SaturnVPN

 • قیمت گذاری

  از جانب 1.40 دلار
  / ماه

 • موجود در:


  • پنجره ها

  • سیستم عامل مک

  • iOS

  • اندروید

  • لینوکس

ProPrivacy.com نمره
2.5 از 10

خلاصه

SaturnVPN یک سرویس VPN کوچک است که در هوستون ، تگزاس مستقر است. این تجارت در سال 2013 توسط چهار دوست که همگی مهندس شبکه بودند ، آغاز شد. این مشارکت اکنون به پنج عضو گسترش یافته است و VPN با تعداد کمی از سرورها با هزینه اشتراک بسیار کمی اجرا می شود.

آمار سریع

 • صلاحیت قضایی
  یونایتد استائس
 • اتصالات همزمان
  2
 • کشورها
  5

SaturnVPN یک سرویس VPN کوچک است که در هوستون ، تگزاس مستقر است. این تجارت در سال 2013 توسط چهار دوست که همگی مهندس شبکه بودند ، آغاز شد. این مشارکت اکنون به پنج عضو گسترش یافته است و VPN با تعداد کمی از سرورها با هزینه اشتراک بسیار کمی اجرا می شود.

این VPN می تواند به اندازه کافی برای کسانی که در بسیاری از کشورها به دسترسی به سرورها احتیاج ندارند ، ارائه دهد. با این حال ، همانطور که در این گزارش خواهید خواند ، جای تردید است که این VPN می تواند برای همه مفید باشد.


بازدید از SaturnVPN »

قیمت گذاری و برنامه ریزی

شما می توانید با یک بسته به کلیه پروتکل های VPN ارائه شده توسط سرویس دسترسی پیدا کنید. برنامه های اشتراکی که توسط شرکت ارائه می شود شامل یک دوره یک ماهه یا اشتراک های سه و شش ماهه است. یک برنامه یک ساله و دو ساله نیز وجود دارد. مدت زمان اشتراک طولانی تر هر ماه ارزانتر است. با این حال ، شما باید هزینه کل دوره قبل را بپردازید.

قیمت ها به دلار آمریکا داده می شود و می توانید با کارتهای اعتباری ، پی پال ، بیت کوین ، وبمون و پول کامل پرداخت کنید.

هر اشتراک به صاحب حساب اجازه می دهد تا به طور همزمان در دو دستگاه جداگانه به شبکه وصل شود.

امکانات

ویژگی های بسته شرکت عبارتند از:

 • سرورها در شش کشور
 • ضمانت برگشت پول سه روزه
 • حسابهای ناشناس
 • P2P در اکثر سرورها مجاز است
 • کمک به دو اتصال همزمان
 • محدودیت توان اطلاعاتی وجود ندارد

این شرکت برای هر پروتکل که از آن پشتیبانی می کند ، در کشورهای مختلف سرور دارد.

PPTP: ایالات متحده ، انگلیس ، لهستان ، فرانسه ، آلمان

L2TP: ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا ، لهستان ، فرانسه ، آلمان

کریو VPN: ایالات متحده ، انگلیس ، آلمان

Cisco AnyConnect: ایالات متحده ، انگلستان

OpenVPN: کانادا ، انگلیس ، آلمان

بازدید از SaturnVPN »

امنیت

پروتکل های VPN ارائه شده توسط SaturnVPN عبارتند از PPTP ، L2TP ، SSTP و OpenVPN. همچنین دو پیاده سازی اختصاصی نیز موجود است که عبارتند از Cisco AnyConnect و Kerio.

متأسفانه ، تیم پشتیبانی مشتری از روشهای استفاده شده توسط VPN آگاهی چندانی ندارند ، بنابراین هرگونه اطلاعاتی که در وب سایت وجود ندارد یا نمی توان با مراجعه به پرونده های log نتیجه گیری کرد ، به سادگی در دسترس نیست..

اجرای OpenVPN شرکت بسیار موفق نیست. از رمزگذاری Blowfish با یک کلید 128 بیتی استفاده می کند. این شرکت از Diffie Hellman برای تبادل کلید استفاده می کند ، این روش استانداردی است که برای OpenVPN استفاده می شود. فرآیند ایجاد جلسه توسط رمزگذاری RSA 1028 بیتی پوشانده شده است. این بسیار ضعیف است و RSA توصیه نمی کند از چنین کلید رمزگذاری کوتاه استفاده کند ، زیرا شایعاتی وجود دارد مبنی بر این که تعدادی از مقامات ، از جمله سرویس های امنیتی چینی ، می توانند این سطح از رمزگذاری را شکست دهند. بیشتر VPN ها از کلید 2048 بیتی برای RSA استفاده می کنند و بهترین VPN ها از کلید 4096 بیتی استفاده می کنند.

حریم خصوصی

SaturnVPN بارگیری P2P را در سرورهای انگلستان و ایالات متحده آمریکا ممنوع کرده است ، اما اجازه می دهد تا آن را در سرورهای آلمانی این شرکت.

متأسفانه ، شرکت اطلاعات مربوط به اتصال را نگه می دارد ، اما مشخص نمی کند که این پرونده ها در چه دوره ای نگهداری می شوند. شركت در صورت ارائه حكم دادگاه آن اطلاعات را تحویل خواهد داد. همچنین خط مشی رازداری SaturnVPN بیان می کند که اگر شرکت با دستور دادگاه برای انجام این کار ارائه شود ، فعالیت شما را تحت نظر دارند.

پشتیبانی

می توانید از طریق چت زنده با یک مشتری پشتیبانی مشتری صحبت کنید. با دیدن کادر پیام در سمت راست پایین صفحه می توانید ببینید که آیا این گپ هدایت می شود یا خیر.

با کلیک بر روی این پیام ، صفحه چت باز می شود. ابتدا باید خود را شناسایی کنید و یک سؤال بنویسید.

هنگامی که یک اپراتور پشتیبانی در دسترس است ، مکالمه شما می تواند ادامه یابد.

متأسفانه ، عملكردهاي پشتيباني Line 1 چندان آگاهي ندارند ، بنابراين در صورت سؤال پيچيده ، نياز به تماس با پشتيبان فني خواهيد داشت. صفحه مخاطب در سایت آدرس ایمیل پشتیبانی را می دهد و همچنین می توانید از این صفحه پیامی ارسال کنید.

برای استفاده از آزمایش رایگان ، نیازی به حساب در وب سایت ندارید. با این حال ، می توانید حسابی ایجاد کنید که شما را به Client Area وب سایت تبدیل کند.

با این وجود در منطقه Client امکان استفاده وجود ندارد.

سایر ویژگی های پشتیبانی وب سایت شامل صفحه سؤالات متداول است.

این سایت همچنین شامل یک کتابخانه بزرگ از راهنماهای تنظیم شده است.

فرآیند

حساب رایگان

SaturnVPN دو سطح حساب رایگان ارائه می دهد. اولین مورد با کلیک کردن روی آن قابل دسترسی است "حساب VPN رایگان" در منوی اصلی سایت.

با این حال ، این گزینه فقط به PPTP و L2TP دسترسی می دهد ، که باید به صورت دستی تنظیم شوند. برای به دست آوردن یک ایده مناسب از خدمات SaturnVPN ، باید به مرحله دوم آزمایشی رایگان بروید ، که با پر کردن فرم ، که در صفحه حساب VPN Free قابل دسترسی است ، پیش می روید. کلیک کنید روی "درخواست آزمایشی رایگان به مدت 1 روز" دکمه برای رسیدن به آن.

من در مدت یک ساعت و نیم ایمیلی را با اعتبار ورود به سایت برای یک روز آزمایشی رایگان دریافت کردم که سرویس کامل را دقیقاً مدل می کند.

مشتری SaturnVPN Windows VPN

SaturnVPN دارای سه برنامه وسوسه انگیز با رمزگذاری بسیار پیشرفته است. روش VPN مورد علاقه ProPrivacy.com OpenVPN است - SaturnVPN ارائه می دهد. این شرکت برنامه خاص خود را ایجاد نکرده است ، اما درعوض ، کاربران را به بارگیری برنامه GUI OpenVPN دعوت می کند. این واسط بسیار اساسی است که توسط سازمانی ساخته شده است که استاندارد OpenVPN را مدیریت می کند. هیچ مشکلی با این رابط وجود ندارد به جز اینکه فقط از حالت سینی سیستم به حداقل می رسد. بعد از بارگیری رابط شما در مرحله بعد مجبور هستید فایلهای پیکربندی را از وب سایت SaturnVPN بارگیری کنید و سپس آنها را به فهرست پیکربندی ناحیه ای که نرم افزار OpenVPN در آن قرار دارد انتقال دهید..

من قبلاً OpenVPN GUI را نصب کرده بودم ، بنابراین فایلهای پیکربندی را بارگیری کردم. این به من امکان دسترسی به یک سرور در کانادا ، یک سرور در انگلستان و دو سرور در آلمان داد. متأسفانه با وجود حساب آزمایشی که عملیات پشتیبانی به من داده است ، نتوانستم به سرور کانادایی وصل شوم. من توانستم به سرورهای انگلیسی و آلمانی وصل شوم ، اما آنها دسترسی اینترنت من را کاملاً مسدود کردند و در حالی که اتصال VPN برقرار کردم ، قادر به اتصال به هیچ وب سایتی نبودم..

پرونده های ورود به سیستم اتصال VPN هنگام تلاش برای احراز هویت سرورهای انگلستان و آلمانی در طی مراحل اتصال ، خطایی را نشان دادند. وقتی سعی کردم از وب سایت هایی که VPN فعال هستند بازدید کنم ، دسترسی به وب در حین انجام کار شکست خورد "برقراری ارتباط امن" مرحله دسترسی به وب.

من حرکت کردم و تصمیم گرفتم به جای آن ، اجرای Cisco AnyConnect را مرور کنم. با این وجود لینک بارگیری در راهنمای نصب خراب شد و من نتوانستم نرم افزار را در رایانه خود بگیرم.

گزینه بعدی من Kerio VPN ارائه شده توسط SaturnVPN بود. اگرچه من بسیاری از خدمات VPN را مرور کرده ام ، اما من هرگز از کریو نشنیده بودم ، بنابراین این یک تجربه جدید برای من بود. تصمیم گرفتم برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد روش VPN از سایت کریو استفاده کنم. صفحه بارگیری نمی شود.

من دستورالعمل های نصب را در وب سایت SaturnVPN دنبال کردم و رابط را در رایانه خود گرفتم. ورود به سیستم من را ملزم به مراجعه به صفحه نام سرور در وب سایت SaturnVPN می کند.

من تمام نامهای سرورها را امتحان کردم ، اما نتوانستم با مدارکی که برای آزمایش رایگان به من داده شده ، ارتباط برقرار کنم. هنگامی که من در مورد آن به تیم پشتیبانی هشدار دادم ، به من گفته شد که آنها باید این دسترسی را برای من روشن کنند. با این حال ، پس از گذراندن تمام تست های دیگر ، من به کریو بازگشتم و هنوز هم کارایی نداشت.

به نظر می رسد در شناسنامه سرور مشکلی رخ داده است.

من گواهی را بررسی کردم و فهمیدم که مدتها پیش تمدید شده است.

من یک گزینه دیگر داشتم SaturnVPN SSTP را ارائه می دهد. این یک سیستم VPN خوب است که برای جایگزینی PPTP ایجاد شده است. بنابراین ، من روی پیوند کلیک کردم تا دستورالعمل نصب را برای ویندوز 10 دریافت کنم و این همان چیزی است که من بدست آورده ام:

همه سیستم های فوق از روش های امنیتی Layer Transport Layer برای ایجاد اتصال به سرور استفاده می کنند. TLS به سرور نیاز دارد تا خودش را با یک گواهی شناسایی کند و در هر صورت ، سرور SaturnVPN دارای گواهی معتبری نبود. بنابراین ، این احتمالاً توضیح می دهد که چرا نتوانستم با OpenVPN یا Kerio ارتباط برقرار کنم. در مورد SSTP حتی اگر توانستم نرم افزار برقراری اتصال را بر روی رایانه خود بدست آورم ، به دلیل این مشکل گواهینامه هنوز قادر به اتصال ایمن نبودم.

من یک لینک دانلود کار برای Cicso AnyConnect از میز پشتیبانی دریافت کردم و قادر به نصب آن بودم. با این حال ، هنگامی که سعی کردم با آن ارتباط برقرار کنم ، با یک پیام خطای امنیتی روبرو شدم.

خطا را رد کردم و با اتصال ادامه دادم. این به من این امکان را می دهد که تست سرعت را در مورد Cisco AnyConnect SaturnVPN انجام دهم.

صفحه آمار سیستم تنظیمات برنامه اطلاعات جالبی را ارائه داده است ، از جمله رمزگذار برای اتصال استفاده می شود - AES با کلید 128 بیتی.

عملکرد (تست های سرعت ، DNS ، WebRTC و IPv6)

تست های عملکرد ProPrivacy.com معمولاً شامل تست های سرعت است که از طریق سرورهای VPN در سه کشور مختلف متصل می شوند. به طور معمول ، این آزمایشات با اجرای OpenVPN انجام می شود. برنامه Cisco AnyConnect برای اقدامات امنیتی از کتابخانه OpenSSL استفاده می کند ، دقیقاً همان سیستمی که OpenVPN از آن استفاده می کند. بنابراین ، این آزمایشات با Cisco AnyConnect با کلیه سرورهای SaturnVPN اختصاص داده شده به این روش انجام شد - یکی در ایالات متحده و دو مورد در انگلستان.

تست های سرعت با خدمات testmy.net انجام شد. تست های انگلیس به یک سرور در لندن رفت و آزمایش های ایالات متحده به یک سرور در میامی رفت.

من از IPLocation.net برای کشف مکان واقعی سرورهای SaturnVPN که تست کردم استفاده کردم. سرور cisco2.saturnvpn.com در کانزاس سیتی ، میسوری قرار داشت. IPLocation نتایج مکان پنج سرویس مختلف را نشان می دهد. در انگلستان ، cisco3.saturnvpn.com و cisco4.saturnvpn.com هر دو گزارش شده بودند که در یک مکان قرار دارند. با این حال ، در لیست نتایج هر دو سرور ، دو سرویس پشتیبانی IPLocation نمی توانند محل دقیق را تشخیص دهند ، دو سرور را در Gosport ، Hampshire قرار داده و یک فکر می کند که سرورها در Kent قرار دارند..

شما احتمالاً یک سرویس اینترنتی سریعتر در خانه خود خواهید داشت. اما اگر برای تعطیلات خود به یک کشور فقیر بروید ، سرعت اینترنت نشان داده شده در اتصالات محافظت نشده این آزمایش ها شرایطی را برای شما نشان می دهد که می توانید در مدت زمان دور باشید. این در حالی است که شما در تعطیلات هستید که باید به VPN بیشتر اعتماد کنید تا بتوانید از پشت خانه به وب سایتهای تلویزیون وارد شوید.

HBO برای تماشای ویدئوهای SD از طریق اینترنت ، سرعت 2 Mbps را توصیه می کند. این برنامه 3 مگابیت بر ثانیه را برای پخش فیلم HD توصیه می کند - کلیه کتابخانه های آنلاین HBO به صورت HD ارائه می شود. این شرم آور است که سرور VPN Saturn باعث کاهش سرعت در خط می شود. با این حال ، همانطور که در بخش Streaming Video این گزارش خواهید دید ، این مسئله واقعاً مشکلی ایجاد نکرد.

در حالی که من به سرور SaturnVPN سیسکو در کانزاس سیتی متصل شدم ، آزمایش های بیشتری با ipleak.net انجام شد تا بررسی نشت DNS و اشکال WebRTC را انجام دهم. این سایت موقعیت مکانی من در کانزاس سیتی را گزارش کرده است. همچنین از طریق تمام تماس های DNS که توسط مرورگر من صادر شده است ، بررسی شده و دسترسی به 71 سرور DNS مختلف را پیدا کرده است. همه این سرورها در کالیفرنیا و آیووا واقع شده بودند که همگی با مکانی در شهر کانزاس سازگار هستند ، بنابراین SaturnVPN با موفقیت مکان واقعی من را که در جمهوری دومینیکن بود مخفی کرد..

در حالی که هنوز به سرور SaturnVPN در کانزاس متصل بودم ، به سایت تست doileak.net دسترسی پیدا کردم که موقعیت مکانی من را نیز در ایالات متحده تشخیص داد. این گزارش همچنین تفاوت بین منطقه زمانی سیستم عامل من و منطقه زمانی محل گزارش شده من را بررسی کرده و از نظر سازگار بودن آنها وجود دارد. این نوع ناهنجاری است که می تواند راز استفاده از VPN را فاش کند. با این حال ، SaturnVPN با موفقیت این مشکل را پوشش داد و هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه من واقعاً در کانزاس سیتی نبودم ، وجود ندارد.

ارائه دهنده خدمات اینترنت من از آدرس های IPv6 استفاده نمی کند و بنابراین من قادر به تست نشت IPv6 نبودم.

خدمات جریان

من هر سه سرور Cisco AnyConnect SaturnVPN را آزمایش کردم تا ببینم آیا آنها می توانند مرا در خدمات پخش فیلم در انگلستان و ایالات متحده قرار دهند. در حالی که به سرور SatuenVPN به ایالات متحده متصل شدم ، می توانم فیلم هایی را که از Netflix ، ABC و NBC پخش می شود تماشا کنم. این یک عملکرد استثنایی است.

هر دو سرور VPN UK دقیقاً همان نتایج را با سرویسهای جریان در UK داشتند. هیچکدام نمی توانستند به من در Netflix به ویدیوها دسترسی پیدا کنند ، اما هر دو من را وارد iPlayer BBC و فیلم ها در وب سایت کانال 4 کردند..

سایر سکوها

SaturnVPN چندین مشتری مختلف ارائه می دهد و همچنین دارای سرورهای VPN است که از طریق یک تنظیم دستی می توان از طریق پروتکل های مختلف به آنها دسترسی پیدا کرد. جدول زیر نشان می دهد که روی کدام سیستم عامل کار خواهد کرد.

PPTP L2TP SSTP کریو رابط کاربری گرافیکی OpenVPN Cisco AnyConnect
پنجره ها
Mac OS X ایکس
سیستم عامل مک ایکس ایکس
اندروید ایکس ایکس
iOS ایکس ایکس
لینوکس ایکس ایکس ایکس ایکس

نتیجه گیری بررسی SaturnVPN

SaturnVPN برای ورود به سایتهای ویدئویی پخش شده در خارج از کشور بسیار عالی است. با این حال ، حفظ اطلاعات ورود به سیستم برای یک دوره نامشخص بدان معنی است که هنگام بارگیری مطالب دارای حق چاپ ، نباید به این VPN برای حفاظت از هویت اعتماد کنید..

دوست داشتم

 • آسان برای استفاده Cisco AnyConnect
 • امتحان رایگان
 • حفاظت از نشت DNS و IP خوب
 • وارد Netflix USA می شود

من در مورد آنقدر مطمئن نبودم

 • سیاهههای مربوط به اتصال
 • فقط دو اتصال همزمان

من متنفر بودم

 • خطای گواهی امنیتی
 • اتصالات کار نمی کنند
 • سرعت کم

گواهی تأیید اعتبار در هر تلاش برای اتصال با همه برنامه ها به همه سرورهای ارائه شده توسط SaturnVPN خراب است به این معنی است که شما نباید از این سرویس استفاده کنید. این خرابی شما را در معرض خطر حملات داخلی در وسط قرار می دهد که یک اینترفیسور به عنوان سرور در آن قرار دارد. این کلاهبرداران می توانند هکرهایی باشند که به دنبال سرقت اطلاعات بانکی شما ، یا وکلا در زمینه حق چاپ یا پلیس جاسوسی در فعالیت های شما هستند.

بررسی های ProPrivacy.com سایر ارائه دهندگان VPN را برای یافتن خدمات بهتر بررسی کنید.

بازدید از SaturnVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me