VPNac


 • قیمت گذاری

  از جانب $ 4.80
  / ماه

 • موجود در:


  • پنجره ها

  • سیستم عامل مک

  • اندروید

  • لینوکس

  • iOS
 • رفع انسداد:


  • نتفلیکس

  • iPlayer

ProPrivacy.com نمره
9.4 از 10

خلاصه

VPN.ac یک ارائه دهنده VPN مبتنی بر رومانیایی است که در سال 2012 فعالیت خود را آغاز کرد. از آن زمان ، ProPrivacy.com برای نظارت بر پیشرفت خود ، دوباره با سرویس تماس گرفته است. شبکه خصوصی مجازی (VPN) بهبود می یابد و اکنون برنامه مشتری بومی خود را دارد - سیستمی که برای استفاده از یک سرویس گیرنده عمومی OpenVPN GUI استفاده می شود. در ادامه بخوانید تا اطلاعات بیشتری در مورد تغییرات مهم در VPN.ac کسب کنید.

این شرکت در رومانی مستقر است که به لطف حفظ حریم خصوصی داده ها توسط دیوان عالی کشور ، مکان بسیار خوبی برای یک VPN است. این سرویس شامل یک سیستم پروکسی رمزگذاری شده است که به شما کمک می کند محدودیت های منطقه ای را پیدا کنید.

آمار سریع

 • صلاحیت قضایی
  رومانی
 • اتصالات همزمان
  6
 • کشورها
  20

امکانات

تورنت
اتصالات همزمان 6
سرورهای فلزی یا مجازی برهنه فلز لخت
پشتیبانی روتر
روترها پشتیبانی می کنند Asus / AsusWRT ، DD-WRT ، OpenWRT ، pfSense ، گوجه فرنگی / گوجه فرنگی پیشرفته
پورت حمل و نقل
انتخاب بندر
کل سرورها 150
کشورها 20

تمام برنامه ها دارای ویژگی های زیر هستند:

 • 79 سرور VPN در 21 کشور
 • سرورهای پروکسی در 32 کشور
 • کمک هزینه شش اتصال همزمان
 • P2P / torrents مجاز است
 • برنامه های VPN برای Windows ، Mac OS ، iOS و Android
 • OpenVPN بیش از پروتکل کنترل انتقال (TCP) و پروتکل Datagram User (UDP) ، پروتکل تنظیم لایه 2 (L2TP) / امنیت پروتکل اینترنت (IPSec) و پروتکل تونلینگ نقطه به نقطه (PPTP)
 • تنظیم دستی برای لینوکس ، روتر و جعبه تنظیم بالا
 • برنامه های افزودنی مرورگر پروکسی رمزگذاری شده برای Chrome ، Opera و Firefox
 • رمزگذاری شدید جلسه RSA 4096 بیتی
 • تست سرعت سرور آنلاین و بررسی ظرفیت
 • کلید کشتار
 • وضوح رمزگذاری شده DNS
 • سرور DNS خصوصی
 • جلوگیری از نشت IP
 • سرویس آدرس IP مشترک

شبکه سرورهای این شرکت به اندازه خدمات ارائه شده توسط VPN رقیب رومانی CyberGhost و ibVPN نیست. با این حال ، شبکه سرورها سال به سال در اندازه افزایش می یابد. دفعه دیگر که ProPrivacy.com با این شرکت چک می کند ، ممکن است بیش از شبکه فعلی 79 سرور در 21 کشور وجود داشته باشد.

این آزمایشات با استفاده از خدمات اینترنتی Virgin Media ، از ناتینگهام در انگلیس انجام شده است. تست های سرعت با وب سایت testmy.net انجام شد. هر یک از گروههای نتیجه ای که در نمودارهای آزمون بارگیری و بارگذاری مشاهده می کنید از پنج آزمون تهیه شده است.

سرعت بارگیری و بارگذاری بدون هیچ VPN اعمال شده در خط مورد آزمایش قرار گرفت. در مرحله بعد ، این آزمایشات با اتصال در حال اجرا از طریق سرور VPN.ac در کاونتری ، که نزدیکترین سروری است که شرکت به محل آزمایش دارد انجام شد. دومین تست موقعیت مکانی هنگام اتصال از طریق سرور VPN.ac در پاریس ، بر روی سرعت ها بررسی می شود. VPN.ac برای بارگیری P2P سرورهای بهینه سازی کرده است. هیچ سرور P2P در انگلستان وجود ندارد. بنابراین ، این سرور پاریس نزدیکترین مرکز بهینه سازی شده P2P به محل آزمایش است.

شما همچنین می توانید برای اتصال به میامی از انگلیس ، چه بدون VPN اعمال شده در اتصال و چه از طریق اتصال از طریق سرور VPN.ac میامی ، مشاهده کنید. در تمام تست های VPN ، من برنامه را تنظیم کردم تا با OpenVPN over UDP اجرا شود ، با استفاده از رمزگذاری AES با یک کلید 256 بیتی.

سرعت بارگیری VPNac

نمودار بالاترین ، کمترین و میانگین سرعت برای هر سرور و مکان را نشان می دهد. برای جزئیات بیشتر توضیحات تست سرعت ما را ببینید.

خدمات اینترنتی Virgin Media طیف تست گسترده ای را از 23 مگابیت در ثانیه به 41.8 مگابیت بر ثانیه در طول تست بارگیری تولید کرد. نتایج سرورهای اروپایی VPN.ac به طور مداوم در این محدوده بود ، بنابراین اعمال VPN روی خط باعث کند شدن اتصالات نمی شود. با این حال ، اطلاعات قابل توجهی که از آن تست های بارگیری اروپایی حاصل شده است ، تفاوتی است که بهینه سازی برای کارهای خاص می تواند به عملکرد سرور VPN ایجاد کند. سرور پاریس به طور مداوم سرعتهایی را در صدر قابلیت های سرویس اینترنت اساسی تحویل می داد ، حتی اگر مکان سرور باعث می شد که هر بسته در مسیرهای منحرف شده خارج از کشور و عقب برگردد. در تست های بارگذاری ، سرورهای کاونتری و پاریس عملکرد قابل قبولی داشتند.

عملکرد VPN.ac در ارتباطات فراتر از اقیانوس اطلس داستانی متفاوت بود. میانگین سرعت در طی پنج آزمایش با VPN کمتر از کمترین سرعت رخ داده در اتصال ایالات متحده بدون VPN بود. در تست های بارگذاری ، VPN.ac نتوانست به کمترین سرعتی که اتصال Virgin Virgin بدون VPN تولید کرده است برسد.

تست نشت

نشت IPv4 شناسایی شد?
نشت WebRTC شناسایی شد?
محدودیت داده
محدوده پهنای باند

تست ProPrivacy.com برای نشت IP با هدف بررسی عملکرد نقاب سازی آدرس IP برای هر دو آدرس IPv4 و IPv6 انجام شده است. متأسفانه ، ویرجین مدیا آدرس IPv6 را به کار نمی برد ، بنابراین من نتوانستم تست کنم که سرویس VPN.ac می تواند آن نوع آدرس را نقاب کند. من برای نشت IPv4 با استفاده از خدمات ipleak.net و doileak.net تست کردم. من در حالی که یک اتصال OpenVPN به لندن از طریق سرور VPN.ac Coventry داشتم به این سرورها دسترسی پیدا کردم. سرویس تمام تست ها را گذراند.

قیمت

12 ماه

$ 4.80
هر ماه

6 ماه

6.00 دلار
هر ماه

3 ماه

8.00 دلار
هر ماه

1 ماه

9.00 دلار
هر ماه

VPN.ac دارای یک بسته اشتراک. شما می توانید آن را برای دوره های مختلف خریداری کنید ، با مدت طولانی تر قیمت پایین تری برای شما به ارمغان می آورد. نرخ ماهیانه در اشتراک سالانه ارزان تر از آن است که فقط یک ماه بپردازید. با این حال ، شما باید هزینه خدمات کل سال را از جلو بپردازید.

با همه این گزینه های اشتراک ، تضمین برگشت هفت روزه پول دریافت می کنید.

قیمت گذاری VPNac

همه این برنامه ها شش ارتباط همزمان را به شما می دهند. این شرکت همچنین یک محاکمه یک هفته ای را با قیمت 2 دلار ارائه می دهد. در آن نقشه ، شما فقط سه اتصال همزمان دریافت می کنید.

در همه موارد ، اشتراک VPN شما همچنین به شما امکان دسترسی به خدمات SecureProxy VPN.ac را می دهد. VPN از طریق و برنامه کار می کند. SecureProxy به عنوان افزونه مرورگر برای Chrome ، Firefox و Opera پیاده سازی شده است - هیچ نسخه ای برای Microsoft Edge یا Internet Explorer در دسترس نیست. این بررسی به قابلیت های سرویس VPN این شرکت می پردازد.

این شرکت علاوه بر پذیرش کارت های اعتباری و بدهی ، به مشتریان امکان پرداخت با طیف گسترده ای از سیستم های پردازش پرداخت از جمله PayPal ، UnionPay ، iDeal ، WebMoney و Alipay را می دهد. اگر می خواهید ناشناس باشید می توانید با بیت کوین یا کارتهای هدیه پرداخت کنید. همچنین می توانید از طریق نقل و انتقالات بانکی SEPA پرداخت کنید.

SecureProxy

پاداش خدمات VPN.ac یک سرویس SecureProxy رایگان است. این شرکت سرورهای پروکسی را در بیشتر کشورها به دلیل سرویس پروکسی رمزگذاری شده نسبت به VPN های خود ، اجرا می کند. SecureProxy از پروتکل HTTPS برای تهیه رمزنگاری محتویات اتصال استفاده می کند و اتصالات را از طریق یک سرور واسطه گر هدایت می کند. این ترفندها برای فریب محدودیت های منطقه ای در سرویس های جریان انجام می شوند. نظریه پشت این سیستم این است که شما فقط به منظور حفظ محدودیت های منطقه ای به حریم شخصی کامل احتیاج ندارید. اما این واقعیت که ترافیک شما به سمت سرور پروکسی هدایت شده است ، بدین معنی است که کلیه درخواست های مربوط به سرورهای جریان از طریق پروکسی از طرف شما ارائه می شود. بنابراین ، به نظر می رسد شما در کشور مورد نیاز برای دسترسی به محتوای ویدیو هستید.

سرور پروکسی در پاسخ از سرور جریان ، به جلو می رود تا بتوانید نمایش انتخابی خود را در مرورگر خود مشاهده کنید.

من سرویس VPN.ac VPN را با Netflix و BBC iPlayer تست کردم. من VPN.ac SecureProxy را با آن دو سایت رسانه آزمایش کردم. هر دو سرویس من را در مورد محدودیت های منطقه ای Netflix و iPlayer بی بی سی دانستند.

راحتی در استفاده

پنجره ها
سیستم عامل مک
اندروید
لینوکس
iOS
ویندوزفون

صفحه اصلی سایت VPN.ac دارای نقشه جهان است که مکانهای سرور VPN شرکت را نشان می دهد. منوی اصلی در نوار منو در خط دوم صفحه اصلی قرار دارد. بالاتر از این ، تسمه ای با یک سری کلید های میانبر برای خدمات در سایت ، از جمله دسترسی به منطقه مشتری مشاهده خواهید کرد.

هنگامی که به پایین حرکت می کنید ، منوی اصلی برای جایگزینی بند میانبر پرش می کند و همیشه قابل مشاهده است. در پایین صفحه یک بخش لینک سریع است. منطقه مشتری شامل پیوندهایی برای بارگیری پرونده ها ، راهنماها و پشتیبانی بلیط اطلاعات است.

پشتیبانی

امتحان رایگان نه
تضمین بازگشت پول
پشتیبانی 24 ساعته
چت زنده
طول ضمانت برگشت پول 7

می توانید با کلیک بر روی تیم پشتیبانی تماس بگیرید "پشتیبانی" در منوی منطقه مشتری ، سپس انتخاب کنید "بلیط را باز کنید" از منوی کشویی. روش دیگر ، می توانید بر روی کلیک کنید "بلیط جدید را باز کنید" دکمه در صفحه اصلی ناحیه مشتری.

وجود دارد "تماس با پشتیبانی" پیوند در برنامه با این کار صفحه ای در مرورگر وب پیش فرض شما برای دسترسی به مرکز پشتیبانی باز می شود. "ارسال بلیط" دکمه در این صفحه مسیر دیگری به فرم بلیط پشتیبانی است.

به محض فشار دکمه ارسال در فرم پشتیبانی ، برای تأیید دریافت سؤال خود ، یک ایمیل پاسخ خودکار دریافت خواهید کرد. همچنین وقتی یک کارمند به سؤال شما پاسخ دهد ، یک ایمیل نیز دریافت خواهید کرد. شما می توانید با انتخاب بلیط از منوی پشتیبانی در منطقه مشتری یا با پیمایش به قسمت پشتیبانی در صفحه اصلی جزئیات حساب خود ، وضعیت فعلی کلیه سوالات شما در مورد تیم پشتیبانی را مشاهده کنید..

فرآیند

اگر می خواهید محاکمه یک هفته ای 2 دلار را امتحان کنید ، می بایست به صفحه سؤالات متداول بروید و در توضیحی درباره یک حساب آزمایشی ، روی پیوند کلیک کنید.

برای رسیدن به صفحه ثبت نام برای اشتراک معمولی ، باید روی یکی از موارد کلیک کنید "ثبت نام کن" دکمه هایی که در فواصل منظم در سراسر سایت ظاهر می شوند ، یا به صفحه قیمت گذاری می روند. سپس روی آن کلیک می کنید "اینو دریافت کن" دکمه زیر برنامه اشتراکی که مایل به خرید آن هستید.

ثبت نام

شما ابتدا باید قبل از طی مرحله پردازش پرداخت ، یک حساب کاربری با سرویس ایجاد کنید. در زیر می توانید صفحه ثبت نام برای یک هفته آزمایش را مشاهده کنید. این شرکت فقط به شما یک آدرس ایمیل و مکانی نیاز دارد. برای پاک کردن نیازهای شرکت پردازش پرداخت که بعداً انتخاب می کنید ، باید یک آدرس قابل اثبات داشته باشید. با این حال ، اگر می خواهید کاملاً ناشناس باشید ، می توانید برای پرداختن به VPN و پرداخت با بیت کوین یا کارت هدیه فروشگاه ، یک حساب اینترنتی ایجاد کنید..

پس از اتمام مراحل ثبت نام ، سه ایمیل از VPN.ac دریافت خواهید کرد. ایمیل با موضوع "فعال سازی VPN" حاوی اعتبار ورود به سیستم است که برای کار مشتری VPN شما نیاز دارید. آدرس ایمیلی که در صفحه ثبت نام وارد کرده اید نام کاربری شما برای منطقه مشتری است. گذرواژه‌ای که در حین ایجاد حساب تنظیم کردید فقط برای منطقه مشتری کار خواهد کرد ، نه VPN.

در سایت ، تکمیل پرداخت شما منجر به نمایش صفحه تأیید سفارش خواهد شد. برای رسیدن به داشبورد ، روی پیوند منطقه مشتری در این صفحه کلیک کنید. لینک های بارگیری برای نرم افزار VPN در بخش پیوندهای سریع منطقه مشتری موجود است.

VPN.ac Windows VPN Client

شما باید اولین بار که از آن استفاده می کنید ، نام کاربری و رمز عبور را وارد مشتری VPN کنید. حتماً ترک کنید "ذخیره رمز عبور" کادر تأیید شد ، بنابراین لازم نیست هر بار که می خواهید از VPN استفاده کنید ، به ایمیل استقبال خود بازگردید.

روند استفاده از VPN بسیار سر راست است. شما یک مکان سرور را از لیست کشویی انتخاب کرده و پروتکل VPN را که می خواهید استفاده کنید انتخاب می کنید. سپس شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید اتصال را از طریق UDP یا TCP اجرا کنید. تفاوت این دو گزینه در این است که TCP یک جلسه تشکیل می دهد ، در حالی که UDP یک است "اتصال" روش UDP برای برنامه های تعاملی و پخش جریان ترجیح داده می شود.

پس از مرتب سازی تنظیمات ، بر روی دکمه اتصال کلیک کنید تا VPN روشن شود.

برگه پیشرفته برنامه شامل یک سری تنظیمات امنیتی است. مهمترین آنها سوئیچ kill و پرچم کاربر چین است. اگر VPN روشن نباشد ، سوئیچ kill از اتصال برنامه های رایانه شما به اینترنت جلوگیری می کند. این یک ویژگی مهم است اگر شما در مکانی هستید که کشف فعالیت های اینترنتی شما می تواند پیامدهای قانونی داشته باشد.

"کشور سانسور شده" پرچم هنگامی که در کشور چین هستید یا کشور سرکوبگر دیگری هستید ، محافظت بیشتری از تشخیص می کند.

اگر برنامه را به حداقل برسانید ، VPN عملکرد خود را ادامه می دهد و از طریق نمادی که در سینی سیستم دسک تاپ شما قرار دارد ، در پایین سمت راست صفحه نزدیک به تاریخ قابل دسترسی است. برای کنترل VPN لازم نیست برنامه را برگردانید. کنترل های سیستم به صورت منوهای پاپ آپ از این نماد در دسترس هستند.

برای دریافت منوی کنترل VPN.ac روی نماد کلیک کنید. گزینه منوی اتصالات شما لیست کاملی از سرورهای موجود را در اختیار شما قرار می دهد. اتصال مستقیم فعلی شما با حروف برجسته جسورانه ظاهر می شود. برای تغییر به یک سرور متفاوت ، فقط بر روی نام آن مکان جدید کلیک کنید.

سایر سکوها

برنامه VPN.ac برای دستگاه های Windows ، Mac OS X ، iOS و Android در دسترس است. وب سایت VPN.ac شامل دستورالعمل هایی برای تنظیم سرویس در روترهایی که DD-WRT ، Tomato ، pfSense و AsusWRT را اجرا می کنند ، می باشد. VPN را می توان به صورت دستی روی رایانه های لینوکس و جعبه های Kodi نیز نصب کرد.

حریم خصوصی و امنیت

انسداد (خفا)
خود میزبان / DNS Proxied آره
حفاظت نشت IPv4
حفاظت نشت IPv6
حفاظت نشت WebRTC
کلید کشتار

رومانی مکان مناسبی برای خدمات VPN است و در کنار سه بهترین - CyberGhost ، ibVPN و VPN.ac قرار دارد. دیوان عالی کشور قوانین نگهداری داده های دولت را حذف کرد. این قوانین تحت اجبار بخشنامه اتحادیه اروپا به تصویب رسید. نتیجه این است که رومانی الزامات نگهداری و افشای داده ها را که سایر کشورهای اتحادیه اروپا تحمیل می کنند تحمیل نمی کند.

الزامات عملیاتی یک VPN نیاز به نقشه برداری بین آدرس IP مشتری و آدرس جایگزینی دارد که سرور VPN برای جلسه به آن مشتری اختصاص می دهد. بنابراین همه VPN ها باید در طی یک جلسه سوابق مربوط به فعالیتهای کاربر را نگه دارند. نکته کلیدی که باید هنگام انتخاب VPN به آن توجه کرد این است که آیا شرکت پس از قطع جلسه ، آن اطلاعات را در پرونده نگه می دارد. VPN.ac هیچ سابقه فعالیت را حفظ نمی کند. با این حال ، این شرکت به منظور نظارت بر فعالیت های مخرب ، سوابق اتصال را نگه می دارد.

پروتکل های رمزگذاری

IKEv2
OpenVPN
پروتکل های دیگر پروکسی از HTTPS
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP

کاربران برنامه سفارشی برای ویندوز ، Mac OS X و Android می توانند یک پروتکل VPN دلخواه را از درون رابط انتخاب کنند. این گزینه به OpenVPN ، PPTP و L2TP با IPSec می دهد. مشتریانی که می خواهند از VPN در دستگاه iOS استفاده کنند ، باید یک مشتری استاندارد OpenVPN را بارگیری کنند که بصورت رایگان از وب سایت سازمانی که پروتکل OpenVPN را اجرا می کند ، در دسترس است. برنامه iOS VPN.ac اجرای پروتکل IKEv2 را دارد.

در داخل برنامه ، شما از سطح امنیتی برای اجرای OpenVPN انتخاب دارید. توصیه می کنیم نسخه کلیدی 256 بیتی را انتخاب کنید. با استفاده از سیستم رمزگذاری پیشرفته استاندارد رمزگذاری (AES). می توانید از کلید کوتاه تر استفاده کنید. این امر از امنیت کمتری برخوردار است اما در صورت استفاده از سیستم در تلفن هوشمند ، باتری شما کمتر خواهد شد.

رمزگذاری RSA با یک کلید 4096 بیتی رمزگذاری بسیار قوی را ارائه می دهد ، که فقط اکثر VPN های آگاه از امنیت در حال حاضر ارائه می دهند. این امر به ویژه برای کسانی که مایل به یک VPN در چین هستند ، که در آن مقامات شایع هستند که در تلاش برای رمزگذاری رمزگذاری تأسیس جلسه از سیستم های VPN هستند ، بسیار مهم است..

افکار نهایی

VPN.ac خدمات خود را از زمان آغاز به کار بهبود بخشیده و بهبود می یابد. عملکرد قوی شبکه سرور در اروپا باعث می شود این VPN عالی برای آن قاره باشد. VPN با سرعت کمی به ایالات متحده مختل شد. با این حال ، اگر فقط می خواهید محدودیت های منطقه ای در سرویس های جریان ایالات متحده را بدست آورید ، پسوند مرورگر SecureProxy می تواند بدون کند کردن اتصالات شما را به سایت انتخابی شما برساند..

رومانی سه VPN عالی دارد: CyberGhost ، ibVPN و VPN.ac. اگرچه من این VPN را در حال حاضر در جایگاه سوم قرار می دهم ، اما پیشرفت های مداوم در سرویس VPN.ac بدان معنی است که این شرکت در راه رسیدن به جایگاه شماره یک قرار دارد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me