WiTopia

 • قیمت گذاری

  از جانب 5.83 دلار
  / ماه

 • موجود در:


  • پنجره ها

  • سیستم عامل مک

  • iOS

  • اندروید

  • لینوکس

ProPrivacy.com نمره
7.7 از 10

خلاصه

WiTopia Personal VPN مطمئناً هنگام بازدید از وب سایت ارائه دهنده ، با تاییدیه هایی از نیویورک تایمز و اکونومیست ، اولین تصور مثبت را نشان می دهد. برداشت های خوب نیز ادامه می یابد؛ با تشکر از نرم افزار مشتری عالی و پشتیبانی فوری 24/7. اما متأسفانه ، WiTopia Personal VPN با عملکرد بسیار متغیری به خود اجازه می دهد تا شما را با خدمتی که توصی آن دشوار است ، رها کند..

آمار سریع

 • صلاحیت قضایی
  ایالات متحده
 • اتصالات همزمان
  8
 • کشورها
  42

امکانات

 • سرورها در 42 کشور
 • نرم افزار مشتری کاملاً طراحی شده و مبتکرانه (برای PC و Mac)
 • عالی 24/7 پشتیبانی چت زنده
 • انتخاب پروتکل های رمزگذاری (OpenVPN در حق بیمه)
 • پشتیبانی از برخی سیستم عامل های مبهم

سرعت و عملکرد

ما تعدادی تست سرعت را برای بررسی عملکرد WiTopia انجام دادیم. برای شروع ، من از Speedtest.net برای محک زدن ارتباط خود بدون اتصال VPN استفاده کردم. سرعت بارگیری من معیار کمی کمتر از 7 مگابیت بر ثانیه بود.

بعد ، من سرور لیسبون را که توسط مشتری WiTopia انتخاب شده بود ، آزمایش کردم "اتصال سریع" حالت نتیجه ناامید کننده بود ، زیرا تقریبا سرعت بارگیری من را نصف کرد. بعد ، من از طریق L2TP به نیویورک وصل شدم و دوباره تست کردم. این نتیجه حتی بدتر بود - به مراتب کمتر از نیمی از سرعت بارگیری اولیه ما. سرانجام ، من به سرور لندن متصل شدم و سرعتهایی که کمتر از 6 مگابیت در ثانیه بدست آوردم ، بهترین نتیجه من از این سرویس بود.


به طور کلی من از نتایج مختلط ناامید شدم ، زیرا آنها تقریباً مطمئناً امکان پخش من را بدون ایجاد باتری در سرویس از بین می برند.

قیمت و برنامه

1 ماه

5.83 دلار
هر ماه

WiTopia Personal VPN دو سرویس VPN ارائه می دهد ، a "پایه ای" بسته و یک "حرفه ای" گزینه. آنها همچنین یک راه حل VPN سخت افزاری ارائه می دهند ، اما در این بررسی وجود ندارد.

دو تفاوت اساسی بین این دو بسته وجود دارد: The "حرفه ای" گزینه سرورهای VPN را در طیف وسیعی از کشورها ارائه می دهد و در کنار مجموعه ای از پروتکل های VPN دیگر ، از OpenVPN پشتیبانی می کند. ارزانتر "پایه ای" بسته ای از OpenVPN پشتیبانی نمی کند ، که پروتکل مورد نظر ما برای امنیت و حفظ حریم خصوصی است.

تفاوت مهم دیگر این است که "حرفه ای" این بسته فقط به صورت اشتراک شش ماهه یا سالانه (به ترتیب 39.99 دلار یا 69.99 دلار) در دسترس است. "پایه ای" بسته همچنین برای دوره های کوتاه تر ماهانه و سه ماهانه در دسترس است. یک ماه فقط 5.99 دلار به شما بازپرداخت می کند ، که این یک قیمت اولیه بد نیست. با این حال ، با توجه به خدمات به طور کلی ، من آن را حتی در این نقطه قیمت توصیه نمی کنم.

اگرچه WiTopia هیچ آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد ، اما تبلیغاتی را انجام می دهند "بی قید و شرط" با ضمانت برگشت 30 روزه پول. با این حال ، واقعیت این است که ضمانت برگشت پول همیشه مطابق شکایات مشترکان رعایت نمی شود.

حریم خصوصی و امنیت

WiTopia طیف خوبی از پروتکل های رمزنگاری را ارائه می دهد ، و ما پیدا کردن جزئیات فنی مورد نظر را آسان کردیم.

WiTopia PPTP ، L2TP را بر روی گزینه های پروتکل IPsec و Cisco IPsec ارائه می دهد. علاوه بر این ، OpenVPN (SSL) برای کسانی که مشترک این برنامه هستند ، در دسترس است "حرفه ای" بسته رمزگذاری حداکثر 256 بیتی در حساب حق بیمه موجود است. با این حال ، من نمی توانم تأیید کنم که آیا OpenVPN با Secure Forward Secreyî اجرا شده است ، و بنابراین نمی توانم به طور قطعی امنیت سیستم عامل را تضمین کنم.

ما با سیاست حفظ حریم خصوصی ارائه دهنده مشورت کردیم و همچنین برای روشن شدن خط مشی ورود به سیستم WiTopia با بخش پشتیبانی صحبت کردیم. به ما گفته شد كه شركت عمداً فعالیتهای مشتری را نظارت و یا ذخیره نمی كند و پرونده های حافظه پنهان مرتباً از بین می روند. با این حال ، WiTopia نگه می دارد "دنباله دار" ورود به سیستم که آنها استفاده می کنند برای شناسایی هر گونه نقض در شرایط خدمات خود.

برای نتیجه گیری ، من قطعاً نمی توانم این سرویس را برای اهداف حفظ حریم خصوصی توصیه کنم.

افکار نهایی

ما واقعاً امیدهای بالایی برای WiTopia داشتیم - پشتیبانی خوبی را تجربه کردیم ، قیمت مناسب بود و نرم افزار مشتری واقعاً خوب طراحی شده بود.

بنابراین ، شرم فریاد بود که در تست های سرعت ما ، چنین سرعت اتصالی متناقض را تجربه کنیم ، نتیجه آن از خیلی خوب تا واقعاً افتضاح است.

علاوه بر این ، این VPN کاملاً فاقد ویژگی های مهمی مانند killswitch است. همچنین عدم وجود OpenVPN در برخی از برنامه های اشتراک ناامید کننده است. برای نتیجه گیری ، ما در مقایسه با سایر VPN ها در یک دامنه قیمت مشابه ، این سرویس را بسیار سخت می دانیم.

با این حال ، آن را از حالت انسداد iPlayer و Netflix ایالات متحده خارج می کند - بنابراین ممکن است بخواهید به همین دلیل تست آزمایشی را به تنهایی انجام دهید!

از VTN شخصی WiTopia بازدید کنید »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me