SpyOff

 • قیمت گذاری

  از جانب 11.50 دلار
  / ماه

به روز رسانی: SpyOff دیگر ثبت نام مشتری جدید را قبول نمی کند.

ProPrivacy.com نمره
6.2 از 10

خلاصه

به نظر می رسد SpyOff سعی در ارائه خدمات با کیفیت دارد. متأسفانه ، ما نتوانستیم اطلاعات رمزنگاری لازم را بدست آوریم تا بتوانیم این VPN را برای حفظ حریم خصوصی توصیه کنیم. در تجربه ما ، ارائه دهندگان که نسبت به جزئیات رمزگذاری احتیاط دارند ، معمولاً چیزی برای پنهان کردن دارند. مشخص شد سرعت اتصال کافی بوده و مشتری VPN در همه سیستم عامل ها بسیار آسان است.


امکانات

Sareta S.r.l (شرکت مادر SpyOff) در سن مارینو مستقر است. سن مارینو برای حفظ حریم خصوصی خوب محسوب می شود زیرا این کشور 5 ملتی نیست. Sareta دفاتر و کارمندان آلمانی دارد و وب سایت SpyOff و مشتری های VPN به دو زبان انگلیسی یا آلمانی در دسترس هستند.

 • هیچ سیاهه ای نیست
 • سه اتصال همزمان
 • بیش از 21،000 آدرس IP در 21 کشور
 • کلید کشتار
 • برنامه ها برای همه سیستم عامل ها
 • انتخاب رمزگذاری شامل OpenVPN
 • عملکرد قابل اعتماد (Unblocks Netflix US)

سرعت و عملکرد

سرعت در یک اتصال اینترنتی 30 مگابیت بر ثانیه مورد آزمایش قرار گرفت. VPN باعث شد سرعت اتصال دو سوم کاهش یابد ، در حالی که سرورهای انگلیس و فرانسوی هر دو به طور متوسط ​​سایه ای برابر 10 مگابیت بر ثانیه را کاهش می دهند. سرورهای ایالات متحده افت مشابه ای را در حدود 9 مگابیت بر ثانیه نشان دادند. در حالی که این سرعت ها برای پخش خوب هستند ، اما به سختی فکر می کنند و احتمالاً در مورد بازی و HD شدید باعث بروز برخی مشکلات می شوند. بنابراین ، این ممکن است بهترین گزینه برای Netflix نباشد.

با استفاده از این VPN هیچ نشت IP ، نشت DNS یا WebRTC تشخیص داده نشد. با این حال ، من قادر به تست IPv6 نبودم زیرا ISP من اتصالات IPv6 را ارائه نمی دهد.

قیمت

1 ماه

11.50 دلار
هر ماه

SpyOff دارای سه برنامه اشتراک است که فقط در قیمت متفاوت است. 11.50 دلار شما را یک ماه خریداری می کند "پيش غذا" سرویس. اگر سالانه پرداخت کنید ، قیمت آن به 8.10 دلار در ماه کاهش می یابد. هر طرح با تمام سرورهای موجود ارائه می شود. از طرف دیگر ، شما می توانید مبلغ 12،50 دلار برای برنامه Premium Plus - که سالی یکبار صورتحساب نیز می پردازد - پرداخت کنید که شامل پشتیبانی حق بیمه و "ترفندهای VPN" (به نظر نمی رسد که پول اضافی داشته باشد).

به طور کلی ، SpyOff را می توان یک سرویس VPN گران به حساب آورد که به نظر می رسد تندخویی باشد. شخصاً من ترجیح می دهم بهترین VPN در جهان را با قیمتی ارزانتر دریافت کنم. یا یکی از بهترینها برای بیش از نیمی از هزینه.

مشترکین تنها می توانند با کارت اعتباری عمده SpyOff را پرداخت کنند. هیچ بیت کوین یا پی پال مجاز نیست. سرانجام ، با وجود ارائه 30 روز ضمانت برگشت پول ، شایان ذکر است که بسیاری از مشترکان شکایت داشته اند که VPN از رعایت سیاست بازپرداخت خود امتناع می ورزد - در عوض ، در سیاست خود از مصرف کنندگان به چاپ خوب استفاده می کند..

حریم خصوصی و امنیت

SpyOFF دارای خط مشی صفر است. این بدان معناست که در صورت نزدیک شدن به حکم ، داده ای برای تحویل مقامات ندارد.

کاربران SpyOFF VPN بین رمزگذاری PPTP ، L2TP و OpenVPN را انتخاب می کنند. متأسفانه ، درخواست من برای اطلاعات دقیق در مورد اجرای OpenVPN رد شد ، به این معنی که نمی توانم تأیید کنم که آیا این VPN برای اهداف حفظ حریم خصوصی مفید است یا خیر..

"اتصال با SpyOFF از طریق رمزگذاری SSL در هر سیستم ایمن است. ما نمی توانیم مجموعه کامل رمزگذاری را برای شما فراهم کنیم."

افکار نهایی

با توجه به هزینه این VPN ، سخت نیست که بسیار مهم باشد. سرعت خوب بود اما قطعاً سریع نیست. و علیرغم اینکه مشخص شده است که با موفقیت از انسداد Netflix استفاده می کند ، اما لذت بردن از جریان های HD احتمالاً خیلی کند خواهد بود. قرار گرفتن در سن مارینو و داشتن خط مشی صفر برنده است ، اما بدون جزئیات خاصی درباره اجرای OpenVPN ، من نمی توانم قضاوت کنم که آیا این VPN برای حفظ حریم خصوصی مفید است یا خیر..

با وجود هزینه های اشتراک نجومی ، پشتیبانی مشتری از طریق چت زنده در دسترس نیست. و همچنین متوجه شدم که شرکت در پاسخگویی به درخواست های ایمیل کند عمل کند ، که ناامید کننده بود. مشتریان آسان برای استفاده ، و آنها سوئیچ kill دارند - بنابراین همه چیز بد نیست. و هیچ گونه نشتی پیدا نکردم ، که امیدوار کننده است.

تصور کلی من این است که این VPN جوان پتانسیل دارد. با این حال ، در حال حاضر آن را برای آنچه بدست می آورید بسیار گران است. شاید با گذشت زمان ، VPN متوجه شود که چرا شفافیت در مورد رمزگذاری آن مهم است. که قطعاً این بررسی را بهبود می بخشد. فقط می توان امیدوار بود.

سرانجام ، ما از VPN می خواهیم كه احترام به سیاست بازپرداخت خود را شروع كند ، انجام این كار فقط به شدت به اعتبار شهرت خود آسیب رسانده است..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me