VPNht


 • قیمت گذاری

  از جانب 3.34 دلار
  / ماه

ProPrivacy.com نمره
6.9 از 10

خلاصه

VPN.ht یک ارائه دهنده شبکه خصوصی مجازی (VPN) است که در درجه اول در کمک به کاربران برای دسترسی به وب سایت هایی که در کشورهایشان مسدود هستند متمرکز است. VPN.ht ادعا می کند دسترسی به وب سایت هایی مانند Netflix ، Spotify ، Gmail ، Skype و حتی Google را فراهم می کند. با چنین قیمت مناسب ، VPN.ht در صورت اثبات صحت ادعاهای آنها می تواند راه حل نهایی باشد. با توجه به اینکه VPN.ht قبلاً به طور خودکار در چنگال مشتری PT.io مشتری Popcorn Time (دیگر در دسترس نیست) گنجانده می شد ، فقط می توان حقیقت را در کلام آنها فرض کرد. اگر کنجکاو هستید که بدانید ، ادامه بررسی مفصل ما را در VPN.ht در زیر بخوانید!

آمار سریع

 • صلاحیت قضایی
  هنگ کنگ
 • اتصالات همزمان
  3
 • کشورها
  24
 • ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین)
  0 مگابیت بر ثانیه

امکانات

اتصالات همزمان 3
کشورها 24

VPN.ht انواع مختلفی از ویژگیهای مفید مانند:

 • 128 سرور در 24 کشور
 • داده نامحدود & پهنای باند
 • ثبت نام 100٪ ناشناس
 • پشتیبانی P2P
 • حداکثر 3 اتصال همزمان
 • سرعت نامحدود
 • تغییر نامحدود سرور

با مقدار سرورهای ارائه شده توسط VPN.ht ، هیچ مشکلی برای دسترسی به محتوای کشور مورد نظر برای دسترسی ندارید. علاوه بر این ، با سوئیچ نامحدود سرور ، شما می توانید کشف کنید که کدام سرور برای نیازهای شما بهتر کار می کنند.

در مورد پروتکل ها ، VPN.ht پروتکل های استاندارد TCP و UDP را از طریق OpenVPN ، و همچنین PPTP و L2TP ارائه می دهد.

DNS هوشمند

Smart DNS بیشتر برای انسداد محتوای جغرافیایی محدود استفاده می شود - به وب سایت هایی مانند Netflix و Hulu فکر کنید. در حالی که یک DNS هوشمند ویژگی های امنیتی یا حفظ حریم خصوصی را ارائه نمی دهد ، هنگام جفت شدن با VPN می تواند بسیار مفید باشد.

به همین ترتیب ، VPN.ht یکی از معدود ارائه دهندگان VPN است که با خرید یکی از برنامه های آنها ، یک Smart DNS رایگان نیز شامل می شود. این بسیار مفید است ، زیرا VPN.ht در حال حاضر یکی از VPN های مقرون به صرفه تر است. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات Smart DNS ، با کلیک کردن اینجا به وب سایت ما که کاملاً به موضوع اختصاص داده شده است مراجعه کنید.

بازدید از VPN.ht »

سرعت و عملکرد

بخش مهمی از انتخاب بهترین VPN ، آزمایش عملکرد آن برای مواردی مانند سرعت و نشت است. برای دیدن چگونگی نمرات VPN.ht در این بخش از بررسی ، ادامه مطلب را در زیر بخوانید!

تست سرعت

ما یک روش علمی و عینی را برای سنجش سرعت انواع مختلف VPN در بررسی های ما یکپارچه کرده ایم. اگرچه VPN.ht فقط در ماه مارس مورد آزمایش قرار گرفته است ، اما نتایج آن تا کنون نسبتاً خوب است. VPN.ht میانگین سرعت بارگیری 25.6 Mbps و حداکثر سرعت بارگیری 97.3 Mbps را به دست آورد. مقایسه سرعت بیشتر به زودی انجام می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام این تست های سرعت ، به اینجا مراجعه کنید.

تست نشت

ProPrivacy.com SpeedTest (حداکثر / پشت سر هم) N / A
ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین) N / A

با استفاده از وب سایت ipleak.net ، VPN.ht را برای نشت آزمایش دادم - از جمله نشت IP ، DNS و WebRTC. خوشبختانه ، VPN.ht برای همه نشت ها منفی برگشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نشت IP ، به راهنمای کامل ما برای IP Leaks مراجعه کنید.

قیمت

1 ماه

3.34 دلار
هر ماه

VPN.ht با چنان قیمت کم ارائه می شود که عدم حضور آنها در آزمایشی رایگان حتی ارزش بحث و گفتگو ندارد. می توانید بین دو گزینه پرداخت مختلف (ماهانه) انتخاب کنید & سالانه) گزینه ها عبارتند از:

 • ماهانه - 1.00 دلار برای ماه اول & سپس 4.99 دلار در ماه
 • سالانه - 39.99 دلار در سال

علاوه بر قیمت پایین ، VPN.ht همچنین برای 30 روز اول خدمات 100٪ ضمانت پس انداز پول ارائه می دهد. این امر به ویژه در صورت انتخاب گزینه سالانه بسیار مفید است ، زیرا در صورت عدم رضایت خدمات ، می توانید به راحتی استراحت کنید.

VPN.ht مجموعه ای از روش های مختلف پرداخت از جمله بیت کوین را ارائه می دهد! با این حال باید بدانید که استفاده از بیت کوین کاملاً ناشناس نیست. ارائه دهنده VPN هنوز آدرس IP شما را خواهد داشت. روش های پرداخت ارائه شده توسط VPN.ht شامل موارد زیر است:

 • کارتهای اعتباری عمده (ویزا ، مستر کارت ، امکس ، کشف)
 • پی پال
 • ارزهای رمزنگاری شده
 • PaymentWall
 • ایده آل
 • و بیشتر!

راحتی در استفاده

وب سایت VPN.ht بسیار کاربر پسند و آسان برای حرکت است ، اگرچه ادعای آن وجود دارد "کاملاً ناشناس" نادرست است (هیچ VPN کاملاً ناشناس نیست). کلیه پیوندهای اصلی در بالای هر صفحه ارائه می شود و صفحه اصلی اطلاعات مرتبط و مفیدی را ارائه می دهد. علاوه بر این ، می توانید به ضمانت ضمانت ارائه دهنده و شرایط استفاده در پایین هر صفحه - و همچنین ابزارهای مفید و مقالات وبلاگ دسترسی پیدا کنید..

یکی دیگر از ویژگیهای جالب وب سایت VPN.ht ، امکان تغییر زبان متن وب سایت است. می توانید بین انگلیسی ، هلندی ، فرانسوی و آلمانی انتخاب کنید.

پشتیبانی مشتری VPN.ht

VPN.ht چت زنده ارائه نمی دهد ، اما سیستم پشتیبانی مبتنی بر بلیط آن ، زمان پاسخ سریع را با راه حل های مفید ارائه می دهد. علاوه بر این ، VPN.ht همچنین انواع زیادی از مقاله های راهنما و راهنمای راه اندازی متنوع را ارائه می دهد.

فرآیند

ثبت نام برای VPN.ht نه تنها بسیار آسان است ، بلکه فقط به یک ایمیل و رمز عبور نیز نیاز دارد. علاوه بر این ، VPN.ht نیازی به آدرس صورتحساب ندارد و فاکتور را به "مشتری ناشناس" عنوان می کند. اگر نمی خواهید VPN شما نام کامل شما را بگذارد ، بسیار ایده آل است.

Windows Client

راه اندازی VPN.ht بسیار آسان است و استفاده از آن نیز ساده تر است. من در مورد نحوه استفاده از VPN.ht با Windows OS در زیر توضیح خواهم داد.

 1. فایل مناسب را برای سیستم عامل خود بارگیری کنید
 2. پیام های نصب را دنبال کنید
 3. رابط VPN.ht ظاهر خواهد شد
 4. زیر وارد شدن, به حساب خود وارد شوید
 5. انتخاب کنید به VPN وصل شوید برای اتصال
 6. زیر سرورها, سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید
 7. انتخاب کنید اولویت ها
 8. زیر رمزگذاری, منوی کشویی را انتخاب کنید
 9. رمزگذاری مورد نظر خود را انتخاب کنید (255 بیتی AES توصیه می شود)
 10. زیر عمومی, می توانید تنظیمات مختلف را بررسی کرده یا آن را علامت بزنید

خودشه! شما به طور رسمی VPN.ht را اجرا می کنید.

لطفا توجه داشته باشید: مشتری دسک تاپ VPN.ht در حال حاضر در مرحله آزمایش است و می تواند ناپایدار باشد.

سایر سکوها

VPN.ht برای Windows ، Mac OSX ، Android و iOS در دسترس است.

اندروید & iOS

هنگام تلاش برای بارگیری برنامه VPN.ht در دستگاه iOS من ، یک نماد بارگیری بی پایان در فروشگاه برنامه باقی مانده است. من مطمئن نیستم که آیا این یک مشکل در دستگاه من است یا یک مسئله گسترده تر در کل. اما تا حدودی انتظار می رود ، زیرا برنامه ها هنوز در مراحل آزمایش هستند.

حریم خصوصی و امنیت

VPN.ht در هنگ کنگ مستقر است ، بدیهی است که این قانون تابع قوانینی مانند قانون میهن پرست ایالات متحده نیستند. علاوه بر این ، هنگ کنگ همچنین برخی از بهترین اقدامات ضد سانسور در جهان است. نه تنها هنگ کنگ از سانسور فاصله می گیرد بلکه به شهروندان خود اینترنت کاملاً باز و رایگان ارائه می دهد. مقامات هنگ کنگ و مقامات دولتی به شهروندان حق خود را برای آزادی بیان (و مطبوعات) می دهند. علاوه بر این ، آنها همچنین نیازی به VPN مبتنی بر هنگ کنگ برای ذخیره سیاهههای مربوط ندارند.

و در حالی که هنگ کنگ فعالیت های اینترنتی را شامل می شود که دارای مطالب دارای حق چاپ و یا توزیع تصاویر ناپسند هستند ، جرم انگاری می کند ، برای یک کشور معمول نیست که نقض حقوق قانونی را نقض کند ، و توزیع تصاویر ناپسند به شدت روی پورنوگرافی کودکان متمرکز است. در پایان ، هنگ کنگ هنوز مکانی ایده آل برای مبتنی بر VPN.ht است ، به خصوص برای کاربرانی که به حریم شخصی مربوط هستند.

پیگیری وب سایت

VPN.ht شما را با استفاده از چندین سرویس مختلف Google (مانند Double Click) ردیابی می کند. اگر می خواهید از ردیابی وب سایت های دیگر اجتناب کنید ، در مورد پسوند Privacy Badger در اینجا بخوانید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه جلوگیری از ردیابی وب سایت ، اینجا را کلیک کنید.

پردازنده پرداخت

پس از چندین بار تلاش برای شناسایی پردازنده پرداخت VPN.ht ، پیامهایم را برای پشتیبانی متوقف کردم. به هر دلیلی ، VPN.ht نمی خواهد به این سؤال پاسخ دهد. اگر اخباری درباره پردازنده پرداخت خدمات آنها دریافت کنم ، آن را در اینجا به روز می کنم.

پروتکل های رمزگذاری

VPN.ht رمزگذاری 64 بیتی ، رمزگذاری AES 128 بیتی ، و 256 بیتی رمزگذاری AES برای این رمزگذاری کانال کنترل. بهترین و مطمئن ترین انتخاب AES 256 بیتی است ، زیرا رمزگذاری درجه نظامی را هنگام جفت شدن با آن ارائه می دهد رمزگذاری کانال داده AES 256 بیتی. همچنین فراهم می کند RSA-2048 برای کلیدها و HMAC SHA1 (160 بیتی) برای تأیید هویت SHA SHA.

علاوه بر ویژگی های امنیتی قوی ، VPN.ht آزمایش نشت DNS را نیز از طریق وب سایت خود ، یک پروکسی رایگان ارائه می دهد ، همچنین ویژگی "چه چیزی IP من است" نیز از طریق وب سایت آنها قابل دسترسی است..

افکار نهایی

فارغ التحصیل شدن از VPN یکپارچه Popcorn Time VPN به سرویس VPN خاص خود ، VPN.ht مطمئناً از آنجا که از بهترین گزینه های VPN انتخاب کرده ، راه خود را به آنجا می رساند. با این حال ، برنامه های آن در مراحل آزمایش هستند ، به این معنی که سرویس VPN ممکن است به اندازه دلخواه شما امن و خصوصی نباشد..

در پایان ، VPN.ht مطمئناً باید توجه داشته باشد زیرا سرویس ها و ویژگی های VPN خود را ترمیم و به روز می کند. حداقل ، ادعاهای آنها صادق است: شما به راحتی می توانید به محتوای مسدود شده دسترسی پیدا کنید.

با کلیک روی دکمه زیر ، این سرویس را برای خودتان امتحان کنید!

به VPN.ht مراجعه کنید

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me