VortexVPN

ProPrivacy.com نمره
1 از 10

خلاصه

VortexVPN اکنون موجودیت آن متوقف شده است. برای دیدن بهترین نوع VPN برای Android در این صفحه مراجعه کنید.

قیمت گذاری & برنامه ها

طرح VortexVPN با آنچه که قبلاً دیده بودیم متفاوت است ، به جای شارژ کردن شما برای یک دوره زمانی ، شما را برای داده هایی که استفاده می کنید ، شارژ می کند ، که فکر می کنیم کاملاً مبتکرانه است - البته ، این دارای جوانب مثبت و منفی است. جای تعجب نیست که اطلاعات بیشتری را برای ارزان تر شدن ثبت نام کنید. وقتی برنامه Android را بارگیری می کنید ، 250 مگابایت دریافت می کنید تا به صورت رایگان ارزیابی کنید. همچنین بخاطر داشته باشید که هر داده ای که خریداری می کنید بعد از یک سال منقضی می شود - اما این مدت زمان کافی است که فکر می کنیم.

VortexVPN_Pricing


امکانات

VortexVPN با این واقعیت که صرفاً ارائه بهترین خدمات برای کاربران اندرویدی اختصاص داده شده ، با سایر ارائه دهندگان متفاوت است. در حال حاضر آنها فقط 4 سرور در 4 کشور مختلف ارائه می دهند بنابراین دسترسی محدود است اما به دلیل موقعیت مکانی که دارند ، آنها برای خدمات جغرافیایی کاملاً مناسب هستند. آنها در وب سایت خود به فشرده سازی صفحات وب مباهات می کنند که باعث کاهش استفاده از داده های شما می شود و این واقعاً کار می کند و با کمال تعجب استفاده از داده های شما پس از فشرده سازی محاسبه می شود. در مقایسه با اندازه کوچک آنها دارای یک سرویس خوب و گرد هستند که در زیر توضیح می دهیم یا می توانید سریعاً آنها را چک کنید:

امنیت & حریم خصوصی

برخلاف بسیاری از ارائه دهندگان دیگر ، آنها فقط یک سرویس رمزنگاری OpenVPN را ارائه می دهند که فکر نمی کنیم به عنوان یک نقطه ضعف در نظر گرفته شود ، زیرا ما معتقدیم که این امر در هر مورد امن ترین است - و آنها از آن 1024 بیت استفاده می کنند.!

آنها یک شرکت نیوزیلند با سرور اصلی خود در سوئیس هستند بنابراین قانون دسترسی بسیار محدود به آنها دارد اما هنوز هم زمان ورود و زمان ورود شما را برای آمار شبکه ثبت می کنند اما هیچ یک از ترافیک شبکه را زیر نظر نمی گیرند..

تارنما

آنها یک وب سایت بسیار ساده و ساده دارند که به راحتی حرکت می کند اما احساس می کنیم ممکن است جزئیات بیشتری در مورد خدمات ارائه دهند & امنیت و صفحه خبری که در آن کاربران می توانند توسعه وعده داده شده را مشاهده کنند.

VortexVPN_Home

پشتیبانی

مانند بسیاری از ارائه دهندگان کوچک VPN کوچک ، VortexVPN فقط یک تیم کوچک دارد و نمی تواند پشتیبانی کامل 24/7 را ارائه دهد. پشتیبانی بلیط آنها بسیار کارآمد است و همیشه در طی 24 ساعت از آنها پاسخی می گرفتیم.

VortexVPN_Support

فرآیند

ثبت نام

ثبت نام برای یک حساب مانند هر شرکت دیگری ساده و ساده است اما پرداخت آن می تواند بیشتر از یک کوره باشد زیرا تنها پرداخت های BitCoin را قبول می کنند (پرداخت کارت در آینده امکان پذیر است).

گرداب_ حساب

مشتری Android

از آنجا که تمرکز اصلی آنها روی اندروید است این همان پلتفرمی است که ما بیشتر آزمایشات خود را انجام دادیم. برنامه برای نصب و استفاده ساده است. بحث و یا اطلاع رسانی در مورد شما در اینجا بسیار کم است زیرا تنها کاری که می توانید انجام دهید انتخاب سرور و اتصال است - ساده.

Vortex_AndroidHome گرداب_سرور Vortex_Connected

صفحه اصلی برنامه

انتخاب سرور - پینگ ها را نشان می دهد که یک نشانگر سرعت مفید است

به سرور دوبلین وصل شد

عملکرد (تست سرعت ، DNS و IP)

تست های DNS و IP همه خوب برگشتند و تست های سرعت همانطور که در جدول زیر نشان داده شده بسیار خوب بودند.

Vortex_SpeedNoVPN Vortex_SpeedOpenVPN
بدون VPN اتصال OpenVPN

از آنجا که در وب سایت خود گفته اند که هدف آنها کاهش استفاده از داده ها و زمان بارگذاری صفحه است ، ما تعدادی از فعالیت های وب را با و بدون سرویس VPN فعال انجام داده ایم (مطمئن شوید که حافظه پنهان و سایر داده های مرور در بین آنها پاک می شود). در طی این مدت ما از داده های خود استفاده کردیم و دریافتیم که در واقع با سرویس VPN فعال ، ما توانسته ایم از منطقی کمتری استفاده کنیم - البته این به نوع وب سایتهایی که استفاده می کنید بستگی دارد. ما همچنین زمان بارگذاری کمی سریعتر را نیز که بسیار عالی بود متوجه شدیم.

سایر سکوها

متأسفانه ، ما نمی توانیم در مورد مشتری ویندوز بحث کنیم زیرا هیچ یک وجود ندارد. از طریق وب سایت آنها ، می توانید پرونده های پیکربندی OpenVPN را که می توانید با تعدادی دستگاه استفاده کنید بارگیری کنید و آنها به شما راه می دهند که چگونه آن را با نرم افزار OpenVPN (در iOS ، Linux و Windows) تنظیم کنید - که ما انجام داده ایم..

عملکرد (تست سرعت ، DNS و IP)

اگرچه آنها آن را برای Android بهینه می کنند ، اما به هر حال آن را به تست سرعت در ویندوز دادیم. ما از نتایج در مقایسه با Android کمی غافلگیر و ناامید شدیم ، اما هنوز هم خوب عمل کرد. فشرده سازی تصویری که از آنها استفاده می شود بسیار بیشتر قابل مشاهده و آزار دهنده بر روی صفحه نمایش بزرگتر بود (ما آن را تست کردیم و در یک تبلت نیز تحمل کرد).

Vortex_NoVPN Vortex_VPN
بدون VPN با نرم افزار OpenVPN

نتیجه

خوشمان آمد

  • برنامه ساده
  • سرعت بسیار خوبی در اندروید
  • کاهش استفاده از شبکه
  • امتحان رایگان

ما در مورد آن چندان مطمئن نبودیم

  • استفاده از آن در سیستم عامل های دیگر
  • سرعت خدمات به مشتری
  • میزان فشرده سازی را نمی توان تنظیم کرد

متنفریم

  • تعداد کمی از سرورها

اگرچه در سیستم عامل های رایانه های شخصی چندان عالی نیست ، در کل ما به دنبال ارائه دهنده اختصاصی VPN اندرویدی هستیم که باعث کاهش استفاده از داده های شما و افزایش عمر باتری می شود ، گفتیم که VortexVPN یک سرویس عالی است..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me