UltraVPN


 • قیمت گذاری

  از جانب 3.75 دلار
  / ماه

 • موجود در:


  • اندروید

  • iOS

  • پنجره ها

  • سیستم عامل مک
 • رفع انسداد:


  • iPlayer

UltraVPN یک ارائه دهنده VPN مستقر در انگلیس است که برای اولین بار در سال 2006 توسط Network Protect Limited راه اندازی شد. این برنامه دارای برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS و Android است. برنامه های دسک تاپ دارای مهمترین ویژگی های VPN هستند - killswitch ، محافظت در برابر نشت DNS و رمزگذاری قوی OpenVPN. برنامه های تلفن همراه بسیار اساسی تر هستند. ارائه چیزی جز انتخاب سرورها.

ProPrivacy.com نمره
3.9 از 10

خلاصه

در مورد سرعت مربوطه ، این VPN در مقایسه با برخی از خدمات با قیمت مشابه کمی تنبل است. با این حال ، باید به شما اجازه دهد HD را پخش کنید. این VPN Netflix (با استفاده از سرورهای Ultraflix) و iPlayer BBC خود را از حالت مسدود خارج می کند - بنابراین این یک VPN خوب است. VPNUltra همچنین اجازه تورنت را می دهد و قطعاً یک VPN است که می تواند ارزان قیمت محسوب شود. با این حال ، شایان ذکر است که این خط مشی رازداری VPN بیان می کند که گزارش های اتصال را در کنار آدرس های IP نگه می دارد. در این بررسی UltraVPN ، نگاهی عمیق به هر جنبه از این سرویس می اندازیم تا بررسی کنیم که آیا ارزش خرج کردن هزینه خود را دارد یا خیر؟.

آمار سریع

 • صلاحیت قضایی
  انگلستان
 • اتصالات همزمان
  3
 • کشورها
  34

قیمت

12 ماه

3.75 دلار
هر ماه

6 ماه

$ 5.99
هر ماه

1 ماه

$ 7.99
هر ماه

UltraVPN را مانند اکثر قریب به اتفاق VPN ها می توان در سه اشتراک مختلف خریداری کرد. یک برنامه ماهانه ، یک برنامه سه ماهه و یک برنامه سالانه.

قیمت گذاری

همانطور که معمولاً اتفاق می افتد ، UltraVPN به مصرف کننده هایی که برای مدت زمان طولانی تر مشترک هستند تخفیف بیشتری می دهد. این ساختار قیمت گذاری برای پاداش مشتریانی که به این سرویس متعهد هستند طراحی شده است. به غیر از این تخفیف ها ، تمام برنامه های اشتراک یکسان هستند و همه کاربران به کلیه سرورها و ویژگی های VPN دسترسی پیدا می کنند.

این VPN با هزینه 7.99 دلار به مدت یک ماه بسیار رقابتی است و قیمت سالانه آن 45 دلار - یا معادل 3.75 دلار - UltraVPN را به یکی از ارزان ترین VPN های موجود در بازار تبدیل می کند..

با این وجود جالب اینجاست که اگر روی صفحه ثبت نام کلیک کرده و مدتی صبر کنید - و سپس بر روی آن کلیک کنید - 70٪ تخفیف دیگر به شما پیشنهاد می شود. این هزینه هزینه سالانه فقط 27 دلار (یا معادل 2.25 دلار در هر ماه) را کاهش می دهد. این یک قیمت عالی است ، بنابراین ما اکیداً توصیه می کنیم منتظر صفحه باشید تا این تخفیف خودکار را به شما پیشنهاد دهد.

قیمت تخفیف ultaVPN

ما همچنین دوست داریم که این VPN 30 روز ضمانت برگشت پول را فراهم کند ، این بدان معناست که می توانید بدون نگرانی در مورد خطر دادن وجه نقد خود آن را امتحان کنید.

برجسته ترین از همه؟ UltraVPN یک آزمایش آزمایشی 7 روزه را ارائه می دهد که با بارگیری و نصب نرم افزار بر روی دستگاه شما ، در دسترس همه کاربران قرار می گیرد. پس از ایجاد یک حساب کاربری رایگان ، بلافاصله بدون ارائه جزئیات پرداخت می توانید بلافاصله شروع به استفاده از VPN کنید. این بسیار نادر است و چیزی است که ما واقعاً در مورد این سرویس دوست داریم.

گزینه های پرداخت UltraVPN

هرکسی که تصمیم به اشتراك با UltraVPN بگیرد می تواند خود را با كارت اعتباری یا بدهی بپردازد. UltraVPN Visa ، Mastercard ، Amex و Discover را می پذیرد. مشترکین همچنین می توانند از طریق پی پال پرداخت کنند. متأسفانه ، Ultra VPN هیچ رمز و رمز ارز را نمی پذیرد ، بدین معنی که شما نمی توانید برای سرویس بصورت ناشناس بپردازید.

مسدود کردن Netflix?

UltraVPN در میان تعداد باریک سرویس های VPN است که هنوز هم قادر به انسداد سرویس های جریان محبوب مانند Netflix US و BBC iPlayer است. با یک حساب کاربری پرداخت شده به Ultraflix UK در لندن ، Ultraflix ایالات متحده در نیویورک و همچنین Ultraflix Japan و Ultraflix Canada دسترسی خواهید داشت. با این حال ، شایان ذکر است که در جلسه آزمایشی رایگان 7 روزه به Netflix دسترسی نخواهید داشت زیرا سرورهای "Ultraflix" فقط در حساب های پرداخت شده موجود هستند.

ما فهمیدیم که iPlayer بی بی سی در تمام سرورهای انگلستان موجود است که فوق العاده است. علاوه بر این ، ما سعی کردیم به سرورهای ایالات متحده خود به hulu دسترسی پیدا کنیم ، اما از اینکه گزارش می دهیم UltraVPN در حال حاضر قادر به رفع انسداد این سرویس نیست ، ما ناراحت هستیم. بنابراین اگر هولو مورد توجه شما باشد ، باید در جاهای دیگر خرید کنید.

در کل ، با این حال ، ما از این توانایی نسبتاً ارزان VPN در رفع انسداد جریان استفاده می کنیم ، که قطعاً این امر برای بسیاری از کاربران نقطه فروش خواهد بود.

امکانات

انتخاب بندر
پورت حمل و نقل
اتصالات همزمان 3
کل سرورها 100
کشورها 34
پشتیبانی روتر
روترها پشتیبانی می کنند گوجه فرنگی ، DD-WRT
سرورهای فلزی یا مجازی برهنه مخلوط کردن
تورنت

UltraVPN خدماتی است که بسیار بدون دردسر است. از لحاظ امکانات کم است و هیچ یک از ویژگی های برتر را که می توانید با بسیاری از خدمات VPN پیدا کنید ، ندارد.

ما از ارائه دهنده سوال کردیم که آیا تورنتینگ مجاز است یا خیر ، و به ما گفت که تورنتینگ روی همه سرورهای آن امکان پذیر است (هرچند که با استفاده از این سرویس برای تورنتینگ تبلیغی یا تبلیغاتی را انجام نمی دهد). با وجود این ، P2P محدود نیست و BitTorrent ، مطلق و غیره ، همه با UltraVPN خوب کار می کنند. بنابراین اینکه آیا شما تصمیم به استفاده از این سرویس برای BitTorrent دارید ، بستگی به مدل تهدید شخصی شما دارد (این یک VPN مبتنی بر انگلیس است و طبق سیاست حفظ حریم خصوصی خود ، ارتباطات را حفظ می کند). با این حال ، در کل ، تورنتینگ باید بدون مشکل باشد.

در زیر می توانید تمام ویژگی هایی را که UltravPN در اختیار کاربران خود قرار می دهد ، مشاهده کنید:

 • سرورها در بیش از 50 کشور جهان

 • رمزگذاری قوی OpenVPN و IKEv2

 • پشتیبانی 24/7 چت زنده

 • برنامه هایی برای Windows ، Mac ، Android ، iOS و Amazon Firestick

 • Killswitch در هر دو برنامه دسک تاپ

 • مسدود کردن Netflix US

 • آزمایش رایگان 7 روزه (بدون کارت نیاز است)

 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول

سرعت و عملکرد

ما سرعت VPN را با استفاده از یک سیستم تست سرعت مبتنی بر سرور آزمایش می کنیم. این به ما امکان می دهد سرورهای مختلف VPN را سه بار در روز آزمایش کنیم - برای به دست آوردن نتایج دقیق و به روز در مورد عملکرد آن VPN..

با این حال ، در زمان انتشار ، ما هنوز منتظر ارائه سرورهای تست UltraVPN هستیم. به همین دلیل ، ما VPN را با استفاده از speedtest.net تست کردیم. ما سرور اتریشی را با اتصال 50 مگابیت بر ثانیه آزمایش کردیم و دریافتیم که سرعت بارگیری بیشتر از نصف 20 مگابیت در ثانیه است. سرور انگلستان / لندن سرعت اینترنت ما را به تنها 8.76 مگابیت در ثانیه کاهش داد ، این بسیار کند است - به معنای افت 43 مگابیت در ثانیه. بعد ، ما یک سرور ساحل آسان ایالات متحده را در واشنگتن دی سی آزمایش کردیم. باز هم این باعث کاهش اتصال اینترنت ما به فقط 13 مگابیت در ثانیه شد. در حالی که این سریعتر از سرور انگلستان است ، هنوز ناامید کننده است زیرا تقریباً سه چهارم سرعت اتصال پایه خود را از دست دادیم.

به طور کلی ، این نتایج کمی نگران کننده است ، و ما بسیار علاقه مند خواهیم بود که وقتی آن را با آزمایش کامل با سیستم مبتنی بر سرور خود آزمایش می کنیم ، چگونه رفتار کند. بنابراین ، لطفاً در طی چند هفته به نتایج آن به روز شده مراجعه کنید. در ضمن ، نسبت به این VPN احتیاط کنید - زیرا سرعت اتصال این کم در سرور انگلستان نشانه بدی است.

تست نشت

نشت IPv6 تشخیص داده شد?
نشت WebRTC شناسایی شد?
نشت IPv4 شناسایی شد?

VPN ها باید بررسی شوند تا ببینند عملکرد درست دارند یا خیر. هر گونه نشتی می تواند به معنای این باشد که VPN بدون ارائه حریم شخصی که ادعا می کند ، احساس امنیت کاذب را ارائه می دهد.

برای اطمینان از عملکرد صحیح VPN ، ما آن را برای نشت IP ، نشت DNS و نشت WebRTC در رایانه شخصی که ویندوز 10 دارد بررسی کردیم..

در طول آزمایشات ، نشت DNS بسیار جدی را در IPv4 و IPv6 مشاهده کردیم. این بدان معنی است که ISP شما می تواند دقیقاً از وب سایتهایی که هنگام استفاده از این VPN بازدید می کنید ، ببیند. با این حال ، ما هیچ گونه نشت IP یا نشت WebRTC را در IPv4 یا IPv6 تشخیص ندادیم. اما شایان ذکر است که فایروال را باید روشن کرد تا از نشت IP در IPv6 جلوگیری شود (اگر این تنظیم را فعال نکنید ، نشت مستقیم IPv6 را دریافت خواهید کرد).

در زیر می توانید نشت DNS را که هنگام آزمایش بر روی اتصال IPv6 با آنها روبرو شده ایم ، مشاهده کنید:

نشت DNS 1

اگرچه این VPN فقط از نشت DNS رنج می برد ، این هنوز یک مشکل عظیم است زیرا به این معنی است که ISP شما می تواند تمام درخواستهای DNS شما را ردیابی کند و بنابراین دقیقاً می داند از چه وب سایتهایی بازدید می کنید.

در زیر می توانید نحوه عملکرد IPv4 هنگام غیرفعال کردن دستی IPv6 را مشاهده کنید:

نشت DNS 2

با یادآوری بسیار شادتر ، ما این فرصت را داشتیم که مشتری Android را برای نشت در اتصال IPv4 آزمایش کنیم و فهمیدیم که هیچ گونه نشتی ندارد. بنابراین به نظر می رسد UltraVPN در سیستم عامل اندروید نسبت به دسک تاپ ویندوز بسیار ایمن تر است (تا زمانی که از آن در اتصال IPv4 استفاده کنید).

برای آزمایش UltraVPN برای نشت خود و تأیید یافته های ما ، به سادگی از وب سایت هایی مانند ipleak.net ، test-ipv6.com یا doileak.net بازدید کنید..

حریم خصوصی و امنیت

UltraVPN در انگلستان مستقر است ، که از نظر فنی بدان معنی است که طبق قانون انگلیس موظف است پرونده هایی را که کاربران آن هنگام اتصال به سرورهای آن انجام می دهند ، ثبت کند. این سیاهههای مربوط به نگهداری داده ها در قانون قدرتهای تحقیقاتی انگلستان تصریح شده است. این امر نگران کننده است زیرا به این معنی است که انگلستان مکان وحشتناکی برای مبتنی بر VPN است.

با وجود این الزامات قانونی ، UltraVPN ادعا می کند که در وب سایت خود یک سرویس VPN بدون گزارش است. بنابراین چه می توانیم از بررسی سیاست حفظ حریم خصوصی UltraVPN نتیجه بگیریم?

ما این سیاست را به طور کامل بررسی کردیم و دریافتیم که نوشته شده است که سازگار با GDPR است. با این حال ، این سیاست برخی از عناصر را دارد که برخی از نگرانی های عمده را ایجاد می کند. در مرحله اول ، این شرکت موارد زیر را بیان می کند:

ما فقط وقتی قانون اجازه می دهیم از اطلاعات شخصی شما استفاده خواهیم کرد. معمولاً در شرایط زیر از اطلاعات شخصی شما استفاده خواهیم کرد:

 • در جایی که ما نیاز به انجام قراردادی داریم که قرار است با شما قرارداد ببندیم یا با او قرارداد بسته باشیم.

 • درجایی که برای منافع مشاغل مشروع ما (یا منافع شخص ثالث) لازم باشد و منافع و حقوق اساسی شما بر این علایق غلبه نکند.

 • جایی که ما باید تعهد قانونی یا نظارتی را رعایت کنیم. "

همانطور که مشاهده می کنید ، UltraVPN اعلام کرده است که از داده های شخصی شما برای مطابقت با تعهدات قانونی قانونی استفاده می کند. این فوراً زنگ های زنگ دار را صدا می کند ، زیرا مقررات انگلستان به VPN نیاز دارد تا کلیه اتصالات اتصال شما را در کنار آدرس IP ذخیره کند.

بعداً در این خط مشی ، شرکت اظهار داشت كه مجموعه ای از داده های اتوماتیک را انجام خواهد داد:

"اطلاعات خودکار. ممکن است اطلاعاتی درباره دستگاهی که از آن به خدمات به آنها دسترسی دارید ، مانند آدرس IP یا سایر شناسه های دستگاه منحصر به فرد ، جمع آوری کنیم. اگر از یک دستگاه تلفن همراه به حساب خود دسترسی داشته باشید ، ممکن است آن دستگاه تلفن همراه جزئیاتی از مکان شما را در اختیار ما قرار دهد. اکثر دستگاه های تلفن همراه به شما امکان می دهند این عملکرد را غیرفعال کنید. "

این دقیقاً همان نوع سیاهههای مربوط است که از نظر تئوری می تواند برای پیوند دادن کاربران به عادات مرور وب آنها استفاده شود - زیرا از تمبرهای زمان اتصال در کنار آدرس IP می توان برای سوار کردن حمله همبستگی زمان استفاده کرد. این موضوع کاملاً اثبات می کند که UltraVPN یک VPN با صفر نیست (طبق سیاست حفظ حریم خصوصی خودش).

نکته دیگر ، بعداً در این خط مشی شرکت توضیح می دهد که چگونه UltraVPN از اطلاعات شخصی شما استفاده می کند

 • "گزارش ها و داده های مربوط به پایگاه کاربر و الگوهای استفاده از خدمات ما را تولید و بررسی کنید,

 • دقت ، اثربخشی ، قابلیت استفاده یا محبوبیت خدمات را تحلیل کنید,

 • بهبود محتوا و ویژگی های خدمات و

 • به ما اجازه دهید محتوا و تبلیغاتی را که در این سرویس ها مشاهده می کنید ، شخصی سازی کنیم. "

همانطور که مشاهده می کنید ، این شرکت اذعان می کند از داده های مشترکین برای شخصی سازی محتوا و تبلیغات استفاده می کند. باز هم ، این در مقابل ادعای صفر سیاه که در صفحه "ویژگی های" آن ، که در زیر مشاهده می کنید ، پرواز می کند..

ورود به سیستم صفر

گویی این کافی نیست ، شرکت اعتراف می کند که اطلاعات شخصی شما را با آنها به اشتراک می گذارد:

 • "اشخاص ثالث با دقت انتخاب شده اند که برای پشتیبانی از عملیات اصلی ما ، از جمله خدمات ما استفاده می کنند ، مانند: پردازش نامه ما ، برقراری ارتباط با مشتریان و مشتریان آینده نگر از طرف ما (از جمله از طریق رسانه های اجتماعی) ، اجرای تبلیغات ، ارائه سیستم های IT و خدمات اداری و توسعه و بهبود سیستم ها و فرآیندهای داخلی؛

 • مقامات صالح (نهادهای قانونی ، مراجع نظارتی ، دستگاههای مجاز که وظیفه مندرج در قانون دارند).

 • سازمانهای دیگر که در آن ما به طور قانونی موظف هستیم اطلاعات شخصی شما را افشا کنیم (مانند درخواست های انجام شده در زمینه جلوگیری و کشف جرم) یا در مواردی که افشای آن برای محافظت از اموال ، حقوق و ایمنی ما و کارکنان ما ضروری است یا هر قانون را رعایت کنیم آیین نامه ، دستورالعمل ، یا حکم دولت یا قضایی ، قانون ، دستور یا احضار نامه.

 • اشخاص ثالثی که ممکن است ما تصمیم به فروش ، انتقال یا ادغام بخش هایی از مشاغل یا دارایی های خود داشته باشیم. از طرف دیگر ، ممکن است ما به دنبال کسب مشاغل دیگر یا ادغام آنها باشیم. اگر تغییری در تجارت ما اتفاق بیفتد ، ممکن است صاحبان جدید از داده های شخصی شما به همان روشی که در این خط مشی رازداری پیش بینی شده استفاده کنند.

 • سایر شرکتهایی که در آن محصولات و خدمات مورد آزمایش را مورد آزمایش قرار می دهیم ممکن است پیشنهادات ما را به مشتریان و یا فرآیندهای کاری ما بهبود بخشد. و

 • سایر اشخاص ثالث که در آن رضایت صریح خود را داده اید یا جایی که ما به طور منطقی معتقدیم شخص ثالث از طرف شما اقدام می کند. "

بنابراین ، برای نتیجه گیری ، از این سیاست مشخص است که این VPN برخی از اطلاعات شخصی شما را ذخیره می کند ، و در حالی که این سیاست اعلام می کند که "ممکن است" اتصال اتصالات فروشگاه را در کنار آدرس IP قرار دهیم ، ما باید این کار را انجام دهیم به این معنی است که این کار را انجام می دهد. در نتیجه ، ما نمی توانیم این VPN را برای اهداف حفظ حریم خصوصی توصیه کنیم.

شایان ذکر است که UltraVPN برای ما پیش آمده است که ادعا می کنیم این گزارش ها را حفظ نمی کند و در این صورت توصیه می شود که سیاست های خود را به طور کامل بازنگری کند زیرا چون در حال حاضر نوشته شده است باور کردن به ادعاهای آن غیرممکن است. برعکس همچنین لازم به ذکر است که این شرکت ادعا می کند سرورهای خود را از VPN کانادایی اجاره کند ؛ ضد باد. در حالی که این همه خوب و خوب است ، این واقعیت را تغییر نمی دهد که - برخلاف Windscrib - UltraVPN یک شرکت ثبت شده در انگلستان است و به همین دلیل باید از قوانین انگلیس پیروی کند (از جمله قانون قدرتهای تحقیقاتی).

این واقعیت که UltraVPN اعتراف کرده است که یک وایت لایت Windscrib است ، جالب به نظر می رسد ، و ما به طور کلی توصیه می کنیم هر کسی که علاقه مند به این سرویس باشد خود را به Windscrib (که خط مشی های بهتری دارد و در یک حوزه قضایی کمی بهتر بنا شده است) توصیه کنیم..

پروتکل های رمزگذاری

UltraVPN دو پروتکل رمزگذاری IKEv2 و OpenVPN را ارائه می دهد. این هر دو پروتکل ایمنی محسوب می شوند که باید از داده های شما در برابر چشمان کنیز مصون بماند. در Mac و Windows ، کاربران می توانند از IKEv2 یا OpenVPN استفاده کنند. در Android فقط OpenVPN موجود است. در IOS فقط IKEv2 در دسترس است. این یک روال زیبا برای آن دسته از مشتری های خاص است.

در حالی که اینجا در ProPrivacy.com ما مخالف IKEv2 نیستیم - و سریعتر از OpenVPN است (به این معنی که ممکن است برخی از مصرف کنندگان ترجیح دهند از آن استفاده کنند) - ما معمولاً OpenVPN را ترجیح می دهیم. دلیل این امر این است که OpenVPN بارها مورد بررسی قرار گرفته و در حال حاضر تصور می شود که استاندارد طلا برای حفظ حریم خصوصی و امنیت VPN است..

به همین دلیل ، ما به شما توصیه می کنیم كه افراد در هر كجا امكان استفاده از OpenVPN را حفظ كنند. با این گفته ، همچنین صحیح است که OpenVPN می تواند به روش های زیادی پیاده سازی و پیکربندی شود. و همیشه به طور ایمن اجرا نمی شود. به همین دلیل ما همیشه OpenVPN اجرای هر ارائه دهنده VPN را بررسی می کنیم تا از حداقل استانداردهای ما مطابقت داشته باشد یا از آن فراتر رود. در زیر دقیقاً نحوه اجرای UltraVPN این پروتکل مهم را توضیح داده ایم:

کانال کنترل: رمزگذار: AES-256-GCM ، لرزش دست: TLS با طول کلید پیش فرض RSA 4096 بیتی ، نویسنده: HMAC SHA (از اندازه کلید ناشناخته - اما به هر حال HMAC SHA1 به هر حال ایمن است ، مهم نیست).

کانال داده: رمزنگاری: AES-256-CBC ، auth: HMAC SHA: 512

کانال کنترل همچنین با استفاده از ECDHE برای امنیت و سرعت بیشتر ، رازداری کامل Forward Forward را پیاده سازی می کند. برای نتیجه گیری ، این استانداردهای اجرای قوی است که نشان می دهد تونل VPN از هکرها امن است.

تجربه ی کاربر

UltraVPN ارائه دهنده ای است که به وضوح زمان زیادی را صرف توسعه زیبایی شناسی وب سایت خود کرده است. منوی بالا nav به گونه ای طراحی شده است که کاربران را به سرعت در مورد جزئیات VPN راهنمایی کند و پرسیدن سؤال از طریق چت زنده خوب و ساده است. برخلاف بسیاری از VPN ها ، وب سایت بسیار خوب به نظر می رسد ، که قطعاً باعث حرفه ای شدن خاصی می شود.

وب سایت UltraVPN

در پایین هر صفحه ، منوی دیگری وجود دارد که می تواند به راحتی شما را به اطلاعات مربوط به VPN در سیستم عامل های مختلفی که نرم افزار برای آن هدایت می کند ، هدایت کند. در اینجا همچنین می توانید پیوندهایی به جنبه های مهم سرویس مانند سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط خدمات پیدا کنید.

برای افرادی که به دنبال پشتیبانی هستند ، یک پایگاه دانش مرتبط است و کاربران می توانند در مورد استفاده از VPN به وبلاگ های مختلفی بگردند. این پایگاه دانش پر از سؤالات متداول ، راهنمایی و ترفندهای متداول و راهنماهای مختلف برای تنظیم VPN است. ما مدتی جستجو کردیم اما دوباره نتوانستیم جزئیاتی در مورد اجرای امنیت در این سکو پیدا کنیم. این جزئیات فنی مهم هستند و خوب است که آنها را در سؤالات متداول مطرح کنید

وبلاگ ، با نام "UltraVPN News" ، یک منبع عالی است که انواع مقاله های مربوط به VPN ها و مباحث مربوط به حریم خصوصی را دارد. ما متوجه شدیم که این یک وبلاگ خوب و منظم است که ارزش بررسی دارد.

اخبار امنیتی UltraVPN

به طور کلی ، ما این وب سایت را خوشحال کردیم ، حتی اگر کاملاً فاقد اطلاعات فنی در مورد VPN باشد (مانند رمزگذاری آن را فراهم می کند و چگونه اجرا می شود).

به نظر ما ، این نوع داده ها بسیار مهم هستند و به همین دلیل می توان این وب سایت را در خدمت اهداف فروش دانست - نه اینکه در واقع به کاربران بالقوه در مورد سطح خدماتی که می توانند انتظار داشته باشند آگاه شود..

Windows Client

ما تصمیم گرفتیم تا سرویس گیرنده ویندوز را برای تست در ویندوز 10 بگیریم. این نرم افزار را بدون هیچ گونه هیاهویی در وب سایت خود یافتیم و به لطف آزمایش 7 روزه توانستیم بلافاصله استفاده از آن را به صورت رایگان شروع کنیم..

با کلیک بر روی تنظیمات به شما امکان می دهد تا از آنچه در زیر هود موجود است ، ایده بگیرید. ما تصمیم گرفتیم که با بررسی برگه اتصال شروع کنیم.

اتصال به VPN در برنامه

همانطور که می بینید ، VPN به طور پیش فرض روی IKEv2 تنظیم می شود. این یک شکل مطمئن از رمزگذاری است که شناخته می شود سرعت خوبی را ارائه می دهد و گزینه خوبی برای اکثر افراد است.

با کلیک روی پیکان پایین ، دو گزینه UDP و TCP دیگر را نشان می دهد. هر دو این تنظیمات مربوط به یک پروتکل رمزگذاری قوی VPN به نام OpenVPN است. OpenVPN در حقیقت پروتکل مورد نظر ما برای اهداف حفظ حریم خصوصی است ، به همین دلیل ، ما به طور کلی توصیه می کنیم به UDP تغییر دهید (که سریعتر از دو گزینه OpenVPN موجود است).

تنظیمات UltraVPN

با کلیک بر روی UDB ، یک منوی کشویی از گزینه های پورت موجود برای شما ایجاد می کند. برای اکثر افراد ، 443 بهترین گزینه است زیرا این بدان معنی است که ترافیک شما به صورت HTTPS معمولی پنهان است. پس از انتخاب پورت دلخواه خود ، VPN از شما اجازه نصب درایور TAP را می خواهد - اینها برای ایجاد اتصال OpenVPN ضروری است..

TAP را نصب کنید

با کلیک بر روی Startup ، می توانید VPN را هنگام راه اندازی ویندوز راه اندازی کنید. همچنین امکان انتخاب VPN به صورت خودکار به سریعترین سرور یا آخرین سروری که به آن متصل شده اید ، انتخاب کنید. ما معمولاً یک VPN را ترجیح می دهیم تا به آخرین محلی که استفاده کرده ایم متصل شویم ، بنابراین برای این امر تصمیم گرفتیم.

راه اندازی ultravpn

با کلیک بر روی فایروال می توانید Killswitch را تنظیم کنید. در صورت عدم موفقیت اتصال VPN ، یک killswitch به منظور جلوگیری از نشت هرگونه ترافیک بدون رمز در خارج از تونل VPN طراحی شده است. این یک ویژگی مهم است که شما را از نشت داده ها به ISP خود باز می دارد (به عنوان مثال در حال torrent کردن هستید).

فایروال فعال شد

ما تصمیم گرفتیم که killswitch را آزمایش کنیم تا ببینیم آیا این سیستم گسترده است یا خیر. ما این کار را با مجبور کردن برنامه بسته و بررسی کردیم که آیا ارتباط ما غیرفعال است یا خیر. خبر خوب این است که killswitch با استفاده از بستر فیلترشکن ویندوز پیاده سازی می شود و در صورت خرابی برنامه فایروال وارد خواهد شد و شما را از نشت ترافیک متوقف می کند.

سرانجام ، برگه General به شما امکان می دهد تا به یک حساب پریمیوم ارتقا دهید و تنظیمات زبان را تغییر دهید. در کل ، این گزینه بسیار کمی است و منصفانه است که بگوییم UltraVPN یک VPN بدون سر و صدا است که همراه با ملزومات لخت است. این که آیا این درخواست برای شما تا حد زیادی بستگی به آنچه شما می خواهید از VPN استفاده کنید بستگی دارد.

اگر مبتدی هستید که می خواهید بدون محرمانه بودن از ویژگی های پیشرفته ، به حفظ حریم خصوصی و انسداد محتوا بپردازید ، ممکن است این VPN برای شما جذاب باشد. این مجموعه راه اندازی شده و آماده رفتن است و تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب محل سرور و کلیک روی اتصال است. VPN همه کارها را برای شما انجام می دهد.

ultavpn وصل شد

ما VPN را برای اتصال خیلی سریع پیدا کردیم ، که در مقایسه با VPN های تنبل که نیم دقیقه طول می کشد برای اتصال لذت بخش است. برای آزمایش نحوه کار با Netflix ، تصمیم گرفتیم به یک حساب پریمیوم وارد شویم و سرور UltraFlix US را تست کنیم (این در برنامه 7 روزه رایگان در دسترس نیست).

سایر مشتریها

ما سریعاً از طریق سایر مراجعین بررسی کردیم تا ببینیم تفاوت بزرگی بین آنها وجود دارد یا خیر. خبر خوب این است که هر دو مشتری رومیزی یکسان هستند و به غیر از داشتن چند ویژگی ، عملکرد خوبی دارند.

همانطور که در ویندوز نیز وجود دارد ، کاربران Mac یک killswitch و امکان جابجایی بین OpenVPN و IKEv2 را بدست می آورند. ویژگی دیگری غیر از اتصال خودکار در هنگام راه اندازی وجود ندارد.

مشتری Android فقط OpenVPN است و از امکاناتی غیر از امکان اتصال (و اتصال خودکار) به سرورهای UltraVPN عاری است. در تجربه ما ، این ارتباط با موفقیت و سریع برقرار شد ، با این حال ، ما دیده ایم که مردم شکایت می کنند که این مورد برای آنها نیست.

لیست سرورهای ultravpn

مسلماً ، این نرم افزار کمی پاسخگو نیست. فهمیدیم که کلیک کردن روی هر یک از ویژگی ها لحظه ای طول کشید تا این نرم افزار تشخیص داده شود ، این قطعاً لایه ای از سرخوردگی را به استفاده از نرم افزار اضافه می کند..

از طرف مثبت ، وقتی این مشتری را برای نشت بررسی کردیم ، آدرس DNS محلی را مشاهده نکردیم ، و هیچ IP نشتی یا IPRTC نشتی در IPv4 مشاهده نشد. متاسفانه ، ما فرصتی برای بررسی مشتری آندروید در IPv6 پیدا نکردیم. بنابراین اگر به طور منظم از IPv6 استفاده می کنید ، توصیه می کنیم این کار را انجام دهید.

مشتری iOS از هر نظر شبیه Android است ، غیر از این واقعیت که فقط IKEv2 است. نداشتن OpenVPN در IOS تعجب آور نیست زیرا معمولاً اتصال از طریق نرم افزار شخص ثالث برای لذت بردن از OpenVPN در آیفون ها ضروری است. ما با هیچ کسل و وحشتی در مورد این مشتری روبرو نشده ایم ، به این معنی که احتمالاً کمی بهتر از همتای اندرویدی آن است. مطمئناً ، هر دو مشتری Android و iOS ، آنچه را که برای ایمن ماندن در WiFi عمومی ایمن هستند ، به شما ارائه می دهند ، همچنین امکان رفع انسداد Netflix برای بسیاری از مصرف کنندگان جذاب است..

پشتیبانی مشتری

UltraVPN مانند بسیاری از VPN های موجود در بازار ، خدماتی است که هم از طریق سیستم بلیط الکترونیکی و هم از طریق پشتیبانی چت زنده پشتیبانی می کند. پشتیبانی چت زنده 24/7 در دسترس است ، با این حال ، ما متوجه شدیم که نماینده پشتیبانی مشتری آنها کاملاً بی بهره از استفاده اندک است.

نماینده نمی تواند به ما بفهماند مشتری برای چه سیستم عامل هایی استفاده کرده است یا اینکه این مشتری ها رمزگذاری OpenVPN را ارائه داده اند یا خیر. در حقیقت ، به نظر می رسید که نماینده نمی داند OpenVPN چیست. ما سؤال کردیم: کدام یک از برنامه های شما OpenVPN را دارند؟ که نماینده آنها پاسخ داد:

"این یک نرم افزار رایگان است و متعلق به ما نیست ، بنابراین من می ترسم که نمی دانم چه ویژگی هایی دارند."

ما خواستار پاسخگویی بودیم ، اما نماینده نمی توانست کاری بیشتر از این که به ما بگوید UltraVPN در سراسر جهان موجود است ، انجام دهد. وقتی حتی از سؤالات اساسی پرسیده شد ، او هیچ کاری برای کمک به من نکرد و به سادگی مرا به دانش بنیان فرستاد تا خودم به دنبال جواب باشم. من سعی کردم برای اطلاعات در مورد رمزنگاری روی سکو هل دهم ، اما عامل تصمیم گرفت چت را ببندد,

این بسیار ناامیدکننده است و به این معنی است که گفتگوی زنده فایده ای ندارد ، مگر اینکه در پرداخت هزینه VPN مشکلی داشته باشید.

خود دانش بنیان منبع Okay است که پاسخ به سؤالات فنی نسبت به نمایندگان کار بسیار بهتری انجام می دهد. سؤالات متداول مفید است و راهنماهای تنظیم بصورت منسجم نوشته می شوند.

افکار نهایی

به دلیل کمبود امکانات و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی در مورد این VPN ، منصفانه است که بگوییم این یک سرویس گران قیمت است. سایر VPN ها در بازار موجود است که دارای طیف گسترده ای از خصوصیات حریم خصوصی با هزینه ای بسیار مشابه و حتی گاهی ارزان تر نیز می باشد. این VPN اجازه Torrenting را می دهد ، اما برخی از افراد ممکن است سیاهههای مربوط به آن را در نظر بگیرند که خطر زیادی برای تورنت ایجاد می کند..

اطلاعات مربوط به اتصال آن نگران کننده است ، و از آنجا که در انگلستان مستقر است ، این VPN یک مسئولیت حریم خصوصی است. مسلماً ، رمزگذاری OpenVPN قوی است ، و VPN ادعا می کند که هرگونه استفاده را حفظ نمی کند. با این حال ، تحت شرایطی ، توصیه نمی شود این VPN را برای اهداف حفظ حریم خصوصی توصیه کنید. نشت DNS در IPv4 و IPv6 نشان می دهد که این VPN خطری محسوب می شود و ما به شدت توصیه می کنیم اگر به دنبال VPN برای رایانه رومیزی هستید ، به جای دیگری بنگرید. با این حال ، این VPN در Android هیچ گونه نشتی نداشته است - بنابراین اگر به دنبال VPN Android هستید ، این VPN ممکن است خوب باشد.

از طرف دیگر ، با توجه به مواردی که در نظر گرفته شده است ، به طور کلی توصیه می کنیم کاربران به جای دیگری نگاه کنند. این به سادگی ارزش پرداخت این VPN را ندارد مگر اینکه تنها چیزی که شما نیاز دارید دسترسی به Netflix US باشد. با توجه به اینکه می توانید با تعدادی از رقبای خود به Netflix دسترسی پیدا کنید - و همچنین حریم خصوصی خوبی دارد - درک این مسئله که چرا کسی از این VPN استفاده می کند دشوار است..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me