SecurityKISS

ProPrivacy.com نمره
6 از 10

خلاصه

SecurityKISS به عنوان یک شرکت از دوبلین ایرلند فعالیت می کند. در حالی که ایرلند وقتی قانون حفظ حریم خصوصی را دنبال می کند به اندازه انگلیس وحشتناک نیست ، نگهداری اطلاعات همچنان مسئله بزرگی است. ایرلند به قانون حمایت از داده ها در سال 1988 (اصلاح شده در 2003) ، که اکثراً منسوخ شده است و حاوی بیانیه های مبهمی است ، مانند: "داده ها بیش از آنچه لازم برای این منظور یا اهداف لازم نیست ، نگهداری می شوند" (بند 2 (1) (ج) (IV) قانون)). نیازی به گفتن نیست ، هنگام استفاده از SecurityKISS با دقت قدم بزنید!

آمار سریع

 • ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین)
  17 مگابیت بر ثانیه
 • صلاحیت قضایی
  ایرلند
 • اتصالات همزمان
  10
 • کشورها
  16

امکانات

تعداد سرورهای VPN که به SecurityKISS به آنها دسترسی دارید بستگی به طرحی دارد که برای آن ثبت نام کرده اید. به کاربران رایگان هشت گزینه سرور (سه آمریكا ، دو انگلیس ، دو فرانسوی و یك سرور آلمانی) داده می شود. گرانترین برنامه به شما امکان می دهد از میان 67 سرور در 16 کشور جهان را انتخاب کنید.

نیازی به ثبت یک حساب کاربری با SecurityKISS نیست و میزان اتصالات همزمان بستگی به تعداد دستگاههایی دارد که شما نرم افزار را نصب می کنید..


SecurityKiss نیز فراهم می کند "تونل سازی اختصاصی" ویژگی همراه با مشتری VPN. این گزینه ای در سرویس گیرنده SecurityKISS است که به عنوان سوئیچ کشتن اینترنت عمل می کند. وقتی اتصال شما به VPN افت می کند ، اتصال اینترنتی شما نیز برقرار می شود. این ویژگی از جلوگیری از نشت داده ها جلوگیری می کند.

از SecurityKISS بازدید کنید »

سرعت و عملکرد

با استفاده از SecurityKISS با استفاده از OpenVPN ، در نتیجه امنیت اضافی ، افت سرعت زیادی رخ می دهد. با این وجود ، من برنامه های رایگان و پرداخت شده SecurityKISS را آزمایش کردم تا ببینم این سرویس در جایی که اهمیت دارد انجام می شود: سرعت.

سرعت بارگیری SecurityKISS

نمودارها بالاترین ، کمترین و متوسط ​​سرعت را برای هر سرور و مکان نشان می دهند. برای جزئیات بیشتر توضیحات تست سرعت ما را ببینید.

همانطور که مشاهده می کنید هنگام اتصال به سرویس SecurityKISS افت چشمگیر سرعت را تجربه کردم. در حالی که این امر با یک VPN رایگان منطقی است ، نتایج من به طرز وحشتناکی متناقض بودند. به نظر می رسد SecurityKISS فقط برای انجام برخی مرور وب استاندارد کافی است.

نشت DNS و IP از طریق IPLEAK.net همه واضح را بررسی کرده است ، اگرچه توصیه می کنم هر بار که به یک سرور VPN وصل می شوید این کار را انجام دهید.

قیمت گذاری و برنامه ریزی

1 ماه

$ 0.00
هر ماه

SecurityKISS از رویکرد مشابه CyberGhost و Tunnelbear پیروی می کند ، با یک سطح آزاد در دسترس است. به طور طبیعی ، طرح رایگان با محدودیت هایی همراه است. اینها شامل یک کلاه داده روزانه 300 مگابایت ، مکانهای محدود سرور و سرعت کمتری است.

قیمت گذاری SecurityKISS

SecurityKISS همچنین چهار برنامه پولی در دسترس دارد ، اما من از دیدن درپوش های پهنای باند در هر طرح به جز برنامه ناامید شدم "زمرد" طرح. طرح زمرد است "به طور تصادفی" همچنین با قیمت 10 دلار در هر ماه ، گرانترین برنامه است.

قیمت های برنامه های SecurityKISS اندکی پایین تر از حد متوسط ​​است ، اما محدودیت های پهنای باند همراه با این برنامه ها ، اگر به دنبال انجام هرگونه پخش و بارگیری هستید ، SecurityKISS گزینه بدی را به حساب می آورد. علاوه بر این ، مکان های خاصی (مانند هنگ کنگ ، سنگاپور و روسیه) فقط با برنامه های سطح بالاتر در دسترس هستند.

با ارائه SecurityKISS VPN رایگان ، فقدان ضمانت برگشت پول تا حدودی قابل درک است. اگر تصمیم به ابطال آن گرفتید ، SecurityKISS بازپرداخت نسبت داده شده از هر مانده موجود در حساب خود را به شما می دهد.

SecurityKISS دارای طیف چشمگیر گزینه های پرداختی از جمله کلیه کارتهای اعتباری اصلی ، بیت کوین ، پی پال و انتقال سیم است. من به خصوص از دیدن بیت کوین خوشحالم ، زیرا این باعث می شود ناشناس بودن کلی افزایش یابد.

امنیت و حریم خصوصی

SecurityKISS امکان انتخاب بین پروتکل OpenVPN و L2TP / IPsec را به شما می دهد. کسانی که به دنبال حداکثر امنیت هستند خوشحال خواهند شد که گزینه OpenVPN را مشاهده کنند ، اما L2TP / IPsec مزایایی نیز دارد.

من قبلاً اشاره کردم که SecurityKISS یک شرکت ایرلندی است. این بدان معنی است که تابع قوانین نگهداری اطلاعات ایرلند است. در حالی که من هیچ موردی در مورد تحویل SecurityKISS داده های کاربر به دولت ندیده ام ، این چیزی است که باید در خاطر داشته باشید.

رمزگذاری SecurityKISS با رمزگذاری 128 بیتی Blowfish و گواهینامه های RSA 1024 بیتی برای جلسات کاملاً مناسب است. اگرچه این وحشتناک نیست ، من می خواهم قبل از توصیه SecurityKISS ، سطح رمزگذاری بهبود یافته (برای مثال AES-256) را ببینم.

یکی دیگر از جنبه های مهم هر VPN ، خط مشی ورود به سیستم است. اگرچه SecurityKISS ادعا می کند محیط بدون علامت ورود به سیستم است ، اما در واقع گزارش های اتصال شامل آدرس IP ، زمان اتصال و سایر جزئیات را حفظ می کنند..

سیاست SecurityKISS در مورد فعالیت P2P و torrenting در هیچ کجا ذکر نشده است ، اگرچه موارد گسترده ای وجود دارد "استفاده ممنوع از سرویس," که می گوید همه کاربران باید از قوانین حق چاپ استفاده کنند. صرف نظر از این ، مگر اینکه در طرح زمرد (بدون درپوش داده ها) ثبت نام کنید ، به احتمال زیاد نمی خواهید به هیچ وجه تورنت را انجام دهید.

راحتی در استفاده

وب سایت SecurityKISS نسبتاً آسان است اما به این نکته اشاره خواهم کرد که موضوع و طراحی کلی سایت کمی قدیمی است. اگرچه کیفیت وب سایت به هیچ وجه هیچ اهمیتی به سرویس امنیتی VPN SecurityKISS ندارد ، اما یک سایت حرفه ای و با طراحی مناسب آسیب نمی رساند!

من متوجه شدم که یک وبلاگ رسمی SecurityKISS با چندین مقاله در مورد امنیت ، سانسور و محدودیت های جغرافیایی وجود دارد. این یک تماس خوب است که باعث می شود تا مشتریان آگاه و درگیر شوند.

پشتیبانی

SecurityKISS فقط پشتیبانی ایمیل و سرویس چت زنده (از طریق Zendesk) را ارائه می دهد که در ساعات کار منظم فعالیت می کند. همچنین یک بخش FAQ و راهنماهای عیب یابی متعدد برای دستگاه ها و سناریوهای مختلف وجود دارد. این سطح پشتیبانی خدمات VPN رایگان را بررسی می کند.

برای درک بهتر زمان پاسخ و دانش کارمندان پشتیبانی ، از طریق سرویس چت زنده با SecurityKISS تماس گرفتم.

همانطور که مشاهده می کنید ، چت زنده برای پاسخگویی خیلی شلوغ بود و به من دستور داده شد تا آدرس ایمیل خود را برای دریافت پاسخ بگذارم. متأسفانه ، من هنوز پاسخی را از SecurityKISS دریافت نکردم. مطابق این ، وقتی (اگر؟) SecurityKISS پاسخ دهد ، این را به روز می کنم.

SecurityKISS همچنین یک صفحه فیس بوک را اجرا می کند ، و راه دیگری (و شاید سریع تر) برای برقراری ارتباط با آنها را به شما می دهد.

فرآیند

ثبت نام

ثبت نام در SecurityKISS تقریباً آسان است زیرا با هر سرویس VPN امکان پذیر است. نیازی به ایجاد یک حساب کاربری یا ثبت نام در SecurityKISS نیست. نگران نباشید ، یک آدرس ایمیل برای SecurityKISS فراهم کنید تا اطلاعات مربوط به شما و پرداخت آن را برای شما ارسال کند ، و همه شما تنظیم شده اید!

البته ، شناسه مشتری وجود دارد ، که کاربران پرداخت شده برای SecurityKISS را شناسایی و ردیابی می کند. شناسه مشتری خاص شما همچنین نحوه دریافت لینک برای ارسال خدمات پرداخت شده SecurityKISS است.

سرویس دهنده Windows VPN

سرویس گیرنده SecurityKISS Windows یک مشتری بسیار سبک وزن VPN است و فقط یک فایل نصب 2.58 مگابایت دارد. مشتری می تواند با یک کار جزئی انجام دهد ، زیرا ظاهر و احساس چیزی را به دلخواه خود می گذارد.

به راحتی می توانید سرورها را تغییر داده و آمار اتصال را از داخل مشتری و "تونل سازی اختصاصی" این ویژگی در اصل سوئیچ قاتل اینترنتی است. "تونل سازی اختصاصی" این ویژگی را می توان از مشتری فعال کرد ، اگرچه این امر ابتدا باید به یک سرور متصل شود.

سایر سکوها

SecurityKISS دارای مشتری های سفارشی برای Windows و Mac است. کاربران iOS همچنین می توانند از طریق استاندارد L2TP یا GuizmOVPN ، یک رابط کاربری گرافیکی OpenVPN ، به SecurityKISS دسترسی پیدا کنند ، اگرچه این روش به یک دستگاه iOS با فرار از زندان نیاز دارد. جیلبریک کردن دستگاه iOS یک پیشنهاد دیسکی است و باید با احتیاط عمل کنید.

SecurityKISS Android Client

برخلاف سیستم عامل iOS و سایر سیستم عامل های تلفن همراه ، کاربران Android یک برنامه منحصر به فرد SecurityKISS دارند که می توانید آن را از فروشگاه Google Play بارگیری کنید.

برنامه AndroidKISS Android بسیار آسان است ، با استفاده از مرورگر سرور شامل امکان انتخاب سریع و تغییر سرورهای VPN.

افکار نهایی

SecurityKISS به عنوان یک گزینه رایگان وحشتناک نیست ، با محدودیت داده 300 مگابایت در روز ، مقدار بسیار سخاوتمندانه ای را در مقایسه با سایر VPN های رایگان مقایسه کنید. اگر از خدمات SecurityKISS لذت می برید ، قادر به پرداخت بیت کوین و بدون ثبت یک حساب کاربری نیز می توانید یک درجه ناشناس بودن خوب را اضافه کنید..

از طرف دیگر ، سرعت اتصال تا حد زیادی متناقض بود ، و من هرگز از SecurityKISS در مورد درخواست پشتیبانی خود نشنیدم. این موارد را با این واقعیت همراه کنید که SecurityKISS تابع قوانین سختگیرانه نگهداری اطلاعات در ایرلند است ، و به راحتی می توان فهمید که چرا SecurityKISS یک VPN است که احتمالاً می خواهید از آن جلوگیری کنید.

از SecurityKISS بازدید کنید »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me