TotalVPN


 • قیمت گذاری

  از جانب $ 5.99
  / ماه

ProPrivacy.com نمره
4 از 10

خلاصه

TotalVPN ارائه دهنده جدیدی است که به دنبال ایجاد چلپ چلوپ در بازار VPN است. به لطف سادگی و ارزش خوب آن ، اگر چند سال دیگر به هدف خود برسیم ، تعجب نخواهیم کرد. از مارس 2017 ، TotalVPN و همچنین شرکت خواهر SaferWeb کاربران جدید را نمی پذیرند. این که آیا این به معنای پایان قطعی TotalVPN و SaferWeb خواهد بود یا نه ، باقی مانده است ، اما در این میان ما به شدت توصیه می کنیم برخی از VPN های معتبر و جایگزین را بررسی کنید. برای دیدن توصیه های برتر روی دکمه زیر کلیک کنید!

به روز رسانی 8 مارس 2017: از این تاریخ ، TotalVPN و همچنین شرکت خواهر SaferWeb کاربران جدید را نمی پذیرند. این که آیا این به معنای پایان قطعی TotalVPN و SaferWeb خواهد بود یا نه ، باقی مانده است ، اما در این میان ما به شدت توصیه می کنیم برخی از VPN های معتبر و جایگزین را بررسی کنید. برای دیدن توصیه های برتر روی دکمه زیر کلیک کنید!

به روز رسانی 11th August 2016: از آنجا که ما بررسی خود را در مورد این سرویس انجام دادیم ، چندین اظهار نظر منفی نگرانه دریافت کردیم که برخی از آنها مستلزم پرداخت غیر منتظره از حساب های مشتری است. ما قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم و این سرویس را دوباره بررسی کنیم. در ضمن ، توصیه می کنیم که هر دو بررسی زیر را به صورت کامل بخوانید و به بخش نظرات نیز نگاهی بیندازید تا یک تصمیم آگاهانه بگیرید.

اگر به دنبال یک سرویس VPN رایگان هستید ، ما در اینجا یک لیست VPN رایگان با چند گزینه خوب داریم.

امکانات

 • 25 محل سرور
 • 3 اتصال همزمان
 • گزینه رایگان
 • OpenVPN
 • SmartDNS
 • بدون استفاده از سیاههها
 • پشتیبانی از همه دستگاه ها
 • پهنای باند یا محدودیت داده ای وجود ندارد

سرعت و عملکرد

خوشبختانه ، در طول بررسی نشت DNS ، از جمله IPv6 و اشکال WebRTC ، هیچ مشکلی نبود. هر دو تست باید به صورت دوره ای به عنوان پاسبان اجرا شوند و تأیید کنند که سرویس VPN شما مطابق استانداردی که برای آن پرداخت کرده اید اجرا می شود.

تست های سرعت کمی عجیب بود. عملکرد به طور مداوم بسیار خوب و عالی بود ، اما وقتی داده های واقعی از بین رفتند ، سرعت بین یک تا دو مگابیت بر ثانیه غیر معمول نبود (که قابل درک است تا حدودی ناراحت کننده باشد). مجدداً ، Soundcloud ، زبانه های مختلف ، و فیلم های پخش آنلاین به مدت بیش از دو ساعت ، همه بدون اینکه یک سکسکه جزئی در اینجا و آنجا انجام شود ، خاموش شدند (و این موارد بین آنها چند و خیلی فاصله نداشت). باز هم ، ارزش استفاده از برنامه رایگان را دارد تا اگر نگران این مسئله هستید در حالی که به طور دوره ای با استفاده از testmy.net از این مسئله نگران هستید. این به احتمال زیاد به این دلیل است که TotalVPN ناشناس شبکه خود را برای استفاده نظارت می کند و فقط پهنای باند مورد نیاز شما را برای شما فراهم می کند.

قیمت گذاری و برنامه ریزی

TotalVPN دو گزینه را برای مشترکین ارائه می دهد: ماهانه رایگان یا 7.79 دلار برای برنامه Total Premium. حالت اول فقط با سه انتخاب سرور همراه است ، در حالی که دومی شامل 30+ سرور است و با سرپوش سرعت درگیر در گزینه رایگان مختل نمی شود. بعداً در این بررسی هر دو نقشه با جزئیات فنی دیگری بررسی شده اند.

اگر تصمیم دارید با برنامه Total Premium بروید ، با تخفیف ویژه 20٪ تخفیف ProPrivacy.com تحت درمان قرار خواهید گرفت! به گفته این ، این قیمت تبلیغاتی فقط به دور اول پرداخت محدود می شود. پس از آن مبلغ استاندارد به شما تعلق می گیرد.

با این حال ، هیچ برنامه ای نمی تواند بانک را بشکند. طرح رایگان - اگرچه محدود است - بدون شک جذاب است ، در حالی که Total Premium Plan یکی از با رقابتی ترین قیمت ها در بازار است. با استفاده از کارت اعتباری می توانید ثبت نام کرده و هزینه های خود را بپردازید. Cryptocur ارزها مانند بیت کوین متاسفانه هنوز گزینه ای نیست.

اگر تصمیم بگیرید که با برنامه Total Premium بروید ، به شما نیز با ضمانت 30 روزه پس انداز پول پرداخت می شود. این ضمانت ، در هنگام ترکیب با برنامه رایگان ، به شما امکان می دهد دو بار سرویس را تست کنید تا از اطمینان این مورد برای شما اطمینان حاصل شود. بسیار شسته و رفته!

حریم خصوصی و امنیت

TotalVPN چهار پروتکل رمزنگاری را ارائه می دهد: IKEV2 ، IPsec ، PPTP و OpenVPN - آخرین موردی که ما بیشتر آنها را برای امنیت و برای هر چیزی به جز نگرانی در مورد سرعت شدید توصیه می کنیم. اشتراک گذاری پرونده P2P صریحاً ممنوع نیست و صریحاً تشویق نمی شود ، اما در صورت موافقت با شرایط خدمات آنها مجاز است.

موقعیت این شرکت در انگلیس برخی پرچم ها را در مورد انطباق با مقامات بالا می برد و TotalVPN در صورت انصراف یک آژانس دولتی این کار را خواهد کرد. گفته می شود ، اگر شما به طور آنلاین مشغول فعالیت خطرناک انواع غیرقانونی نیستید ، باید خوب باشید.

همچنین نکته قابل توجه این است که اختلافات مربوط به فروش طبق قوانین ایالات متحده مطابق با سابقه ای از دولت Massachusets انجام می شود. ورود به سیستم اتصال برای بسیاری از افراد ایده آل نیست ، اما به اندازه کافی قابل تحمل است.

رمزگذاری در حالی که از OpenVPN استفاده می کنید با استفاده از AES-128 bit CBC و دارای گواهی احراز هویت 4096 انجام می شود. خوب است که در آینده شاهد ارتقاء AES 256 و SHA-1 باشیم ، اگرچه رمزگذاری موجود به هیچ وجه قابل استفاده نیست..

افکار نهایی

هر کودک ، مانند هر تجارت ، از جمله Total VPN ، دردهای در حال رشد دارد. اگرچه ، همانطور که بررسی ما نشان می دهد ، انتظار می رود در این مرحله اولیه با یک مشتری قابل دسترسی ، تعداد کمی از عظمت ، یک وب سایت صاف ، گزینه های قیمت گذاری بسیار اقتصادی و یک برنامه رایگان پیش بینی کند. امروز به وب سایت خود مراجعه کنید تا ببینید آیا TotalVPN مناسب سرویس VPN برای شماست یا خیر!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me