VPNTunnel


 • قیمت گذاری

  از جانب $ 2.99
  / ماه

ProPrivacy.com نمره
4 از 10

خلاصه

VPNTunnel یک سرویس شبکه خصوصی مجازی (VPN) متعلق به سوئدی است که به سرعت در حال گسترش است و در سیشل مستقر است. این شرکت از حضور ویژه ای در اروپا برخوردار است. با این حال ، لیست سرورهای آن شامل مکانهایی در آمریکای لاتین نیز می شود. این امر آن را به یکی از بهترین خدمات برای آن منطقه تبدیل می کند ، که اغلب مورد توجه صنعت VPN قرار نمی گیرد.

این سرویس VPN طیف وسیعی از گزینه های دسترسی را در اختیار شما قرار می دهد. این موارد شامل انتخاب یک برنامه سفارشی برای دستگاه های Windows ، Android و iOS یا یک مشتری OpenVPN استاندارد برای لیست طولانی تر سیستم عامل ها است. برای اطلاعات در مورد چگونگی دسترسی به این VPN به صورت رایگان ، بررسی ما را بخوانید.

آمار سریع

 • صلاحیت قضایی
  سیشل (مستقر در سوئد)
 • اتصالات همزمان
  5
 • کشورها
  32

PROS VPNTunnel

 • ضمانت برگشت پول هفت روزه
 • محاکمه رایگان سه روزه مخفی
 • برنامه سفارشی برای Windows ، Android و iOS
 • برنامه OpenVPN شخص ثالث برای Windows ، Mac OS X ، macOS و Linux
 • کمک به پنج اتصال همزمان
 • هیچ سیاهه ای نیست

CONS از VPNTunnel

 • برنامه سفارشی برای Mac ها در دسترس نیست
 • بدون سوئیچ kill
 • اشتراک گذاری فایل مجاز نیست

بازدید از VPNTunnel »

قیمت گذاری و برنامه ریزی

VPNTunnel یکی از ارزانترین VPN در صنعت است. نرخ تخفیف یک ساله مخصوصاً ارزان است که ماهانه محاسبه می شود. یک دوره اشتراک سه ماهه نیز موجود است ، هرچند به اندازه برنامه یک ساله تخفیف چندانی ندارد.

هر دوره اشتراک واجد شرایط برای هفت روز ضمانت برگشت پول است. اشتراک به شما این امکان را می دهد که به طور همزمان به پنج دستگاه وصل شوید. اما اشتراک حساب ممنوع است.

این شرکت طیف گسترده ای از روش های پرداخت از جمله کارت های اعتباری ، پی پال ، بیت کوین و انتقال بانکی را می پذیرد.

وب سایت VPNTunnel به شما نخواهد گفت ، اما ProPrivacy.com می گوید: اگر از طریق صفحه تماس با ما در سایت بنویسید ، می توانید یک آزمایش سه روزه رایگان VPNTunnel دریافت کنید..

امکانات

ویژگی های بسته شرکت عبارتند از:

 • بیش از 800 سرور در 31 کشور
 • برنامه اختصاصی برای Windows ، Android و iOS
 • برنامه چند زبانه برای OpenVPN
 • پروتکل تونلینگ نقطه به نقطه (PPTP) ، پروتکل تونل سوکت ایمن (SSTP) و پروتکل تونلینگ لایه 2 (L2TP) برای تنظیم دستی موجود است
 • هیچ فعالیتی وجود ندارد
 • کمک به پنج اتصال همزمان
 • محدودیت توان اطلاعاتی وجود ندارد
 • وب سایت چند زبانه

شبکه سرور حضور پررنگی در اروپا دارد. همچنین دارای مکان های بسیار خوبی در آمریکای لاتین از جمله برزیل ، آرژانتین و پاناما است.

بازدید از VPNTunnel »

امنیت

VPNTunnel PPTP ، SSTP ، و امنیت پروتکل L2TP / Internet (IPSec) را برای تنظیم دستی ارائه می دهد. صاحبان رایانه های macOS باید توجه داشته باشند که PPTP توسط سیستم عامل پشتیبانی نمی شود. وب سایت VPNTunnel اعلام کرده است که OpenVPN برای دستگاه های iOS و Android در دسترس نیست. در عوض ، آن دستورالعمل تنظیم دستی VPN را برای آن سیستم عامل ها می دهد. با این حال ، رابط کاربری گرافیکی OpenVPN GUI برای آن سیستم عامل ها به صورت رایگان موجود است. بنابراین حداقل باید نصب آن نسخه را در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود امتحان کنید.

به اندازه کافی عجیب ، هنگامی که من در این سرویس مشترک شدم ، متوجه شدم که در واقع یک برنامه سفارشی برای Windows ، Android و iOS وجود دارد. به نظر می رسد اظهارات در صفحه سؤالات سایت به شدت قدیمی نیستند.

اجرای OpenVPN از رمزگذاری Blowfish با یک کلید 128 بیتی استفاده می کند. اکثر VPN ها از یک کلید 256 بیتی با رمزگذاری پیشرفته استاندارد رمزگذاری (AES) استفاده می کنند. AES برای دولت ایالات متحده اختراع شد. این امن ترین سیستم رمزگذاری در جهان است. با این حال ، برخی به دلیل دخالت دولت ایالات متحده در ایجاد آن ، به آن بی اعتماد هستند. Blowfish یک جایگزین قابل احترام است. هیچ کس تاکنون آن را سرکوب نکرده است.

یک کلید رمزگذاری طولانی تر شکستن رمزگذاری را سخت تر می کند. یک برنامه کامپیوتری می تواند فقط با استفاده از هر ترکیب کلیدی ممکن در تلاش بی رحمانه برای کشف کلید کار کند. با این حال ، هر چه کلید طولانی تر باشد ، برای بدست آوردن کلید با این روش دیگر طولانی تر خواهد بود. بنابراین ، شکستن یک کلید 256 بیتی از یک کلید 128 بیتی بسیار طولانی تر خواهد بود. طرفداران کلیدهای 128 بیتی خاطرنشان می کنند که Blowfish با کلید 128 بیتی هرگز شکسته نشده است. استفاده از کلید 256 بیتی با استفاده از ظرفیت CPU و ایجاد تاخیرهای طولانی در فرآیند ارتباط ، پردازش اضافی زیادی را ایجاد می کند. این یک کار غیر ضروری از مهندسی بیش از حد است ، هنگامی که هدف این است که بتوانیم روی سیستمی که از قبل غیرقابل استفاده است بهبود یابد.

رمزگذاری OpenVPN

 • رمزگذار: Blowfish-128
 • نوشتن اطلاعات: HMAC SHA1
 • لرزش دست: RSA-2048
 • Control Auth: HMAC SHA1
 • اسرار به جلو: DHE-2048

سیاههها & مجاز

 • اتصال: هیچکدام
 • ترافیک: هیچکدام
 • کشور: باشه

این کلیدهای رمزگذاری Blowfish باید توزیع شوند زیرا همان کلید رمزنگاری شده و پیغام را رمزگشایی می کند ، بنابراین هر دو طرف در اتصال باید یک کلید یکسان داشته باشند. وظیفه توزیع کلید رمزگذاری داده به طور بالقوه یک نقطه ضعف در هر سیستم امنیتی است. OpenVPN برای این مرحله از یک سیستم کلید عمومی استفاده می کند. در این سناریو ، یک کلید متفاوت یک پیام را رمزگشایی می کند و در صورت داشتن کلید رمزنگاری ، حدس زدن کلید رمزگشایی غیرممکن است. این بدان معنی است که صاحب کلید می تواند کلید رمزنگاری را عمومی کند. این کلید عمومی روی گواهی امنیتی نوشته شده است ، که به عنوان روش احراز هویت نیز عمل می کند.

گواهینامه امنیتی روی یک سرور جداگانه نگهداری می شود. اولین کاری که مشتری هنگام اتصال به سرور انجام خواهد داد رمزگذاری یک پیام با استفاده از کلید عمومی است که روی گواهی نامه نوشته شده است. اگر سرور بتواند آن پیام را رمزگشایی کرده و به آن پاسخ دهد ، هویت خود را ثابت کرده است. هکری که پیام را رهگیری می کند قادر به رمزگشایی پیام نیست.

رمزگذاری RSA استفاده شده توسط VPNTunnel دارای کلید 2048 بیتی است. این استاندارد برای صنعت VPN استاندارد است. با این حال ، رتبه برتر شرکت ها تصمیم گرفته اند که برای اطمینان از یک کلید 4096 بیتی حرکت کنند.

یک مشکل بزرگ در استفاده از رابط استاندارد OpenVPN GUI استاندارد این است که VPNTunnel قادر به شامل ویژگی های امنیتی اضافی نیست. ارائه دهندگان VPN با برنامه های خاص خود ، معمولاً این موارد را در نرم افزار سفارشی خود می نویسند. معیار اصلی امنیتی ، که در واقع اجرای استاندارد OpenVPN را تقویت می کند ، سوئیچ kill است (در صورت خراب شدن اتصال به VPN ، اینترنت را خاموش کنید). یکی دیگر از ویژگی های امنیتی خوب ، محافظت خودکار WiFi است. این امر به ویژه برای دستگاه های تلفن همراه بسیار مهم است.

حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی VPNTunnel یکی از بهترین ها در صنعت است. این هیچ پرونده ای را حفظ نمی کند. تقریباً در مورد همه VPN ها چنین چیزی گفته شده است ، اما پس از آن چاپ خوب این واقعیت را نشان می دهد که در واقع آنها سیاهههای مربوط را نگه می دارند. نه تنها VPNTunnel گزارش های فعالیت را حفظ نمی کند ، بلکه هیچ ارتباطی را نیز حفظ نمی کند. مسئله ورود به سیستم جنبه ای است که بسیاری از شرکت های VPN در آن شکست می خورند.

چاپ خوب VPNTunnel با اطمینان در مورد سرورهای آن در سوئد صحبت می کند. این شرکت در سوئد شروع به کار کرد. صاحبان و اپراتورها به وضوح هنوز هم علاقه زیادی به آن کشور دارند ، حتی اگر پایگاه عملیاتی این سرویس هم اکنون در سیشل باشد.

نیروهای پلیس به راحتی می توانند دستورات دادگاه را وادار كنند كه شركتهای VPN را مجبور كنند سوابق خود را تحویل دهند. وجود گزارش های اتصال ، حاوی آدرس IP و نشانگرهای زمانی شما که نشانگر فعالیت شما بودید ، کافی است تا دادستان ها بتوانند شما را ردیابی کنند. بنابراین عدم وجود ورود به سیستم اتصال در VPNTunnel بسیار ، بسیار خوب است.

متأسفانه ، این شرکت ادامه می دهد که این سیاست عالی فقط در مورد سرورهای خود در سوئد اعمال می شود. بیانیه سیاست حفظ حریم خصوصی در صفحه سؤالات متداول وب سایت VPNTunnel ، خواننده را به شرایط خدمات و اسناد سیاست حفظ حریم خصوصی شرکت برای مراحل ورود به سیستم اعمال شده بر روی سرورها در سایر کشورها ارجاع می دهد. با این حال ، هیچ یک از این صفحات جزئیات سیاست ورود به سیستم را در کشورهایی غیر از سوئد شرح نمی دهند. سیاست حفظ حریم خصوصی اعلام می کند که این شرکت اطلاعات شخصی را در مورد مشتریان خود جمع نمی کند. با این حال ، هیچ اشاره خاصی در مورد درمان آدرس های IP کاربران VPNTunnel وجود ندارد.

متأسفانه ، شرایط خدمات صریحاً ممنوعیت بارگیری پرونده های دارای حق چاپ را ممنوع اعلام کرده است. بنابراین ، در صورت نیاز به حفاظت از تورنت ، نباید در این سرویس مشترک شوید.

پشتیبانی

به تیم پشتیبانی مشتری می توان از طریق یک سرویس چت زنده در وب سایت دسترسی پیدا کرد. این سرویس همیشه اداره نمی شود. اعلان مربوط به اینکه آیا کسی در چت زنده حضور دارد ، در پایین سمت راست وب سایت نشان داده شده است.

اگر در میز راهنما کسی وجود ندارد ، می توانید پیام را با کلیک بر روی اعلامیه یا با مراجعه به صفحه تماس با سایت ، پیام خود را ترک کنید..

همچنین می توانید از طریق ایمیل با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

صفحه سؤالات متداول کانال پشتیبانی دیگری است. با این حال ، اطلاعات موجود بیشتر به دنبال کمک به عیب یابی در مشتریان بالقوه است.

فرآیند

ثبت نام

وقتی آماده اشتراک شدید ، روی آن کلیک کنید سفارش در نوار منوی بالای سایت روی دوره اشتراک که می خواهید خریداری کنید کلیک کنید و آدرس ایمیل خود را وارد کنید. آدرس ایمیل جعلی وارد نکنید. شما به حساب ایمیلی که وارد این قسمت می شوید دسترسی دارید زیرا یک ایمیل تأیید به آن ارسال می شود. تا زمانی که آدرس ایمیل خود را تأیید نکنید ، نمی توانید از این سرویس استفاده کنید. اگر عصبانی هستید که این شرط ناشناس بودن شما را به خطر می اندازد ، برای برقراری ارتباط با VPNTunnel ، کافیست یک حساب وب میل سوزان ایجاد کنید.

گزینه های پرداخت فراوان دارید. بخش پرداخت صفحه با توجه به نوع پرداختی که انتخاب می کنید مطابقت دارد. من برای پی پال رفتم.

مطمئن شوید که علامت انتخاب را بردارید "اشتراک را فعال کنید" گزینه. در غیر این صورت ، شما با یک توافق نامه صدور صورتحساب تکرار می شوید.

به عنوان یک کاربر پی پال از من خواسته شد تا وارد حساب کاربری خود شوم و خرید را تأیید کنم. این هزینه به دلار آمریکا ارزش دارد. من در حساب پی پال من دلار دارم ، بنابراین این معامله سرراست بود. اگر دلار ندارید ، پول از هر ارزی که در حساب پی پال خود دارید برداشت می شود و به صورت خودکار به دلار تبدیل می شود. اگر اشتراک را لغو کنید ، پی پال بازپرداخت را به عنوان حذف معامله در نظر می گیرد. بنابراین ، اگر از حساب کاربری که به ارز دیگری است پرداخت کرده باشید ، دقیقاً همان مبلغ را پس خواهید گرفت. این امر حتی در صورتی اعمال می شود که نرخ مبلغ دلار در بین پرداخت هزینه خدمات و دریافت بازپرداخت تغییر کند.

پس از اتمام مراحل پرداخت ، صفحه تشکر از شما نشان داده شد.

پیام در این صفحه مرا نگران کرد زیرا به من گفت که می توانم توافق نامه تکرار صورتحساب را لغو کنم. با این حال ، من بررسی نکردم "اشتراک را فعال کنید" جعبه ، بنابراین نباید یک بار تکرار شده روی حساب من قرار می گرفت. من روی حساب PayPal خودم بررسی کردم. هیچ ورودی پرداخت مکرر برای راه حل فروش آنلاین وجود ندارد ، که نام صورتحساب مورد استفاده VPNTunnel است.

برای تنظیم یک حساب کاربری و بارگیری نرم افزار VPN روی دکمه موجود در صفحه Thank You کلیک کنید. پس از ایجاد نام کاربری و رمز عبور خود ، به منطقه مشتری وب سایت دسترسی پیدا می کنید. این جایی است که می توانید برنامه را بارگیری کنید.

آزار دهنده ، روند نصب برنامه به شما نیاز دارد تا رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید.

در مورد اشتراک خود سه ایمیل دریافت خواهید کرد. اولین مورد به حساب شما مربوط می شود و یک دکمه اعتبار سنجی در آن وجود دارد. قبل از اینکه سرویس کار کند ، باید آدرس ایمیل خود را تأیید کنید. ایمیل دوم فقط یک تشکر است. سوم دریافتی از پردازنده پرداخت شما است.

VPNTunnel Windows VPN Client

فرایند نصب باید میانبر را روی دسک تاپ شما ایجاد کند. برای باز کردن برنامه VPNTunnel روی آن کلیک کنید.

نام کاربری و رمزعبور شما برای برنامه اعتبارنامه هایی است که شما درست بعد از پرداخت هزینه خدمات تنظیم کرده اید. فقط لازم است اولین بار که به برنامه دسترسی پیدا می کنید ، آنها را وارد کنید. پس از آن سیستم به طور خودکار وارد سیستم شما می شود.

برنامه به خوبی ارائه شده است و برای استفاده از آن نیازی به متخصص بودن ندارید. قسمت بالای صفحه مکان فعلی شما را نشان می دهد. سپس یک لیست کشویی وجود دارد که گزینه های پروتکل VPN را در اختیار شما قرار می دهد. این یک ویژگی عالی است ، اما بهترین شرط شما این است که آن تنظیمات را به صورت پیش فرض خود قرار دهید ، یعنی OpenVPN بر روی پروتکل User Datagram Protocol (UDP). تنها وظیفه دیگر شما انتخاب مکان و فشار دادن Connect است.

گزینه های تنظیمات برنامه محدود است. این بسیار خوب خواهد بود برای دیدن سوئیچ kill و محافظت از WiFi خودکار. با این حال ، با فعال کردن "برنامه را با ویندوز شروع کنید" و "در صورت قطع ارتباط ، دوباره وصل شوید," می توانید تقریباً به این دو مورد نزدیک شوید.

همچنین می توانید تنظیمات زبان برنامه را تغییر دهید. گزینه های انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، روسی ، اسپانیایی و سوئدی وجود دارد.

در پایین صفحه نمایش گزینه هایی برای مشخص کردن پورت اتصال اتصالات شما وجود دارد. با این حال ، شما احتمالاً باید افراد را تنها بگذارید ، مگر اینکه یک متخصص شبکه باشید.

عملکرد (سرعت ، DNS ، WebRTC و تست های IPv6)

من تست های سرعت را در سرویس VPNTunnel با استفاده از OpenVPN بیش از UDP انجام دادم.

در هر حالت ، من پنج آزمایش با testmy.net از یک مکان در کارائیب انجام دادم. اتصال به ایالات متحده به یک سرور در میامی انجام شد. تست های انگلیس به یک سرور در لندن رفت.

من از IPLocation.net برای آزمایش مکان واقعی سرورهای VPNTunnel که به آنها دسترسی داشتم ، استفاده کردم. من اولین بار سرور VPN را در نیویورک انتخاب کردم. برنامه مکان جدید من را به عنوان پارسیپانی ، نیوجرسی گزارش داده است. این دقیقاً نیویورک نیست ، اما به اندازه کافی نزدیک است. IPLocation نتایج حاصل از پنج سیستم جغرافیایی را جمع آوری می کند. دو مورد از این مکان واقعی من در پارسیپانی ، نیوجرسی بود ، یکی تصمیم گرفت که در نیوآرک ، نیوجرسی باشم ، دیگری گفت: من در گاروود ، نیوجرسی هستم و آخرین فکر من در نیویورک بود..

من از سرور جدا شدم و دوباره وصل شدم. این بار ، برنامه به من گفت که من در نیویورک سیتی هستم. IPLocation موقعیت مکانی من را به عنوان نیویورک گاردن سیتی (دو رای) ، وستبوری در نیویورک ، لینگوود ، تگزاس و شهر لندن در انگلستان گزارش داد.

برای دومین سرور VPN آمریکای شمالی ، می خواستم مکانی را در کانادا امتحان کنم. بنابراین من به سرور VPNTunnel در تورنتو دسترسی پیدا کردم. با این حال ، اتصال ناموفق بود. من به جای آن ، مکان VPNTunnel را در مونترال امتحان کردم. فقط یک عضو از پنل IPLocation این مکان را مونترال گزارش داد. سه نفر فکر کردند که من در سنت کوئنتین ، نیوبرانزویک هستم ، و یکی اظهار داشت که من در کارول ، آلبرتا هستم.

سرعت گزارش شده برای محل مونترال من آنقدر کند بود که غیر واقعی به نظر می رسید ، بنابراین قطع شدم و دوباره امتحان کردم. IPLocation دقیقاً با همان نتایج به دست آمد. سرعتها هنوز هم بطور غیرقانونی کند بودند. من تمام اقدامات ممکن را انجام دادم تا فرصتی عادلانه به VPNTunnel بدهم و احتمال اینکه نتایج دیگر به طور ناعادلانه از عوامل دیگر مختل شده باشند را رد می کنم. با این حال ، تست سرعت سرور کانادایی هر بار وحشتناک بود.

VPNTunnel دارای سه سرور در انگلیس است. یکی از این موارد برای iPlayer BBC تنظیم شده است. از آنجا که می خواستم توانایی های سرویس را برای ورود به سرویس های پخش فیلم از خارج از کشور آزمایش کنم ، آن گزینه را انتخاب کردم. نتایج IPLocation وقتی به این سرور متصل شدم به معنای واقعی کلمه در سراسر نقشه قرار داشت. یکی از پنج سرویس تشخیصی تصور می کرد که من در ژوهانسبورگ ، آفریقای جنوبی هستم. یکی از سرویس های تشخیص به من گفت که در مایدن هاد هستم و دیگری گفت که من در بروملی هستم - دو مکان در کنت ، در انگلستان. دو سرویس دیگر دریافتند که من در انگلستان هستم ، اما نتوانستم مکان دقیق خود را نام ببرم.

متأسفانه سرعت ارائه شده توسط آن سرور برای پخش ویدئو بسیار کم بود.

من نتوانستم ارتباطی با سرور VPNTunnel در لندن برقرار کنم ، بنابراین به سرور کاونتری وصل شدم. پنج سرویس IPLocation این سرور را در کاونتری یا راگبی قرار داده اند که در کنار هم قرار دارد.

سرعت بارگیری VPNTunnel

سرعت بارگذاری VPNTunnel

نمودارها بالاترین ، کمترین و متوسط ​​سرعت را برای هر سرور و مکان نشان می دهند.

سرورهای نیویورک و کاونتری عملکرد قابل ملاحظه ای را هم برای بارگیری و هم برای بارگذاری ارائه دادند.

من در حالی که به سرور VPNTunnel در نیویورک متصل شدم ، آزمایش های بیشتری را انجام دادم تا بتوانم نشت سیستم Domain Name System (DNS) و اشکال ارتباط واقعی وب (WebRTC) را بررسی کنم. این سایت موقعیت مکانی من را به عنوان پارسیپانی ، نیوجرسی گزارش داده است و فقط با دو سرور DNS تماس گرفته است. یکی از این موارد در آریزونا و دیگری در سوئد بود. این غیرمعمول است. با این حال ، موقعیت واقعی من در جمهوری دومینیکن را از بین نبردم.

در حالی که هنوز به سرور نیویورک متصل هستم ، به سایت تست doileak.net دسترسی پیدا کردم. این همچنین موقعیت مکانی من در ایالات متحده را تشخیص داد. این سایت آزمایشی نمی تواند ناسازگاری WebRTC یا نشت DNS پیدا کند.

ارائه دهنده خدمات اینترنت من از آدرس های پروتکل اینترنت نسخه 6 (IPv6) استفاده نمی کند ، بنابراین من نتوانستم برای نشت IPv6 تست کنم.

خدمات جریان

دسترسی به تعدادی از سرویسهای پخش ویدیو را امتحان کردم تا بررسی کنم آیا VPNTunnel می تواند بلوکهای دسترسی خارج از کشورشان را دور بزند یا خیر. در حالی که به سرور نیویورک متصل شدم ، نمی توانم وب سایت Netflix را بارگیری کنم. خطایی که توسط مرورگر من برگردانده اظهار داشت که وب سایت برای پاسخگویی خیلی طولانی طول کشید. با این حال ، در همان زمان ، من بدون مشکل توانستم به یاهو و فیس بوک دسترسی داشته باشم. ABC متوجه VPN شد و از ارائه فیلم خودداری کرد. همچنین نمی توانم ویدیویی را در NBC تماشا کنم ، که بد است زیرا سیستم تشخیص VPN آن سایت نوار بسیار کمی دارد.

من به سرور VPNTunnel که برای دسترسی به iPlayer BBC مشخص شده است متصل شدم. با این حال ، بی بی سی VPN را مشاهده کرد و به من اجازه نمی دهد یک ویدئو تماشا کنم. Netflix UK همچنین از ارائه ویدئویی به من خودداری کرد. کانال 4 به من اجازه تماشای داد. با این حال ، سرعت انتقال خیلی کند بود و پخش برای مدت طولانی متوقف شد.

سرور کاونتری سرعت بسیار بهتری داشت ، بنابراین توانستم ویدیویی را از وب سایت کانال 4 به راحتی تماشا کنم. با این حال ، Netflix UK و iPlayer بی بی سی هنوز اجازه نمی دهند تماشا کنم.

سایر سکوها

برنامه سفارشی VPNTunnel برای دستگاه های Windows ، Android و iOS در دسترس است.

VPNTunnel را می توان با رابط OpenVPN GUI در ویندوز ، Mac OS X ، macOS و Linux استفاده کرد. این شرکت اظهار داشت که سیستم OpenVPN در دسترس کاربران دستگاه های تلفن همراه نیست. با این وجود رابط های OpenVPN برای سیستم عامل های iOS و Android به صورت رایگان وجود دارد. این رابط های OpenVPN برای پیکربندی اتصالات به سرورها ، به پرونده های OVPN متکی هستند. پرونده های OVPN تهیه شده توسط VPNTunnel باید با هر رابط OpenVPN غیر متناسب با منبع آزاد سازگار باشد..

VPNTunnel سرورهای PPTP ، SSTP و L2TP را اجرا می کند که مشتریان می توانند با راه اندازی دستی VPN روی سیستم عامل های خود به آنها متصل شوند. PPTP در macOS پشتیبانی نمی شود ، اما می تواند در ویندوز ، Mac OS X ، iOS ، Android و Linux مورد استفاده قرار گیرد. SSTP و L2TP را می توان در تمام سیستم عامل ها و همچنین در macOS استفاده کرد.

بررسی VPNTunnel: نتیجه گیری

VPNTunnel به شدت نیازی به بروزرسانی وب سایت خود ندارد زیرا برنامه سفارشی خود را در هر جایی از صفحات فروش خود ذکر نمی کند. حضور این برنامه فقط پس از ورود به سیستم آشکار می شود. دارندگان دستگاه های تلفن همراه زحمت اشتراک این سرویس را ندارند زیرا وب سایت به آنها می گوید که فقط PPTP و L2TP برای آنها موجود است و آنها مجبورند VPN را به صورت دستی تنظیم کنند ، که این درست نیست..

اگر دوست دارید فایل ها را با تورنت بارگیری کنید ، باید از VPNTunnel دوری کنید زیرا شرایط خدمات استفاده از شبکه را برای این فعالیت ممنوع اعلام می کند. VPN همچنین هیچ تلاشی برای تلاش برای ورود به سرویس های جریان از خارج ندارد.

دوست داشتم:

 • ضمانت برگشت پول هفت روزه
 • سایت و برنامه چند زبانه
 • پی پال و بیت کوین را قبول می کند
 • داده نامحدود
 • چت آنلاین برای پشتیبانی

من در مورد اینقدر مطمئن نبودم:

 • گپ آنلاین به ندرت اداره می شود

من متنفر بودم:

 • ممنوعیت بارگیری از همسالان (P2P)
 • برخی از سرورها در دسترس نیست
 • بعضی از سرورها بسیار کند هستند
 • نمی توانید به بسیاری از سرویس های پخش ویدیو وارد شوید

این توجیه کننده است که VPNTunnel یک آزمایش سه روزه رایگان ارائه می دهد اما این اطلاعات را فقط پس از پرداخت هزینه در اختیار مشتریان قرار می دهد. شاید این شرکت بخواهد عملکرد ضعیف بسیاری از سرورهای خود را برای مشتریان بالقوه آشکار نکند.

بازدید از VPNTunnel »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me