SmartVPN


 • قیمت گذاری

  از جانب 6.95 دلار
  / ماه

ProPrivacy.com نمره
1 از 10

خلاصه

بررسی SmartVPN ما ارائه دهنده جدیدی را در صحنه با سرعت عالی و قیمت گذاری مناسب پیدا کرد ، اگرچه برخی نگرانی ها در مورد رمزگذاری و سؤالات مربوط به قابلیت اطمینان پشتیبانی ممکن است برای برخی از کاربران ناخوشایند باشد. با استفاده از پیوند زیر ، این سرویس را بررسی کنید و یا برای تجزیه و تحلیل بیشتر مطالعه کنید.

آمار سریع

 • ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین)
  13 مگابیت در ثانیه
 • صلاحیت قضایی
  مراکش
 • اتصالات همزمان
  1
 • کشورها
  14

امکانات

ثبت قانونی SmartVPN در مراکش (که قوانین DRD مشابهی با اتحادیه اروپا دارد) مستقر است ، تحت نام moniker شرکت نامشخص. 15 سرور کل برای انتخاب در برنامه Premium وجود دارد که شامل 13 مکان در اروپا ، یکی در ایالات متحده ، کانادا ، ژاپن و سنگاپور است. این پوشش برای کسانی که در بسیاری از مناطق آفریقا ، آمریکای جنوبی و استرالیا زندگی می کنند و یا در آن سفر می کنند کمی جادار است - هرچند به روزرسانی های جدید با برزیل ، ایرلندی ، لیتوانیایی ، کره جنوبی و استرالیا (علاوه بر برخی از سرورهای رمز و راز) همراه است. برنامه ریزی شده تا پایان هفته آینده.

متأسفانه ، ممکن است فقط یک دستگاه به طور همزمان به VPN متصل شوید ، اگرچه ممکن است به زودی با انتشار سرویس گیرنده تلفن همراه موقت برای Android و iOS تغییر کند. با استفاده از پیوند زیر از SmartVPN دیدن کنید یا برخی از افکار امنیتی را بخوانید.

از SmartVPN بازدید کنید »

سرعت و عملکرد

در تست های غیررسمی سرعت به طور مداوم در همه سرورها عالی بود ، و تعداد آنها از برداشت عملکرد عملکرد حکایات بالا پشتیبانی می کردند. متوسط ​​سرعت در محدوده 15 مگابیت در ثانیه در پایین دست برای اتصالات انگلستان و آلمان است. سرعت ایالات متحده به طرز حیرت انگیزی بسیار عالی بود - با وجود مسافت زیاد جغرافیایی - به طور متوسط ​​در دامنه 12 مگابیت در ثانیه در پایین دست.

در این بررسی SmartVPN هیچ نشت DNS ، نشت IP یا نشت WebRTC کشف نشد. گفته می شود ، همیشه خوب است خودتان را با استفاده از ipleak.net بررسی کنید

قیمت گذاری و برنامه ریزی

SmartVPN سه طرح مختلف را در قیمت و ویژگی های موجود در آن ارائه می دهد. برای این بررسی ، ما بر روی برنامه حق بیمه تمرکز خواهیم کرد ، زیرا محدودیت های سرور (DE ، NL) در برنامه اصلی ممکن است باعث شود که از نظر جغرافیایی برای بسیاری از کاربران که از نزدیکی این کشورها نیستند ، یا افرادی که نیازهایشان به محاصره انسداد نیست ، ناپدید شود. . افزایش قیمت از 3 تا 6 دلار در هر ماه برای افزایش مکانهای سرور بیش از حد شیب دار نیست. در صورت تمایل به IP اختصاصی ، اگر بخواهید IP اختصاصی بخرید ، ممکن است گزینه انتخابی با ارزش 13 دلار در هر ماه را انتخاب کنید ، اگرچه این امر ناشناس بودن شما را تا حدودی کاهش می دهد - شما را در مقابل حمله به موقع پایان به پایان آسیب پذیر می کند..

قیمت گذاری SmartVPN

هر طرحی از پروتکل های مهم رمزنگاری را به شما می دهد ، که در ادامه با جزئیات بیشتری به بحث خواهیم پرداخت ، کافی است که بگوییم OpenVPN باید در اکثر موارد قریب به اتفاق انتخاب شما باشد. همچنین تخفیف هایی به نسبت مستقیم با مدت تعهد شما وجود دارد ، همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است ، در 5٪ تخفیف افزایش می یابد. شما می توانید 5٪ برای ثبت نام در سه ماهه ، 10٪ برای نیمه سالانه و 15٪ در صورت داشتن خدمات از این کار صرفه جویی کنید و می خواهید برای یک سال مرتکب شوید. شما می توانید با هر کارت اعتباری عمده ، پی پال یا حتی توسط بیت کوین از طریق بیتپای پرداخت کنید تا بیشتر بتوانید ناشناس بودن خود را حفظ کنید. ضمانت برگشت 7 روزه پول با برخی از هشدارها که بخشی از آن در قسمت زیر تکرار می شود وجود دارد.

"کلیه بازپرداختهای انجام شده در طی دوره 7 روزه خرید پنجره باید به صلاحدید SmartVPN در نظر گرفته شود ، تنها درصورتی که مشترک قسم خورده باشد تا عدم دسترسی به سرویس را نشان دهد یا اینکه در دوره اشتراک مشترک استفاده شده یا همان تلاشهای معقول انجام شده باشد. برای حل مشکل با SmartVPN ساخته شده است."

یعنی SmartVPN نباید قبل و بعد از تماس با پشتیبانی SmartVPN روی دستگاههای شما کار نکند ، به همان اندازه پیچیده ای که ممکن است برای بعضی افراد ظاهر شود. با این حال ، حتی پرداخت های بیت کوین - مانند سایر افراد - به دلار بازپرداخت می شود. یک معامله بد نیست ، زیرا اکثر ارائه دهندگان بازپرداخت بیت کوین را پیشنهاد نمی کنند.

همچنین یک برنامه وفاداری (ارجاع) وجود دارد که در آن شما به طور بالقوه می توانید یک نوع اعتبار به سمت خدمات رایگان را برای هر دوست که در توصیه شما ثبت نام کرده اند دریافت کنید ، و به ازای تمدید اشتراک خودتان.

حریم خصوصی و امنیت

امنیت ، متأسفانه ، بسته به مخلوط است ، فقط در شرایطی که ما هنوز پاسخی دریافت نکردیم که دقیقاً در چه روشهایی برای رمزگذاری استفاده می شود ، غیر از احتمالاً بسته پیش فرض OpenVPN 256 بیتی AES که در قسمت پروتکل های وب سایت ذکر شده است - وجود ندارد. حرف دیگری برای گفتن ندارید ، اما حدس و گمان خالص است تا اینکه تیم طراحی SmartVPN نگران اظهار نظر باشد.

همچنین روشن کردن تصاویر بالا و پایین در مورد ورود به سیستم بسیار خوب خواهد بود ، زیرا مشخص است که ورود به سیستم اتصال انجام می شود ، اما این که دقیقا چه مدت برای آنها ذخیره می شود تا حدودی رمز و راز است. در حالت ایده آل ، هیچ مشکلی برای اتصال به جلو وجود نخواهد داشت ، اما دقیقاً یک روش غیر معمول در صنعت نیست.

از طرف شما همیشه عنصر ایمان وجود دارد ، که SmartVPN - یا هرگونه ضرب المثل VPN - برای آن موضوع - داده های شما را به خطر نمی اندازد و به شما تحویل می دهد. به عنوان یک سرویس نسبتاً جدید ، چیزی بیش از آنچه که در بالا می بینید ، در مورد این موضوع نظر نمی دهید و در تعادل این مقاله.

راحتی در استفاده

وب سایت SmartVPN Spartan است ، اما کارآمد است ، و مطمئناً هیچ چشم اندازی برای نگاه کردن ندارد. یک ابزار مفید برای تبدیل ارز از یورو به دلار به GBP وجود دارد. پیوندها به ویژگی های خدمات ، پشتیبانی و بخش وبلاگ به وضوح ارائه شده است.

در همین حال ، بنر پایین دارای پیوندهای رسانه های اجتماعی و صفحه اطلاعات سرور و همچنین فید توییتر در حال اجرا در گوشه سمت راست پایین.

این وبلاگ چند پست مفید در مورد انسداد و اطلاعات امنیتی برای مشاغل دارد. به نظر می رسد منبع امیدوار کننده ای از محتوای infosec در حال پیشروی است.

پشتیبانی

پشتیبانی به دو شکل LiveChat و مبتنی بر بلیط ارائه می شود. مأمورین پشتیبانی اگر به طور ناگهانی در بعضی مواقع به سؤالات من پاسخ دادند بهترین مهارت های خود را داشتند از طرف دیگر ، سوالات پر رنگ به پشتیبانی بلیط هدایت می شوند و چندین روز طول می کشد تا پاسخ دهند (هنوز هیچ صحبتی در مورد این نوشتار وجود ندارد ، همانطور که در بخش "امنیت" در ابتدا مورد بحث قرار گرفت).

بخش سؤالات متداول بسیار آموزنده نیست ، اما به راحتی می تواند به سؤالات ساده بپردازد. خوب است که در آینده یک منطقه پرسش و پاسخ گسترده تر را ببینید ، اما تمایل به گذر زمان دارد.

فرآیند

ثبت نام

ثبت نام شامل اضافه کردن نام و آدرس ایمیل شما ، اطلاعات صورتحساب - یا نبوده است ، بسته به اینکه آیا از بیت کوین استفاده می کنید- و سپس دستورالعمل های تنظیم در منطقه Client را دنبال کنید..

سرویس گیرنده SmartVPN Windows VPN

سرویس گیرنده ویندوز SmartVPN ویندوز هنوز بی عیب و نقص نیست ، اما اگر از منظر تصویری دقیقاً ذهنیت نداشته باشد ، آنچه در جای خود قرار دارد کاملاً خوب است. شما به سادگی سرور خود را انتخاب کرده و به اتصال وصل می شوید تا اتصال VPN را درگیر کنید - برای غیرفعال کردن آن جدا شوید. هنوز هیچ پیشنهاد برای کشتن اسلحه وجود ندارد ، اما همانطور که در بخش زیر مورد بحث قرار گرفته است ، محافظت از DNS خوب (قابل رویت نیست ، اما در آن پخته شده) به نظر می رسد. ممکن است در هنگام راه اندازی اتصال خودکار داشته باشید یا از ویژگی جدید "Smart Connect" با نام تجاری جدید استفاده کنید تا به درگاه VPN بهینه متصل شوید.

سایر سکوها

SmartVPN در حال حاضر در Windows ، OSX ، Linux ، Android و iOS موجود است ، اگرچه فقط مشتری اختصاصی برای OSX وجود دارد (یا برنامه ویندوز فوق الذکر که در بالا مورد بحث قرار گرفت).

افکار نهایی

SmartVPN دارای بهترین سرعت خام در اطراف است که اتصالات قابل اعتماد برای بوت شدن دارد. متأسفانه ، برخی نگرانی ها در مورد رمزگذاری ، احساس ناخوشایندی را ایجاد می کنند ، همانطور که عدم وجود هرگونه محاکمه یا سیاست بازپرداخت. برای امتحان SmartVPN از لینک زیر استفاده کنید.

از SmartVPN بازدید کنید »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me