SuperVPN


 • قیمت گذاری

  از جانب 8.00 دلار
  / ماه

ProPrivacy.com نمره
1 از 10

خلاصه

SuperVPN یک سرویس حریم خصوصی آنلاین است که در ویلمینگتون ، دلاور مستقر است. با وجود وعده های انگلیسی شکسته در وب سایت این سرویس ، این شبکه خصوصی مجازی (VPN) دارای چند مشکل است. با استانداردهای بالای ردیف بالای ارائه دهندگان VPN کاملاً مطابقت ندارد. خدمات بهتر ، مانند CyberGhost ، NordVPN ، VPNArea یا ibVPN ، از راه های بسیار کمتری نسبت به SuperVPN با قیمت های بسیار پایین تر ارائه می دهند. اگر هنوز علاقه مند هستید که اطلاعات بیشتری در مورد این VPN کسب کنید ، برای کشف نقاط قوت و ضعف آن بخوانید.

آمار سریع

 • ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین)
  16 مگابیت بر ثانیه
 • صلاحیت قضایی
  ایالات متحده
 • اتصالات همزمان
  3
 • کشورها
  48

وب سایت SuperVPN نوید نسخه رایگان را می دهد. با این حال ، بررسی این گزینه یکی از اشکالات در کدگذاری سایت این سرویس را نشان می دهد. این دکمه فقط صفحه اصلی را بارگیری می کند. ما گزینه های باقی مانده SuperVPN را بررسی کردیم و ارزیابی کردیم که آیا این سرویس ارزش پرداخت هزینه را دارد یا خیر.

مزایای SuperVPN

 • محدوده برنامه ها
 • انتخاب پروتکل تونلینگ نقطه به نقطه (PPTP) یا OpenVPN
 • انتخاب یک ، سه یا پنج اتصال همزمان
 • برنامه OpenVPN شخص ثالث برای Windows ، Mac OS X ، macOS ، Linux ، iOS و Android
 • حساب اختصاصی برای همسالان (P2P)

CONS

 • بسیار گران است
 • پردازش پرداخت دستی
 • می تواند حاوی بدافزار باشد
 • بدون سوئیچ kill
 • بدون محافظت از WiFi
 • روش رمزگذاری ناشناخته
 • صورتحساب را تکرار کنید
 • پشتیبانی مشتری از استدلال و پاسخگویی آهسته است
 • نیاز به مبارزه برای بازپرداخت

بازدید از SuperVPN »

قیمت گذاری و برنامه ریزی

قیمت برنامه های مختلف در مقایسه با قیمت رقبا زیاد است. هر طرح مجموعه ای متفاوت از خدمات را با برچسب قیمت به تدریج بزرگتر ارائه می دهد. بسته بالا فوق العاده گران است. این 250٪ بالاتر از قیمت ماهانه ارائه شده توسط ExpressVPN است که رهبر صنعت است. علاوه بر این ، بیشتر شرکت های VPN ، از جمله ExpressVPN ، دوره اشتراک طولانی مدت را ارائه می دهند که نرخ کمتری در هر ماه به مشتریان می دهد.

این شرکت 15 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. با این حال ، سپس در چندین صفحه از سایت خود به طول توضیح می دهد که احتمالاً بازپرداختی به شما نمی دهد. در صفحه سؤالات متداول ، مدت بازپرداخت اعلام شده هفت روز است. در صفحه سؤالات متداول آمده است كه اگر این سرویس كار نكرد یا اگر راضی نباشید ، حق دریافت پول خود را دارید. با این حال ، این همچنین شک و تردید را برای هر کسی که ممکن است درخواست بازپرداخت کند نشان می دهد: "بسیاری از مشتریانی هستند که سعی می کنند از خدمات ما استفاده کنند و چند روز دیگر اقدام به بازپرداخت پول کنند و با ارائه دهنده VPN بعدی نیز همین کار را انجام دهند."

این نشانه هشدار دیگری است که نشان می دهد این VPN علاقه ای به رعایت استانداردهای ارائه شده توسط رقبای خود ندارد - به ویژه که این نمایش نامناسب نوشته شده است.

فرایند پرداخت

یک شرکت شخص ثالث ، موسوم به SWREG ، پرداخت ها را پردازش می کند. SWREG متعلق به Digital River است و از طریق وب سایت plimus.com فعالیت می کند. انواع پرداخت های پذیرفته شده برای اشتراک عبارتند از ویزا ، مستر کارت ، نقل و انتقال بانکی ، چک و پی پال. با این وجود ، فقط با کارت اعتباری می توانید مستقیماً در وب سایت پرداخت کنید. اگر می خواهید با پی پال پرداخت کنید ، باید با میز راهنما تماس بگیرید ، چه کسی پیامی را برای فاکتور پی پال به شما ارسال می کند..

در پایان مراحل پرداخت ، یک جای تعجب دیگر وجود دارد. اگر در یک کشور اتحادیه اروپا یک حساب بانکی یا یک حساب پی پال داشته باشید ، نرخ مالیات بر ارزش افزوده آن کشور به قیمت هایی که در سایت مشاهده می کنید اضافه می شود.

آگاه باشید که پردازنده پرداخت دستور پرداخت مکرر را در حساب شما تنظیم می کند. اگر می خواهید اشتراک خود را پایان دهید ، حتماً آن را لغو کنید. پردازش پرداخت بصورت دستی انجام می شود ، بنابراین نرم افزار برنامه بلافاصله پس از پرداخت در دسترس نیست.

امکانات

بسته هایی که SuperVPN ارائه می دهد دارای سطوح مختلف خدمات و انواع رمزگذاری دیگری هستند.

ویژگی های بسته اصلی شامل موارد زیر است:

 • تضمین برگشت پول 15 روزه (تحت شرایط سخت)
 • توان داده نامحدود ، به جز در بسته بالا
 • پورت حمل و نقل
 • برنامه شخص ثالث برای اتصالات بی سیم سوکت (SSL)
 • تنظیم دستی برای PPTP

SuperVPN سرورها را در شش شهر ایالات متحده اجرا می کند. ارزانترین برنامه از PPTP از طریق سرورهای 22 کشور محافظت می کند. ارزانترین طرحی که شامل حفاظت OpenVPN است از طریق سرورهای 26 کشور انجام می شود. برنامه OpenVPN با قیمت بالاتر امکان دسترسی به سرورها در 28 کشور را فراهم می کند و به سه اتصال همزمان امکان پذیر است. گران ترین طرح دسترسی به سرورها در 36 کشور امکان پذیر است ، اگرچه صفحه اصلی وب سایت ادعا می کند که در 48 کشور سرور کار می کند.

بازدید از SuperVPN »

امنیت

ارزانترین طرح SuperVPN از پروتکل تونلینگ نقطه به نقطه استفاده می کند. این قدیمی ترین سیستم تجاری VPN در اطراف است. بسیار امن محسوب نمی شود. هیچ توضیحی در مورد این سایت وجود ندارد که در آن از روش رمزگذاری این سرویس VPN استفاده می کند. اپراتور پشتیبانی مشتری فقط می تواند به من بگوید که از 128 بیتی Generic Routing Encapsulation (GRE) استفاده می کند. با این حال ، تعریف پروتکل GRE شامل هیچ روش رمزگذاری نیست ، بنابراین نمی تواند صحیح باشد.

PPTP معمولاً از روشی برای رمزگذاری استفاده می کند به نام Microsoft Point-to-Point Encryption (MPPE). مایکروسافت MPPE را برای این پروتکل اختراع کرد (که این نیز یک اختراع مایکروسافت است). با این وجود ، می توانید از پروتکل GRE بدون رمزگذاری استفاده کنید. از آنجا که هیچ کس در SuperVPN نمی تواند به من بگوید کد رمزگذاری برای اجرای PPTP مورد استفاده قرار گرفته است ، احتمال اینکه هیچ رمزگذاری وجود نداشته باشد وجود دارد..

OpenVPN

تمام برنامه های باقیمانده از OpenVPN استفاده می کنند ، که وب سایت SuperVPN از آن به عنوان SSL یاد می کند. دلیل این امر آن است که OpenVPN از کتابخانه ای با ویژگی های امنیتی به نام OpenSSL بهره می برد. این در واقع پیاده سازی Transport Layer Security (TLS) ، جانشین SSL است.

TLS برای ایجاد جلسه و توزیع کلید از یک سیستم رمزگذاری نامتقارن به نام RSA استفاده می کند. تحت TLS ، مشتری ابتدا به یک گواهی که برای بررسی هویت سرور در سرور شخص ثالث نگهداری می شود ، مراجعه می کند. این گواهی شامل کلید رمزگذاری سرور است. مشتری با استفاده از کلید عمومی سرور که در گواهی امنیتی گفته شده است ، پیام را به سرور با RSA رمزگذاری می کند. سرور باید بتواند این پیام را رمزگشایی کرده و ثابت کند که در واقع رایانه ای است که در گواهی امنیتی به آن اشاره شده است. سرور همچنین گواهی مشتری را بررسی می کند و یک پیام رمزگذاری شده را به عقب می فرستد. مشتری با توانایی خود در رمزگشایی آن پیام ، هویت خود را اثبات می کند.

توضیح این مرحله اتصال به دلیل اهمیت اساسی در امنیت TLS بسیار مهم است. این مانع از ایجاد هکرها به عنوان سرور در نظر گرفته شده می شود. سیاهههای مربوط به اتصال نشان می دهد که اتصالات SuperVPN گواهی سرور را بررسی نمی کند ، بنابراین کار کردن با نحوه تعویض دو طرف در اتصال دشوار است..

تیم پشتیبانی مشتری این عدم موفقیت امنیتی را دلیل کافی برای بازپرداخت نمی دانند.

رمزگذاری

صفحه قیمت گذاری وب سایت توضیح می دهد که VPN از رمزگذاری 4096 بیتی استفاده می کند. جدول ویژگی های طرح توضیح نمی دهد که سیستم رمزگذاری برای این مورد استفاده شده است. با این حال ، اندازه 4096 بیت معمولی برای رمزگذاری RSA است. با وجود این ، صفحه سؤالات متداول وب سایت در یک جا می گوید که کلید رمزگذاری طول 1024 بیت است. در جای دیگر در همان صفحه ، بیان می کند که طول کلید 2048 بیت است.

وقتی از اپراتور پشتیبانی فنی پرسیدم از چه کلیدی استفاده می کند سیستم ، او ابتدا به من 2048 بیت گفت. بعداً او به من 1024 بیت گفت. وقتی خاطرنشان کردم که صفحه قیمت ها بیان می کند که کلید 4096 بیت طول دارد ، گفت این درست است. وی ادعا کرد کاربر می تواند طول کلید را انتخاب کند. با این وجود هیچ گزینه ای در تنظیمات برنامه OpenVPN GUI که به عنوان برنامه این سرویس VPN استفاده می شود وجود ندارد که به کاربر این امکان را می دهد تا طول کلید مورد استفاده برای ایجاد جلسه را تعریف کند..

در وب سایت رمزنگاری شده برای رمزگذاری داده های منتقل شده از طریق تونل VPN ، هیچ اشاره ای نشده است. اپراتور پشتیبانی مشتری اصرار داشت که از سیستم RSA برای این رمزگذاری استفاده شده است. هنگامی که من برای او توضیح دادم که این امکان پذیر نیست و برای وی پیوندی برای تعریف سیستم OpenSSL ، که گزینه های رمزگذاری داده ها را ذکر کرده بود ، برای او ارسال کردم ، او فقط خاموش شد.

رابط کاربری گرافیکی OpenVPN

بسیاری از خدمات VPN از رابط کاربری گرافیکی OpenVPN GUI استفاده می کنند. به همین ترتیب ، من عادت کرده ام که از طریق پرونده های پیکربندی بخوانم و پرونده های این سیستم را وارد کنم. رمزگذاری شده که باید برای رمزگذاری داده ها در VPN استفاده شود ، در یک خط در پرونده پیکربندی بیان شده است. پرونده log معمولاً همچنین نشان می دهد که رمزهای رمزگذاری در حین اتصال استفاده می شوند. این خطوط در پرونده های پیکربندی SuperVPN ظاهر نمی شوند. هیچ سابقه ای از رمزنگاری که در جلسات پرونده های گزارش توسط VPN اجرا می شود ، وجود ندارد.

سازمان تحقیقات علمی و صنعتی مشترک المنافع در استرالیا تحقیقات مربوط به VPN های موجود در Google Play را منتشر کرد. این گزارش عناوینی را در اوایل سال 2017 ایجاد کرده است. SuperVPN در این مطالعه موقعیت تمایز قایل شده است. محققان دریافتند که این سومین VPN بدترین در دسترس برای اندروید از نظر ویروس است. این تحقیق هر یک از 283 VPN را از طریق یک چکر آنلاین با نام VirusTotal مورد بررسی قرار داد. این جمع آوری سیستم های تشخیص بدافزار بیش از 100 ابزار ضد ویروس است.

13 عضو آنتی ویروس VirusTotal بدافزارها را در SuperVPN تشخیص دادند. فقط OKVPN و Easy VPN بدتر از SuperVPN عمل کردند. هر دوی آنها از آن زمان از بازار خارج شده اند.

این برنامه هیچ سوئیچ کشتار ، بلوک شبکه ، فایروال یا محافظت خودکار WiFi ندارد.

حریم خصوصی

این شرکت اعلام کرده است که فعالیت های کاربران را ردیابی نمی کند ، اما ارتباطات را حفظ می کند. این سوابق را به مدت پنج روز پس از بستن اتصال ذخیره می کند. این یک مشکل است ، زیرا وکلای حق چاپ می توانند از اطلاعات موجود در آدرس IP واقعی و زمان اتصال شما برای ردیابی فعالیتهای بارگیری شما از طریق این شرکت VPN و ISP شما استفاده کنند. این می تواند منجر به دستیابی آنها به نام و آدرس شما شود. این امر شما را به دلیل بارگیری مطالب دارای حق چاپ تحت تعقیب قرار می دهد.

این واقعیت که SuperVPN در ایالات متحده آمریکا ثبت شده است نیز نگران کننده است. این کشوری است که دارندگان کپی رایت در پیگیری بارگیریها بیشترین فعالیت را دارند. این شرکت اظهار داشت كه بدون حكم دادگاه پرونده های اتصال را تحویل نمی دهد. با این حال ، این یک اقدام واقعی برای محافظت نیست زیرا هر وکیل حق چاپ می تواند به راحتی حکم دادگاه این اطلاعات را دریافت کند.

پشتیبانی

بهترین فرصت برای دریافت پاسخ سریع به سوالات شما تماس با تیم پشتیبانی از طریق چت زنده است. شما از طریق یک دکمه در سمت راست بالای وب سایت به سیستم چت دسترسی پیدا می کنید.

دکمه گپ نظر خود را با ساعاتی که سیستم مدیریت می شود ، دارد. با این حال ، من علی رغم تلاش در ساعات اعلام شده ، به یک عامل پشتیبانی نرسیدم. در عوض ، من را به یک صفحه وب ایمیل ارسال کرد.

پس از ارسال فرم ، در صندوق ورودی یاهو ایمیلم اخطار عدم موفقیت دریافت کردم. ظاهرا سیستم ایمیل SuperVPN آدرس ایمیل یاهو را مسدود می کند. دوباره فرم را با استفاده از آدرس Hotmail ارسال کردم.

SuperVPN "درباره ما" در صفحه آمده است:

"تیم پشتیبانی فنی ما در صنعت میزبانی وب ، IT و VPN در بین بهترین ها قرار دارد. ما جزو معدود شرکت هایی هستیم که تقریباً کمتر از 15 دقیقه مسئله اصلی فنی را حل می کنند. Super VPN کارمندان خود را در بین مستعدترین متخصصان رایانه و فناوری اطلاعات انتخاب می کند."

متاسفانه ، من ظرف 15 دقیقه جواب نگرفتم.

من یک روز دیگر تکنسین پشتیبانی را گرفتم.

ابتدا باید انتخاب کنید که آیا می خواهید با کسی از بخش خدمات مشتری یا بخش پشتیبانی فنی صحبت کنید. صرف نظر از کدام بخش را انتخاب می کنید ، شما همان مرد را دریافت می کنید: ایان.

ایان نتوانسته است اطلاعات معناداری راجع به رمزنگاری شده توسط SuperVPN به من بدهد. من از او خواستم كه این اطلاعات را بررسی كند و حقایق را برای من ایمیل كند. متأسفانه ، تمام آنچه او از طریق ایمیل به من گفت این بود كه اجرای PPTP از رمزگذاری 128 بیتی GRE استفاده می كند. این قابل قبول نیست زیرا GRE رمزگذاری رمزگذاری نیست. به نظر نمی رسید او به طور کلی در مورد چگونگی عملکرد سرویس یا هر چیز در مورد VPNs اطلاعات زیادی داشته باشد.

فرآیند

ثبت نام

شرکت آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد. حتی این واقعیت را در صفحه قیمت گذاری خود ذکر کرده است:

بنابراین ممکن است از شما سؤال شود که چرا یک دکمه رایگان VPN در صفحه اصلی وجود دارد. نویسنده صفحه سؤالات متداول نمی تواند به خوبی این کار را انجام دهد ، بنابراین تمام پایه ها را با دو پاسخ زیر پوشش داده است:

این پیوند به محاکمه رایگان فقط شما را به صفحه اصلی باز می گرداند ، بنابراین اگر واقعاً می خواهید SuperVPN را امتحان کنید ، باید بپردازید.

اگر می خواهید با PayPal پرداخت کنید ، نمی توانید در وب سایت برای این سرویس پرداخت کنید. اگر قصد پرداخت با کارت اعتباری را دارید ، همچنین بهتر است در سایت پرداخت نکنید. به این دلیل است که اگر مسیری را که برای کاربران پی پال ارائه می دهید ، قیمت پایین تری کسب کنید.

شما باید به اپراتور پشتیبانی مشتری (Ian) بگویید که برای چه برنامه ای می خواهید ثبت نام کنید. او پیوندی به فاکتور برای شما ارسال می کند. می توانید فاکتور را با کارت اعتباری پرداخت کنید ، بنابراین PayPal تنها انتخاب شما نیست. من طرح Deluxe SSL را درخواست کردم که قیمت آن 15 دلار در سایت است. با این حال ، آن را با 14 دلار در فاکتور ذکر شده است. بنابراین من به جای پرداخت از طریق سایت ، یک دلار صرفه جویی کردم. قسمت های پایین تر در این صفحه زمینه هایی هستند که به شما امکان می دهند به جای آن ، کارت اعتباری پرداخت کنید.

موارد اضافی ناخواسته

یک مورد اضافی که غیرقابل شناسایی است به صورتحساب شما اضافه می شود. این یک سرویس بارگیری گسترده است ، که می گوید اگر 3/95 دلار بپردازید ، نرم افزاری را که می خواهید بارگیری کنید در Cloud به مدت دو سال حفظ خواهد کرد. می توانید با کلیک بر روی این گزینه ، اطلاعات بیشتری در مورد این پیشنهاد مطالعه کنید "این چیه?" ارتباط دادن.

می توانید با کلیک کردن بر روی نماد سطل زباله ، از این مورد خط خلاص شوید. نیازی نیست که شما 14 دلار قیمت بپردازید زیرا وقتی روی دکمه PayPal برای پرداخت کلیک می کنید ، سایت فکر می کند که بدون خرید صفحه می روید و پیشنهاد تخفیفی به شما می دهد..

برای بازپرداخت صورت حساب خود ، روی دکمه پاپ آپ کلیک کنید.

برای ادامه بر روی دکمه پرداخت PayPal کلیک کنید. باید وارد PayPal شوید ، که از آن سیستم صورتحساب آدرس خانه شما را استخراج می کند. مالیات بر ارزش افزوده کشوری که در آن حساب پی پال خود دارید به فاکتور اضافه می شود.

بعد از اینکه دکمه را فشار دادید "هم اکنون خریداری کنید" دکمه ، رسید به عنوان اثبات خرید به شما نشان داده می شود.

به دنبال یک ایمیل "خوش آمدید" از Superb VPN (صندوق تغییر نام) به صندوق ورودی خود بروید. این شامل پیوندهایی به یک راهنمای نصب و بارگیری برای نرم افزار OpenVPN GUI است.

SuperVPN Windows VPN Client

اگر سایر سرویس های VPN را امتحان کرده اید ، ممکن است از قبل سیستم گرافیکی OpenVPN GUI را در رایانه خود داشته باشید. در این حالت ، برای اتصال به سادگی ، پرونده های پیکربندی SuperVPN را در فهرست پیکربندی OpenVPN منتقل کنید.

وقتی رابط را راه اندازی می کنید ، نمی توانید یک برنامه روی صفحه نمایش ظاهر شود. در عوض ، به سینی سیستم دسک تاپ خود نگاه کنید. برنامه به عنوان نمادی که صفحه کامپیوتر را به همراه قفل قفل روی آن نشان می دهد ، ظاهر می شود.

برای دسترسی به منوی VPN که همه سرورهای موجود را لیست می کند ، روی نماد راست کلیک کنید. برای دسترسی به زیر فهرست دستورات روی یک نام مکان سرور حرکت دهید.

وقتی روی اتصال کلیک کنید ، یک پنجره با یک پوشش ورود به سیستم باز می شود. خوشبختانه نام کاربری و رمزعبور برای این VPN تولید نمی شود ، اما اصطلاحاتی به یاد ماندنی است. هر بار که به یک سرور وارد شوید ، باید نام کاربری و رمزعبور خود را وارد کنید.

پس از اتصال VPN ، نماد OpenVPN در سینی سیستم شما سبز می شود.

عملکرد (سرعت ، DNS ، WebRTC و تست های IPv6)

اتصالات SuperVPN را با استفاده از testmy.net تست کردم. من آزمایشاتی را در مورد اتصالات به سرورهای testmy.net میامی و لندن انجام دادم. آزمایشات میامی ابتدا بدون درگیر VPN اجرا شد. این یک پایه برای ارزیابی عملکرد ایجاد کرد. IPLocation.net محل سرور SuperVPN ایالات متحده را به عنوان ویلمینگتون ، دلاور گزارش داد. سرور کانادایی در مونترال و سرور انگلیس در لندن یافت شد.

خدمات اینترنتی محلی من عالی نیست. اینها شرایطی است که هنگام تعطیلات به خارج از کشور می توانید با آنها روبرو شوید و برای اتصال به خدمات تلویزیون خانگی به یک VPN احتیاج دارید. اگرچه سرویس SuperVPN باعث آرام شدن اتصالات در آمریکای شمالی شد ، اما عملکرد سرور انگلستان با سرعت های موجود در خط محافظت نشده قابل مقایسه است. در همه موارد ، عملکرد بارگیری SuperVPN برای پخش ویدیوی HD به اندازه کافی خوب بود.

من در حالی که به سرور SuperVPN US وصل شده ام ، برای IP نشتی با ipleak.net تست کردم. این سایت موقعیت مکانی من را در ایالات متحده تشخیص داده است ، اما نمی تواند مکان دقیق را مشخص کند. تمام تماسهای سیستم نام دامنه (DNS) به سرورهای کالیفرنیا و آیووا انجام شد. هیچ نشانی از مکان واقعی من ، که در جمهوری دومینیکن بود ، وجود ندارد. گزارش ارتباط واقعی وب (WebRTC) مکان واقعی من را فاش نکرد.

doileak.net با نتایج مشابهی روبرو شد. این مرا در ایالات متحده قرار داد اما نتوانست شهری را نشان دهد. هیچ گونه نشت DNS رخ نداد و گزارش WebRTC مشخص نکرد که واقعاً کجا بودم.

ارائه دهنده اینترنت من از آدرس دهی پروتکل اینترنت نسخه 6 (IPv6) استفاده نمی کند ، بنابراین من نتوانستم تست نشت IPv6 را انجام دهم.

خدمات جریان

من به سرور SuperVPN US متصل شدم و توانایی VPN را برای ورود به تعدادی از سرورهای پخش ویدئویی مستقر در ایالات متحده آزمایش کردم. نتفلیکس متوجه VPN شد و مانع تماشای فیلم شد. ABC.com همچنین دسترسی را مسدود کرد. توانستم ویدیویی را در NBC.com تماشا کنم.

در حالی که به سرور SuperVPN UK متصل شدم ، وب سایت های کانال تلویزیونی UK را تست کردم و دوباره Netflix را امتحان کردم. Netflix UK به من اجازه نمی داد فیلم تماشا کنم و نه iPlayer BBC. هاب ITV و کانال 4 به من اجازه می دهند محتوای آنها را تماشا کنم.

سایر سکوها

می توانید OpenVPN GUI را برای استفاده با SuperVPN در دستگاه های Windows ، Android ، Mac OS X ، macOS و iOS نصب کنید. همچنین می توانید اجرای SuperVPN OpenVPN را بر روی لینوکس اوبونتو نصب کنید.

بازپرداخت

وب سایت SuperVPN کاملاً واضح است که اگر می خواهید بازپرداخت کنید ، دعوا را روی دستان خود قرار می دهید.

با توجه به اینکه به نظر نمی رسد VPN رمزگذاری داشته باشد ، در وهله اول نباید در این سرویس ثبت نام کنید. با این حال ، اگر این اشتباه را انجام دهید ، همان چیزی است که هنگام درخواست بازپرداخت انتظار دارید.

از طریق فرم تماس در وب سایت SuperVPN درخواست بازپرداخت کردم ، اما این پاسخ به من پاسخ داد که حساب کاربری خوبی دارد ، و این چیزی نبود که من درخواست کرده ام.

من این سرویس را از طریق پی پال پرداخت کردم و توصیه می کنم همین کار را انجام دهید. روند اشتراک ، توافق نامه صدور صورتحساب را برای حساب شما تنظیم می کند ، بنابراین اولین کاری که باید انجام دهید متوقف کردن این کار است.

مرحله 1

وارد PayPal شوید و روی آن کلیک کنید مشخصات در سمت راست بالای صفحه قرار دارد. انتخاب کنید نمایه و تنظیمات از فهرست کشویی نمایه. این شما را به صفحه پروفایل من می دهد.

گام 2

کلیک کنید پول من در منوی سمت چپ ، سپس روی به روز رسانی در "پرداختهای از قبل تأیید شده من" بخش. لیستی از توافقات صورتحساب تکراری دریافت خواهید کرد.

مرحله 3

روی نام کلیک کنید وارز تجارت - این توافق نامه صورتحساب شما برای SuperVPN است.

مرحله 4

در صفحه Billing Details ، روی آن کلیک کنید لغو در خط وضعیت.

هنگامی که توافق نامه را فسخ کردید ، SuperVPN می داند منظور شما از تجارت است. این وب سایت اعلام می کند که شرکت در صورت عدم کارکرد این سرویس فقط باید به شما بازپرداخت بدهد. این بیانیه توسط اطلاعاتی اعمال می شود كه در مورد آن آمده است "غیر قابل استرداد" این سیاست توسط پردازنده پرداخت ، SWREG توافق شده است. به همین ترتیب ، در تلاش برای از بین بردن پول خود از SuperVPN خودداری کنید و به دنبال SWREG شوید.

پست الکترونیک [ایمیل محافظت شده], دادن شناسه سفارش مشتری از دریافت PDF که این شرکت برای شما ارسال کرده است. فقط بیان کنید: "من می خواهم حساب خود را لغو کنم و بازپرداخت دریافت کنم زیرا این سرویس به این صورت که تبلیغ نشده است."

SWREG ایمیلی به SuperVPN ارسال می کند و شما را کپی می کند. خط موضوع این پیام خواهد بود درخواست بازپرداخت SWREG 1ST. SuperVPN چندین ایمیل برای شما ارسال می کند که سعی دارند مجدداً نرم افزار را برای شما نصب کنند. آنها را نادیده بگیر. چند روز آن را بگذارید و با گفتن ایمیل های anther برای SWREG ارسال کنید "درخواست بازپرداخت کردم ، کجاست?" شما باید طی حدود چهار ساعت بازپرداخت کامل دریافت کنید.

بررسی SuperVPN: نتیجه گیری

SuperVPN جنبه های مشکوک زیادی نسبت به آن دارد که باعث ناراحتی من شده است. سرویس VPN در ویلمینگتون ، دلاور دارای آدرس و شماره تلفن است ، اما کادر پشتیبانی مشتری در زمان مرکزی اروپا فعالیت می کنند. این شرکت در فاکتورهای خود را در ایرلند قرار می دهد.

این سرویس در سرتاسر وب سایت SuperVPN نامیده می شود ، اما در ایمیل های پشتیبانی آن ، خط امضا به Superb VPN اشاره دارد. به نظر می رسد این هویت در حال تغییر است.

این واقعیت که هیچ کس در این شرکت تصوری ندارد که روش های رمزگذاری VPN استفاده می کند ، کاملا عجیب است. پرونده های پیکربندی رابط کاربری گرافیکی OpenVPN GUI فاقد خطوط کد هستند که پیاده سازی های استاندارد OpenVPN را شامل می شوند. علاوه بر این ، پرونده های ثبت شده برای اتصالات هیچ سابقه ای از رمزگذاری را نشان نمی دهند.

نرم افزار اتصال مشتری گواهینامه های سرورهای متصل به آن را تأیید نمی کند ، بنابراین کلیه اتصالات را برای حملات در وسط باز می کند. این یک نظارت بزرگ برای شرکتی است که سرویس امنیت و حریم خصوصی اینترنت را اداره می کند.

این شرکت پنج روز در رابطه با نگه داشتن گزارش های ارتباطی باز است. این عامل باعث می شود تا این VPN برای کسانی که می خواهند از هویت محافظت کنند هنگام بارگیری با تورنت ، گزینه بدی باشند. عدم توانایی این سرویس برای دسترسی به بسیاری از سرویس های پخش فیلم به این معنی است که VPN های بسیار ارزانتر ، مانند NordVPN یا VPNArea ، معامله بسیار بهتری را ارائه می دهند..

دوست داشتم:

 • برنامه چند زبانه
 • رابط OpenVPN عمومی
 • پرونده های پیکربندی بسته بندی شده
 • بسته به برنامه ، حداکثر پنج اتصال همزمان مجاز است
 • سرعت خوب

من در مورد اینقدر مطمئن نبودم:

 • کارکنان بدون اطلاع پروتکل های VPN

من متنفر بودم:

 • حفظ ورود به سیستم اتصال
 • محتوای بدافزار گزارش شده است
 • رمزگذاری مشکوک
 • عدم اعتبار گواهی سرور
 • هویت شرکت اشتباه گرفته شده است
 • بدون سوئیچ kill
 • بدون محافظت خودکار WiFi

این فقط در مورد گرانترین VPN در تجارت است. با این حال ، شما نمی خواهید از آن برای بارگیری P2P ، پخش فیلم ، محافظت از هویت ، جلوگیری از هکر یا محافظت از WiFi استفاده کنید. این احتمال وجود دارد که مشتریانی که این VPN را بدست آورده است ، هیچ بهتر از این را نمی دانند. دشوار است تصور کنید هرکسی که به سایتی مانند ProPrivacy.com رفته بود و با کلیک بر روی VPN های توصیه شده ، تصمیم به انتخاب اشتراک SuperVPN را گرفت ، دشوار است..

به ExpressVPN نگاه کنید و سپس به SuperVPN نگاه کنید. کدامیک را برمی گزینید?

بازدید از SuperVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me