ما چگونگی تغییر نظرات را تغییر داده ایم!
ما اخیراً روند امتیاز دهی خود را برای همه بررسی ها در ProPrivacy.com به روز کرده ایم. جزئیات معیارهای امتیاز دهی جدید ما را می توان در اینجا یافت

ZoogVPN

 • قیمت گذاری

  از جانب 1.75 دلار
  / ماه

 • موجود در:


  • پنجره ها

  • سیستم عامل مک

  • اندروید

  • iOS
 • رفع انسداد:


  • نتفلیکس

  • iPlayer

ProPrivacy.com نمره
7.8 از 10

خلاصه

ZoogVPN ارائه دهنده مستقر در یونان ، یک کشور اتحادیه اروپا است که سابقه اجرای دستورالعمل های نگهداری داده را دارد. با این حال ، اعتقاد بر این نیست که این خدمات روی خدمات VPN مستقر در کشور تأثیر بگذارد. ZoogVPN در ابتدا با عنوان "ZoogTV" شناخته می شد - خدماتی که عمدتاً با هدف انسداد محتوا از طریق Smart DNS انجام می شد. امروزه Zoog خدمات خود را به یک سرویس تمام عیار VPN گسترش داده است. این انتخاب پروتکل هایی از جمله OpenVPN را فراهم می کند و دارای خط مشی صفر روی نقشه های ضد آب است. سرعت نیز از نظر منطقی سریع است - به این معنی که این VPN برای پخش مناسب است.

آمار سریع

 • اتصالات همزمان
  5
 • صلاحیت قضایی
  یونان
 • کشورها
  25
 • ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین)
  57.35 Mbps

قیمت

24 ماه

1.75 دلار
هر ماه


12 ماه

$ 2.99
هر ماه

1 ماه

$ 7.99
هر ماه

ZoogVPN دو طرح متفاوت ارائه می دهد - یک برنامه رایگان و یک برنامه پرداخت. برنامه پرداخت شده یک VPN با حق بیمه کاملاً برجسته است ، در حالی که این طرح رایگان فاقد تعدادی ویژگی است و دارای رمزگذاری ضعیفی است.

طرح ZoogVPN پرداخت شده را می توانید در چندین دوره اشتراک مختلف خریداری کنید: دو سال ، یک سال ، شش ماه و ماهانه. گزینه دو ساله تخفیف سنگین را ارائه می دهد و فقط 29.99 دلار هزینه دارد. این معادل فقط 1.25 در هر ماه است. یعنی غیرقابل انکار ، گزاره ای بسیار ارزان است. به خصوص با توجه به اینکه قرار است بسیاری از سرویس های جریان را مسدود کند.

بطور عجیب و غریب ، اشتراک یک ساله بیش از یک اشتراک دو ساله 35.88 در سال هزینه دارد. بنابراین ممکن است شما نیز کاملاً آن طرح را فراموش کنید.

یک ماه مبلغ 6.99 دلار را برای شما رقم می زند ، در حالی که برنامه شش ماهه شما 19.99 دلار (معادل 3.33 دلار در هر ماه) هزینه می کند. به طور کلی برنامه دو ساله یک معامله است ، بنابراین اگر قصد خرید اشتراکی را دارید توصیه می کنیم این موارد را رعایت کنید.

ZoogVPN روشهای پرداخت زیر را ارائه می دهد: Visa ، MasterCard ، PayPal ، Bitcoin و Paymentwall. ZoogVPN همچنین 7 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. بنابراین اگر به هر دلیلی از برنامه پرداخت نشده راضی نیستید می توانید نظر خود را تغییر دهید.

پشتیبانی از بسترهای نرم افزاری پرداخت


ویزا / مستر کارت


امکس


رمزنگاری

امکانات

 • 40+ سرور در 25+ کشور
 • پشتیبانی P2P
 • هیچ سیاهه ای نیست
 • پهنای باند و استفاده نامحدود
 • 5 دستگاه همزمان
 • برنامه های کاربر پسند
 • Killswitch در Mac OS X و Windows (بدون killswitch iOS یا اندرویدی)
 • پروکسی SOCKS5
 • 7 روز ضمانت برگشت پول
 • پروتکل های OpenVPN UDP 1194 / TCP 443، IKEv2، PPTP و L2TP / IPsec
 • پشتیبانی 24/7 مشتری
 • برنامه رایگان (3 سرور ، 2 گیگابایت محدودیت بارگیری ، با رمزگذاری 128 بیتی)
 • Obfuscation در Android (ویژگی ZoogShadowing)

همانطور که از لیست بالا مشاهده می کنید ، Zoog VPN با بیشتر تنظیمات مهم مورد نیاز شما به اندازه کافی ارائه می شود.

تورنت
اتصالات همزمان 5
پشتیبانی روتر
پورت حمل و نقل
انتخاب بندر
روترها پشتیبانی می کنند روتر Vilfo با ZoogVPN DD-WRT Tomato از قبل نصب شده است
سرورهای فلزی یا مجازی برهنه ترکیبی
کل سرورها 40
کشورها 25

مسدود کردن Netflix?

ZoogVPN خدماتی است که دسترسی به سرویسهای پخش کننده مانند Netflix US ، iPlayer BBC و ITV Hub را با قیمت بسیار مناسب فراهم می کند. اگرچه این سریعترین VPN در بازار نیست ، اما با سایر VPN های برتر که مورد بررسی قرار داده ایم ، نزدیک عمل می کند. بنابراین ، مطمئناً باید به اندازه کافی سریع باشد که بدون بافر از جریان لذت ببرند.

علاوه بر این ، ZoogVPN از مسیر خود خارج شده است تا انبوه آدرسهای IP موجود برای پخش جریان را به صورت گسترده افزایش دهد ، به این معنی که شما در نتیجه باید تراکم بسیار کمتری داشته باشید و سرعت بیشتری داشته باشید..

در واقع ، ZoogVPN به ما اطمینان داده است كه هم اكنون با موفقیت از انسداد كتابخانه های ایالات متحده ، انگلستان ، كانادا ، استرالیا و هند نتفلیكس استفاده شده است. این گزینه بسیار محدود گزینه های NEtflix است.

بهترین نتفلیکس VPN را دریافت کنید

بهترین VPN را برای iPlayer BBC دریافت کنید

نتفلیکس
iPlayer

سرعت و عملکرد

در ProPrivacy.com ما سرعت VPN را 3 بار در روز با استفاده از یک سیستم تست سرعت علمی مبتنی بر سرور آزمایش می کنیم. ما سرورهای مستقر در استرالیا ، هنگ کنگ ، ایالات متحده و انگلیس را برای میانگین های بین المللی و محلی و همچنین سرعت پشت سر هم آزمایش می کنیم. در نمودار زیر می توانید نتایج آن تست ها را در طول ماه در تابستان 2020 مشاهده کنید. همانطور که مشاهده می کنید ، VPN با سرعت بارگیری بسیار عالی در حدود 43 مگابیت در ثانیه ، با حداکثر "پشت سر هم" سرعت حدود 259 مگابیت در ثانیه. این سرعت های بسیار خوبی هستند که این VPN را برای پخش فیلم های HD یا فایل های dowloading بسیار عالی می کند.

تست سرعت ZoogVPN

نشت IP ، DNS Leaks و WebRTC

ما این VPN را برای نشت با استفاده از IPLeak.net آزمایش کردیم و هیچ گونه نشتی درباره IP یا DNS در Mac یا Windows کشف نکردیم. با این حال ، ما یک نشت WebRTC در ویندوز کشف کردیم به این معنی که شما باید WebRTC را غیرفعال کنید یا از یک برنامه افزودنی مسدود کننده WebRTC در مرورگر خود استفاده کنید. در کل این یک مشکل نسبتاً جزئی است (تا زمانی که نشت را به یکی از این دو روش وصل کنید و بررسی کنید که نشت دیگر ماندگار نیست).

حریم خصوصی و امنیت

انسداد (خفا)
حفاظت نشت IPv4
حفاظت نشت WebRTC
کلید کشتار
خود میزبان / DNS Proxied آره

ZoogVPN در یونان مستقر است. تصور نمی شود نظارت مشکلی باشد و به طور کلی مکان خوبی برای ارائه دهنده VPN است. البته ، هر کشور اتحادیه اروپا که دستورالعملهای مربوط به نگهداری داده ها را اجرا می کند ، می تواند به طرز مشکوکی به چشم بیاید.

خبر خوب این است که ZoogVPN سیاهههای مربوط به صفر را نگه می دارد - بدون استفاده از سیاهههای مربوط به استفاده یا ثبت اتصال. این بدان معناست که VPN از نظر تئوریک نباید چیزی برای تسویه آن داشته باشد ، حتی اگر مقامات بیایند در خانه آن را بزنند.

ZoogVPN رمزنگاری عالی OpenVPN را با برنامه پرداخت شده از طریق رمزنگار AES 256 بیتی (برای کانالهای کنترل و داده) و HMAC SHA1 (کانال داده) / HMAC SHA256 (کانال کنترل) برای تأیید اعتبار ارائه می دهد. Zoog همچنین از دستبند RSA-2048 و DHE-2048 PFS یا Secure Forward Secrey استفاده می کند. این باعث می شود از نظر حریم شخصی به یک سرویس بسیار خوب تبدیل شود.

با این حال ، شایان ذکر است که در برنامه رایگان OpenVPN با رمزگذاری ضعیف 128 بیتی محافظت می شود ، هر چند که تقریباً قدرتمند نیست - هنوز به صورت رایگان بسیار خوب است. با گفتن این امر ، این امکان وجود دارد که سایر قسمتهای رمزگذاری آزاد (auth ، handshake ، PFS) نیز ضعیف تر باشند. بنابراین ما معمولاً توصیه می کنیم از نسخه رایگان برای حفظ حریم خصوصی استفاده کنید.

متأسفانه ، Zoog در هر یک از برنامه های تلفن همراه خود یک killswitch ارائه نمی دهد.

تجربه ی کاربر

استفاده از وب سایت و مشتریان Zoog VPN بسیار آسان است. با توجه به این نکته ، من قطعاً این VPN را برای مبتدیان VPN غیرتکنولوژیک توصیه می کنم.

همچنین این VPN است که ویژگی های بسیار خوبی را در اختیار شما قرار می دهد. کاربران می توانند از طریق پروتکل های رمزگذاری مختلف جابجا شوند در دسترس بودن یک پروکسی SOCKS5 برای همه کاربران پریمیوم یک مزیت است..

من واقعاً آن را دوست دارم "قطعنامه API دستی" ویژگی. این ویژگی به گونه ای طراحی شده است که در کشورهایی مانند امارات متحده عربی ، قطر ، روسیه ، ترکیه ، چین بتواند از دیوارهای آتش VPN دور بزند. این اجازه می دهد تا حتی اگر دامنه VPN توسط ISP در لیست سیاه قرار بگیرد وارد VPN شوند.

Mac OS X

این VPN احتمالاً مناسب کاربران Mac است. سرویس گیرنده Mac کاملاً از محافظت در برابر نشت DNS و سوئیچ kill استفاده می شود. این باعث می شود Zoog برای کاربرانی که می خواهند از طریق P2P بارگیری کنند ، کامل باشد. OpenVPN و IKEv2 هر دو در مشتری موجود هستند. که این تنها مشتری ZoogVPN است که در آن کاربران می توانند بین پروتکل ها جابجا شوند. کاربران Mac OS X همچنین به این سیستم دسترسی پیدا می کنند "قطعنامه API دستی" ویژگی ورود به سیستم VPN در کشورهایی که URL های VPN فایروال دارند.

پنجره ها

سرویس گیرنده ویندوز دسترسی به وضوح دستی API و حفاظت نشت DNS را فراهم می کند. سرویس گیرنده ویندوز دارای killswitch است ، به این معنی که این VPN برای شما از طریق P2P برای تورنت امن است. در ویندوز کاربران از OpenVPN UDP و TCP و IKEv2 استفاده می کنند.

اندروید

مشتری Android بسیار آسان است و برای رفع انسداد سیستم عامل های جریان یا دور زدن سانسور مناسب است. سرویس گیرنده Android رمزگذاری OpenVPN (UDP و TCP) را پیاده سازی می کند. این ماشین دارای killswitch نیست ، اما مطمئناً به اندازه کافی مناسب است که از حریم خصوصی اکثر مردم در خانه و WiFi عمومی محافظت می کند. برنامه اندرویدی همچنین دارای ویژگی انسداد VPN با نام ZoogShadowing است. این به کاربران کمک می کند تا در کشورهایی که ISP ها استفاده از VPN را مسدود می کنند ، از فایروال ها و بلوک های VPN دور بزنند.

iOS

مشتری iOS IKEv2 را بطور پیش فرض پیاده سازی می کند. بنابراین هر کسی که می خواهد از طریق OpenVPN وصل شود باید این کار را با استفاده از برنامه اتصال شخص ثالث OpenVPN انجام دهد. با این حال ، IKEv2 یک پروتکل سریع و ایمن است که برای بسیاری از نیازهای رفع انسداد افراد مناسب است. عدم وجود killswitch باعث نمی شود این VPN برای حفظ حریم خصوصی ضد آب باشد. با این حال ، برای رفع انسداد جریانات این VPN iOS خوب است.

خدمات مشتری

تضمین بازگشت پول
پشتیبانی 24 ساعته
طول ضمانت برگشت پول 7
چت زنده
امتحان رایگان بله - برای همیشه رایگان

ZoogVPN دارای پشتیبانی 24/7 مشتری چت زنده ، سؤالات متداول آنلاین و وبلاگ است. اینها همه راه های خوبی برای مصرف کنندگان برای یافتن راه حل هایی برای مشکلاتی است که ممکن است با آنها روبرو شوند. وقتی صحبت از گفتگوی زنده می آید از این VPN برتری می کند. ارائه پاسخ سریع فنی به سؤالات با سهولت. یکی از بهترین تیمهای پشتیبانی مشتری که با آنها روبرو شده ام.

به طور کلی

ZoogVPN خدماتی است که جعبه های زیادی را رعایت می کند ، به خصوص با توجه به قیمت. قرار گرفتن در یونان برای حفظ حریم خصوصی بسیار خوب است و به دلیل اینکه ثبت صفر را حفظ می کند به این VPN می توان اعتماد کرد. این نکته جالب توجه است که ZoogVPN در وهله اول در مشتریانی که می خواهند جریان را از حالت انسداد خارج کنند ، به بازار عرضه می شود.

با توجه به حفظ حریم خصوصی ، لازم به ذکر است که عدم وجود killswitch در Android و iOS کمی ناامیدکننده است - اما به سختی یک معامله گر برای بیشتر افراد است.

از طرف دیگر ، این VPN دارای یک killswitch برای Mac OS X و Windows است - بنابراین این VPN برای Torrenting در دستگاههای رومیزی مناسب است. در هر دو مکینتاش و ویندوز ، این VPN کاملاً خوب گرد شده است و به راحتی می توانید گزینه ای باورنکردنی برای قیمت در نظر بگیرید.

ما دوست داریم که این VPN دارای سرورهایی باشد که به رفع انسداد سرویس های پخش کننده تلویزیون اختصاص داده شده است و با هزینه فقط 29.99 دلار به مدت دو سال ، هیچ انکاری وجود ندارد که کف آن را با بسیاری از خدمات مشابه پاک می کند. علاوه بر این ، ما می توانیم از صمیم قلب برای تیم خدمات رسانی به مشتری خود وعده دهیم.

اگر می خواهید قبل از خرید امتحان کنید ، می توانید از نسخه رایگان ZoogVPN برای این کار استفاده کنید. با این وجود شایان ذکر است که سرورهای جریان به صورت رایگان در دسترس نیستند. خبر خوب این است که شما می توانید VPN را برای پخش Netflix با استفاده از 7 روز ضمانت برگشت پول آن ، تست کنید! یک VPN عالی که احتمالاً انتخاب بزرگی برای تعداد زیادی از جمعیت است.

بازدید از ZoogVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me