UnoTelly


  • قیمت گذاری

    از جانب 4.93 دلار
    / ماه

به روز رسانی: UnoTelly به نظر نمی رسد در حال حاضر فعال باشد.

ProPrivacy.com نمره
5 از 10

خلاصه

UnoVPN بخشی از اشتراک طلای UnoTelly است. این یک شبکه خصوصی مجازی محدود (VPN) است که UnoTelly به عنوان یک سرویس حفظ حریم خصوصی و امنیتی است. در حقیقت ، UnoTelly مشخص می کند که VPN فقط برای حفظ حریم خصوصی است و "نباید برای اهداف دیگر مورد استفاده قرار گیرد." UnoVPN رمزگذاری OpenVPN را ارائه می دهد ، که خوب است. با این حال ، VPN با توجه به کندی سرورهای آن ، قیمت بالایی دارد. روی هم رفته ، این یک سرویس زیر par VPN است که اکیداً توصیه می کنیم از آن جلوگیری کنید.

امکانات

UnoTelly یک شرکت کانادایی است که به دلیل خدمات هوشمند DNS معروف است. سرویس VPN اضافی است که UnoTelly برای تقویت خدمات اصلی خود طراحی کرده است. سال گذشته ، VPN در درجه اول پروتکل تونلینگ نقطه به نقطه (PPTP) را ارائه می داد ، که بسیار ناامن است. با این حال ، اکنون OpenVPN را نیز ارائه می دهد که بسیار امن تر است.

سرورها فقط در شش کشور آمریکا ، انگلیس ، هلند ، كانادا ، آلمان و سوئیس قرار دارند. این با توجه به هزینه خدمات بسیار محدود است. Peer-to-peer (P2P) صریحاً بر روی سرور ایالات متحده ممنوع است و براساس توصیه VPN بر روی هیچ یک از سرورهای دیگر توصیه نمی شود..

اگر می خواهید VPN در هنگام تورنت هویت خود را پنهان کند ، توصیه می کنیم بهترین راهنمای VPN ما را برای راهنمای سایت های تورنت بررسی کنید..

UnoTelly نرم افزاری اختصاصی VPN را ارائه نمی دهد. این بدان معنی است که کاربران برای اتصال به سرورهای آن باید از نرم افزار شخص ثالث OpenVPN استفاده کنند. مزیت این امر این است که نرم افزار OpenVPN بسیار مناسب است و امروزه از محافظت در برابر نشت DNS بهره می برد.

متأسفانه ، این بدان معنی است که هیچ سوئیچ kill ، حالت خفا و سایر ویژگیهای مهم ارائه دهنده خدمات VPN طرفدار وجود ندارد. این بسیار ناامید کننده است ، به خصوص با توجه به هزینه این VPN.

UnoVPN اتصالات همزمان را از همان تعداد دستگاه لازم دارد. بعلاوه ، به هر تعداد IP منبع اجازه می دهد تا به تعداد سرورهای دلخواه خود وصل شوند. این یک قضیه جنون آمیز سخاوتمندانه است ، به ویژه با توجه به اینکه فقط یک سرویس IP DNS را در اختیار شما قرار می دهد.

سرویس Smart DNS به بیش از 300 کانال برای پخش تلویزیون دسترسی می دهد. این کار با دسترسی به بیش از 30 سرور DNS پر سرعت انجام می شود. به این ترتیب ، سرویس Smart DNS به طور خاص برای رفع انسداد به بازار عرضه می شود ، در حالی که قرار است VPN برای حفظ حریم خصوصی استفاده شود.

سرعت و عملکرد

سرعت اتصال احتمالاً بزرگترین ناامیدی در مورد این سرویس بود. من آنها را با استفاده از اتصال فیبر 50 Mbps در OpenVPN آزمایش کردم. من سرورهای انگلستان ، هلند و ایالات متحده را آزمایش کردم.

همانطور که مشاهده می کنید ، VPN واقعاً تلاش کرده است. احتمالاً برای پخش در HD کمی مشکل خواهد بود. با گفتن این موضوع ، شما احتمالاً از جریان دادن به هر چیزی جز بالاترین سطح HD دور خواهید شد. با این حال ، این عملکرد فوق العاده ای نبود.

آپلودهای غیرقانونی

من از ipleak.net استفاده کردم تا بررسی کنم VPN همانطور که باید کار می کند. خوشحالم که گزارش دادم که هیچ گونه نشت IP یا نشت DNS را کشف نکردم. علاوه بر این ، هیچ گونه نشتی در ارتباط با وب در زمان واقعی (WebRTC) در سیستم من کشف نکردم. همه در اینجا روشن است ، که یکی از معدود موارد خوب در مورد سرویس است.

قیمت گذاری و برنامه ریزی

UnoTelly فقط UnoVPN را به عنوان بخشی از اشتراک Gold خود ارائه می دهد. UnoVPN در چهار برنامه موجود است ، از 7.95 دلار در ماه تا 4.93 دلار در ماه. برنامه ها قابل پرداخت ماهانه ، سه ماهه ، نیم ساله یا سالانه - با تخفیف هایی که برای تعهد برای مدت زمان طولانی تر اهدا می شوند.

هزینه VPN در مقایسه با سایر خدمات تقریباً متوسط ​​است. با این حال ، سطح خدمات ارائه شده کمی گران است. کاربران می توانند از طریق Visa ، Mastercard یا PayPal پرداخت کنند. یک دوره آزمایشی سه روزه رایگان و همچنین تضمین برگشت پول هفت روزه بدون دردسر وجود دارد.

unotelly_praching

شما می توانید UnoVPN را به صورت رایگان به ضمانت 14 روزه برگرداندن آن ، به صورت مجانی تست کنید. علاوه بر این ، شما برای هر دوست که متقاعد شوید که به عضویت خود بپردازید ، هزینه ارجاع دریافت می کنید (مبلغ 4.95 دلار).

حریم خصوصی و امنیت

رمزگذاری در UnoVPN با رمزگذاری PPTP (MPPE 128 بیتی) یا OpenVPN ارائه می شود. PPTP امن نیست ، بنابراین توصیه می کنیم از OpenVPN استفاده کنید.

UnoVPN OpenVPN را با 128 بیتی Blowfish (رمز پیش فرض داخلی OpenVPN ساخته شده) پیاده سازی می کند. این امر معمولاً ایمن تلقی می شود ، در صورت جلوگیری از نقاط ضعف شناخته شده آن. من سه بار از UnoVPN خواستم جزئیات كامل در مورد اجرای OpenVPN خود را ارائه دهد ، اما آنچه را كه از من خواسته شده بود به من نداد. به این ترتیب ، تمام آنچه که در وب سایت داریم می دانیم:

  • داده ها: BF-CBC با کلید 128 بیتی
  • Auth: TLS با کلید 1024 بیتی

متأسفانه ، تأیید هویت 1024 بیتی دیگر امن نیست. در ProPrivacy.com ما حداقل 2048 را جستجو می کنیم. بنابراین ، ما UnoVPN را VPN مطمئن برای حفظ حریم خصوصی نمی دانیم.

براساس خط مشی رازداری ، UnoVPN گزارشات اتصال را نگه می دارد. خوشبختانه ، این تنها پرونده های حداقل هستند ، مانند زمان اتصال به / قطع ارتباط از سرویس. علاوه بر این ، این شرکت چقدر پهنای باند شما استفاده می کند (احتمالاً برای بررسی اینکه بارگیری P2P در حال رخ دادن است).

این اطلاعات به جای آدرس IP شما با جزئیات حساب شما مرتبط است. این ایده آل نیست اگر مقامات کانادایی با حکم به UnoTelly نزدیک شوند ، باید آدرسهای IP مشترکین خود را تحویل دهند. این امر به یک حمله همبستگی زمانی می انجامد ، که می تواند تشخیص دهد کدام وب سایتهایی که بازدید کرده اید.

UnoTelly اظهار داشت كه هیچ چیز "جز مطابق با قوانین محلی كشور میزبان سرور" نیست. " این باعث می شود حریم خصوصی ارائه شده توسط UnoVPN به یک نقطه کمی لمسی تبدیل شود.

به نظر می رسد حتی سرویس DNS اطلاعات مربوط به کاربران خود را حفظ می کند:

"هنگام استفاده از سرورهای DNS ، آدرس IP شما و هرگونه درخواست DNS که از طریق تنظیم دستگاه ها با سرورهای UnoDNS تهیه شده است ، جمع آوری می شود. این اطلاعات فقط برای تأیید اعتبار شما در سرورهای ما و هدایت شما به لینکهای مناسب استفاده می شود."

اگر به حفظ حریم خصوصی قوی نیاز دارید ، UnoTelly خیلی ایده آل نیست. سیاست های حریم خصوصی بسیار بهتری در آنجا وجود دارد که قیمت مشابهی دارند ، پس چرا برای این کار حل و فصل شوید?

راحتی در استفاده

وب سایت UnoTelly در درجه اول روی سرویس Smart DNS خود تمرکز دارد. این یک وب سایت واضح است که نحوه دسترسی به محتوای جریان جغرافیایی محدود از سراسر جهان را توضیح می دهد. پس از اشتراک ، به یک منطقه داشبورد مفید دسترسی پیدا می کنید. شما همچنین می توانید با راهنمایی از آنچه در دسترس است استفاده کنید. این یک افزودنی عالی است که به شما امکان می دهد به سرعت کارهایی را که می توانید با سرویس DNS انجام دهید ، ببینید.

unotelly_website

متأسفانه ، UnoVPN در طول آن تور به نظر نمی رسد. اگر می خواهید اطلاعات مربوط به استفاده از VPN را استفاده کنید باید از پایگاه دانش استفاده کنید.

هیچ جزئیات فنی در مورد سرویس VPN (مانند جزئیات اجرای رمزنگاری) در وب سایت موجود نیست. این عدم شفافیت واقعی را نشان می دهد و یک اشکال بزرگ است که شرم آور است.

وب سایت UnoTelly همچنین دارای یک وبلاگ است. با این حال ، یک بار دیگر آن را بر روی رفع انسداد با استفاده از سرویس UnoDNS متمرکز است ، با اطلاعات بسیار کمی در مورد VPN.

این وب سایت فیلم های مفیدی برای کار با UnoDNS در بسیاری از دستگاه های مختلف دارد. به این ترتیب ، اگر راهنماهای جریان مورد نیاز شما هستند ، UnoTelly شما را پوشش داده است.

پشتیبانی

کاربران ثبت نام شده به پشتیبانی چت زنده 24/7 دسترسی دارند. این یک افزودنی مفید برای دانش بنیان است و مطمئناً کمبود اطلاعات در مورد VPN در وب سایت را ایجاد می کند.

من دریافتم که زمان پاسخگویی تیم بسیار عالی است. هیچ وقت مجبور نیستم بیش از یک دقیقه یا دو دقیقه صبر کنم تا با نماینده خدمات مشتری صحبت کنم. علاوه بر این ، بلیط های پشتیبانی سطح 1 خیلی سریع پاسخ داده شد.

تنها زمانی که مجبور شدم بیشتر صبر کنم زمان درخواست جزئیات در مورد رمزگذاری بود. حتی در این صورت مجبور نیستم بیش از چند ساعت صبر کنم. من دریافتم که تکرار خدمات مشتری مفید و مودب است.

پایگاه دانش بد نیست ، اما بهترین چیزی نیست که من با آن روبرو شده ام. عملکرد جستجو به خوبی کار می کند ، اما صفحه اصلی لیستی از دسته ها و سوالات است. متأسفانه ، این کار مرور دسته ها را غیرممکن می کند. این بدان معناست که جستجو ضروری است - بعید به نظر می رسد که شما فقط می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را به خطر بیندازید.

همچنین کمی آزار دهنده این واقعیت است که شما برای باز کردن بلیط پشتیبانی (حتی هنگام کلیک از قسمت داشبورد اصلی) باید مجدداً آدرس ایمیل خود را وارد کنید. من این تجربه را دست و پا گیر و تند و زننده دیدم.

فرآیند

ثبت نام

ثبت نام در UnoTelly فقط به یک نام ، آدرس ایمیل و رمز ورود نیاز دارد. این فوراً به شما امکان می دهد تا به یک آزمایش سه روزه رایگان UnoDNS دسترسی پیدا کنید. آدرس ایمیل خود را تأیید کنید تا پنج روز دیگر دسترسی به UnoDNS رایگان داشته باشید. این دوره با استفاده از "UnoCredits" برای مراجعه به دوستان می تواند تا یک ماه تمدید شود.

علاوه بر این ، می توانید یک آزمایش رایگان از UnoVPN دریافت کنید. برای بدست آوردن این موضوع ، پیوندی را در پایگاه دانش دنبال می کنید که یک مورد "آزمایش 3 روزه UnoVPN" را به سبد خرید خود اضافه می کند.

این مورد رایگان پس از آن باید باشد "پرداخت شده" برای. اگر پرداخت با کارت اعتباری ، این را به شما می خواهد که جزئیات کارت خود را وارد کنید ، حتی اگر در واقع هیچ هزینه ای دریافت نکنید. اگر هزینه محاکمه رایگان را با پی پال پرداخت می کنید ، دیگر لازم نیست کاری انجام دهید (حتی لازم نیست وارد PayPal شوید).

من برای تست سرویس و اطمینان از تضمین 14 روز ضمانت برگشت پول خود ، در یک ماه UnoVPN مشترک شدم. من با PayPal پرداخت کردم ، اما ناامیدکننده هنوز باید آدرس صورتحساب را ارائه دهم. متاسفانه گزینه ای برای پرداخت در بیت کوین وجود ندارد.

Windows Client

متأسفانه ، UnoVPN بر روی نرم افزار VPN استفاده نشده است. این نسبتاً ضعیف است. با این وجود ، اتصال به هر VPN از طریق نرم افزار OpenVPN شخص ثالث امروزه تجربه بسیار خوبی است. OpenVPN آسان برای استفاده و بارگیری آن رایگان است. علاوه بر این ، آخرین نسخه دارای محافظ نشت DNS است که استفاده از آن را ایمن می کند.

UnoTelly پشتیبانی از اتصال از طریق TunnelBlick (در درجه اول برای کاربران Mac) و OpenVPN منظم (.ovpn) را فراهم می کند. به همین دلیل ، باید مطمئن شوید که فایلهای صحیح را برای مشتری مورد استفاده خود بارگیری کرده اید. شما می توانید این کار را با نگاه کردن به انتهای پرونده (.ovpn یا .tblk) انجام دهید.

من شخصاً به هیچ وجه مشکلی ندارم که از نرم افزار OpenVPN شخص ثالث استفاده کنم (مخصوصاً به دلیل اینکه تجربه زیادی در این زمینه دارم). با این حال ، با توجه به هزینه خدمات حرفه ای ، این قطعاً جنبه مثبتی از سرویس ندارد. علاوه بر این ، با ورود به سرورهای UnoVPN با استفاده از OpenVPN ، مشکلات تنظیم غیرمعمولی را متحمل شدم. مجبور شدم شرکت را تغییر دهم تا اعتبارنامه ورود خود را تغییر دهم تا مشکل برطرف شود. این ناامیدی اضافی را به یک سرویس فاقد خدمات اضافه می کند.

سایر سکوها

به دلیل این واقعیت که UnoVPN توسط UnoTelly مشتری های سفارشی ندارد ، همه مشترکین در همه سیستم عامل ها برای اتصال به VPN باید از نرم افزار شخص ثالث OpenVPN استفاده کنند. به همین دلیل ، در این بخش از بررسی چیز دیگری برای گزارش وجود ندارد. برخی از اخبار خوب به صورت پایگاه دانش UnoTelly آمده است ، که شامل دستورالعمل های تنظیم برای سیستم عامل های مختلف است. اینها شامل OS X (از طریق Tunnelblick برای OpenVPN) ، Android و iOS (از طریق OpenVPN اتصال برای OpenVPN).

سایر / خدمات رایگان

شاید UnoTelly به دلیل خدمات هوشمند DNS مشهور باشد. اینگونه است که این شرکت ترجیح می دهد به مردم دسترسی به محتوای محدود جغرافیایی را اعطا کند. برای بررسی دقیق تر خدمات هوشمند DNS ، لطفا اینجا را جستجو کنید.

افکار نهایی

UnoVPN توسط UnoTelly به طور خاص به عنوان یک سرویس حفظ حریم خصوصی و امنیتی به بازار عرضه می شود. این یک ویژگی پیچیده برای سرویس اصلی Smart DNS شرکت است. سرویس Smart DNS همان چیزی است که مصرف کنندگان برای انسداد محتوای وب سایت و پخش جغرافیایی محدود تلویزیون از آن استفاده می کنند. از طرف دیگر ، VPN فقط برای تأمین امنیت داده های مرور وب با رمزگذاری باید مورد استفاده قرار گیرد.

علیرغم اینکه در مورد آن بسیار واضح است ، UnoVPN خدماتی است که فاقد رمزنگاری قوی لازم برای ایجاد یک VPN ایمن است. به همین دلیل ، UnoVPN توسط UnoTelly کاملاً وظیفه خود را که برای دستیابی به آن تعیین می کند ، انجام نمی دهد. این سرویس VPN آهسته و کم نظیر است که از اشکالات ، سرعت اتصال آهسته و استانداردهای رمزگذاری بد اجرا شده رنج می برد..

اگر می خواهید یک سرویس DNS هوشمند ، آنگاه ممکن است UnoTelly بلیط باشد. با این حال ، اگر به دنبال یک راه‌حل حریم خصوصی و رفع انسداد همه جانبه هستید ، به دنبال یک ارائه دهنده حق بیمه VPN با ارزش مناسب برای پول باشید. موارد زیادی برای انتخاب وجود دارد.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me