم است که هنگام بارگیری از وب سایت های ذکر شده در زیر ، از یک VPN محافظت کنید. یک VPN IP واقعی شما را مخفی می کند و ترافیک شما را رمزگذاری می کند تا ISP شما نتواند آنچه شما انجام می دهید را ببینید. همچنین ایده خوبی است که در صورت قطع VPN در هنگام بارگیری از سوییچ kill برای محافظت از شما استفاده کنید. برای مقاله مفصل تر درباره بهترین VPN ها برای استفاده ، این مقاله را مطالعه کنید.

اما بازگشت به موضوع مورد بحث ، بهترین مشتری چیست?


بهترین چیست?

انتخاب ویرایشگر

برنده

qBitTorrent

Qbittorrent Mac

طرفداران

 • متن باز
 • سبک وزن
 • کارآمد
 • می تواند به VPN متصل شود
 • کاملاً برجسته

CONS

 • فکر نمی کنم

به عنوان یک طرفدار طولانی مدت Vuze ، برای این کار چیزی کاملاً طول کشید سبک وزن مشتری BitTorrent با منبع باز برای جایگزینی Vuze در دسک تاپ من. یکی از دلایلی که این مدت طولانی با Vuze گیر کردم ، امکان اتصال مشتری تورنت به رابط VPN من است.

اگرچه اگر نرم افزار VPN شما دارای سوئیچ kill است ، کاملاً ضروری نیست ، اما من همیشه از این لایه امنیتی اضافی قدردانی کرده ام. در صورت فعال بودن VPN ، مشتری از دانلود تورنت جلوگیری می کند.

qBitTorrent نه تنها از این ویژگی پشتیبانی می کند ، بلکه اجرای آن را بسیار ساده تر می کند. این یک عامل بزرگ در ایجاد تغییر من بود ، همانطور که qBitTorrent کم و متوسط ​​100 مگابایت یا اندازه نصب کمتر بود (اندازه دقیق بسته به بستر). نفس با qBitTorrent وجود ندارد!

با وجود این ، qBitTorrent تقریباً به همه چیزهایی که بیشتر تورنت ها نیاز دارند ، می باشد. این شامل رمزگذاری پروتکل BitTorrent ، اولویت بندی تورنت ، پرس و جو تورنت ، بارگیری محتوای انتخابی ، ایجاد تورنت ، دسترسی از راه دور و اشتراک RSS است. می توانید تورنت را از درون مشتری جستجو کنید ، و دستگاه پخش رسانه ای داخلی مفید است.

qBitTorrent 100٪ رایگان و بدون آگهی است. این برنامه برای Windows ، MacOS و Linux موجود است. برای مشاهده دقیق تر این نرم افزار عالی ، از جمله دستورالعمل نحوه اتصال qBittorrent به رابط VPN خود ، لطفاً 5 بهترین VPN را برای qBittorrent بررسی کنید..

مکان 2

انتقال

مشتری انتقال

طرفداران

 • متن باز
 • سبک وزن
 • تن از ویژگی ها
 • بسیار
 • بصورت بومی در بسیاری از سیستم عامل های مبهم موجود است

CONS

 • زیاد نیست (آسیب پذیری باید تا زمانی که بیشتر شما این مطلب را خوانده اید برطرف شود)

انتقال زندگی را به عنوان یک مشتری BitTorrent تنها مک و لینوکس آغاز کرد ، جایی که باعث ایجاد شهرت فوق العاده ای شد. کاربران ویندوز هم اکنون می توانند این کار را انجام دهند. اگرچه یک مشتری BitTorrent بسیار توانمند است ، قرعه کشی اصلی انتقال رابط کاربری زیبا آن است که با اعلان های Growl برای کاربران Mac تکمیل شده است..

اما همه چیز در مورد زیبا به نظر نمی رسد. ویژگی های انتقال پشتیبانی از پشتیبانی از webseed ، رمزگذاری پروتکل BitTorrent ، دایرکتوری تماشا ، ویرایش ردیاب ، محدودیت سرعت جهانی و هر تورنت و موارد دیگر است. همچنین از افزونه های اختیاری پشتیبانی می کند که می تواند مجموعه ویژگی های آن را گسترش دهد. اینها شامل ابزارهای اشتراک RSS و افزونه Kodi است.

انتقال اخیراً به لطف آسیب پذیری که می تواند توسط هکرها مورد سوء استفاده قرار بگیرد ، عناوین اصلی را به خود اختصاص داده است. من این مقاله را بعداً در مقاله بحث می کنم ، اما یک پچ در دسترس است و به هر حال مسئله خیلی راحت است که خود را برطرف کنید. بنابراین تصمیم گرفتم اجازه ندهم این مشکل در رتبه 5 انتقال در 5 راهنمای برتر تأثیر بگذارد.

انتقال 100٪ رایگان و منبع باز است. این برنامه برای Windows ، Mac OSX / MacOS ، Linux (بسیاری از موارد دلخواه) ، FreeBSD ، Gentoo و موارد دیگر در دسترس است.

مقام 3

ووزه

مشتری Vuze

طرفداران

 • کاملاً کاملاً برجسته
 • می توانید بارگیری را به VPN متصل کنید
 • تعداد زیادی پلاگین در دسترس برای افزایش کارایی
 • ساخته شده در پخش کننده ویدیو
 • برنامه های عالی Android

CONS

 • تا حدودی حجیم و منابع سنگین
 • تبلیغات
 • سعی می کند crapware را نصب کند
 • فقط تا حدی منبع باز است
 • رابط می تواند زیباتر و بصری تر باشد

Vuze نوه مشتری های BitTorrent است. این دیگر منبع باز نیست و تا حدودی زیر وزن ویژگی های بی شمار خود می پیچد. به عبارت دیگر ، مخالف قطبی مشتریان سبک وزن مانند qBitTorrent است.

اما چه کسی گفت بارگیری از ویژگی ها لزوما چیز بدی است؟ اکثر تورنترها هرگز از تمام ابزارهای موجود استفاده نخواهند کرد ، اما تقریباً هیچ کاری در رابطه با تورنت وجود ندارد که Vuze قادر به انجام آن نیست. این شامل توانایی اتصال Vuze به آداپتور VPN شما است ، اما همچنین موارد جالب توجه دیگری مانند کشف محتوا را از طریق اشتراک های خودکار ، داشتن یک پخش کننده رسانه یکپارچه ، مدیریت از راه دور و موارد دیگر بارگذاری می کند..

با استفاده از رابط کشیدن و رها کردن Vuze ، می توانید پرونده ها را به چندین فرمت تبدیل کرده و بارگیری های خود را با استفاده از آمار و تصویرهای گوناگونی تجزیه و تحلیل کنید. Vuze رویای کاربر قدرت است.

در روند نزولی ، Vuze از نظر منابع سنگین و بسیار زشت است (به خصوص وقتی که با Transmission مقایسه شود!) رابط کاربری دست و پا گیر آن نیز سن خود را نشان می دهد. با وارد کردن آگهی ها در نسخه رایگان ، به این وضعیت کمک نمی شود و یا اینکه نمی خواهید در هنگام نصب نیز احتیاط کنید ، اگر نمی خواهید یک بار دیجیتال را نیز نصب کنید..

اگرچه Vuze در درجه اول رایگان است ، یک نسخه حق بیمه نیز با قیمت 29.90 دلار در سال نیز در دسترس است. اشتراک Vuze Plus تبلیغات را حذف می کند و اسکن ضد ویروس داخلی ، یک دی وی دی رایتر و ... را در اختیار شما قرار می دهد "الان بازی کن" پشتیبانی. مسلماً بسیار بد بو است!

این همچنین من را به این نکته می رساند که علیرغم ریشه های منبع باز ، Vuze اکنون نرم افزار اختصاصی منبع بسته است. شایان ذکر است که به نظر می رسد گزارش های مربوط به درگذشت Vuze بسیار زودرس است. Vuze 5.7.6.0 در اکتبر 2017 منتشر شد و کاملاً کاربردی است.

بر خلاف مشتری دسک تاپ ، برنامه عالی Android بسیار سبک وزن و بدون آگهی است. نسخه حرفه ای اکنون از طریق خرید درون برنامه ای (حدود 4 دلار) در دسترس است ، اما من نتوانستم تعیین کنم چه ویژگی هایی به این کار اضافه می کند (و همچنین برای تأمین پول لازم برای یافتن این موارد از طریق پوسته پوستی نیز کمک شایانی می کنم!).

Vuze Remote یک برنامه کاربردی مفید برای آندروید است که به شما امکان می دهد بارگیری از تورنت رومیزی خود را از راه دور کنترل کنید.

Vuze برای Windows ، Mac OSX / MacOS ، Linux و Android در دسترس است.

مکان 4

زمان پاپ کورن

زمان پاپ کورن ژانویه 2018

طرفداران

 • پخش سریع از محتوای BitTorrent با کیفیت بالا!
 • متن باز
 • رابط بسیار هوشمند
 • پشتیبانی از Chromecast ، Airplay و DLNA
 • تقریباً در مورد هر سیستم عامل موجود است

CONS

 • فقط برای محتوای ویدیویی

تمام برنامه های دیگر در این لیست مشتری های BitTorrent هستند. شما یک فایل .torrent را بارگیری می کنید یا روی پیوند آهنربا کلیک می کنید ، و محتوا در رایانه خود که در آن بصورت محلی ذخیره شده است ، بارگیری می کنید..

زمان پاپ کورن متفاوت است؛ این برنامه منبع باز است که از فناوری BitTorrent برای پخش محتوای ویدیوی با کیفیت بالا به کلیه سیستم عامل های اصلی استفاده می کند. این بدان معناست که برخلاف مشتریان سنتی BitTorrent ، می توانید بدون انتظار برای اتمام بارگیری ، فیلم تماشا کنید یا نمایش دهید. ممکن است فکر کنید "زمان پاپ کورن بی خطر است?", این می تواند برای کامپیوتر شما خطرناک باشد ، اما با استفاده از VPN می توانید دستگاه خود را ایمن نگه دارید.

از داشتن یک رابط کاربری بسیار نرم و بصری و همچنین دسترسی به کتابخانه عظیمی از مطالب به روز ، قابل توجه است.

اگرچه در درجه اول یک بستر جریان است ، اما محتوا نیز می تواند به صورت محلی بارگیری شود (و برخی از محتوا همیشه ذخیره می شود). نسخه های مختلف (چنگال) از زمان Popcorn در دسترس است ، اما من اکیداً توصیه می کنم فقط از یکی از چنگالهای توصیه شده در بهترین VPN برای راهنمای Time Popcorn استفاده کنید.

ویژگی های خاص بسته به نوع چنگال مورد استفاده شما کمی متفاوت است ، اما بخار دادن به تلویزیون صفحه بزرگ شما از طریق Chromecast ، Airplay و DLNA بسیار استاندارد است..

Popcorn Time رایگان است و نسخه های قابل احترام عاری از تبلیغات و سایر ابزارهای تبلیغاتی در دسترس است. این برنامه برای Windows ، Mac OSX / MacOS ، Linux و Android در دسترس است. PopcornTime.to حتی دارای یک برنامه VPN iOS است که بدون جیلبریک کردن دستگاه شما قابل نصب است.

مکان 5

آبشار

مشتری مشتری

طرفداران

 • متن باز
 • سبک وزن
 • بسیاری از ویژگی ها
 • قابل ارتقا از طریق افزونه ها (شامل RSS)

CONS

 • نسبت به سایر مشتری های دیگر کاملاً کم نظیر است

مانند qBitTorrent ، Deluge یک مشتری BitTorrent نسبتاً معمولی اما سبک و منبع باز است. لیست ویژگی های آن زیاد نیست ، اما برای رضایت بیشتر کاربران باید بیش از اندازه کافی باشد. این ویژگی ها شامل مدیریت از راه دور وب و پشتیبانی از لینک های آهنربا است.

قابلیت عملکرد را می توان با طیف وسیعی از افزونه های داخلی و شخص ثالث گسترش داد. نکات برجسته شامل افزونه هایی برای پشتیبانی RSS ، اعلان های Growl ، پخش در هنگام بارگیری و موارد دیگر است.

Deluge کاملاً FOSS است ، بدون هیچگونه تبلیغاتی یا crapware. این برنامه برای ویندوز ، OSX ، لینوکس (دیتروشوهای مختلف) و FreeBSD در دسترس است.

سؤالات متداول در مورد مشتری

BitTorrent چیست؟?

BitTorrent یک پروتکل مشترک اشتراک فایل به همتا (P2P) محبوب است. به جای اینکه در سرور متمرکز که از آن بارگیری می کنید ، ذخیره شود ، فایل های تورنت در بسیاری از کاربران BitTorrent دیگر به اشتراک گذاشته می شوند. از این طریق پرونده های محبوب می توانند به راحتی در بین صدها کاربر به اشتراک گذاشته شوند.

هنگامی که شما "بارگیری" می کنید (که نوعی سوء استفاده در هنگام تورنت است) پرونده ای را با استفاده از پروتکل BitTorrent تهیه می کنید ، کاری که شما انجام می دهید اشتراک گذاری قطعات کوچک از آن با همه افراد دیگری است که در حال بارگیری همان پرونده هستند.

هنگامی که تمام قطعات مورد نیاز برای مجدد آن پرونده را پیدا کردید ، یک پرونده "بارگیری" می شود. پس از بارگیری ، پرونده "بذر" (ادامه اشتراک) پرونده خوب است. برای کمک به دیگران در رسیدن به 100٪ اتمام.

چرا از مشتری استفاده می کنیم?

اگرچه هنوز هم بسیار پرطرفدار است ، اما استفاده از BitTorrent در سالهای اخیر تا حدودی کاهش یافته است. این تا حدودی به لطف ثروت گزینه های پخش جریان قانونی از طرف ارائه دهندگان مانند Netflix و Amazon Prime وجود دارد. محبوبیت گزینه های غیرقانونی ، مانند وب سایت های Kodi و استریم ، نیز یک عامل است. برای راهنمایی های برتر و بهترین VPN برای پخش در زیر به راهنماهای زیر مراجعه کنید:

 • VPN amazon Prime
 • VPN Netflix
 • VPN Kodi
 • iPlayer VPN

با این حال ، روش سنتی بارگیری با استفاده از یک سرویس گیرنده BitTorrent ، مزایای اصلی را ارائه می دهد:

 • محتوای BitTorrent به صورت محلی بارگیری می شود ، بنابراین برای همیشه در دسترس است و به راحتی از لحاظ جسمی بین دستگاه ها قابل انتقال است.
 • به معنای واقعی کلمه ، هر نوع محتوای دیجیتالی قابل بارگیری است - نه فقط محتوای ویدیویی. این شامل نرم افزار ، تصاویر ، کتاب الکترونیکی ، بازی ها ، و ... است که شما آن را نامگذاری می کنید!
 • اما وقتی صحبت از محتوای ویدیو می شود ، کیفیت اغلب به طور قابل توجهی بالاتر از محتوای پخش شده است. دلیل این امر نیازی به پایین نگه داشتن اندازه پرونده برای جلوگیری از بروز بافر نیست ، زیرا محتوا به صورت محلی پخش می شود.
 • BitTorrent روشی بسیار کارآمد و کم مصرف است که بتوانید محتوای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و تبلیغ کنید.

لینوکس تورنت

بسیاری از توزیع کنندگان لینوکس پیوندهای تورنت را بهترین راه توزیع نرم افزار خود بدون نیاز به میزبانی روی سرورهای پرهزینه می دانند.

هنگام تورنت از یک VPN استفاده کنید

محتوای BitTorrent در میان چندین رایانه خانگی مشترک است. این برای حفظ حریم خصوصی خوب نیست زیرا به اشتراک گذاشتن پرونده ها با یک دسته دیگر از "بارگیری کنندگان" تصادفی در اینترنت به سختی خصوصی نیست.

با استفاده از نرم افزار مناسب (که شامل بسیاری از مشتری های محبوب BitTorrent است) ، دیدن آدرس های اینترنتی پروتکل منحصر به فرد (IP) هر شخص دیگری که به اشتراک گذاری ("بارگیری") نیز می پردازد ، بسیار آسان است..

لیست همسالان

همانطور که در بالا نشان داده شده است ، می توانید آدرس IP هر شخص دیگری را که در حال بارگیری همان پرونده های من است ، ببینم.

VPN از شما محافظت می کند

VPN هنگام بارگیری از شما محافظت می کند زیرا:

 • VPN اطلاعات آدرس IP شما را از سایر بارگیری کنندگان مخفی می کند.
 • یک VPN تمام ترافیک اینترنت بین رایانه شما و سرور VPN را رمزگذاری می کند.
 • موارد فوق بدان معنی است که ISP شما نمی تواند آنچه را بارگیری می کنید را مشاهده کنید.

VPN هایی که دارای سیاست های قوی ورود به سیستم هستند ، مهم نیست که چه فشارهایی را تحت فشار قرار دهند. اگر VPN به هر دلیل سانسور شود ، وب سایت ها را نیز از حالت انسداد خارج می کند.

بنابراین تا زمانی که P2P مجاز باشد ، VPN برای محافظت از حریم خصوصی شما هنگام بارگیری بسیار مؤثر است.

برای بررسی دقیق تر نحوه عملکرد VPN ها ، لطفاً VPN را برای مبتدیان بررسی کنید - آنچه باید بدانید. برای راهنمای عمیق تر استفاده از VPN در هنگام تورنت ، بهترین راهنمای VPN را برای راهنمای تورنت بررسی کنید..

رمزگذاری پروتکل BitTorrent

برخی از مشتریان BitTorrent از رمزگذاری پروتکل BitTorrent پشتیبانی می کنند. این موارد شامل Transmission ، qBitTorrent و Vuze است. این ویژگی برای پنهان کردن این واقعیت است که از ارائه دهنده خدمات اینترنت خود (ISP) torrent می کنید..

VPN ها نیز این کار را انجام می دهند ، همچنین آدرس IP واقعی شما را از دیگر کاربران تورنت و هر کس دیگری که در اینترنت مشاهده می کند مخفی می کند. علاوه بر این:

"تجزیه و تحلیل رمزگذاری پروتکل BitTorrent نشان داده است که اندازه گیری های آماری اندازه بسته ها و جهت بسته های 100 بسته اول در یک جلسه TCP می تواند برای شناسایی پروتکل مبهم با دقت بیش از 96٪ استفاده شود."

این بدان معنی است که حتی ابتدایی ترین تکنیک های Deep Packet Inspection (DPI) می توانند تعیین کنند که شما از BitTorrent استفاده می کنید. حال ، درست است که DPI همچنین می تواند به راحتی استفاده از VPN را تشخیص دهد (مگر اینکه دچار مشکل شود) ، اما در حالی که دلایل قانونی زیادی برای استفاده از VPN وجود دارد ، تنها یک دلیل برای استفاده از رمزگذاری پروتکل BitTorrent وجود دارد ...

بنابراین استفاده از رمزگذاری پروتکل BitTorrent بهتر از استفاده از هیچ چیز نیست ، اما استفاده از VPN در هنگام بارگیری محافظت بسیار بهتری را ارائه می دهد.

چگونه می توانم از یک مشتری BitTorrent استفاده کنم?

یکی از دلایل محبوبیت سرویس های پخش آنلاین (از جمله استفاده از جعبه های Kodi) این درک است که torrenting یک سرگرمی عجیب و غریب است که نیاز به دانش فنی دارد. در واقعیت ، با این حال ، torrenting بسیار آسان است.

 1. یک مشتری BitTorrent را از لیست بالا بارگیری و نصب کنید.
 2. (اختیاری اما به شدت توصیه می شود) اطمینان حاصل کنید که VPN در حال اجرا است. این کار سانسور سایتهای تورنت را دور می زند ، IP شما را از سایر افرادی که با آنها همکاری می کنید پنهان می کند و بارگیری های خود را از ISP خود مخفی می کند. برای داشتن لیستی از خدمات پیشنهادی ، راهنمای VPN for Torrents ما را بررسی کنید.
 3. از وب سایت BitTorrent دیدن کنید. این وب سایت ها پیوندهایی به پرونده های تورنت دارند. می توانید مطالبی را که مورد علاقه شما است ، جستجو کنید یا چیز خاصی را جستجو کنید. بسیاری از وب سایت ها شامل بررسی های کاربران از تورنت ها هستند ، که می تواند به شما در انتخاب تورنت خوب کمک کند.
 4. وقتی محتوای مورد نظر خود را پیدا کردید ، به سادگی روی لینک تورنت یا پیوند آهنربا کلیک کنید. تورنت در مشتری BitTorrent شما باز می شود و بارگیری را شروع می کند.
 5. هنگامی که بارگیری 100٪ به پایان رسید ، لذت ببرید! برخی از سرویس گیرندگان BitTorrent دارای پخش کننده های رسانه ای هستند ، اما VLC هر پرونده رسانه ای را که می توانید در آن پرتاب کنید ، تقریباً پخش خواهد شد..

بذر

BitTorrent یک بستر غیرمتمرکز در اشتراک فایل است. برای اینکه کار کند ، کاربران پرونده ها را با سایر کاربران به اشتراک می گذارند. این در حالی است که شما یک فایل را بارگیری می کنید ، اما پس از اتمام بارگیری یک فایل به منظور بهره مندی از کاربران دیگر ، BitTorrent خود را باز نگه دارید.

این به عنوان بذر شناخته می شود ، و متن مناسب برای بذر به نسبت حداقل 1: 1 در نظر گرفته می شود (یعنی مقدار مشابه داده هایی را که بارگیری می کنید برای سایر کاربران بارگذاری کنید.) بیشتر مشتری های BitTorrent نسبت بذر فایلهای بارگیری شده را نشان می دهند..

باقی مسایل

صادقانه بگویید ، لازم نیست اطلاعات بیشتری درباره تورنت بدانید تا اطلاعات فوق. اگر می خواهید موضوع را بیشتر بررسی کنید ، با این وجود ، این واژه نامه معرفی خوبی برای ژارگون مورد استفاده است.

به طور خاص ، تورنت های فیلم دارای تعداد زیادی مزاح هستند که با آنها ارتباط دارد. به منظور تصمیم گیری آگاهانه در مورد محتوای مورد نظر برای بارگیری ، مفید است که خود را با آن آشنا کنید.

یک نکته برای تماشای سایتهای تورنت عمومی پیوندهای پشتیبانی شده است. اینها اغلب به صورت برجسته نمایش داده می شوند ، و اغلب عمداً برای سردرگمی طراحی شده اند. آنها معمولاً به سایتهای بارگیری مستقیم تجاری یا خدمات Usenet اشاره می کنند. به دنبال پیوندی باشید که به طور خاص می گوید "تورنت" یا "پیوند آهنربا".

تورنت

uTorrent (و خواهر و برادر تقریباً یکسان آن مشتری رسمی BitTorrent) محبوب ترین مشتری BitTorrent در جهان است. بنابراین منطقی است که بپرسم چرا من آن را در این 5 لیست برتر قرار نداده ام.

uTorrent منبع بسته است و خود را با تبلیغات پشتیبانی می کند. اگر به اندازه کافی عمیق وارد تنظیمات نرم افزار شوید ، می توانید این تبلیغات را خاموش کنید ، اما این هنوز هم بسیار تحریک کننده است. این نظر شخصی من است (و سلام ، این لیست یک انتخاب شخصی است) ، این بدان معنی است که uTorrent دارای همه معایب Vuze است ، اما به عنوان بسیاری از ویژگی های مفید نیست.

بنابراین اگر می خواهید مشتری BitTorrent با پشتیبانی از آگهی با منبع بسته کمی clunky باشد ، اما شخصی که این کار را با ارائه ویژگی های زیادی جبران می کند ، از Vuze استفاده کنید. نظرات دیگر در دسترس است.

آسیب پذیری انتقال

یک محقق امنیتی نقص در انتقال را کشف کرده است که می تواند به هکرها اجازه دهد کد های مخرب را بر روی رایانه های اهداف اجرا کنند. از نظر تئوری ، این امر به آنها امکان می دهد تا سیستم آلوده را به طور کامل تصاحب کنند.

این نقص از ویژگی آرامش در ویژگی دسترسی از راه دور وب انتقال استفاده می کند. توجه داشته باشید که این اثبات حمله مفهومی است و هیچ مدرکی مبنی بر بهره برداری از آن در طبیعت وجود ندارد. قبلاً یک پچ موجود است و انتقال اعلام کرده است که به زودی یک بروزرسانی در دسترس خواهد بود که آن را گنجانیده است.

تعمیر انتقال مک

از طرف دیگر ، این نقص به اندازه کافی آسان است که برای خودتان برطرف کنید. اگر از ویژگی دسترسی از راه دور وب استفاده نمی کنید ، آن را خاموش کنید! برو به تنظیمات برگزیده -> از راه دور ، و علامت "فعال کردن دسترسی از راه دور" را انتخاب کنید. اگر از ویژگی دسترسی از راه دور وب استفاده می کنید ، رمزعبور پیش فرض را به چیزی امن تغییر دهید. آسان!

توجه داشته باشید که محقق امنیتی که این نقص را کشف کرده است ، اظهار داشت که سایر مشتریان BitTorrents نیز ممکن است آسیب پذیر باشند. بنابراین احتمالاً ایده خوبی است که تنظیمات مشابه را در هر مشتری که استفاده می کنید بررسی کنید.

نتیجه

در هر صورت ، جمعیت تورنت بیش از حد توسط مشتریان بزرگ BitTorrent سرو می شود! در حقیقت ، این لیست 5 صدر حتی به سختی سطح بسیاری از موجودات را خراشیده نمی کند. این واقعیت که اکثر آنها نرم افزار رایگان و منبع باز (FOSS) هستند ، خروسهای قلب من را گرم می کنند!

با وجود چنین گزینه های زیادی در دسترس ، من مطمئن هستم که بسیاری از شما مورد علاقه خود را خواهید داشت که در اینجا ذکر نشده است. اگر چنین است ، لطفاً بنویسید تا به من و خوانندگان دیگر بگویید که چرا فکر می کنید خیلی عالی است!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me