Shellfire VPN


 • قیمت گذاری

  از جانب 3.20 دلار
  / ماه

 • موجود در:


  • پنجره ها

  • سیستم عامل مک

  • iOS

  • اندروید

ProPrivacy.com نمره
7.1 از 10

خلاصه

در این بررسی Shellfire VPN ، من سرویس VPN مبتنی بر نرم افزار "سنتی" ارائه شده توسط این ارائه دهنده آلمانی را بررسی می کنم. لطفاً برای نگاهی به روتر قابل حمل VPN که توسط این شرکت نیز ارائه شده است ، به بررسی Shellfire Box من مراجعه کنید. همانطور که خواهیم دید ، این سرویس VPN آلمانی مواردی را برای توصیه آن ارائه می دهد ، اما در درجه اول با سرعت بسیار ضعیف ارتباط برقرار می شود..

آمار سریع

 • صلاحیت قضایی
  آلمان
 • اتصالات همزمان
  1
 • کشورها
  35

امکانات

 • OpenVPN
 • می تواند برای PPTP و L2TP / IPSec نیز پیکربندی شود
 • هیچ سیاهه ای نیست
 • نشت IP ندارد
 • برنامه های Android و iOS
 • پشتیبانی از iPfayer Netflix و BBC
 • رمزگذاری جامد
 • رازداری کامل جلو
 • پشتیبانی P2P

سرعت و عملکرد

تمام آزمایشات با استفاده از اتصال فیبر من Virgin UK 50 Mbps / 3 Mbps انجام شد. در تست های ایالات متحده و هلند من از سرورهای PremiumPlus استفاده شده است.

تست های UK من بر روی سرور "Premium" انجام شد که دارای حداکثر سرعت 10 مگابیت در ثانیه بود. با این حال ، نتایج به دست آمده من نزدیک به 25 مگابیت بر ثانیه بود. هرچند که نگران کننده است ، من همچنین سرور "PremiumPlus" نامحدود بریتانیا را آزمایش کردم ، و آن را به طور قابل توجهی کندتر از سرور "Premium" تست شده در اینجا پیدا کردم. آنچه را که می خواهید انجام دهید. من فکر می کنم این عادلانه است که این نتایج را ناامیدکننده توصیف کنیم.

هنگام ورود به IP ، Shellfire بسیار بهتر عمل کرد. هیچکدام را تشخیص ندادم متأسفانه ، ISP من (ویرجین مدیا) از اتصالات IPv6 پشتیبانی نمی کند ، بنابراین من نتوانستم تست نشت IPv6 را انجام دهم.

سرورهای DNS آنها توسط Google اداره می شوند. با این حال ، این کابوس حفظ حریم خصوصی نیست که ممکن است در ابتدا به نظر برسد ، زیرا همه درخواست ها توسط Shellfire از طریق پروکسی انجام می شوند ، بنابراین گوگل نمی داند چه کسی درخواست DNS را انجام داده است.

قیمت گذاری و برنامه ریزی

Shellfire VPN سه برنامه قیمت گذاری ارائه می دهد (از جمله روتر ، که من بطور جداگانه بررسی کرده ام). یک برنامه رایگان در دسترس است ، اما با کمال تعجب کاملاً محدود است (همانطور که همه این برنامه های رایگان وجود دارد).

 • پهنای باند کاربران رایگان با سرعت 1 مگابیت در ثانیه پوشانده شده است ، و شما فقط در دو کشور (آلمان و ایالات متحده) به سرورها محدود هستید. همچنین باید 25 ثانیه منتظر بمانید تا هر بار اتصال به صفحه nag بسته شود. Shellfire اظهار داشت که جریان برای کاربران رایگان در دسترس نیست ، اما من حتی با استفاده از یک حساب کاربری رایگان قادر به جابجایی از Netflix ایالات متحده نیز هستم.
 • برنامه Premium در هر ماه 4.00 دلار یا در صورت پرداخت سالانه 3.20 دلار است. پهنای باند کاربران پریمیوم با سرعت 12 مگابیت در ثانیه پوشش داده شده است و آنها به 20 سرور دسترسی دارند
 • برنامه PremiumPlus در هر ماه 9.00 دلار یا هر ماه 5.60 دلار در ماه هزینه می شود. کاربران PremiumPlus در 31 کشور از پهنای باند و سرورهای نامحدودی برخوردار هستند. اینها شامل گزینه های غیر معمول دیگری مانند استرالیا ، ایسلند (عالی برای حفظ حریم خصوصی) و آفریقای جنوبی است. توجه داشته باشید که پهنای باند کامل نامحدود "PremiumPlus" فقط در برخی از سرورها موجود است.

علاوه بر مزایای فوق ، رمزگذاری VPN با هر نسخه به روزرسانی در برنامه بهبود می یابد (بیشتر در مورد این مورد زیر). ناامید کننده ، همه کاربران Shellfire به یک اتصال همزمان محدود می شوند.

این بررسی برای برنامه PremiumPlus است.

حریم خصوصی و امنیت

شل فایر اظهار داشت كه "ما هیچگونه اتصال به سیستم را وارد نمی كنیم". اما دوباره می گوید كه "شما کاملاً ایمن و ناشناس گشت و گذار می کنید!".

Shellfire دقیقاً از طریق آدرس IP خود می داند چه کسی هستید و هر زمان که بخواهد می تواند سیاههها را نگه دارد. بنابراین شما به هیچ وجه هنگام استفاده از سرویس ناشناس نیستید.

با نگاه دقیق تر به سیاست حفظ حریم خصوصی خود ، Shellfire می گوید این است,

"داده های اتصال و استفاده (به عنوان مثال انتقال پرونده ها ، زمان اتصال) فقط در صورتی جمع آوری می شوند که به عنوان وسیله حسابداری لازم باشد. این در مورد تعرفه های نرخ مسطح نیست. "

با توجه به اینکه تمام برنامه های VPN خود از تعرفه های نرخ مسطح استفاده می کنند ، به نظر می رسد که Shellfire یک سرویس واقعی است که از آن استفاده نمی کند. بله!

Shellfire در آلمان مستقر است که در میان قوی ترین قوانین حفظ حریم خصوصی در جهان قرار دارد. با این حال ، قوانین جدید نظارت و حفظ اطلاعات اجباری در این مورد از بین می روند. بسیاری می ترسند اوضاع بدتر شود.

هرچند که من چیزها را می فهمم ، قوانین جدید نگهداری اطلاعات اجباری در حال حاضر برای ارائه دهندگان VPN اعمال نمی شود.

علاوه بر موضوع فوق ، سرویس اطلاعاتی آلمان (BND) به طور فعال بر شهروندان آلمانی نظارت می کند ، و همکاری نزدیکی با GCHQ و NSA.

از این رو آلمان معمولاً به عنوان مکانی ایده آل برای پایه گذاری یک سرویس VPN با محوریت حریم خصوصی در نظر گرفته نمی شود. با این حال ، به لطف شهرت قوانین حفظ حریم خصوصی آن ، بحث و گفتگو در این زمینه وجود دارد.

P2P توسط Shellfire مجاز است ، اما فقط روی سرور فنلاند است.

Shellfire از آدرس های IP مشترک استفاده می کند.

ما از OpenVPN با AES-256-CBC به عنوان رمزگذار ما برای Premium Plus ، AES-192-CBC برای Premium و AES-128-CBC برای حساب های رایگان استفاده می کنیم. ما از کلیدها و گواهینامه های RSA 2048 بیتی استفاده می کنیم. DHE برای محرمانه سازی رو به جلو استفاده می شود. "

Handshake در پرونده های پیکربندی .ovpn نامشخص است ، بنابراین فرض می کنم استاندارد HMAC SHA-1 است که کاملاً خوب است.

این تنظیمات رمزگذاری چیزی نیست که از آن بسیار هیجان زده شوید. رمزگذاری PremiumPlus با حداقل توصیه ما برای اتصال VPN "ایمن" مطابقت دارد ، که باید در برابر هر نوع حمله شناخته شده برای حمله در آینده قابل پیش بینی باشد.

رمزگذاری مورد استفاده برای برنامه های دیگر باید به اندازه کافی مناسب برای بسیاری از اهداف باشد.

افکار نهایی

سرویس VPN Shellfire تقریباً زنگ و سوت ندارد. اما به هیچ وجه از هیچ پرونده ای جلوگیری نمی کند ، از رمزگذاری مناسب استفاده می کند ، و در ضمن استفاده از آن هیچ گونه نشت IP را تشخیص ندادم. اینها چیزهایی نیست که باید با آنها خراب شوید.

این واقعیت که من توانسته ام Netflix را با استفاده از حتی برنامه رایگان به جریان بیاندازم ، این ارائه دهنده را از نظر کسانی که در تلاش برای یافتن یک سرویس VPN هستند که مسدود نشده است ، مورد توجه قرار نمی دهند. با این وجود فقط یک دستگاه همزمان به طرز حیرت انگیزی اشتباه است (بسیاری از رقبا پنج یا بیشتر اجازه می دهند!) ، و این نتایج سرعت بسیار خاموش است..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me