ShadeYou


 • قیمت گذاری

  از جانب 2.16 دلار
  / ماه

ProPrivacy.com نمره
7.6 از 10

خلاصه

اگرچه در اوکراین تاسیس شده است ، ShadeYou یک سرویس VPN مستقر در انگلیس است که پایه آن را در سال 2017 به اسکاتلند منتقل کرد. این VPN یک برنامه سفارشی عالی دارد ، اما فقط برای ویندوز در دسترس است.

در این بررسی جامع درباره نقاط قوت و ضعف ShadeYou اطلاعات کسب کنید.

آمار سریع

 • ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین)
  13 مگابیت در ثانیه
 • صلاحیت قضایی
  اوکراین
 • اتصالات همزمان
  5
 • کشورها
  15

امکانات

ویژگی های خدمات شرکت عبارتند از:

 • محاکمه رایگان یک روزه
 • ضمانت برگشت پول هفت روزه
 • ساده در نصب و اجرا
 • امنیت اضافی برای چین
 • کلید کشتار
 • وارد Netflix USA می شود
 • P2P مجاز است
 • پی پال و بیت کوین و همچنین کارتهای اعتباری را می پذیرید
 • OpenVPN ، L2TP و PPTP
 • برنامه سفارشی برای ویندوز
 • برنامه OpenVPN شخص ثالث برای ویندوز ، Mac OS X ، macOS ، iOS ، Android ، Linux و روترها

ShadeYou VPN در 15 کشور سرور دارد. مشترکین در 12 کشور به سرورها دسترسی دارند: ایالات متحده ، انگلیس ، هلند ، آلمان ، اوکراین ، کانادا ، اسپانیا ، هنگ کنگ ، فرانسه ، سوئد ، روسیه و رومانی.

سرورهای ShadeYouمشترکین برنامه Premium به یک سرور اضافی در ایالات متحده ، سوئد و روسیه دسترسی دارند. آنها همچنین به سرورهای استرالیا ، سنگاپور و فنلاند دسترسی دارند.

بارگیری تورنت روی سرورهای کانادا ، هنگ کنگ ، هلند و سوئد مجاز است. از یک سرور در هر یک از انگلیس و اوکراین برای بارگیری استفاده می شود و دو از این چهار سرور در ایالات متحده (شیکاگو و نیویورک) برای فعالیت P2P قابل استفاده است..

سرعت و عملکرد

گزارش VPN Speed ​​Test Test Done Right سیستم تست سرعت ProPrivacy جدید را توضیح می دهد.

وقتی آدرس وب را در مرورگر خود تایپ می کنید ، ابتدا باید بروید و آدرس اینترنتی مربوطه را برای میزبانی که آن صفحه را ذخیره می کند ، پیدا کنید. این عمل با مراجعه به سرور DNS انجام می شود. سرعت این مرجع متقابل می تواند باعث تغییر در زمان بارگذاری یک صفحه وب در مرورگر شما شود. نمودار زیر زمان دسترسی DNS برای ShadeYou VPN را در مقایسه با رهبران صنعت ExpressVPN و IPVanish و یک پیشرو دیگر VPN نشان می دهد..

سرعت دسترسی ShadeYou DNS

همانطور که می بینید ، سرعتی که همه این VPN Vair ها از روز به روز بسیار تجربه می کنند. Shade شما قادر است در بیشتر دوره های آزمایشی از سرعت های ExpressVPN و IPVanish نزدیک شود.

با این حال ، ShadeYou VPN از نظر برقراری ارتباط عملکرد خوبی ندارد. در حالی که رهبران صنعت فقط چند ثانیه طول می کشد تا عملکرد VPN را فعال کند ، ShadeYou زمان بیشتری را برد و آن را تقریباً به معنای واقعی کلمه از نمودار خارج کرد..

زمان ایجاد ارتباط ShadeYou

من در حالی که از یک سرویس اینترنتی مسکونی ارائه شده توسط ویرجین مدیا استفاده کردم ، از ناتینگهام انگلستان به سرور VPN انگلستان 2 متصل شدم. وب سایت IPLocation.net به پنج پایگاه داده موقعیت مکانی IP برای گزارش در مورد محل واقعی یک آدرس مراجعه می کند. این پایگاه های داده محل سرور را لندن معرفی کردند. سپس به سرور ShadeYou New York متصل شدم. چهار پایگاه داده مرجع IPLocation این سرور را در نیویورک مستقر کرده اند ، اما یکی گفته است که در نیجریه بوده است.

سایت آزمایشی ipleak.net مکالمات DNS را که یک کامپیوتر از طریق اینترنت و همچنین مکان گزارش شده خود بررسی می کند ، بررسی می کند. سرور انگلستان از حضور در لندن و سرور DNS که در انگلستان نیز بود ، بررسی کرد. این سرور DNS معمولی من نبود ، بنابراین VPN هویت من را به خوبی پنهان کرده بود. سایت آزمایش همچنین تأیید کرد که سرور نیویورک ShadeYou مکان من را در ایالات متحده قرار داده است و سرور DNS که از طریق اتصال من استفاده می شود این تصور را تأیید کرد. سایت تست دیگری ، doileak.com نتایج حاصل از ipleak.net را تأیید کرد

ارائه دهنده خدمات اینترنت من از آدرس های IPv6 استفاده نمی کند و بنابراین من قادر به تست نشت IPv6 نبودم.

قیمت گذاری و برنامه ریزی

ShadeYou VPN دو برنامه خدمات مختلف را اجرا می کند. شما با برنامه Premium به کلیه سرورهای VPN دسترسی پیدا می کنید. برنامه استاندارد بسیار ارزان تر است و تفاوت چندانی با برنامه Premium ندارد. این برنامه ارزان تر به جای 15 کشور در 12 کشور به سرورها دسترسی پیدا می کند. همچنین با برنامه استاندارد رمزگذاری کمی ضعیف تر می کنید و به جای پنج برنامه با حق بیمه فقط سه اتصال همزمان دریافت می کنید. در غیر این صورت ، مزایای این دو سرویس یکسان است.

قیمت ShadeYou

اگرچه تفاوت زیادی بین دو برنامه در هنگام پرداخت اشتراک یک ساله وجود ندارد ، اما برنامه اشتراک ماهانه با برنامه استاندارد اندکی کمتر از نصف قیمت برنامه Premium است.

قیمت های ماهانه ShadeYou

این شرکت طیف گسترده ای از انواع پرداخت را می پذیرد.

انواع پرداخت ShadeYou

از تصویر بالا خواهید دید که می توانید با بیت کوین بپردازید ، که این امر فرصتی عالی برای محافظت از هویت شما می دهد.

حریم خصوصی و امنیت

دارندگان رایانه های شخصی و لپ تاپ های ویندوز به اندازه کافی خوش شانس هستند که یک برنامه سفارشی برای ShadeYou VPN دریافت کنند. این برنامه در سایر سیستم عامل ها در دسترس نیست. اتصالات OpenVPN به VPN می تواند در مکینتاش ، دستگاه های تلفن همراه و دستگاه لینوکس حاصل شود اما فقط با استفاده از مشتری های شخص ثالث. آن برنامه های دیگر به اندازه مشتری ShadeYou VPN از ویژگی های زیادی برخوردار نیستند ، اما کار را به پایان می رسانند. فقط می توان امیدوار بود که آنها روی نسخه هایی برای سیستم عامل های دیگر کار می کنند.

این بررسی بر روی برنامه سفارشی ShadeYou VPN تمرکز دارد. با این وجود شایان ذکر است که مشتریان OpenVPN اتصال و OpenVPN GUI بسیار کارآمد هستند و به هر کسی امکان برقراری ایمن به ShadeYou را می دهند..

سرویس گیرندگان ShadeYou به کاربران امکان دسترسی به پروتکل های L2TP و PPTP را می دهند ، اما ما قصد داریم روی OpenVPN تمرکز کنیم ، که بهترین سه پروتکل VPN است که می توانید در برنامه استفاده کنید. (PPTP ناامن تلقی می شود بنابراین شما باید از آن دور بمانید.)

یک ویژگی امنیتی عالی که در مشتری ایجاد می شود ، امکان روشن کردن سوئیچ kill است. سوئیچ کشتار داده ها را از سفر به خارج از تونل VPN متوقف می کند: این امر باعث می شود تا داده های بدون رمزگذاری از نشت به ISP شما باز شود. همچنین این بدان معنی است که آدرس IP واقعی شما همیشه پنهان است

رمزگذاری

OpenVPN از دو نوع رمزگذاری استفاده می کند - یکی برای برقراری امنیت اتصال با استفاده از یک سیستم رمزگذاری کلید عمومی - به نام RSA. و رمزگذاری اصلی کانال داده ، که برای رمزگذاری و رمزگشایی داده ها استفاده می شود. ShadeYou VPN از رمزگذاری AES برای رمزگذاری داده استفاده می کند.

وب سایت ShadeYou VPN ادعا می کند که رمزگذاری RSA برای برنامه استاندارد از یک کلید 2048 بیتی استفاده می کند و اعضای Premium یک کلید RSA 4096 بیتی دریافت می کنند. اما ، هنگام استفاده از سرویس استاندارد ، پرونده log را بررسی کردم و نشان داد که اتصال از یک کلید 1024 بیتی استفاده می کند. این یک مشکل است زیرا دیگر کلید 1024 بیتی دیگر ایمن تلقی نمی شود.

رمزگذاری AES برای داده ها از یک کلید 256 بیتی استفاده می کند. این بسیار خوب است و با سطح امنیتی که توسط بهترین VPN ها استفاده می شود مطابقت دارد. با این وجود ، ضعف امنیتی که برای رمزگذاری RSA کانال کنترل استفاده می شود ، بدین معنی است که هرکسی که می تواند کلید رمزگذاری تأسیس جلسه را خراب کند ، قادر خواهد بود کلید AES را همانطور که برای مشتری ارسال شده است ، ضبط کند ، و همه ارسال ها را با وجود رمزگذاری به ظاهر قوی برای داده ها استفاده می شود.

سیاست های

خط مشی حفظ حریم خصوصی این سرویس کاملاً واضح است که به هیچ وجه هیچ مشکلی را حفظ نمی کند. این امر توضیح می دهد که چرا شرکت دارای اعتماد به نفس کافی برای بارگیری P2P بر روی سرورهای ایالات متحده ، انگلیس و کانادا است. این کشورها دارای آژانس های اجرای قانون بسیار پیشرو هستند که آماده هستند تا اشتراک کنندگان پرونده را به دادگاه ببرند و از دارندگان کپی رایت نیز در تعقیب کسانی که بدون پرداخت هزینه به سرگرمی دسترسی دارند ، کمک می کنند..

افرادی که پرونده ها را غیرقانونی بارگیری می کنند ، ریسک می کنند. اگرچه بارگیری یک فیلم یک فعالیت نسبتاً بی ضرر به نظر می رسد ، اما قانون را نقض می کند. تورنت ها باید مسیرهای خود را بپوشانند و VPN ابزاری ایده آل برای آن نوع محافظت از هویت است. با این حال ، اگر VPN اطلاعات ارتباطات و فعالیت مشتریان خود را حفظ می کند ، این سوابق می توانند پوشش شما را خراب کنند. فرقی نمی کند که کارکنان شرکت VPN اعلام کنند که آنها هرگز آن پرونده ها را تحویل نمی دهند ، زیرا اگر با حکم دادگاه ارائه شود ، آنها مجبور هستند که.

وضعیتی که ShadeYou VPN ایجاد کرده است ایده آل است. اگر وکلای حق چاپ یا پلیس بیایند در را بزنند ، هیچ اطلاعاتی در دست نیست. بنابراین ، هویت شما به طور مؤثر توسط این سرویس VPN محافظت می شود.

راحتی در استفاده

صفحه اصلی این سایت جذاب است و دارای یک نمایش پرده ای حاوی حقایق ترسناک برای ایجاد انگیزه در بازدید کنندگان سایت در استفاده از اشتراک VPN.

بررسی ShadeYou

اطلاعات موجود در این سایت به کلیه موضوعات مهم حفظ حریم خصوصی می پردازد و شرایطی را که مردم به یک VPN احتیاج دارند و نحوه ارائه خدمات می تواند به شما کمک کند توضیح می دهد. بخش فروش در صفحه اصلی جزئیات زیادی در مورد نحوه عملکرد VPN به دست نمی آید ، اما این در صفحه فروش غیرمنتظره نیست. این سایت به خوبی برنامه ریزی شده است و بدیهی است که توسط یک شرکت حرفه ای طراحی وب طراحی شده است. کانال اصلی ناوبری سایت یک منوی کوتاه در بالای هر صفحه است. برخی از موارد منو به زیر منوهای کشویی منجر می شود که دارای موارد ناوبری بیشتری هستند.

با حرکت به پایین صفحه ، این فهرست در پنجره ثابت می ماند. لینک های بیشتر و همچنین اطلاعات تماس در پاورقی سایت وجود دارد.

پاورقی ShadeYou

در کل ، این سایت دارای یک صدای اطمینان خاطر و حرفه ای است. یکی دیگر از ویژگی های خوب ، امکان تغییر زبان سایت از انگلیسی به روسی است.

این سایت شامل یک وبلاگ است ، که از زیر منوی پشتیبانی ، جایی که نامیده می شود ، دسترسی پیدا می کند "اخبار."

این وبلاگ به عنوان یک سرویس خبری اداره نمی شود ، اما حاوی مقالات جالب در مورد صنعت امنیت و حفظ حریم خصوصی و همچنین اطلاعیه هایی درباره گسترش خدمات است..

هنگام ثبت نام در این سرویس می توانید وارد وب سایت شوید. با این حال ، بر خلاف بسیاری از خدمات VPN ، ShadeYou VPN منطقه مشتری ندارد. تمام آنچه که ورود به سیستم ارائه می دهد ، دسترسی به یک لینک بارگیری برای برنامه است که در بالای سایت بالای منو ظاهر می شود. این مزیت بزرگی نیست زیرا برنامه را می توانید از صفحه ای که برای همه در دسترس است بارگیری کنید "وصل کنید" منطقه از منوی بالا.

پشتیبانی

مورد منوی پشتیبانی به تمام اطلاعات و صفحات تماس با سایت دسترسی می دهد. اینجاست که می توانید پیوندی به وبلاگ پیدا کنید. همچنین می توانید از زیرمنوی پشتیبانی به صفحه سؤالات متداول بروید.

صفحه سؤالات متداول مکانی عالی برای شرکت خواهد بود تا اطلاعات فنی و عمیق تری در مورد خدمات ارائه دهد - اطلاعاتی که به طور نامناسب برای اهداف فروش صفحه اصلی ارائه می شود. با این وجود ، در پاسخهای متداول چنین جزئیات وجود ندارد.

پاورقی شامل آدرس ایمیل بخش پشتیبانی است. با این حال ، شما همچنین می توانید یک پیام از وب سایت ارسال کنید. بازخورد در زیرمنوی پشتیبانی منجر به یک فرم تماس ساده می شود.

می توانید در طی یک روز از طریق ایمیل انتظار پاسخ دهید.

در وب سایت ShadeYou VPN یک امکان چت زنده وجود دارد. از طریق یک برگه سبز قابل دسترسی است که در پایین سمت راست صفحه قابل مشاهده است. هنگامی که صفحات وب سایت را به بالا و پایین می روید این برگه در جای خود باقی می ماند. هنگامی که هیچ کس روی میز کمک کار نمی کند ، برچسب موجود در برگه گپ خوانده می شود "برای ما پیام بفرستید." متأسفانه ، بعد از چند روز بازدید از سایت ، من هرگز در واقع امکانات چت فعال نبوده ام.

هنگام کلیک بر روی برگه سبز ، یک پنجره پیام باز می شود.

این پیام سریعتر از پیام هایی که در صفحه بازخورد وارد می کنید به تیم پشتیبانی نمی رسد. به سؤالهایی که در پنجره گپ وارد می کنید پاسخ ایمیل دریافت خواهید کرد.

امتحان رایگان

می توانید با استفاده از آزمایش رایگان آن ، سرویس استاندارد را به مدت 24 ساعت امتحان کنید. برای این کار ، روی دکمه آزمایشی رایگان در صفحه کلیک کنید.

دکمه شما را به یک فرم بسیار ساده می برد. برای ثبت نام فقط باید یک نام کاربری ایجاد کنید ، یک آدرس ایمیل وارد کنید و یک رمز عبور ایجاد کنید. اگر نمی خواهید آدرس ایمیل منظم خود را بدهید ، می توانید یک حساب وب جدید ایجاد کنید. با این حال ، فقط آدرس ایمیل ساخته شده را وارد نکنید. این یک حساب ایمیل است که به آن دسترسی دارید.

شما یک ایمیل دریافت خواهید کرد برای فعال کردن حساب خود ، روی پیوند تأیید در نامه کلیک کنید.

می توانید قبل از ثبت نام در حساب رایگان یا برنامه های پرداخت شده ، برنامه را بارگیری و نصب کنید. با این وجود ، تا زمانی که یک حساب کاربری زنده ندارید ، نمی توانید از برنامه استفاده کنید.

ثبت نام

برای خارج کردن اشتراک ، باید یک حساب کاربری تنظیم کنید. اگر آزمایش آزمایشی را امتحان کرده اید ، در حال حاضر یک حساب کاربری دارید. اگر اینگونه نباشد ، این اولین وظیفه شماست که پس از فشردن فشار بر روی آن کلیک کنید "به VPN بپیوندید" دکمه زیر شرح برنامه ای که می خواهید. این موارد درست در پایین صفحه اصلی نشان داده شده است که می توانید با کلیک بر روی آن ، سریع به آنها دسترسی پیدا کنید "قیمت" در منو فرم طراحی نهایی دقیقاً مشابه شکل آزمایشی رایگان است.

پس از ایجاد یا ورود به حساب کاربری خود ، شما به توصیف برنامه ها بر می گردید. مدت زمان و برنامه ای را که می خواهید انتخاب کنید و سپس فشار دهید "به VPN بپیوندید."

نوع پرداخت خود را برای ادامه انتخاب کنید. صفحه زیر به روش پرداخت انتخابی شما بستگی دارد. با این حال ، یک ایمیل تأیید پرداخت را پس از پاک شدن پرداخت دریافت خواهید کرد.

اگر برنامه را از قبل بارگیری نکرده اید ، باید در این مرحله این کار را انجام دهید.

مشتری ShadeYou Windows VPN

نصب کننده میانبر را روی دسک تاپ شما ایجاد می کند. برای باز کردن برنامه روی این کلیک کنید.

اولین باری که برنامه را باز می کنید باید وارد شوید. کلیک کنید روی "مرا به خاطر بسپار" جعبه را وارد کنید تا در آینده مجبور به وارد کردن اعتبارنامه خود شوید.

برنامه بسیار کوچک است ، اما تمام عملکردهای مورد نیاز شما را دارد.

کشویی بزرگ در بالای برنامه ، چشم نوازترین ویژگی آن است. با این حال ، قبل از روشن کردن VPN ، باید تعدادی از تنظیمات را بررسی کنید. اولین جنبه VPN که تغییر می کنید پروتکل رمزگذاری است. گزینه های OpenVPN ، PPTP و L2TP هستند. بهتر است این گزینه را به عنوان OpenVPN ترک کنید.

بعد ، به تنظیمات بندر نگاهی بیندازید. اگر می خواهید بارگیری ، بازی های آنلاین ، تماشای فیلم ها و یا استفاده از برنامه تلفن از طریق اینترنت انجام شود ، بهتر است این تنظیمات را به درگاه UDP تغییر دهید زیرا UDP سریعتر از TCP است..

انتخاب پورت ShadeYou

اگر می خواهید وارد سایت های محدود جغرافیایی شوید ، سروری که انتخاب می کنید مهم است. شما باید سروری را انتخاب کنید که در همان کشور با وب سایت یا سرویس ویدیویی است که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید.

انتخاب سرور ShadeYou

اگر می خواهید با سیستم BitTorrent بارگیری کنید ، حتماً سروری را انتخاب کنید که این کلمه را داشته باشد "تورنت" کنار آن.

یک زن و شوهر تنظیمات دیگری وجود دارد که باید قبل از روشن کردن VPN در نظر بگیرید. اینها در صفحه دیگری از برنامه قرار دارند و با فشردن نماد cog در پایین سمت راست پنجره ، به آنها دسترسی پیدا می کنید. تنظیمات را از فهرست cog انتخاب کنید.

تنظیمات برنامه ShadeYou

سوئیچ kill در این صفحه موجود است. شما باید آن را روشن کنید همچنین می توانید در این صفحه زبان برنامه را تغییر دهید. کلیک کنید "بی خطر" (که احتمالاً باید باشد "صرفه جویی") برای بازگشت به صفحه اصلی برنامه. اکنون می توانید بر روی نوار لغزنده کلیک کنید تا VPN روشن شود.

برنامه ShadeYou متصل شد

برای خاموش کردن VPN دوباره روی نوار لغزنده کلیک کنید.

خدمات جریان

در حالی که به سرور ShadeYou به انگلستان 2 متصل شدم ، دسترسی به سایت های ویدیویی انگلیس را آزمایش کردم. VPN از سیستم های شناسایی پروکسی iPlayer BBC استفاده کرد. من همچنین قادر به تماشای فیلم در وب سایت های ITV و کانال 4 بودم. متأسفانه ، Netflix UK به من اجازه نمی دهد فیلم ها را تماشا کنم.

به سرور ShadeYou به نیویورک وصل شد و سپس سایتهای ویدیویی آمریکایی را امتحان کرد. من توانستم وارد Netflix USA شوم. با این حال ، ABC VPN را شناسایی کرد و من را مسدود کرد. NBC و CBS هر دو به من اجازه تماشای فیلم می دهند.

سایر سکوها

برنامه ShadeYou فقط برای ویندوز در دسترس است. کاربران ویندوز همچنین می توانند L2TP و PPTP را به صورت دستی در تنظیمات شبکه سیستم عامل تنظیم کنند و همچنین می توانند از برنامه شخص ثالث به نام OpenVPN GUI استفاده کنند. این برنامه توسط افرادی که پروتکل OpenVPN را تهیه کرده اند نوشته شده است ، به این معنی که بسیار امن است. با این حال ، رابط کاربری بسیار خوبی ندارد و شامل سوئیچ kill نیست.

سیستم عامل های ShadeYou

اگر Mac OS X دارید می توانید L2TP و PPTP را به صورت دستی تنظیم کنید. با macOS ، شما نمی توانید PPTP داشته باشید ، اما می توانید یک اتصال L2TP VPN بصورت دستی ایجاد کنید. با استفاده از هر دو سیستم عامل ، می توانید Tunnelblick را به صورت رایگان نصب کنید تا از OpenVPN استفاده کنید.

در Android و iOS می توانید OpenVPN Connect را نصب کنید که مانند OpenVPN GUI توسط سازمان OpenVPN ایجاد شده است. همچنین می توانید اتصالات PPTP و L2TP را به صورت دستی بر روی هر دو این سیستم عامل تنظیم کنید به جز iOS نسخه 10 و بعد ، که از PPTP پشتیبانی نمی کند..

نسخه ای از OpenVPN را می توان در دستگاه های لینوکس تنظیم کرد. می توانید یک اتصال OpenVPN را روی روترهای DD-WRT تنظیم کنید و روترهای Tomato و پروتکل های L2TP و PPTP VPN برای تنظیم دستی در روترهای Synology در دسترس هستند..

افکار نهایی

ShadeYou یک برنامه کوچک بسیار عالی دارد و وقتی به تمام سیستم عامل ها راه پیدا می کند عالی خواهد بود. این شرکت شجاعت دارد که محافظت از P2P را در سرورهای ایالات متحده ، کانادا و انگلیس ارائه دهد ، اما سیاست حفظ حریم خصوصی آنها به اندازه کافی جامع برای محافظت از تورنت است..

بخش پشتیبانی مشتری این سرویس VPN را پایین می آورد. تسهیلات چت زنده یک ویژگی عالی است و یا در آخر اینکه ، آیا تا به حال در آن شرکت می شد. به نظر نمی رسد تیم پشتیبانی شبانه روزی کار می کند و خیلی طول می کشد تا پاسخی از آنها دریافت کند.

ShadeYou هسته اصلی یک سرویس عالی را دارد و اگر آنها بتوانند روی برخی از سرورهای دیگر اضافه کنند ، به احتمال زیاد پایگاه مشتری بزرگی را کسب می کنند.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me