VPNGhost

 • قیمت گذاری

  از جانب 1.45 دلار
  / ماه

ProPrivacy.com نمره
7.5 از 10

خلاصه

بروزرسانی دسامبر 2016. VPNGhost بیشتر نیست. وب سایت و صفحه فیس بوک آن پایین است و ProPrivacy.com ارتباط زیر را از یکی از بنیانگذاران خود دریافت کرده است:

VPNGhost - حقیقت:

احساس می کنم تنها منصفانه است که من به کاربران اطلاع می دهم که چرا VPNGhost منحل شده است. من بنیانگذار اصلی VPNGhost بودم. با شروع به دست آوردن تعداد زیادی از کاربران ، "کاسپر" تصمیم گرفت که درآمد مهمتر از UX باشد. من موافق نبودم ، پس از چند استدلال در مورد قابلیت اطمینان این سرویس ، من اساساً وب سایت خودم را قطع کردم تا نتوانم به حساب و هر چیزی دسترسی داشته باشم. من کنترل کامل وب سایت را از دست دادم و نتیجه آن کلاهبرداری وحشتناک کلاهبرداری vpn بود. من می خواهم شخصاً برای همه ناراحتی هایی که ممکن است باعث شده شما برای شما ایجاد کند ، از همه کاربران بخواهم. این فراتر از کنترل من بود و اگر این به عهده من باشد ، سایت هنوز هم با عملکرد کامل در حال انجام است که من آن را ترک کردم. حقیقت این است که ، "کاسپر" گرسنه است و هرگز به خدمات یا کاربران برای شروع آن اهمیت نمی دهد ، حتی اکنون. بنابراین حساسیت من این است که این موضوع را با شما در میان بگذارم.
اطلاعات عمومی در مورد "Casper"


دکستر دیوید تروس
1 587 585 9095
16 Spring Haven Close Airdrie T4B 0B5

- فانتوم".

VPNGhost یک ارائه دهنده خدمات در حال رشد است که به نظر می رسد اصول اولیه خفا ، عملکرد و دوستی کاربر را کاهش داده است. با توجه به موقعیت های سرور در حال صعود ، و قیمت های بسیار رقابتی ، همراه با یک نگاه به ظاهر احترام به حریم خصوصی ، ما از دیدن پیشرفت های بیشتر VPNGhost هیجان زده می شویم.

قیمت گذاری & برنامه ها

VPNGhost در سه سطح قیمت در دسترس است و از 4 دلار در ماه شروع می شود و برای اشتراک نیم ساله در 9.75 دلار افزایش می یابد ، یا برای کل 12 ماه 17/50 دلار. نکته جالب اینجاست که هیچ طرحی در ویژگی های موجود ، فقط قیمت و مدت تعهد متفاوت نیست ، که یک موضوع مهم را به وجود می آورد: به طور قیمتی هیچ پرداختی پس از پرداخت به عنوان یک برنامه پس از پرداخت (بدون در نظر گرفتن روش پرداخت) وجود ندارد ، همانطور که در شرایط خدمات VPNGhost به وضوح بیان شده است.

مطمئناً عدم وجود سیاست بازپرداخت یا برنامه رایگان برای امتحان کردن موارد ممکن است برای بسیاری از کاربران بالقوه بازدارنده باشد و این قابل درک است. به گفته این ، پشتیبانی بیش از حد کافی بود و در بخش مربوطه پوشش داده می شود.

از طرف دیگر ، باید توجه داشته باشید كه هر سه گزینه برنامه در مقیاس پایین تر از قیمت گذاری در بازار گسترده تر VPN قرار دارد كه در واقع بسیار عالی است ، اگر این سرویس ارزش عملی را داشته باشد ، كه ما به صورت جامع می پردازیم. در زیر بیشتر بحث کنید ممکن است از طریق PayPal ، BitCoin و قابل توجه Litecoin پرداخت کنید.

امکانات

لیست سرورهای VPNGhost به طور کلی 16 گزینه را در اختیار شما قرار می دهد ، در حالی که آمستردام ، لندن و سرورهای سوئیس هر دوقلو دارند. P2P قابل قبول است اما فقط روی دو سرور اختصاصی سوئیسی. متأسفانه ، هنوز هیچ سرور در آفریقا یا آمریکای جنوبی وجود ندارد ، اما به روزرسانی ها در آینده است. این شرکت در آلبرتا ، کانادا ، تحت Ghost INC ثبت شده است.

به نفع پایگاه کاربر گسترده تر ، بدیهی است VPHGhost عضو "-" قانون نظامی را برای همه رها نکنید ، برای ناسازگاری های یک فرد "- اصل شفافیت در بیش از یک روش.

آنها به طور مداوم به مشتریان خود اطلاع می دهند و هرکس به هر اقدامی که علیه سرویس آنها انجام شود ، معمولاً در قالب اعلامیه های DMCA ، توجه می کند. اتصالات همزمان حداکثر دو دستگاه در هر سرور با خوشحالی مجاز است ، همانطور که در بخش قیمت گذاری مشاهده می شود.

امنیت & حریم خصوصی

VPNGhost با استفاده از رمزگذاری 4096 DH Key ، 256 بیتی AES و یک SHA-512 کاملاً مستحکم برای تأیید صحت داده ها - در سراسر پروتکل OpenVPN - مسئله امنیتی را به طور تصادفی ترک نکنید. آدرس های IP مشترک هستند. گرچه این ادعا که هیچ گونه گزارش به هیچ وجه و شکل و شکل نگهداری نمی شود ، خوشحال کننده ترین چیزی است که باید بشنوید (شایان ذکر است که بسیاری از ارائه دهندگان نیز این ادعا را به دروغ می دانند ، گرچه هیچ چیز در این مورد خاص به طور مستقیم به آن ایده منتهی نمی شود).

در حالیکه ، متأسفانه ، کانادا بخشی از اتحاد نظارت پنج چشم (سه مورد دیگر ایالات متحده ، انگلیس ، AUS و NZ) است ، نقل قول زیر از پشتیبانی به طور موجز تعهد VPNGhost به محرمانه بودن کاربران را بیان می کند و دوباره موضع آنها را تأیید می کند..

"ما هر آنچه را که انجام می دهیم ، وارد سیستم نمی شویم. ما حتی آدرس های IP را از طریق وب سایت خود وارد نمی کنیم ، تنها اطلاعاتی که ما از پایگاه کاربری خود می گیریم ، اطلاعات پرداختی است که هنگام خرید به طور خودکار گرفته می شود (که در هر زمان با درخواست کاربران قابل حذف است). با این گفته ، ما به سادگی هیچ اطلاعاتی را برای افشای هر مرجع قانونی یا شرکتی نداریم."

دسترسی به وب سایت VPNGhost با استفاده از Tor و استفاده از روش های پرداخت بیت کوین یا Litecoin که قبلاً گفته شد باید از نظر تئوریک شما را از همه به جز اختصاصی ترین و بالاترین سطح مخالفان حفظ کند (فکر کنید دولت).

تارنما

عجیب! Ghostly هنگام توصیف نقوش سفید و سیاه در وب سایت VPNghost ، درست مطابق با مارک شرکت ، قطعاً صفت مناسبی است. بهتر است ، ناوبری نسیم است. برای مشتریان پرسپکتیو ، صفحات پرسش و پاسخ ، ویژگی ها و قیمت گذاری یک کلیک دور از دسترس است و از طریق بنر برتر قابل دسترسی است. خط مشی رازداری و TOS در انتهای هر صفحه یا از طریق پیوندی در بخش پرسش و پاسخ قابل مشاهده است ، هنگامی که با بسیاری از رقبا مخلوط می شوید از طریق چندین کلیک مخفیانه این اسناد اساسی را مخفی می کنید..

در همین حال ، مشتری با همان اطلاعات کارآمد ، اطلاعات مربوط به خدمات ، صورتحساب ، پشتیبانی و وضعیت سرور VPNGhost خود را به یک نوار کناری سمت چپ تغییر می دهد. در حالی که هشدارهای خبری در قسمت پایین صفحه نمایشگر اجرا می شوند ، یک خط دستی به رنگ قرمز نشانگر آدرس IP و مکان شما (پاک شده) است..

پشتیبانی

پشتیبانی فقط کافی نبود بلکه عالی بود. هر دو تعامل ، به ترتیب با کاسپر و فانتوم ، من را از رفتار مودبانه و حرفه ای بودن آنها راضی کردند. به دلیل عدم تطابق جغرافیایی (که ممکن است تجربه کنید یا ممکن است آن را تجربه نکنید) ، ما نتوانستیم ارتباط زیادی را از طریق LiveChat برقرار کنیم. با این حال ، تعامل نامه های الکترونیکی که در آن زمان داشتیم ، در قلب مسائل من بسیار سبک بود و به طور مؤثر کاهش می یابد.

خوب است که یک بخش سؤالات متداول و مصور ، و شاید یک فروم کاربر برای تبادل ایده های غیرعادی ، در مقابل مبادلات پشتیبانی یک به یک ، مشاهده کنید..

مطابق با پیام هایی که در به روزرسانی فیس بوک قبلاً نشان داده شده بود ، VPNGhost از حساب های FB و Twitter خود برای نگه داشتن کاربران در ارتباط با قطع سرویس ها یا به روزرسانی ها و مقالات مفید و مربوط به حریم خصوصی استفاده می کند..

فرآیند

ثبت نام

ثبت نام فقط به یک ایمیل (و کارت اعتباری در صورتی که روش پرداخت شما باشد) محدود شده است - این همان است. بنابراین ، هنگام ثبت نام و استفاده از سرویس ، ناشناس بودن تقریباً کامل امکان پذیر است.

مشتری VPNGhost Windows VPN

متأسفانه کاربران اکنون باید با استفاده از OpenVPN GUI ارتباط برقرار کنند ، زیرا VPNGhost هنوز مشتری موقت خود را فعال نمی کند ، هرچند این در کارهاست.

عملکرد (تست های سرعت ، DNS ، WebRTC و IPv6)

Speedtest با اتصال تست 30 مگابیت در ثانیه ما اجرا شد ، در حالی که به سرورهای UK ، NL و ایالات متحده متصل بود - دو مورد قبلی که در برابر سرور لندن ، دومی نیویورک آزمایش شده بودند. Testmy.net جایی است که شما می توانید همان سرعت سنجی را انجام دهید ، استفاده از VPN یا فقط برای اهداف کنجکاوی عمومی.

سرعت ها به طور متوسط ​​در دامنه متوسط ​​10-12 Mbps DL در حین تست به طور متوسط ​​خوب بودند ، با سرورهای آمریکایی نیمی از این مقدار ، گرچه سنبله ها وجود نداشتند - نرم افزار VPNGhost OpenVPN مانند یک ارواح تحت اللفظی در پس زمینه اجرا شد ، ضمن پخش فیلم ها و لیست های پخش همزمان با نوشتن این بررسی.

نکته جالب توجه این است که این سرویس دقیقاً همانگونه که تبلیغ می شود کار می کند ، DNS بدون نشت است. چک با استفاده از ipleak.net و test-ipv6.com انجام شد و هرگز به آدرس IP دستگاه تست برگشت داده نشد. به خودتان لطف کنید و به صورت دوره ای بررسی کنید ، زیرا ممکن است برخی نشت DNS در اثر نیروهای خارج از کنترل ارائه دهنده باشد و احتمالاً شما را از این امر غافل می کند..

سایر سکوها

VPNGhost قصد دارد یک سرویس دهنده VPN موقت را در ویندوز و مک آزاد کند - درنهایت همتایان iOS و Android را معرفی کرد. حفاظت از نشت DNS به صورت نرم افزاری ساخته خواهد شد ، امیدوارم همراه با killswitch و start-up خودکار بتوانید ارتباط خود را همیشه در زیر بسته و بدون نفوذ حفظ کنید..

سایر / خدمات رایگان

VPNGhost با مهربانی یک سرور پروکسی رایگان (واقع در هلند) ، برای کسانی که به دنبال جغرافیایی و یا حداقل مزایای حفظ حریم خصوصی هستند (در مقایسه با VPN ، که شامل رمزگذاری است) ، ضمن شرکت در فعالیت های آنلاین.

نتیجه گیری بررسی VPNGhost

دوست داشتم

 • بدون ورود به سیستم
 • مدل کسب و کار چهار گوش
 • قیمت گذاری مناسب
 • P2P روی سرورهای سوئیسی مجاز است
 • پروکسی رایگان
 • وب سایت براق

من در مورد آنقدر مطمئن نبودم

 • پایگاه دانش محدود
 • عدم وجود انجمن کاربر

من متنفر بودم

 • بدون مشتری موافق

برداشت های کلی از استفاده از VPNGhost چند قدم کوچک از افسانه بود ، که احتمالاً مدت زمان زیادی است که می توانید با به روزرسانی ها ، این فاصله را پشت سر بگذارید. یک مشتری اختصاص داده شده VPN را به قابلیت اطمینان ، غیرمستقیم و کلی مدل شفاف شغل اضافه کنید ، و ممکن است شما به راحتی مشغول یک سرویس باشید ، مشروط بر اینکه تکامل همانطور که خواسته شده است پیش رود. در مجموع ، نکته جالب توجه این است که وضعیت فعلی سرویس VPNghosts هنوز بالاتر از رقابت است ، اما صرفاً نخبه ها را نجات می دهد ، آنها را امتحان کنید تا دریابند.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me