VPNhub


 • قیمت گذاری

  از جانب $ 6.99
  / ماه

 • موجود در:


  • پنجره ها

  • سیستم عامل مک

  • iOS

  • اندروید
 • رفع انسداد:


  • نتفلیکس

اگرچه اکنون به نظر می رسد که علاقه به پایین آمدن این ارتباط وجود دارد ، VPNhub بخش اعظم وب سایت مگا پورنو PornHub است. وقتی در مورد آن فکر می کنید ، این حس زیادی ایجاد می کند ، تا جایی که شما شروع به تعجب می کنید که چرا قبلاً اتفاق نیفتاده است.

ProPrivacy.com نمره
6 از 10

خلاصه

نتیجه یک برنامه VPN بطور شگفت آور قابل استفاده است ، هرچند سرویس برتر دارای برچسب قیمت بالای آن نیست.

آمار سریع

 • صلاحیت قضایی
  ایالات متحده آمریکا
 • ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین)
  42.0 Mbps
 • اتصالات همزمان
  3
 • کشورها
  49

امکانات

این عادلانه است که بگوییم لیست ویژگی های VPNhub بسیار کوتاه است ...

 • هیچ VPN سیاهههای مربوط نیست
 • 78 تخمک گذاری سرور در 49 شهرستان
 • 3 اتصال همزمان
 • برنامه هایی برای iOS ، Android ، Windows ، macOS و Android TV
 • قناری گارانتی
 • سازگار با GDPR
 • سوئیچ کشتن (ویندوز & اندروید)
 • تورنت مجاز است

بیشتر سرورها در سراسر جهان ، از جمله در مکان های غیر معمول مانند آمریکای لاتین ، اسرائیل و آفریقای جنوبی قرار دارند.

VPNhub از شبکه سرور IPVanish استفاده می کند. این از 100٪ سرورهای فلزی لخت استفاده می کند ، اما چگونگی کار با این کار در ترافیک VPNbub هیچ تصوری نداریم.

سرعت و عملکرد

VPNhub به درخواستهایی پاسخ نداد تا خدمات خود را در سیستم جدید تست سرعت ما بگنجاند ، بنابراین ما مجبور شدیم دوباره به آزمایشهای قدیمی خود بپردازیم. این نتایج اهرم speedtest.net و با استفاده از سرورهای آزمایشی تا جایی که ممکن است به محل سرور VPN نزدیک باشد ، از انگلیس انجام می شود. نتایج تأخیر متوسط ​​(پینگ) در براکت ها نشان داده شده است.

ما تصمیم گرفتیم تا سرویس برتر را در درجه اول با استفاده از OpenVPN تست کنیم ، زیرا این امر به ما امکان مقایسه سرعت های مشابه مانند سرویس ها را می دهد. ما همچنین شامل یک تست IKEv2 بودیم ، تا بتوانیم ایده ای از نحوه استفاده از این پروتکل در برابر OpenVPN بدست آوریم..

تست سرعت بارگیری VPN

تست سرعت بارگذاری VPNhub

Speedtest.net همه سرورهای تست شده را به عنوان متعلق به شبکه سرورهای Highwinds / IPVanish مشخص کرد ، بنابراین جای تعجب نیست که نتایج مناسب باشد. با این حال ، آنها به اندازه IPVanish خود خوب نیستند. ما همچنین از نتایج IKEv2 محلی ضعیف کمی تعجب کرده ایم.

ما همچنین آزمایش های سریع را با استفاده از برنامه تلفن همراه speedtest.net انجام دادیم تا تصوری نادرست درباره چگونگی نمایشگاه خدمات رایگان ارائه دهیم. ما سرویس رایگان را تست کردیم که هر دو مجموعه داده (ردیابی شناسه) روشن و خاموش است.

تست سرعت VPNbhub

با توجه به اینکه هیچ آزمایش VPN به سرور انگلستان و تست VPN به یک سرور آمریکایی فراتر از اقیانوس اطلس انجام نشده است ، این نتایج به هیچ وجه بد نیست. آنها در واقع بهتر از نتایج IKV2 محلی هنگام استفاده از خدمات حق بیمه هستند.

ما خوشحالیم که هیچ گونه نشتی در IP روی هر سیستم عامل از جمله نشت WebRTC مشاهده نمی کنیم. توجه داشته باشید که برای IPv6 و WebRTC IPv6 نشت را در هر دو سیستم عامل دسک تاپ آزمایش کرده ایم ، اما به دلایل فنی فقط می توان دستگاه های تلفن همراه را با استفاده از اتصال IPv4 در زمان فعلی آزمایش کرد.

آیا VPNhub Netflix را مسدود می کند?

حتی برنامه VPN Free توانست فهرست کامل Netflix ایالات متحده را جابجا کند. که عالی است. VPNhub ، iPlayer BBC را از حالت انسداد نمی کند. اما ، این امکان را به شما می دهد تا فیلم های YouTube را محدود کنید که در منطقه شما محدود هستند.

قیمت گذاری و برنامه ریزی

1 سال

صرفه جویی 50٪

$ 6.99
هر ماه

VPNhub برنامه های رایگان و Premium را ارائه می دهد ، اما این برنامه رایگان فقط در دسترس کاربران موبایل (iOS و Android) است.

این پشتیبانی از تبلیغات است و کاربران را فقط به یک سرور محدود می کند. این سرور بطور رسمی در نیویورک است ، اما آزمایش های ما آن را در تگزاس قرار داده اند. از آنجا که همه کاربران رایگان فقط به این یک سرور دسترسی دارند ، مشکلات بارگذاری به ناچار عملکرد سرعت آنها را محدود می کند.

کاربران پریمیوم هیچ تبلیغی نمی بینند ، اما به طیف کاملی از سرورهای اجرا شده توسط VPNhub دسترسی پیدا می کنند و می توانند با پشتیبانی 24/7 VPNhub تماس بگیرند. برنامه های دسک تاپ ویندوز و macOS فقط می توانند از اعضای Premium استفاده شوند ، بنابراین برای لذت بردن از آزمایش رایگان شما باید از طریق یک برنامه تلفن همراه به سیستم وارد شوید.

برنامه های قیمت گذاری VPNhub

حداقل این تئوری است در عمل ، هنگام استفاده از سرویس رایگان با هیچ تبلیغاتی مواجه نبودیم ، در حالی که پشتیبانی 24/7 از کاربران پریمیوم غیرقابل استفاده است..

به کاربران جدید تلفن همراه یک آزمایش آزمایشی 7 روزه رایگان VPNhub Premium ارائه می شود که پس از پایان دوره آزمایشی مگر اینکه فسخ شود ، به صورت خودکار شارژ از طریق خرید درون برنامه شروع می شود. همچنین می توانید از طریق وب سایت وارد برنامه حق بیمه شوید. پرداختهای انجام شده از طریق وب سایت توسط Probiller پردازش می شود.

باید گفت با توجه به ماهیت بسیار لخت این سرویس ، قیمت گذاری VPNhub Premium بسیار بالا است.

راحتی در استفاده

برنامه های سفارشی برای ویندوز ، macOS ، Android و iOS (جهانی) در دسترس هستند. هیچ نوع پشتیبانی دستی برای سیستم عامل های دیگر در دسترس نیست.

VPNhub برای ویندوز

سرویس گیرنده ویندوز از پروتکل های OpenVPN یا IKEv2 VPN استفاده می کند. شناخته شده است OpenVPN بسیار امن است. همچنین اعتقاد بر این است که IKEv2 بسیار ایمن بوده و اغلب سریعتر از OpenVPN است ، هرچند که به نظر نمی رسد در اینجا موردی باشد.

مشتری VPNhub چگونه به نظر می رسد

خوشحالیم که توجه داشته باشیم که برنامه دارای سوئیچ kill است ، که اطمینان می دهد اتصال شما به طور مداوم رمزگذاری می شود ، اگرچه وقتی شبیه سازی خراب نرم افزار را با زور بستن فرآیند Daemon OpenVPN شبیه سازی کردیم ، این کار دیگر متوقف شد..

پروتکل های رمزگذاری VPNhub

این برنامه OpenVPN Scramble (Xfuscation XOR) را به عنوان راهی برای دور زدن بلوک های VPN ارائه می دهد ، که خوب است.

VPNhub برای Android و iOS

VPN آنها برای Android و iOS تقریباً یکسان به نظر می رسند. برنامه iOS VPN از IKEv2 استفاده می کند ، در حالی که برنامه Android از OpenVPN استفاده می کند. برنامه Android هم اکنون دارای یک سوئیچ kill است که بسیار جالب است.

برنامه Android VPNhub

سوال جالب در هر دو برنامه این است که برای اینکه سازگار با GDPR باشید ، می توانید ردیابی شناسه تبلیغگر را که توسط VPNhub و شرکت های وابسته به آن انجام می شود ، خاموش کنید. تصور می کنیم این امر فقط در مورد سرویس رایگان اعمال می شود ، زیرا سرویس حق بیمه 100٪ بدون آگهی است.

تنظیمات حریم خصوصی VPNhub

به ما گفته می شود که با این کار تعداد تبلیغات نشان داده شده و سرعت اتصال به اینترنت را کند می کند ، اما همانطور که آزمایش های ما نشان می دهد ، اگر این اصطلاح وجود داشته باشد ، این کند شدن حداقل است..

که ما را به تبلیغات منتقل می کند. طی بیش از یک روز و نیمی از آزمایش سرویس رایگان با ردیابی شناسه خاموش شده است ، ما یک تبلیغ واحد را مشاهده نکردیم. ما نمی توانیم بگوییم که آیا این یک تجربه معمولی است ، بنابراین شکل بگیرید. هنوز هم (بسیار) ممکن است که تبلیغ کنندگان رفتار شما را ردیابی کنند حتی اگر هیچ گونه تبلیغات واقعی را مشاهده نکنید.

سایر سکوها

برنامه macOS فقط IKEv2 است ، با انتخاب گزینه رمزگذاری داده های AES-256 و AES-128. این گزینه های دیگری را در اختیار شما قرار نمی دهد اما بار و پینگ بار را برای همه سرورها نمایش می دهد تا انتخاب سرور سریع را برای شما آسانتر کند.

این برنامه از مشتری VPN داخلی MacOS پیکربندی شده است. این یک سوئیچ kill نیست ، اما اتصال بسیار سریع به VPN دوباره برقرار می کند..

پشتیبانی VPNhub

به غیر از سؤالات متداول در وب سایت ، پشتیبانی فنی فقط از طریق ایمیل در دسترس است. پشتیبانی حق بیمه به صورت 24/7 تبلیغ می شود ، اما در طول آزمایش رایگان سرویس VPNhubs Premium ما متوجه شدیم که این مورد ترحم است.

پس از دو روز تاخیر ، ایمیلی به ما ارسال شد که می گوید سوالات ما به تیم محصول ارسال شده است ، اما سه روز بعد از آن هنوز پاسخ دیگری دریافت نکردیم.

بروزرسانی مارس 2020: VPNhub پشتیبانی تلفن را برای کاربران پریمیوم با شماره های محلی در حدود 24 کشور ، به علاوه پشتیبانی عوارض رایگان در سراسر جهان از طریق اسکایپ اضافه کرده است. با این حال ، این به نظر می رسد فقط برای پشتیبانی از مشکلات صدور صورتحساب اعمال می شود ، نه مسائل فنی. ما همچنین مطلع هستیم که VPNhub به طور کلی در زمینه بهبود خدمات به مشتریان خود کار می کند ، اگرچه ما این آزمایش را نکرده ایم.

حریم خصوصی و امنیت

صلاحیت قضایی

PornHub یک شرکت Candian است ، اما برای توسعه VPNhub با AppAtomic همکاری کرد. سیاست حفظ حریم خصوصی VPNhub و شرایط خدمات را روشن می سازد که استفاده از این سرویس منوط به شرایط قانونی AppAtomic است که تحت نظارت قانون ایالات متحده (کالیفرنیا) قرار دارد (علی رغم اینکه خود AppAtomic در قبرس مستقر است).

کانادا هیچ قانونی برای ورود به سیستم اجباری ندارد ، اما یک شریک نظارتی جهانی پنج چشم است. همچنین اخیراً تعدادی از قوانینی تصویب شده است که قابلیت های نظارتی آن در اینترنت را از چند طریق مهم گسترش می دهد.

AppAtomic یک شرکت مستقر در قبرس است ، اما سیاست حفظ حریم خصوصی VPNhub و شرایط خدمات این مسئله را روشن می سازد که استفاده از این سرویس منوط به شرایط قانونی AppAtomic است ، که تحت نظارت قوانین ایالات متحده قرار دارد:

" با استفاده از یا بازدید از خدمات ، شما موافقت می کنید که قوانین ایالت کالیفرنیا ، ایالات متحده ، بدون در نظر گرفتن اصول تضاد قوانین و بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی شما ، این شرایط و هرگونه اختلاف نظر را در مورد شما ممکن است حاکم کند. و Appatomic."

همچنین لازم به ذکر است که VPNHub از شبکه سرورهای Highwinds یا IPVanish بهره می برد که هم اکنون متعلق به StackPath مستقر در ایالات متحده هستند. رابطه بین VPNhub و StackPath کاملاً مشخص نیست ، اما حدس ما این است که VPNhub دسترسی به شبکه سرور خود را از StackPath اجاره می دهد.

سیاههها

وی افزود: "وقتی به VPNhub VPN وصل می شوید ، آدرس پروتکل اینترنت (IP) شما را که نام مستعار آن است ، جمع می کنیم ، بلافاصله آن را رمزگذاری کرده و فقط برای مدت زمان VPN ذخیره می کنید. آدرس IP شما پس از قطع اتصال از VPN بدون ذخیره یا ورود به سیستم حذف می شود. ما آدرس IP شما را با فعالیت های آنلاین خود مرتبط نمی کنیم و آدرس IP شما را با فعالیت های آنلاین خود ذخیره نمی کنیم. "

برخی از "اطلاعات جمع آوری شده غیر شخصی" نیز ثبت شده است. اگرچه در مورد حذف همه پرونده ها به عنوان برخی از شرکت های VPN چندان سختگیرانه نیست ، اما این واقعیت که تمام گزارش های مهم در پایان جلسه حذف می شوند ، بدان معنی است که ما در طبقه بندی راحت VPNhub به عنوان VPN بدون وقفه استفاده می کنیم..

با این حال آگاه باشید که برنامه های تلفن همراه اطلاعات شخصی زیادی را به Google / Apple ، AppAtomic و (برای کاربران رایگان) شرکای تبلیغاتی AppAtomic ارائه می دهند (اگرچه با غیرفعال کردن شناسه تبلیغ کننده خود در برنامه تلفن همراه ، می توان این امر را تا حدودی کاهش داد. تنظیمات).

پروتکل های رمزگذاری

بسیاری از برنامه های VPNhub از پروتکل IKEv2 VPN با رمزگذاری AES-256 یا AES-128 برای امنیت داده ها استفاده می کنند. برنامه Windows همچنین به شما امکان می دهد به جای آن OpenVPN را انتخاب کنید و برنامه Android از OpenVPN استفاده می کند. تنظیمات OpenVPN استفاده شده توسط VPNhub به شرح زیر است:

کانال داده: رمزنگاری AES-128-CBC یا AES-256-CBC (پیش فرض) با تأیید هویت HMAC SHA256.

کانال کنترل: رمزنگاری AES-256-CBC با رمزگذاری دستی RSA-2048. SHA برای تأیید هویت هش استفاده می شود ، اگرچه طول کلید نامشخص است. رازداری کامل رو به جلو توسط یک تبادل کلید DH-2048 Diffie-Hellman ارائه شده است.

این یک راه اندازی مطمئن است.

باقی مسایل

VPNhub حکم قناری را صادر می کند ، که برای اطمینان به کاربران اطمینان داده است که توسط مقامات به خطر نیفتاده است. باید گفت که ما به این ایده ایمان نداریم ، اما خوشحالیم که توجه داشته باشید که قناری VPHhub حداقل به نظر می رسد روزانه خوب و مرتب می شود.

PornHub متعلق به MindGeek است. در سال 2012 ، سایتهای تابعه YouPorn و Digital Playground هک شدند ، و جزئیات بیشتر کاربران 1/1.million را در معرض نمایش گذاشتند. در سال 2016 ، 800000 جزئیات اعضای انجمن Brazzers عمومی شد ، در حالی که در سال 2017 PornHub ناخواسته میزبان یک کمپین مخرب بود که کاربران خود را در معرض بدافزار و کلاهبرداری قرار داد.

با این حال به نظر می رسد که PornHub با اجرای روزانه VPNHub بسیار کم است. که توسط AppAtomic اداره می شود.

افکار نهایی

هیچ مشکلی در این مورد وجود ندارد (غیر از پشتیبانی غیرقابل استفاده) ، اما VPNhub Premium فقط استخوان های برهنه برای توجیه قیمت بالای آن است. به عبارت ساده ، خدمات بسیار بهتری در آنجا وجود دارد که هزینه قابل توجهی کمتری دارند.

از طرف دیگر ، VPNhub Free یک گزاره بسیار قانع کننده تر است. اگرچه شما به یک مکان واحد در ایالات متحده محدود شده اید ، اما اتصال به آن بیش از حد سریع برای بیشتر موارد استفاده شده است. از جمله محتوای پخش از PornHub!

بدون محدودیت داده ها ، بدون سیاهههای مربوط به حفظ حریم خصوصی شما و عدم وجود IP در هر سیستم عامل ، VPNhub یک برنامه عالی VPN رایگان است. این واقعیت که با Netflix ایالات متحده کار می کند یک امتیاز عالی است.

با انگلستان در مورد معرفی فیلترهای پورنو مگر اینکه شهروندان انگلیس بتوانند با خرید یک کالج بیش از 18 سال ثابت کنند "پاس پورنو" (با نگرانی های مربوط به حریم خصوصی) ، به نظر می رسد کمی عجیب است که VPNHub مشتاق به فاصله گرفتن از PornHub.

از این گذشته ، برنامه VPN آن یک راه حل ایده آل برای بریتانیایی است که مایل به جلوگیری از فیلترها هستند بدون اینکه به دولت بگویند چه کسانی هستند (یا کسانی که مایل به جلوگیری از مکالمه بی دست و پا با خبرنامه محلی خود هستند!).

در وب سایت VPNhub هیچ ارتباطی با PornHub وجود ندارد ، و هیچ تبلیغی برای VPNhub در وب سایت PornHub وجود ندارد. این ممکن است با این واقعیت توضیح داده شود که مالک PornHub ، MindGeek ، صاحب تأیید صحت سن (شرکت "گذرگاه پورنو") ، AgeID.

شایان ذکر است که هر سرویس VPN با سرورهای غیر بریتانیا در فرار از فیلترهای پورنو انگلستان به همان اندازه مؤثر خواهد بود.

بروزرسانی آوریل 2020: در این بررسی ، پشتیبانی جدید تلفن برای مشکلات صورتحساب یا ادعای VPNhub مبنی بر ارتقاء پشتیبانی به طور کلی در نظر گرفته نمی شود..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me