ZPN


 • قیمت گذاری

  از جانب 1.99 دلار
  / ماه

ProPrivacy.com نمره
8.5 از 10

خلاصه

با تعهد چشمگیر به حریم شخصی کاربران و انتخاب ، ZPN سرویس VPN با کیفیت بسیار غیرمعمول و کاملاً غیرمعمول را به صورت رایگان ارائه می دهد - و گزینه های پرداخت شده آنها حتی بهتر است.

آمار سریع

 • ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین)
  8 مگابیت بر ثانیه
 • صلاحیت قضایی
  امارات متحده عربی
 • اتصالات همزمان
  5
 • کشورها
  20

امکانات

ZPN توسط Vostok Soft FZC اداره می شود و مقر آن در امارات متحده عربی است - اطلاعات بیشتر در مورد این زیر. این امکان دسترسی به 272 سرور VPN در بیش از 20 مکان در سراسر جهان را فراهم می کند ، و به کاربران سرویس کامل Premium حداکثر تا پنج اتصال همزمان مجاز است. ZPN همچنین در تمام اتصالات فعال VPN دارای فایروال داخلی است و امنیت و ثبات اضافی را به سرویس آنها اضافه می کند. به عنوان مثال ، این به آنها امکان می دهد تا از فعالیت آن برای مواردی مانند حملات انکار سرویس (DDoS) توزیع شده جلوگیری کنند.

بازدید از ZPN »

سرعت و عملکرد

سرعت اتصال بیش از VPN ZPN با اتصال تست محافظت نشده ما مقایسه می شود: علیرغم چند فرو رفتن ، سرعت به طور کلی از نظر منطقی بالا بود و قابلیت اطمینان نیز خوب بود. در مرور ، پخش و بارگیری از طریق سرورهای رایگان یا Premium مشکلی نداشتیم.

zpn_download
zpn_upload
نمودارها بالاترین ، کمترین و متوسط ​​سرعت را برای هر مکان / VPN نشان می دهند. برای اطلاعات بیشتر به پست ما در تست های سرعت جدید ما مراجعه کنید.

همانطور که گفته شد ، محافظت در برابر نشت DNS قوی است ، و ما در آزمایش IP ما مشکلی نداشتیم - به جز اینکه یکی از سرورهای فرانسوی که به آن متصل شدیم با آزمایش مکان ما در ایتالیا شناخته شد. ZPN از Google برای نیازهای DNS خود استفاده می کند.

قیمت گذاری و برنامه ریزی

چهار روش برای استفاده از ZPN وجود دارد و دو مورد کاملاً رایگان هستند:

در مرحله اول ، در دستگاه تلفن همراه با استفاده از مشتری آندروید ، شما می توانید از VPN بصورت ساعتی و بدون نیاز به ثبت نام در ZPN استفاده کنید. این شما را به دو مکان محدود می کند و بعد از یک ساعت شما را جدا می کند اما کار خود را خیلی خوب انجام می دهد - مناسب است که به آن Easy Connect گفته شود.

در مرحله دوم ، امکان استفاده از خدمات به صورت رایگان در هر دستگاه ، مشروط بر ثبت نام با ZPN و محدودیت انتقال داده ماهانه 10 گیگابایتی وجود دارد. پهنای باند نیز محدود است ، اما شما به سه مکان دیگر از گزینه ساعتی آسان اتصال دسترسی دارید. ترافیک همتا به همسالان برای کاربران یا خدمات رایگان غیرفعال است.

برای کاربرانی که مایل به سرویس کامل ZPN هستند ، دو گزینه دیگر وجود دارد:

اشتراک "موبایل" اجازه استفاده از سرویس را فقط در یک دستگاه با محدودیت انتقال داده 50 گیگابایتی می دهد ، اما همه مکانهای 20+ VPN در دسترس هستند و محدودیتی در استفاده از P2P وجود ندارد. این ارزانترین راه برای خرید ZPN است ، با اشتراکی سالانه 1.99 دلار در ماه.

سرانجام ، اشتراک کامل "حق بیمه" وجود دارد. خرید این کار به صورت مکرر ماهانه 5،99 دلار در هر ماه هزینه دارد ، اما اگر سالانه پرداخت کنید این ارزان تر است. بعلاوه این امکان را می دهد تا پنج اتصال همزمان داشته باشید و محدودیتی در انتقال داده یا پهنای باند وجود ندارد.

نقد و بررسی ZPN

پرداخت را می توان با BitCoin و همچنین PayPal یا کارت اعتباری انجام داد و این امکان را برای سطح بالایی از ناشناس بودن در صورت دلخواه فراهم می کند. با توجه به سطح خدمات رایگان ارائه شده توسط آنها ، اطمینان حاصل شود که 7 روز پس انداز پول در صورت رضایت کامل پس از خرید کاربران و خرید اشتراک.

امنیت و حریم خصوصی

ZPN در مورد شفافیت و انتخاب کاربر و همچنین امنیت بسیار جدی است و این در ارائه پروتکل آنها منعکس شده است. با رد PPTP به عنوان بسیار ناامن ، آنها اتصالات L2TP را ارائه می دهند ، اما به درستی مهم در OpenVPN با گزینه اضافه کردن SSL در بالا برای یک لایه امنیتی بیشتر و پیچیدگی. علاوه بر این ، آنها یک رابط وب برای انتخاب با جزئیات ، سطح دقیق امنیتی که شما به عنوان یک کاربر ثبت نام شده نیاز دارید ، فراهم می کنند. این محدوده از تنظیم پیش فرض OpenVPN BlowFish-128 گرفته تا رمزنگاری بسیار قوی AES-256 است. احراز هویت Hash را می توان با SHA1 یا MD5 انجام داد و دستیابی به دست RSA-2048 افزایش می یابد. این یک سطح عالی از امنیت است و گزینه SSL نیز باعث می شود تا محدودیت هایی در استفاده از OpenVPN در برخی کشورها ساده تر شود..

علی رغم اینکه در امارات متحده عربی مستقر است - کشوری خصمانه با کاربران VPN - ZPN به عنوان اپراتور سرورهای VPN مستقر در خارج از کشور هیچگونه محدودیت قانونی ندارد. آنها درمورد وضعیت VPN در امارات در وبلاگ خود صادقانه و آینده هستند ، و ما می توانیم تأیید کنیم که آنچه که درباره وضعیت قانونی استفاده از VPN نوشتند با سایر منابع مستقل اینترنتی مطابقت دارد. این یک وضعیت عجیب و غریب است ، اما مهمترین نکته برای کاربران ZPN این است که آنها نباید انتظار دخالت در دولت قضایی را داشته باشند.

ZPN همچنین دارای یک سیاست اکثراً بدون اشتباه است: برای کاربران رایگان ، سیاهههای مربوط به پهنای باند برای ردیابی محدودیت های سرویس نگه داشته می شوند ، اما برای کاربران Premium هیچ سیاهه ای در هر مورد نگهداری نمی شود. این همچنین بدان معنی است که در صورت درخواست یک درخواست حقوقی مناسب از نظر حقوقی ، هیچ کاری برای ZPN وجود ندارد.

همه موارد فوق ZPN را به یک VPN بسیار امن تبدیل می کند و کاربران می توانند از استاندارد بالایی از حریم شخصی و ناشناس بودن انتظار داشته باشند.

راحتی در استفاده

وب سایت ZPN خوب به نظر می رسد ، به راحتی حرکت می کند و احساس حرفه ای می کند. اطلاعات به آسانی قابل دستیابی است و اسناد مهم مانند خط مشی رازداری و شرایط استفاده به آسانی در دسترس بوده و درک آن آسان است. برخی از اطلاعات فنی در مورد VPN در صفحات اول ارجاع شده است ، و هنگامی که کاربران به طور رایگان ثبت نام کردند ، می توانند سطح دقیق امنیتی را که توسط اتصال VPN انتخابی خود استفاده می کنند (و کنترل کنند) مشاهده کنند - واقعاً ویژگی بسیار خوشایندی. کاربران غیر پریمیوم نیز دقیقاً میزان استفاده از حدود ماهانه آنها را در داشبورد حساب خود نشان می دهند.

zpnim_homepage_600

همچنین در وب سایت یک وبلاگ به طور مرتب و به روز قرار می گیرد که دارای پست هایی در موضوعات مختلف است. پیمایش سریع ، پستی را در مورد وضعیت حقوقی پیرامون استفاده از VPN در دبی ، پیشنهاد ویژه برای کاربران انجمن های وب و چند راهنما برای استفاده از VPN برای اهداف عملی نشان می دهد..

پشتیبانی

تنها شکل پشتیبانی شخصی ZPN از طریق بلیط های مبتنی بر وب است که برای همه افرادی که در وب سایت ثبت نام کرده اند باز است. ما سیستم را آسان برای استفاده پیدا کردیم و هیچ وقت مجبور نبودیم بیش از چند ساعت برای پاسخی مودبانه ، مفصل و مفید صبر کنیم: در حالی که ما در ابتدا مشکلاتی را برای دریافت سطح رمزگذاری تبلیغ شده از طریق یک مشتری OpenVPN شخص ثالث داشتیم ، پشتیبانی توانستیم برای شناسایی و رفع مشکل ظرف چند ساعت. اگرچه این کارکردی است ، خوشحال می شود گزینه های بیشتری را برای پشتیبانی مستقیم مشاهده کنید ، و حتی امکان افزودن پرونده ها به بلیط ها یک پیشرفت محسوب می شود. ما همچنین کمی گیج شدیم تا ببینیم که تاریخچه بلیط ما به طرز مرموزی از طریق مکالمه با پشتیبانی از بین می رود - خوشبختانه پاسخ به ایمیل ممکن است.

zpnim_support_600

همچنین یک سؤال متداول در سایت وجود دارد ، اما این امر به واسطه بینش در مورد مشکلات فنی احتمالی ، پیشنهاد چندانی نمی کند. راهنماهای تنظیمات ، که کاملاً دقیق و مفصل هستند ، بسیار مفیدتر هستند - درباره این موارد بیشتر در زیر آمده است. تیم ZPN در شبکه های اجتماعی نیز فعال هستند ، اما به واسطه تعامل دو طرفه قابل مشاهده نیست - به عنوان مثال ، در صفحه فیس بوک آنها چندین سؤال بی پاسخ را مشاهده کردیم.

نرم افزار VPN

ثبت نام

وب سایت ZPN ادعا می کند که شما می توانید در 45 ثانیه ثبت نام کنید ، و این احتمالاً دقیق است. از شما خواسته شده است که یک نام کاربری و رمزعبور وارد کنید ، همچنین یک آدرس ایمیلی که باید قبل از فعال شدن حساب تأیید شود ، وارد کنید. کاری که طولانی ترین زمان را برای ما به وجود آورد ، پر کردن کپچا طولانی - هرچند ما به جای استفاده از سرویس VPN پر شده از رباتها ، خیلی بهتر بود این کار را انجام دهیم..

پس از ثبت نام ، یک ایمیل خوب دریافت می کنید که به شما می گوید بعدی چه کاری را انجام دهید و هنگام کلیک برای تأیید آدرس ایمیل خود ، راهنمایی بیشتری در دسترس است. این بسیار خوب است که یک ارائه دهنده VPN را برای کمک به کاربران جدید در اولین مرحله به شما کمک می کند.

سرویس گیرنده ویندوز VPN ZPN

ZPN دارای یک سرویس دهنده VPN ساده و تمیز برای ویندوز است: از لحاظ بصری یادآور یک برنامه تلفن هوشمند است ، آن را به خوبی کار می کند و استفاده از آن آسان است. انتخاب سرور و اتصال ساده و بدیهی است ، و برخی از گزینه های قدرتمند از طریق نماد منو در سمت چپ قابل دسترسی هستند.

نقد و بررسی ZPN

همچنین گزینه شروع VPN به صورت خودکار با ویندوز ، یک Kill Switch وجود دارد که در صورت خرابی اتصال از فرار ترافیک جلوگیری می کند و گزینه های محافظت در برابر نشت DNS و IPv6 طراحی شده برای جلوگیری از بروز هرگونه احتمال بروز نشت. حفاظت نشت DNS با تغییر فیزیکی آداپتور شبکه ویندوز شما برای استفاده از سرورهای DNS ZPN و ویژگی حفاظت از نشت IPv6 با غیرفعال کردن کامل IPv6 در اتصال VPN کار می کند. اینها هر دو گزینه هستهای "هسته ای" هستند ، اما به مراتب قابل اطمینان تر از برخی دیگر از اجرای های ظریف تر که ما دیده ایم.

مشتری همچنین گزینه تغییر پروتکل و پورت مورد استفاده توسط VPN را در اختیار شما قرار می دهد که برای عملکرد مناسب آن در شرایط مختلف شبکه مفید است. کادر بارگیری برای بارگذاری پیکربندیها از ابزار وب همانطور که در بالا گفته شد نیز وجود دارد ، این امکان را می دهد تا کنترل دقیقاً گرانولی بر روی دقیقاً چه سطح امنیتی شما در اتصال VPN خود داشته باشید. سرانجام ، گزینه های مشتری با تنظیمات فعال یا غیرفعال به روزرسانی های اتوماتیک ، و همچنین دکمه ای برای بررسی و نصب به روزرسانی های فوری ، گردآوری شده است..

سایر سکوها

ZPN و همچنین مشتریانی که از Windows ، Android و iOS استفاده می کنند ، راهنمایی های با کیفیت بالا را برای اکثر سیستم عامل ها ارائه می دهند. ما به خصوص خوشحال شدیم که شامل راهنماهای استفاده از این سرویس با مراجعان شخص ثالث OpenVPN در ویندوز ، مک ، iOS ، اندروید و لینوکس ، و همچنین پشتیبانی قوی برای فایلهای پیکربندی OpenVPN بسیار شخصی شده است. این امر بیشتر شفافیت خدمات را ارتقا می بخشد و مشاهده این که آیا شما واقعا تبلیغی را دریافت می کنید ، آسان می شود.

برنامه Android ZPN

برنامه Android که از فروشگاه Play موجود است ، از نظر بصری بسیار شبیه به سرویس گیرنده ویندوز است ، با اضافه شدن نسخه رایگان ساعتی نسخه رایگان VPN ، بدون ثبت نام. گزینه های مفید عبارتند از: امکان انتخاب بین اتصالات TCP یا UDP و همچنین انتخاب پورت برای اتصال به سیستم ، و همچنین ویژگی صرفه جویی در باتری نیز وجود دارد.

zpnim_android_connected_600

مانند سرویس گیرنده Windows ، می توانید تنظیمات پیکربندی را از رابط وب خود بارگیری کنید. خوب است اگر گزینه ای برای شروع خودکار VPN با تلفن یا فعال کردن خودکار محافظت در شبکه های خاص وجود داشت ، اما مشتری هنوز هم نسبتاً قدرتمند و بسیار آسان است.

افکار نهایی

با داشتن یک مشتری قوی ، شفافیت عالی ، قابلیت شخصی سازی بالا و عوامل پشتیبانی بسیار مفید ، ZPN یک سرویس VPN واقعاً خوب را با طیف وسیعی از قیمت های بسیار مناسب ارائه می دهد - البته کمترین آن البته کاملاً رایگان نیست. بسیار جالب توجه است که استفاده از سرویس رایگان باعث نمی شود احساس کنید که شما یک شهروند درجه دو هستید ، اما هنوز هم برای توجیه ارتقاء به اشتراک حق بیمه پیشنهاد کافی وجود دارد. ترکیبی از خدمات عالی عالی به علاوه ضمانت برگشت پول به این معنی است که هیچ دلیلی برای امتحان نکردن ZPN وجود ندارد - پیوند زیر را دنبال کنید و ببینید که چه فکر می کنید.

بازدید از ZPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me